AKTUÁLNĚ
Blog jumy12 20.09. 08:00

BEARS WEEK 2 PREVIEW: Pět hráčů, kteří rozhodnou zápas

Ahoj jsem velký fanda týmu Chicago Bears a celou tuto sezónu budu psát články o tomto týmu. Rád bych stihl vždy preview a review daného weeku. Uvidíme, jak se mi to bude dařit. Nejsem velkým odborníkem na hru jako takovou, takže budu rád za jakýkoliv komentář, který mi třeba pomůže se zlepšit nebo rozvine zajímavou diskuzi. Primárně čerpám ze svých poznámek ze zápasu a zahraničních webů.


Saquon Barkley aneb Hoďte na toho blázna síť!

Bezkonkurenčně největší hvězda týmu Saquon Barkley je hlavním playmakerem. Když dokážeme vyřadit ze hry jeho, tak naše šance na vítězství prudce vzrostou. Viděl jsem minulý zápas Giants proti Steelers a tam se stalo něco nevídaného, Steelers udrželi Saquona na 6 rushing yardech, ano čtete správně pouhých 6 yardů z 15 pokusů. To si troufám tvrdit, že se Barkleymu ještě nestalo za celou hráčskou kariéru. I přesto, že zachytil 6 přihrávek pro 60 yardů, tak se na něj snesla kritika. A já čekám jediné, Saquon bude neskutečně motivovaný a je asi nemožné čekat, že bychom ho udrželi znovu na takto nízkém čísle. Každopádně pokud znepříjemníme život Saquonovi a Giants nebudou schopni běhat, jsem přesvědčený, že naše secondary je dostatečně kvalitní a ve vzduchu neprohrajeme. Bude tedy na Dline a LBs se pochlapit a běhovou hru otupit. S Lions jsme hořeli v běhu proti veteránovi Petersonovi, takže mezery v run defense, jsou obrovské.


Robert Quinn aneb sáčkuj o sto šest

Tady si musíme držet palce, že se tento borec vrátí již na toto utkání do sestavy a pomůže slabému passrushi, který v minulém zápase zaznamenal pouho pouhý 1 sack. Tady bychom si mohli trošku zlepšit chuť. Když se Quinn vrátí do sestavy, tak určitě nějaký ten sack převede a můj odvážný tip je, že si připíše dokonce 2 sáčky v tomto zápase :). Na mladého QB Jonese musím vytvořit tlak, protože tehdy bude chybovat a jak víme, tak moc rád fumbluje (minulý rok 18 fumblů), což by se mohlo velmi zamlouvat Khalilovi Mackovi, který jich v dresu Bears předvedl už 11.


Jabrill Peppers aneb no fly zóně for TEs

Obrovsky talentovaný safety Jabrill Peppers bude určitě asi největší oříšek v celé secondary a to především, co se týče tight endů. Minulý zápas dovolil Ebronovi jeden 18 yardový catch a v minulé sezóně proti Giants víc jak 50yardů měli pouze 4 tight endi. Což naznačuje, že na Jimmyho Grahama tolik míčů asi letět nebude nebo možná takhle nemělo by letět, podle mě by nemělo být v zájmu Mitche vyhledávat matchupy s tímhle borcem. Zvolil bych stejnou taktiku jako Dallas proti Ramseymu v první Weeku, kde je Ramsey, tam Dák Prescott házet nebude a basta. V našem případě neházejme do matchupů s Peppersem.


Allen Robinson aneb #extendAR

Největší hvězda útoku je nepochybně Allen Robinson, který teď řeší nepříjemnosti s prodloužením smlouvy. Minulou sezónu si tento receiver připsal 1147 yardů a měl dokonce víc než dva další receiveři v pořadí dohromady. Je sice pravda, že první zápas ukázal, že to snad nebude jen a pouze o ARobovi, ale stejně je to naprosto klíčový top receiver a v mých očích top 5 receiver v lize. Jako jeho statistiky tomu odpovídají a je potřeba si uvědomit, že tento receiver hrál pod dvěma otřesnými QBs --> Bortles a teď Mitch a přesto se drží na naprosté špičce. Jen je škoda, že tento pohled zřejmě nesdílí generální manažer Ryan Pace, který mu stále nenabídl kontrakt. Za Robinsonem stojí samozřejmě fanoušci, kteří vytvořili #extendAR, který je v podstatě pod každým příspěvkem, který se týká týmu, ale stojí za ním i celá kabina. Hráči otevřeně mluví o tom, že chtějí prodloužení Robinsona a dokonce hlavní kouč Matt Nagy se vyjádřil, že Robinsona chce v týmu. A teď je otázka, jaký bude mít tahle situace vliv na ARoba? Rozhodně to není kašpar typu Bell, Gordon apod., který by stávkoval kvůli kontraktu, ale na Twitterovém účtu už smazal odkazy a zmínky o klubu, což rozhodně značí, že ho situace štve a koho by upřímně neštvala. Každopádně já si moc přeju, aby to vzal jako motivaci. Giants mají poměrně slabou CB group a to by mohlo znamenat nějaký větší zápis do statistik pro mého oblíbence. No, ale samozřejmě záleží, na tom, jak se vyspí ten klučina za Olinou.


Mitch Trubisky aneb vstaň správnou nohou (prosím)

Tohle jen ve zkratce, ale je to nejdůležitější z věcí pro náš tým. Buďto Mitch bude hrát jako první 3 čtvrtiny proti Lions a prohrajeme, nebo bude hrát aspoň z poloviny jako v té 4 a vyhrajeme s přehledem. A znáte Mitche, u tohohle kluka nikdy nevíte.Zdroje: espn.com, nfl.com, theathletic

Sdílejte na sociálních sítích

Napsat komentář

Pro přidání komentáře se prosím přihlašte

Komentáře ke článku

 • Frenk2
  20. září 2020 22:38

  Dallas to super otočili!

 • Frenk2
  20. září 2020 22:29

  Dobrý servr!pochvala!mohl by ho mít i blackhawks ten někam zmizel!

 • Frenk2
  20. září 2020 22:25

  Jsem fanda už 21 let!je to vždy drama a to je na tom Super!

 • Frenk2
  20. září 2020 22:22

  No bylo to vodouš jak posledně!

 • jumy12
  22. září 2020 10:18

  Hra dvou poločasů! Jako po prvním to vypadalo fantasticky, pak to šlo do kopru :D

 • Frenk2
  22. září 2020 22:43

  @jumy12 jak říkáš!