AKTUÁLNĚ
Blog SKOL 14.04. 17:09

Jak jste se dostali k NFL?

Dobrý den,


rád bych zjistil, jak jste "přišli" k sledování, fandění a vůbec k NFL?

Budu velmi rád, kdo bude mít zájem, když napíšete do komentáře , ať už krátce nebo se rozepíšete.


Moje první zkušenost s NFL byla...cca 8 rok zpět. Tehdy jsem přepínal programy a zrovna se hrálo NFL. Nechal jsem si chvíli zapnutý přenos, no postavilo se tam spousta borců, rozehráli a hodil mimo. Pak se postavili znovu a podle komentátora tam týpek uběhl 2 yardy. Pak znova a zase se hodem netrefil, pak nakopli balon a další minuty se nehrálo...tehdy jsem nechápal tento sport.

Vše se změnilo v roce 2015, kdy ČT sport vysílalo MS v rugby. Rugby jsem do té doby nesledoval ale to MS ani nevím proč mě zajímalo a byl to parádní zážitek! Skvěle dělané přenosy, odborník ve studiu který mluvil k věci a vše vysvětlil a úžasné zápasy.

Po konci MS se Nova ihned chytla šance a podepsala vysílací práva na anglickou ligu. Dychtivě jsem sledoval první kolo a přišlo zklamání, ligová hra nebyla ani náhodou akční, komentátor nebyl taky moc zajímavý a já se tak zklamal.

V tom rozpoložení jsem se podíval zase na NFL a tentokrát jsem ten sport přijal! Ani nevím, koho jsem viděl poprvé v televizi :D jen jsem koukal a snažil se pochopit co a jak. Jakési yardy, downy a kde co :D ale komentátoři na Sport TV, potažmo i teď jsou skvělý! Rozumí tomu, vysvětlí vše potřebné a tento web je dokonalá inspirace( za 5 let jsem na tento sport "přivedl" 3 lidi)

Ihned jsem tento sport začal milovat.


Proč Minnesota? Já jsem typ člověka co miluje sport ale prostě vždy je jeden tým co obzvlášť mám rád a fandím.

Minnesota jsou Vikings a já sledoval spoustu dokumentů ohledně vikingů , celkově ta historie kolem těchto lidí mě vždy zajímala a prostě když to je spojené s nějakým týmem, tak paráda :) navíc mám dlouhé vousy :D Snad se jako jejich fanda dočkám vítězství v Super Bowlu.


Děkuji zdejším redaktorům, děkuji komentátorům a všem místním uživatelům! Všichni jste skvělý, díky Vám si čtu skvělý info, novinky a zajímavosti z NFL a baví mě to.


Budu rád, když napíšete jak vy jste přišli k NFL.

Sdílejte na sociálních sítích

Napsat komentář

Pro přidání komentáře se prosím přihlašte

Komentáře ke článku

  • leguan
    14. dubna 2021 18:39

    ja som sa k nfl dostal tiež myslím v tom čase. niekoľko rokov som počúval ako je superbowl najsledovanejši zápas na svete a podobne reči, tak som sa rozhodol ho zhliadnuť a jednu noc nespat. bol to zápas medzi seahawks a broncos kde prvý snap na manninga skončil safety a seahawks ako underdog vyhrali. co ma. pri tom udržalo boli komentátori vďaka ktorým som aspoň sčasti pochopil ako vlastne hra prebieha. odvtedy sú mi seahawks sympatickí a kedze som zvykol drukovat slabším tímom (preto nemusím patriots :D) pribral som si k fandeniu aj browns. Posledne zhruba tri štyri sezóny si počas jesenných nediel fičím na nfl za co ma manželka 'miluje' :) A popravde je to asi jediný sport kde si viem pozriet akýkoľvek zápas. trochu ma sklamalo že nemám teraz televízny prenos keďže som aj tv balíčky vyberal aby mali sport 1 a 2, a na počítači to nie je ono, ale verím ze sa nfl vráti aj na programy ktoré sú dostupnejšie.
    a len ako dodatok, som od mala futbalista (rozumej sooccer) ale pozerám zásadne len nfl ;)
    (Upraveno: před 1 dnem)