AKTUÁLNĚ
Novinky Pompey 24.09. 17:55

Moulové druhého týdne

V každém kole se najdou vždy ti co jsou za hlupáky a klauny. Zde je krátký přehled těch největších v úvodním týdnu.

Drew Brees

Může se to zdát přísné. Jenže pokud máte ambice na SB a chcete pro playoff mít výhodu domácího stadiónu. Nemůžete minutu do konce prvního poločasu, kdy vedete namazat soupeři a tím si nechat vyrovnat. 

Tyrod Taylor 

Dva roky čekal, než zase dostane šanci být plnohodnotný starter v NFL a pak se zraní během rozcvičení na druhý zápas. Hloupě tak umožnil svému rivalovi o post jedničky ukázat co umí, a že umí se teď dověděli všichni a HC Lynn ho tak možná už nebude moct skrývat.

Josh McDaniels

Rozhodně nepatřím mezi fanoušky Patriots, pokud zrovna nehrajou s Ravens či s divizními rivaly. A očekával jsem, že dostanou od Seahawks řádně naloženo a chvilku tak od nich bude klid. Během zápasu jsem jim to vítězství pomalu začal přát a když v závěru dostali šanci na vítěznou play, už jsem jim držel i palce na nohou. Bellichickovo Patriots co mi pamět sahá, vždy volí tu nejjednodušší cestu k vítězství. I proto mi bylo jasné, a bylo to jasné asi úplně všem, že Cam poběží. Jenže copak krucinál McDaniels nikdy neslyšel o QB option. Asi ne, raději použije natvrdo run QB. Nevyšlo a o jedno překvapení kola je méně a jednoho moulu více.

Brian Flores

Zdá se pravidelný účastník, skutečně to není nic osobního, ale Fitzpatrick je stále starter a navíc mu svěříte hod na 4. down, oh jesus. A aby toho nebylo málo, byl to spíš ten lepší Fitzpatrick a stejně s ním nedokázal vyhrát. Velké štěstí pro něj, že mají v divizi Tryskáče bez paliva.

Král mamlasů prvního týdne

Dan Quinn a jeho Falcons

Je mi líto fanoušků Falcons, ale úplně nejvíc Matta Ryana. Může mu snad někdo něco vyčítat, udělal snad něco špatně, že si tohle zasloužil, už podruhé! Soupeř Atlantě odevzdává šišku každou chvilku, a stejně prohrajete. Uděláte z McCarthyho hrdinu, který by při prohře Cowboys, byl na hanbě právě na vašem místě. Odevzdat totiž, ne jednou, ale dvakrát za zápas punt fakem na vlastní půlce šišku, to se jen tak nevidí. Snad každý hráč Dallasu vám odevzdá poslušně šišku. Vám je vše tohle stále málo. Inu pane Quinne, je čas odejít. Po téhle blamáží už se tentokráte v sedle neudržíte. Smutnit však nemusíte. Lions budou brzo hledat nové generála a váš životopis není zas tak zlý a tamní fandové jsou na podobné věci zvyknutý.Sdílejte na sociálních sítích

Pompey

Fanoušek Titans od roku 2000 :)

Zobrazit profil

Napsat komentář

Pro přidání komentáře se prosím přihlašte

Komentáře ke článku

 • harykk
  25. září 2020 18:21

  Asi mně sežerete, ale přesto. Když bylo na starém webu pusto a prázdno a plnil to jen občas Ondra, všem nám chyběly nějaké informace a text a dávali jsme to redakci sežrat. Já jsem rád za každý článek i za nový web a vyberu si, co mně zajímá a na co mám čas. Nepobírám třeba univerzity ( omlouvám se Šrámovi a Mitchovi, ale mám i jiné zájmy než AF, např. dostihy, které jsou neméně obsažné ) a některé věci prostě přeskočím. Omlouvám se i klukům na Slovensku, i když jsem narozen v Československu, občas obsáhlejší články nedám ( omluva zjm. Fanclubu Packers ). Uvítal bych trochu tolerance.

 • Odell13
  25. září 2020 02:35

  Od kdy Flores, na obranu zaměřený trenér, má na starosti ofenzivní playcalling? A o Taylorovi už řeč byla. Za mě radši méně článků, ale které nebudou plný absolutních nesmyslů.

 • Ježour
  24. září 2020 21:05

  Osobně bych sem místo Quinna dal spíš spectým kouče Kotwicu a jeho squadru. Protože ti 3 oslové měli lehnout na míč hned a nechápu!!! proč čekali až dokvedlá 10yardů.

 • DCC
  24. září 2020 22:11

  Tak on to nechápe nikdo a myslím, že ani ti tři moulové. Slušnej zkrat.

 • Silvio
  25. září 2020 00:01

  asi si tí 3 mulovia mysleli že oni sú tí čo kopú a nie vracajú 🥴🤦‍♂️🤔

 • libstep73
  24. září 2020 19:00

  Velká škoda, že se tu teď sice jede ve velkém množství obsahově obvykle velmi kvalitních rubrik, ale až na čestné výjimky, které to nepotřebují (např. Ježourovy postřehy), je u nich víc než nutná korekce. Sorry, ale tento interpunkční freestyle se čte fakt špatně. Kdybyste nehonili časy (i když třeba u této "čtvrteční" rubriky není evidentně čas nepřítelem), dalo by se s tím něco dělat.

 • EBT
  25. září 2020 10:47

  To budeš moc hodnej, když nám pomůžeš. Ozvi se Ondrovi a doladíte detaily. Určitě ti rád naposílá všech cca 10 článků každý týden ke korektuře.

 • Mi.Tch
  25. září 2020 15:23

  @EBT Myslím, že by úplně stačilo, kdyby měl přístup ke článkům a mohl editovat přímo v nich - i když už budou vydané. Já si to po sobě taky opravuji průběžně i po vydání :-).

 • Ježour
  25. září 2020 16:09

  @EBT proč hned ten sarkasmus? Určitě to bylo myšleno od Libora konstruktivně. Já nechám po sobě číst články manželku a pokaždý najde kvantum překlepů. Holt placený webový editor je zase o level výš :-)

 • EBT
  25. září 2020 17:42

  @Ježour Protože když tu bylo mrtvo, tak všichni remcali, včetně mne. Pak si místní komunita řekla, že začne vydávat vlastní články a do toho přijdou grammer nazis a začnou hejtit, aniž by sami něco udělali :) Tak mne to jen tak napadlo se vyjádřit.

 • libstep73
  26. září 2020 16:30

  @EBT Nabídku na pomoc zdarma jsem dával už před několika lety. Skončilo to na tom, že v podstatě to jediné, co lidi zodpovědné za chod webu zajímalo, byla rychlost reakce na zaslaný článek, ideálně za hodinu od napsání aby byl zkontrolován. To nemůže dělat nikdo z pracujících a taková představa fungování na neprofesionálním webu je úplně zcestná.
  A přesně, jak říká Mi.Tch, stačí, aby bylo možné korigovat už vydané články. Nemusí to číst blbě všichni, jen ti nejrychlejší nedočkavci. 😉
  A přesně, jak říká Ježour, často k výraznému zlepšení stačí, aby si čerstvě napsaný text přečetl kdokoliv jiný.

 • Sada
  24. září 2020 18:25

  Místo Taylora bych tam dal spíš klubovýho doktora Chargers, kterej mu omylem injekcí propíchnul plíci :)

 • Pompey
  25. září 2020 06:17

  To určitě ano. Ale Chargers tuhle informaci celkem solidně tutlali, a tak dorazila ke mě až po odeslání. První informace co jsem měl byly jiné. A ve fantas mi to nech, už máš nahráno dost :D