AKTUÁLNĚ
Blog dalid 08.11. 15:46

716 GRIDIRON Slávka Jindry – Week 8/9

Week 8


New England Patriots 21, Buffalo Bills 24


Poprvé od září 2011 Buffalo Bills v domácím prostředí, ale znovu před prázdnými ochozy, porazili divizního rivala, tým New England Patriots. Je to zároveň první výhra hlavního kouče Bills Sean McDermotta nad generálním manažerem a hlavním koučem v jedné osobě, žijící legendou, Bill Belichickem.


V těžké dramatické, nervy drásající bitvě Bills upravili svou divizní bilanci na 4-0 a celkově stojí na aktuální sezónní bilanci 6 výher a 2 prohry, a to přesně po polovině odehraných zápasů.


Mimořádně hodnotný úspěch se pravděpodobně stal jedním z milníků v sezóně Bills a v gardu právě opačném to jistě platí i pro poražený tým z Massachusetts.Buffalo Bills vedou divizi AFC East a na druhém místě setrvávají Miami Dolphins (4-3), kterým se podařilo vyhrát nad LA Rams.


Třetí místo nyní patří právě týmu z Bostonu (2-5) a bude velice zajímavé sledovat, jak si bude nyní počínat. A to na hřišti i mimo hřiště. Poslední je beznadějně tým New York Jets, který má důrazně našlápnuto k výsledkové sezónní propasti. Sezónní výsledek Bills je nyní projektován na 9,5 výher a 6,5 proher. Bills začíná možná, spíše subjektivně posouzeno, obtížnější část řádné sezóny.


Jaká je podle TR pravděpodobnost výhry v divizi pro jednotlivé týmy nyní? Buffalo 63,4%, Miami 31,1%, New England 5,5%, NY Jets 0,0% Bills čeká v příštím weeku silný tým ze západní divize národní konference, Seattle Seahawks.


Průběh zápasu:


Bylo větrno a mokro.

S velkým napětím jsme všichni očekávali, s jakou strategií oba týmy půjdou do utkání, ale výsledná podoba zápasu nás překvapila asi jen málo. Buffalo Bills mají dlouhodobě problémy s pokrytím kvalitní důsledné běhové hry a ta je zároveň páteřní hrou letošní patriotské ofenzívy. Patriots tedy dali Bills rychle na srozuměnou, že o pozemní ofenzívu se budou v průběhu utkání zejména opírat a Bills tomu ze všech dostupných sil přizpůsobili defenzívu. Zároveň si ale také vedení Bills nemohlo nepovšimnout, jak velké nesnáze přináší letošní defenzívě Patriots běhová hra soupeřů (Broncos a 49-ers) a tak i oni opřeli základ o běhovou hru.


Oba týmy si vedly v prosazování běhové hry stejně úspěšně, ale zároveň svým výběrem dopředu určily, že nedojde k žádné bodové přestřelce. O úspěchu jednoho či druhého týmu měly rozhodnout aditivní hry – čili pasová hra, hra spectýmu a bilance toxic her (turnoverů v první řadě).


Bills začali svůj drive na letošek netradičně, z deseti her sedmkrát běželi. Na konci drivu přinesl nováček Zack Moss vedení 7-0 (PaT). Mezitím billská defenzíva začala dobře a nedovolila v první čtvrtině soupeři skórovat. Ještě do poločasu se ale soupeř prosadil dvěma FG. Bills mohli jít s větším než jednobodovým náskokem do šaten, ale chvilku před koncem druhé čtvrtiny WR Diggs neběžel tam, kam běžet měl a přihrávku od QB Allena zachytil DB JC Jackson. Poločasové skóre tedy bylo 7-6, ačkoliv kvalita na hřišti mluvila výrazněji ve prospěch Bills. Pokud za působení McDermotta u týmu vedou Bills po poločase, mají poměr výher proti prohrám úctyhodných 23-1. A to se počítá, jenže já jsem o téhle statistice vůbec nevěděl, takže mě čekaly pořádné nervy.


Ve druhé půli se obraz hry nezměnil, oba týmy nadále prosazovaly stejnou ofenzívní strategii, ale převaha na hřišti se postupně začala přesouvat. Drivy Patriots měly vyšší grády, QB Newton byl v pasové hře překvapivě solidní a v utkání začal být lepším quarterbackem.


Hned z prvního drivu druhé půle ovšem udeřili znovu domácí. 5 her na 75-yardový drive, jehož základem se stal vynikací catch WR Diggse s přidanou hodnotou YaC, končil druhým touchdownem nováčka RB Mosse.


Ještě před koncem třetí čtvrtiny ale nebezpečný RB Damien Harris vyrovnal na 14-14 (2-point konverze). Rozjetý soupeř chtěl využít psychické převahy a provedl krátký výkop /onside kick/, na koně posadil Bills. Míč pokryl LB T.Matakevich a drive začínal na patriotské pětačtyřicítce.


Do poslední části hry znovu vstoupili bodově lépe Bills, skóre posunul krátkým během do end-zóny QB Josh Allen.


Patriots ale odpověděli záhy, 7 her v 72-yardovém drivu korunoval stejným počinem jako Allen hostující quarterback Cam Newton. Bylo tedy srovnáno na 21-21 a také zaděláno na dramatické rozuzlení.


Nejprve Bills dotáhli svůj drive k end-zóně soupeře, ale WR Davis nezachytil touchdownový pas QB Allena, takže se domácí museli smířit jen s FG.

No a pak přišel závěrečný drive Patriots. Ti přešli úspěšně hřiště a nadechovali se k závěrečnému úderu v red-zóně Bills. A přesně v té chvíli nadešel kýžený a tak očekávaný moment: QB Cam Newton zase chyboval.


Zase se snažil ukousnout si za každou cenu větší část podílu na výhře svého týmu. Zase chtěl být tím spasitelem s přívlastky heroismu. Jeho scramble při druhém downu pro 10 yardů se snažil kousek před end-zónou Bills prodloužit za každou cenu, míč nesl furiantsky do středu hřiště a tahle lehkovážnost a přehnané sebevědomí se mu krutě vymstily. DT Justin Zimmer mu kladivem vytloukl míč a safety Dean Marlowe míč bleskově pokryl.


O výhře Bills bylo okamžitě rozhodnuto.


Ofenzíva:

Proč si to nepřiznat: z hlediska vývoje v divizi a psychické pohody v týmu, je výhra mimořádně důležitá, ale co se týče herního projevu a určení toho, zda Bills ofenzíva šlape či nikoliv, musíme brát úspěch jako samozřejmost. Protože tým, který letos reprezentuje New England je mizerný. Špatná je ofenzíva a ještě horší je defenzíva.


S ohledem na to, že se chystám o New England a Bill Belichickovi napsat oddělený článek, nebudu se tady v problémech Patriots nimrat.

Ale jejich obrana nefunguje. Nebo spíš jinak, nefungují dvě složky jejich defenzívy tak, jak by měly. Front a záloha jsou slabé, secondary je solidní. Pokud ale fungující secondary rozšíříme, aby vypomohla ostatním složkám, je jen logické, že přítomností rychlejších ale subtilnějších hráčů začne strádat běhová obrana. Množí se misstackly. Vím přesně, co popisuji, protože k hodně podobnýmu jevu, jen v trochu menším měřítku, dochází i v týmu Bills. Řešením zaplnit hřiště defenzívními backy nezískáte výhodu do hry pro první dva downy.To je řešení situací pro třetí a čtvrté dlouhé pokusy. Belichick pro to ale měl jistě opodstatněné důvody. O tom nepochybuji. Ve výsledku se to ale pozitivně neodrazilo.


Shrnuto a podtrženo: Patriotská obrana je slabá a Bills je měli roztrhat na kusy. Na konci prvního poločasu (pokud by Allen nehodil INT) a začátku druhého poločasu mohli Bills jít do bodového trháku, ze kterého by se Patriots už asi nedokázali oklepat. Nestalo se.


Výkony ofenzív měl ovlivnit údajně silný vítr. No, bylo větrno a bylo mokro. Z diskuze s buffalskými fanoušky ale vím, že to nebylo nic hrozného. Nic dramatického se nedělo. Fanoušci, kteří bydlí v okolí stadiónu, popisovali stav jako lehké větrno. Vlajky na stadiónu vlají i v prakticky bezvětří, takže reálně byly horšími povětrnostními podmínkami postiženi skoro výhradně jen punteři a částečně kickeři. A bylo mokro, mokro bývá mimo haly často.Základem billské ofenzívy se stala běhová hra. Dva running backové překonali každý 80-yardovou hranici. Celkově Bills naložili soupeři 190 yardů a položili základ k úspěchu. V pasové hře hrála podstatnou roli spolupráce na ose Allen-Diggs.


O-line

Po delší době ukázala výborný výkon v impaktu běhové hry. Do souvislosti to musíte dát s návratem OL Jon Feliciana, který odehrál výborné utkání. Nastoupil na pozici levého guarda, ale po zranění centra Mitch Morse a krátkém záskoku OL Ryan Batese, přešel na střed. Podařilo se mu také zaskórovat touchdown, když donesl do end-zóny running backa Zack Mosse. Tento okamžik také rozhodl mé dilema mezi Mossem a Felicianem, když jsem vybíral nejlepšího hráče ofenzívy. Levá strana O-line výrazně překonávala v podpoře běhů pravou stranu. Výborně si vedl v této činnosti OL Ike Boettger na levém guardu. Jakmile ale došlo na protekci, právě levá strana párkrát propadla (OL Dion Dawkins). Centr Mitch Morse má otřes mozku, pokud se vrátí zpátky a z O-line bude stažen G Brian Winters, výsledná podoba O-line bude asi na světě. Jen poznámka: poprvé v sezóně jsem byl se hrou O-line skutečně velice spokojený.

RB/FB

Oba RB odehráli výborný zápas. Průměry běhů byly u obou hráčů nad 5 yardů na pokus (Singletary 6,1 yd, Moss 5,8 yd). RB Zack Moss skóroval 2 touchdowny.


WR/TE

Tight Endové odehráli svůj part při blokování pro běhovou hru, přesně jak jsme očekávali.

WR Stefon Diggs 6/9 pro 92 yardů – vynikající výkon. Jeho nejdelší hra (41 yardů) byla výsledkem výborného běhu po zachycení míče a stala se základem pro pozdější touchdown Mosse. Ostatní WR si připsali jen malé zisky, ale byli nedílnou součástí úspěchů běhové hry.


Možná můžeme mít výtku k WR Gab Davisovi, který viditelně dvakrát blbě blokoval a k tomu ještě nechytil chytatelný pas Allena do end-zóny.

QBA zase tu máme irrelevantní diskuzi na téma slabší výkon QB Josh Allena. Proč je zbytečná? Protože Allen udělal vše pro výhru Bills a udělal to správně. A pokud by WR Diggs neběžel out místo domluvený in a WR Davis by chytil jeho pas pro touchdown, zbytečnost diskuze by pochopili úplně všichni.Jsem ochoten se ke kritice připojit jen za okolností, že je opodstatněná. V tomto případě tomu tak není.


Pokud by tohle bylo utkání v první Allenově sezóně, podstatný by pro mne byl jeho osobní výsledek. Kdyby naházel 400 yardů a prohrálo se, byl bych i tak spokojený, tedy skoro spokojený. Jenže jsme ve třetí Allenově sezóně. Jeho mezisezónní progres je nepopiratelný, jednoznačný a celkově výrazný. Z mého hlediska už nehraje o osobní statistiky. Tou jedinou po utkání podstatnou je 1-0 nebo 0-1. 500 naházených yardů a 5 touchdownů bez INT a fumblu + výsledek 0-1, to všechno je úplně k ničemu. Teď už je potřeba vést tým za výhrami. Hezkými a jednoznačnými a také škaredými a upachtěnými. Takže za mne dobrý.

Nejlepší hráč: G/C Jon Feliciano


Defenzíva:

Je bez debat kvalitnější, než jakou má k dispozici tým Patriots. Ale to by asi letos nemělo být měřítkem kvality.

V první polovině zápasu hrála defenzíva velmi dobře. Postupem času ji začala ofenzíva soupeře přehrávat. Běhovou hru se nedařilo zastavit ani za cenu obětí v pasové coverage. Bohužel, výsledným dojmem bylo to, že objektivně špatná ofenzíva Patriots měla na konci smůlu při fumblu Newtona, když obranu Bills válcovala po většinu zápasu a ta nebyla ji schopna vzdorovat ani po zemi a ani vzduchem. Takhle to ale nebylo.

Předně – za celou první půli povolila defenzíva Bills soupeři 6 bodů ze dvou FG. Druhý FG byl z krátkého pole po int-returnu CB Jacksona. A z krátkého pole začínal i drive Patriots za prvním touchdownem, a to po nepovedeném puntu P Bojorquze.


Skutečný herní propad jsme tedy u billské defenzívy citelně zaznamenali až v posledních dvou drivech. Polehčující okolností nechť ale je skutečnost, že patriotská ofenzíva je nekvalitní svou personální nevyvážeností a především nestálostí výkonů. Pokud se jim daří, hra výborných running backů, výkonné O-line a bývalého MVP ligy QB Cam Newtona je prvotřídní. A přesně tam je potřeba poslední dva drivy Patriots zařadit. Ani to ale billské defenzívní prohřešky a nemohoucnost v těchto dvou drivech neomlouvá.


DL

odehrála těžké utkání, protože vzdorovala dobře organizované O-line Patriots. DE Mario Addison byl pokárán za přínos do běhové defenzívy, ale já si všiml několika velice pěkných her. DT Ed Oliver sklidil uznání a já si myslím, že byl v D-line jasně nejhorší. DE Hughes a DT Jefferson si oba připsali sack. DT Justin Zimmer rozhodl zápas vynuceným fumblem na QB Newtona.


LB

Na MLB Tre Edmundse toho bylo hodně a většinou byl jinde, než se odehrávala hra a nebo se tam dostal pozdě. Ve hře mu překáželi protihráči, spoluhráči a občas si překážel sám sobě. LB AJ Klein – kapitola sama pro sebe. To úplně bolí oči. Navíc, on měl nejen misstackly, on ještě jako kdyby si systematicky vybíral ty misstackly, které co nejvíce uškodí obraně. Opravdu mizerný výkon bez jakéhokoliv přehánění. LB Matt Milano. Na hřišti byl při třetích snapech. Zbytečně. Zbytečný hráč na hřišti. Chyby na bazální úrovni. Záloha byla občas posílena o LB Andre Smithe. Hra zálohy by si zasloužila delší, několikastránkový rozbor a ne pár slov v tomto formátu.


Secondary

Hasila všechny problémy. Předsunutí hráči ale také hodně chybovali. Pochvalu zaslouží S Dean Marlowe, který zaskakoval za zraněného FS Micah Hyda. Marlowe také minul pár tacklů, ale většinou už to bylo po chybách jiných hráčů. Jinak hrál přesně, tvrdě a výborně pozičně. Soupeř se snažil vyhýbat CB Tre Whitovi. Dobrý ale i hrozný momenty tam měl zase DB Taron Johnson. Oproti loňsku zpomalil a vyměkl. CB Levi Wallace byl stále na hřišti a v důležité momenty mimo herní dění.

I secondary by vyžadovala delší rozbor.


Nejlepší hráč: SS Jordan Poyer


Spectým

Uhrála onside kick Pats, takže bez připomínek.


Week 9 – Seattle Seahawks @ Buffalo Bills


Co uvidíme, na co se těšit a čeho se obávat?


Pro Buffalo skončila první polovina základní části NFL. Začíná druhá a podle mínění expertů v ní čekají na Bills těžší soupeři než v té první. Na potvrzení této teorie přijede v devátém weeku do Buffala špičkový tým ze západní divize národní konference, tým Seattle Seahawks.


Tým ze západního pobřeží je součástí majetku spoluzakladatele Microsoftu Paul Allena (zemřel před 2 roky). Už jedenáctou sezónu tým koučuje vynikající Pete Carroll a na kontinuitu vývoje týmu dohlíží generální manažer John Schneider.


Proti svým bývalým spoluhráčům nastoupí pravý defenzívní tackle Quinton Jefferson.


Bills nastoupí celí v modrém ale opět před prázdnými ochozy stadiónu The Bills Stadium v Orchard Parku. Fanoušci mají nicméně možnost utkání společně sledovat za 40 dolarů (mládež 20) v Depew (Flix Theatre) z auta a protože smí v rouškách sedět i venku v přinesených sedačkách, očekávám, že se vše pozvolna změní ve velkou tailgate nebo spíše tailparkinglot party, během které budou stejně hojně diskutovány výkony Bills jakož i výsledky právě probíhajících voleb.


Seahawks mají bilanci 6-1 ve velice silné divizi, což svědčí o jejich velké kvalitě. Proti Bills nastoupí vynikající hráči. Ofenzívu povede jeden z nejlepších quarterbacků současnosti Russell Wilson. Spoléhat se bude na dvojici pozoruhodných receiverů, rychlého Tyler Locketta a mohutného DK Metcalfa. Defenzívě velí prvotřídní střední linebacker Bobby Wagner, poprvé budeme patrně moci uvidět v akci posilu z free agency DE Carlos Dunlepa a do sestavy by se mohl po zranění navrátit také ex-jetský SS Jamal Adams. To vše jsou hráči, na které se můžeme moc těšit a zároveň se jich musíme velice obávat.


O co v utkání také jde?


Ohledně týmu Bills máme řadu otázek a neznáme odpovědi. Definitivní a konečné rozuzlení poznáme logicky až na konci sezóny. Vše jsou nyní jen pracovní teorie, které mohou být vyvráceny a stanou se pouhými hypotézami anebo budou prakticky potvrzeny a stanou se pravdou. Jak otázky zní? Jaké jsou to teorie?


Jak silný je tenhle tým? Opravdu si umí vyšlápnout jen na slabé týmy a ty silné porážet neumí a nebo vyhrává jen zcela výjimečně? Vážně nebude schopen porazit žádný tým, který se dostane do play-offs, stejně jako tomu bylo loni? Loni přece porazili Titans a ti postoupili do PO? Byla to opravdu přesně ta jedna výjimka, která potvrzuje pravidlo?


Komu máme spíše věřit, odborníkům dejme tomu ze CBS Sports, kteří Bills v power rankingu staví na 6. místo v lize (Pete Prisco: „Nebylo to líbivé vítězství nad Patriots, ale přišlo ve správný čas. Běhová obrana se musí zlepšit.“)? A nebo mají pravdu v T-ranku, kteří jsou vždy tak nějak o krok vpřed, mají důslednější a poctivější metodiku výpočtu a určení síly týmu, a kteří zaujímají v poslední době pragmaticky ostražitý postoj k Bills (Bills jsou podle nich 16. tým v NFL)? Bohudík, nepotřebuji nikoho, kdo by mi předžvýkal všechno, co vidím na vlastní oči a o čem si umím udělat svůj vlastní názor. Nemá žádnou cenu stavět Bills do jedné řady s týmy, se kterými jsou nesouměřitelní už jen faktickým pravidly při vzniku schedule.


Power rankingy jsou spíše sranda a zajímavý zdroj permanentních fanouškovských půtek. To ale bohužel neznamená, že nemám kupu nezodpovězených otázek. Z jednoho jednoduchého důvodu: v předchozích osmi utkáních jsem je nedokázal nalézt. Mám určitou představu, jako každý, určitou hypotézu jako každý a v utkání proti Seahawks si mohu zaostřit optiku při hledání řešení.


Co se stalo s ofenzívou po prvních čtyřech utkáních? Vyčerpala svůj potenciál loňské sehranosti proti nesehraným soupeřům? Jak do toho zapadá Stefon Diggs? Prosadil by se v každém týmu bez ohledu na to, jak je s ním sehraný? Co stojí za úpadkem formy ofenzívy? Je to dáno prostou silou soupeřů? Je to dáno tím, že je to letní ofenzíva a s příchodem horšího počasí bude horší? Nebo je to tím, že ji ostatní týmy už prokoukly a herní plán, jímž po 4 weeky Brian Daboll šokoval soupeře je profláklý a nefunkční? Jak je to s billským mladým quarterbackem Allenem? Je odpovědí na otázku o vzniku vesmíru a smyslu života? Nebo je to experiment odsouzený k neúspěchu a Bills si za dvě-tři sezóny půjdou do draftu pro novou várku nadějí? Kam se ztratila jeho jistota z prvních čtyř utkání? Byla tam vůbec někdy anebo tam je a zakrývají ji okolnosti?


Kam se ztratila loňská defenzíva? Co se stalo s DL, pokud se s ní něco stalo? Protože ta loňská až tak dobrá nebyla, když už je o tom řeč… Rezignovali Bills na hru zálohy? Kam se vyvíjí Tre Edmunds a vyvíjí se herně ještě vůbec? Je to tak, že Bills neudrží žádnou výkonnější ofenzívu? Hrají Bills systémovou zónu, protože jim chybí individuální kvalita pro m2m? Jak se jmenuje hráč, který letos nastupuje v dresu DB Taron Johnsona? Co je to za člověka, zná ho někdo a kolik s ním budou mít trenéři trpělivosti? Nastoupí už noví hráči, které vedení přivedlo ke konci přestupního termínu? Zapadnou? Pomohou vyřešit některé problémy?


Utkání se Seahawks bude dalším stupínkem k poznání pravdy o letošních Bills. Toto poznání bude mít platnost jednoho týdne. I tak bude potřeba v utkání proti dalším týmu ze západní divize národní ligy (49-ers) příznivý dojem potvrdit a nepříznivý se pokusit vyvrátit. Takhle to v NFL funguje. Seahawks jsou ideálním soupeřem pro hledání odpovědí, pokud chceme vidět spíše to pozitivní. Musí z Washingtonu cestovat proti času, nastoupí k utkání dopoledne. Bills hrají doma druhé utkání v řadě a po dvou výhrách jsou v pohodě. Těžký soupeř jim navíc vytváří částečné alibi pro případ neúspěchu.


Zranění:

Seahawks:

Nenastoupí: RB Chris Carson, OL Mike Iupati, DE Benson Mayowa, CB Shaquill Griffin, RB Carlos Hyde, S Ugo Amadi


Bills:

Nebudou hrát: RB TJ Yeldon (záda), CB Josh Norman (šlachy), OL Mitch Morse (otřes mozku), LB Matt Milano (prsní sval), RB Taiwan Jones (šlachy)


Možná: DT Vernon Butler (tříslo), OL Cody Ford (koleno), DE Darryl Johnson (koleno), TE Dawson Knox (lýtko)

Co udělat pro výhru?


1) Seahawks naskórují 35 bodů v každém utkání a QB Wilson ustojí tlak v kapse, nebojí se blitzu a k dispozici má výborné minimálně 4 cíle: Lockett, Mecalf, Olsen, Dissly…


No, Locketta si budou muset rozebrat FS Hyde s SS Poyerem. A všichni hráči musí přidat. Bills neoplývají rychlostí, takže to bude perný den.

Při další absenci LB Milana nemají Bills nikoho na strážení TE Olsena, nemluvě o tom, pokud nasadí soupeř tight endy dva. Tak, asi bych vyzkoušel toho LB Leeho, v nejhorším to bude průšvih. Pokud budou strážit TE soupeře LB AJ Klein, LB Tre Edmunds nebo NB Taron Johnson, bude to průser zaručeně tak jako tak. V každém případě se musí Bills držet zónové obrany, jinak se můžeme připravit na debakl.


Seahawks mají horší běhovou hru a při absenci dvou prvních running backů se s ní ani moc nepočítá. Jenže Seahawks jsou v impaktu výborní, ostatně mají i při absenci top running backů 11-tou nejvýkonnější běhovou hru z hlediska získaných yardů a to jim je schopna zajistit v první řadě O-line. Pokud si jejich přednosti dáme do souvislosti s naprostou neschopností naší obrany (26. v lize) zastavit běhy, můžeme jim jejich nepřesvědčivé statistiky hodně vylepšit. LB Edmundse bych vůbec nezatěžoval bráněním v coverage, cíleně bych ho postavil na run-watch.Nejlepší obranou je nedat jejich ofenzívě vůbec míč.


A tady už se dostávám k naší ofenzívě.

2) Centr Mitch Morse má znovu otřes mozku. Možná desátý, možná dvacátý, protokolárně řešený pětkrát (údajně protokolům odpovídá dvoj-troj až čtyřnásobek v reálu). Bohužel otřes mozku nezakládá na rezistenci ale na vulnerabilitu s výrazným progresem. Takže se klidně můžeme připravit na to, že Bills přichází o vynikajícího hráče a nebo o něj brzy přijdou. Naštěstí se ve stejnou dobu vrátil OL Jon Feliciano. Teď, co s tím? Jak to bude s OL Cody Fordem? Tak možná by to šlo postavit takhle: Dawkins-Boettger-Feliciano-Ford-Williams a pak to celý první poločas zkusit valit ground and pound, Seahawks v žádném případě neustoupí ze svých 4-3 a budou to tak hrát i za cenu ztrát. A ve druhé půli přesunout těžiště útoku na pasovou hru, až bude trochu utahaný hawkský passrush a v nábězích jejich secondary. No a čerpat čas, snažit se hrát utkání na nízké skóre.


Hrát se začne v neděli v 19,00 hod. našeho času. Rozhodovat bude Shawn Smith.Zápas bude přenášet FOX. Favoritem jsou Seahawks (ESPN Seahawks 54,6% na výhru).


Můj tip: Seahawks 34, Bills 26


Slávek Jindra


Sdílejte na sociálních sítích

dalid

Go Bills

Zobrazit profil

Napsat komentář

Pro přidání komentáře se prosím přihlašte

Komentáře ke článku