AKTUÁLNĚ
Novinky Doktor 05.10. 19:00

Bballtown se stává novým partnerem naší tipovačky!

Když jsme spustili náš nový web, tak jsme také logicky začali hledat partnera, jenž by s ní spojil svou obchodní značku a věnoval ceny pro naše čtenáře, kteří v daném kalendářním měsíci posbírají nejvíce bodů. Jednak proto, že náš tradiční mecenáš Nori se letos do Ameriky asi nepodívá, a tudíž nám žádné dresy nepřiveze, a jednak proto, že hrát o něco je vždycky větší zábava.

Proto jsme velmi rádi, že se nám podařilo se dohodnout se společností Bballtown, jež na Slovensku již 15 let provozuje kamenný obchod, kde nabízí veškeré sportovní potřeby ze všech nejpopulárnějších amerických sportů. Nově je také spuštěn e-shop na adrese www.bballtown.sk, kde rovněž naleznete nepřeberný sortiment dresů, kšiltovek, kraťasů, mikin, ponožek a mnoha a mnoha dalších krásných věcí s logem Vašeho oblíbeného týmu.


Společnost Bballtown se rozhodla věnovat vítězům každé naší měsíční tipovačky poukázku na odběr zboží v hodnotě 150 EUR! Což myslím není úplně špatná cena. Byť je nesmírně těžké ji v tvrdé konkurenci získat.


Jak už asi znáte moji obchodní filozofii – vždy, když se najde nějaký partner, který se rozhodne naši komunitu a náš milovaný sport podpořit, tak vás všechny vyzývám, abyste (pokud možno) tuto podporu takovému partnerovi oplatili. Jednak je to fér, ale zejména tím pomůžete zvyšovat zájem všech podnikatelských subjektů ze všech komerčních oblastí nejen o náš web, nýbrž obecně o americký fotbal v ČR.


Proto vás i tentokrát žádám, abyste v případě, že si budete chtít pořídit cokoliv pro sebe či pro své blízké (třeba jako dárek k Vánocům), navštívili buď kamennou prodejnu BBalltown v obchodním centru Shopping Palace (Zlaté Piesky), případně e-shop www.bballtown.sk a nakoupili merch týmů NFL, NBA, NHL nebo MLB právě v tomto obchodě.


They showed us support, so let´s show them our love!


Díky moc každému, kdo téhle nabídky využije a Bballtown podpoří. Tenhle shop si to rozhodně zaslouží!

Sdílejte na sociálních sítích

Napsat komentář

Pro přidání komentáře se prosím přihlašte

Komentáře ke článku

 • ruzak
  8. října 2020 10:38

  to je nějaký obchod pro fans Patriots :-)

 • StevenJohn11
  7. října 2020 14:07

  BEZVADNÁ PRÁCE <3

 • tthom
  6. října 2020 19:00

  Super páni. Ozaj sa s novým webom všetko rozbehlo správnym smerom.

 • PaHoHaska
  5. října 2020 22:29

  1) odkazy v clanku mi nefunguji spravne - nejsou "klikaci" (jako "link")
  2) u druheho odkazu chybi jedno "l".. je tam bbaltown namisto bballtown

 • EBT
  5. října 2020 22:27

  Super práce, nicméně hodně skromná nabídka ve stylu "nelicencovaných" kousků, a ještě jen vybraných značek Fanatics, která podporuje asi 8 týmů z celé NFL, asi moc zájem nevzbudí. Nehledě na to, že tu máme třeba evropský nfl shop, kde je výběr skoro neomezený. Ale co remcám, poukázka se mne stejně netýká, tak vysoko se nikdy nedostanu :D

 • Lagasse
  5. října 2020 19:18

  Supr dobrá práce ale nemaj velikost hrošíka :)
  (Upraveno: před 1 rokem)