AKTUÁLNĚ
Novinky Pompey 01.10. 17:00

Moulové třetího týdne

V každém kole se najdou vždy ti co jsou za hlupáky a klauny. Zde je krátký přehled těch největších ve třetím týdnu.
 

DK Metcalf

Tady není moc co rozebírat. Spousta hráčů oslavuje svůj TD ještě před endzonou. A sem tam se najde někdo, komu se to vymstí a někdo mu tu šišku vyrazí. DK může být rád, že se mu to nestalo v zápase playoff nebo dokonce Super Bowlu. Takhle si na to za chvilku nikdo ani nevzpomene. 

Jadeveon Clowney

Čtyřiatřietiletý CB Jonathan Joseph, s kterým po celý zápas zametala WR corps Vikings celý zápas, zachytil za stavu 9-17 nepřesný hod Cousinse a vystřelil dálnicí až do endzony. Bohužel pro něj a celé Titans, Clowney naprosto zbytečně odstavil WR Jeffersona, jenž by už rozběhnutého Josepha patrně nedohnal, blindside blokem. Pick Six anulován a Titáni nedokázali získat z následného drivu ani bod. Stejně jako Metcalf, i on může být rád, že to tým nestálo vítězství.

Kyle Murray

V NFL se po dvou týdnech potichoučku začalo mluvit, jestli Kyle Murray nebude kandidátem na MVP. Po neděli tyto hlasy utichly. Třikrát odevzdat šišku slabé obraně Lions, dvakrát z toho na vlastní půlce! Pro to neexistuje žádná omluva. Arizona byla a je stále černým koněm letošního ročníku. V našlapané NFC West si teď už více zbytečně ztracených „bodů“ dovolit nemůžou. A to nejsou zas tak dobré vyhlídky, vzhledem k tomu, že je za námi teprve třetí týden.

Mitch Trubisky

Ve třetím týdnu došlo také k prvnímu střídání na pozici QB, které nebylo vynuceno zraněním. Rekordmana v počtu naházených yardů v jednom playoff zápase Bears, Mitchella Trubiskyho, tak od čtvrtého týdne na pozici QB startera neuvidíme. Když se člověk koukne na jeho statistiky, řeknete si, to není zas tak špatný. Pokud ho pak vidíte v zápase, jediná myšlenka co vás napadá, tak to je špatné. V budoucnu to třeba v jiném týmu s jiným systémem bude jinak.  

Jerry Tillery

Tým Chargers se proti Panthers dopustil mnoha chyb, ať už to byly tři ztracené fumbly nebo interception. Největší chyba však přišla za stavu, kdy prohrávali 7-9. Obraně se podařilo zastavit útok Caroliny v redzone. Slye suše proměňuje svůj FG, ale počkat, flag za illegal formation proti Chargers. Bridgewater drive už moc neprodlužoval. Novou, darovanou sadu downů hned přetavil hodem na RB Mike Davise v jediný TD Panthers v zápase. Dá se pochopit, když se hráč neudrží s nervy a vyrazí předčasně „z bloků“. Ale illegal formation při ST, tak to je velká chyba, obzvlášť když vás stojí další čtyři body a prohrajete.


Sdílejte na sociálních sítích

Pompey

Fanoušek Titans od roku 2000 :)

Zobrazit profil

Napsat komentář

Pro přidání komentáře se prosím přihlašte

Komentáře ke článku

 • Silvio
  3. října 2020 22:35

  udivuje ma že tam nie je Dan Quinn a ofenzívny koordinátor Falcons v ktorých gameplane figuruje len passova hra 🥴🏈🤷‍♂️
  popravde sa čudujem že angažovali Gurleyho pretože u nich RB využitie nenájde 🤦‍♂️

 • OMAHA2
  2. října 2020 11:33

  Na Moulu 4. týždňa by bol veľký kandidát QB Rypier za tie 2 INT po sebe, no tým blokom sa vykúpil.