AKTUÁLNĚ
Blog Cleveland Browns CZ/SK [dave] 08.09. 14:39

Souhrn tréninkového kempu

Moc se mi do tohohle souhrnu nechtělo. Za většinu z toho nechutenství mohou veškerá kovidová opatření, kdy některé týmy budou hrát bez diváků, či jako v případě našich Browns s 10% kapacitou na první 2weeky. A co je fotbal bez fanoušků?

Do toho několik týmů, včetně Browns, hlásil pěknou řádku nakažených u kterých se potvrdila falešná pozitivita. To se pak hezky manipuluje s čísly a strachem u lidí. Člověku to pak vezme chuť do všeho, ale to je na trošku jiné povídání, než o co nám všem jde.


A nám jde o fotbal!


Training camp Browns se nesl v duchu zranění a ta se nevyhnula snad žádnému hráči. Na počátku kempu chyběli například Jarvis Landry či OBJ, kteří doléčovali zranění z konce minulé sezóny a pak zamířili na operaci. Nejvážnější zranění, která se nás dotknou již od prvního hracího týdne zaznamenala hlavně secondary. Momentálně máme 3zdravé cornerbacky, Kevin Johnson míří na injured reserve a takový safety Grant Delpit, má po sezóně dříve než vůbec začala. I z tohoto důvodu vedení přivedlo z Jags safetyho Ronnieho Harrisona výměnou za 5.kolo.

Během offseason jsem předvídal velkou sezónu pro LB Macka Wilsona, jenže ani jemu se nevyhnulo zranění kolene a i on zamíří na injured reserve. A tak byl podepsán Malcolm Smith-MVP SuperBowlu 48. Jenže od té doby proteklo spousta vody a jeho kariéra začala uvadat. Z kdysi tacklovaci mašiny, se stal hráč, který loni zasáhnul do 4zapasu v dresech Jax a Boys. 3missnute tackly z 5celkových pokusů bije do očí a tak asi né nadarmo je náš LB corps hodnocen jako úplně nejhorší v celé lize. Možná i z tohoto důvodu chtějí trenéři hrát v obraně podobně jako loni a na většinu snapu plánují rozestavení 4-2-5. V tomhle schématu může být právě Ronnie Harrison velmi důležitý článek, je to univerzál, který si odehrál svoje nejen jako free safety, ale i v boxu jako LB, či jako nickel cornerback.


Baker Mayfield pokračoval ve své nekonzistenci. Dokázal přejít hřiště ze své 25y linie završené TD, aby si pak naházel pár íček. Nesehranost v novém systému, bez přípravných zápasů může být celkem velký problém.


Včera pak proběhly škrty pro 53man roster a pár jmen bylo překvapivých. Pro mě osobně to byli RB Hilliard a recieveři Taylor a Damion Ratley (už si ho stihnul vybrat Fredie Kitchens do Giants).

Pokud se Vám zdá celý článek až moc pesimistický, tak úplně odráží celý letošní rok. Že se od nás velké věci nečekají, ukázal nejčerstvěji podpis Clowneyho k Titans.. Vždyť my mu nabízeli o nějakých 5milionu USD ročně víc, než za kolik podepsal k Titans. A to jsme mu nabízeli smlouvy na 1-3roky.

Tím že útok pořád nějakou chybu provede, tak potřebujeme silnou obranu, ale ta se nám rozpadá pod rukama. Kvůli strachu z kovidu si letos nezahraje ani předsezónní velká posila Andrew Billings, slabý LB corps a zraněná secondary nám prostě moc nadšení a dobrých vyhlídek nedává a zřejmě ani letos nedojde k vítězné sezóně (více výher než porážek).


Toman pro Cleveland Browns CZ/SK


Po zveřejnění článku byl ještě oznámen practice squad a dva podpisy z waiver listů:


Podepsáni byli DE Joe Jackson (Dallas Cowboys) a DT Vincent Taylor (Buffalo Bills). Pro uvolnění místa na soupisce byli propuštěni DT Eli Ankou a TE Pharoah Brown.


Do practice squad byli podepsáni QB Garrett Gilbert, RB Dontrell Hilliard, RB Benny LeMay, FB Johnny Stanton, WR Ja'Marcus Bradley, WR Taywan Taylor, T Brady Aiello, G Michael Dunn, LB Montrel Meander, CB A.J. Green, CB Robert Jackson, S Elijah Benton, S Jovante Moffatt and K Cody Parkey. Všichni, kromě Parkeyho, tzn. 13 ze 14 hráčů absolvovalo s týmem training camp.


David (http://www.facebook.com/Cleveland.Browns.CZ.SK)


Sdílejte na sociálních sítích

Cleveland Browns CZ/SK [dave]

Zobrazit profil

Napsat komentář

Pro přidání komentáře se prosím přihlašte

Komentáře ke článku

 • bears
  8. září 2020 15:53

  Bude zaujímavé sledovať, či Baker bude mať rovnaké výkony aj v zápasoch alebo nie. Dúfam, že to bude iná pesnička ako v kempe :)

 • Spira1984
  10. září 2020 13:06

  Máte Nicka Folse. Za mně to je starting QB a ne Baker
  !!!!???!!!