AKTUÁLNĚ
Novinky Ježour 13.10. 21:40

DOJMY A ROZMARY - Díl sedmnáctý: Neděle plná slz

S dalším hracím týdnem jsou tu opět … ne, omlouvám se, nemám teď na psaní čas a hlavně po pravdě ani náladu. Bylo třeba opět zakonzervovat hospodu, odvést všechno kazící se zboží, povypínat radiátory a uvést vše do stavu maximální možné hibernace. Té, kterou jsme si tak vítězoslavně vyzkoušeli na jaře. Ale má to dobrý konec – hurááá, od příštího týdne jsem opět nezaměstnaný! A tak bude na sledování fotbalu a psaní více času. Dnes ale musím vzít aktuální kolo letem světem. Některé zápasy jsem bohužel ještě vůbec neviděl. Jak by řekl klasik: Prostě a jednoduše, do slova a do písmene - nebylo kdy.

Tampa vyhučela s Chicagem, což po medvědí ofensivní impotenci proti Colts čekal málokdo. Zápas jí rozhodně neprohrálo Bradyho (ne)počítání do čtyř. To ani omylem! Za 20 let takřka bezchybného hraní má Mistr právo se takto utnout. V té době ale neměli Bucs dotahovat, měli vést aspoň o 10 bodů. Jenže Brady zažívá něco, o čem se v Bostonu vášnivě povídá jen v anarchistických kroužcích - týmová nedisciplína. Už loni byli Bukvice nejvíce penalizovaným týmem ligy a v TNF nechali na tyto žluté dny hořce vzpomenout (11x). Tohle se Bradyho spoluhráčům v Patriots skutečně nestávalo. Ofensivní lajnař, co udělá během jednoho drajvu 2 pencle za 10, a ještě u toho nevěřícně gestikuluje rukama, by se druhý den pakoval do Jets výměnou za pytel podhuštěných míčů. Holt jiný kraj, jiný mrav. Tom Brady poprvé v kariéře prohrál utkání, ve kterém vedl o 13 či více bodů.

V Kansasu skončilo hned několik sérií. Jakože třeba Mahomes neprohrává s Raiders, že neháže interceptiony, že nikdy neprohrál o více než 7 bodů a mnoho dalších. Mě tahle prohra domácích připomínala jejich loňskou prohru s mými Colts. Jejím základem byla, stejně jako loni, fantastická hra ofensivní lajny hostujícího týmu. Raiders mají údajně co do centimetrů nejvyšší lajnu v lize. A kromě toho přispěl svou „troškou“ do mlýna i navrátivší se Henry Ruggs. O Raiders se říkalo, že mají jednodimenzionální útok po zemi, a že stačí přikrýt Wallera a jsou v jeteli. Mě najednou připadá, že trojice Waller – Ruggs – Agholor je velice solidní a velmi nebezpečný triplet. A právě díky Ruggsovi, který v neděli zafungoval jako naprostý gamechanger. Důkaz? Stav 21-17 pro Raiders na konci 1. poločasu. Vegas zahrává 3rd-and-2 hluboko na vlastní půlce. Jacobs je na hřišti jen jako návnada a Carr posílá Ruggse pro 72y touchdown. A Jon Gruden si asi na sajdlajně v tu chvíli říká „Takhle na ně musíš, Butchi.“

Kdo ještě nezačal brát Panthers vážně, měl by asi pomalu začít. Jsem velmi zvědavý, jakým způsobem Matt Rhule zapracuje McCaffreyho do sestavy po jeho návratu z marodky. Něco mi říká, že bude hrát runningbacka a že z toho budou soupeřící obrany v kombinaci se Samuelem, Andersonem a Moorem pěkně v nervech. Hlavně by ale neměli upozadit Mikea Davise, protože ten se po paběrkování v Seattlu a Friscu v Charlotte opravdu konečně našel. . . . . . . V Atlantě začal velký úklid a neodnesl to pouze dobrák Quinn, ale i generální Dimitroff. A jestli bude nové koště dobře mést, může se stát, že přestavba týmu zatřese i se stálicemi jako je Julio Jones a Matt Ryan. Neznamená to, že bych jim start 0-5 dával nějak za vinu, ale pokud se bude skutečně přestavovat s výhledem úspěchu za 3-4 roky, tak pardon chlapci, ale tou dobou už u Sokolů pod smlouvou zřejmě nebudete.

A teď zde budu chvíli blahořečit Oceláře, kterým jsem se letos ještě mnoho nevěnoval. Za megasledovanými Ravens a vyhajpovanými Browns vyrostl v pozadí silný konkurent, který bude těžko k poražení. Blbý je, že pokud budou chtít hrát SuperBowl, musí se nyní připravit na 17 nedělí v kuse bez odpočinku. Ovšem pokud nebudou tak uvědomělí a neseberou si prémiové lednové volno. Mít bye-week ve 4.týdnu je vážně k vzteku, zvláště když máte v sestavě věčně otlučeného Big Bena. Jemu by odfrknutí někdy kolem půlky listopadu jistě přišlo vhod. Vy, kdo neumíte anglicky, dávejte pozor. Slovíčko „chase“ znamená v překladu pronásledovat, stíhat, honit, nahánět. Takže je jasné, proč plán defensivních koordinátorů pro týdny následující bude „Chase Claypool“, tedy „Chyťte Claypoola“. To se zase budou brzo samozvaní experti drbat na hlavě, jaktože spadnul na draftu až na 49. pozici. Poslední nováček, který ve své premiérové sezoně skóroval 4 TD v 1 utkání, byl v roce 2006 Reggie Bush. Ben Roethlisberger nebyl nikdy kariéře 4-0 a Steelers byli naposledy 4-0 v roce 1979. Tenkrát vyhráli SuperBowl. 

Ani ve snu by mě nenapadlo, že Dolphins vyhrají ve Friscu s Fitzpatrickem. Čekal jsem překvapení půl hodiny před startem zápasu a tzv.léčbu šokem, tedy nasazení Tua Tagovailoy. Trenér Flores asi správně čuchal Fitzův dobrý den, protože tenhle fousáč má snad jen skvělý nebo špatný zápasy. Nic mezi tím. Mám dojem, že mu v kalkulaci na perfektní passer rating chyběla jedna jediná kompletace. Tenhle člověk, ikdyby byl každý rok odněkud vyhozen, tak snad pokaždé dostane místo minimálně backupa. Taky mě zaujal kicker Sanders, který stihl na konci 1. poločasu 3 FG v rozmezí ani ne 2 minut. 21-7 nebo 30-7, to je pro psychiku dotahujícího týmu dost velký rozdíl.

            Stephena Hauschku si nejvíce pamatuji ze Seattlu, kde v těch nejhorších povětrnostních podmínkách a často v dešti proměňoval i ty nejtěžší FG. Aby neproměnil v hale 24yardovou „dávačku“, to bych nečekal ani omylem. Když o malou chvilku později nedal další pokus, znamenalo to, že už po zbytek utkání budou Jags zahrávat všechny 4.downy. Tomu říkám „důvěra.“ . . . Ze špatného callu si většina lidí dělá srandu až ve chvíli, kdy tu hru na hřišti špatně zahrají hráči. Když jej zahrají dobře, každý má plnou hubu keců, jak to bylo překvapivé a gutsy a chytré a já nevím co ještě. Je dost dobře možné, že by Jaguars slibný drajv na koncí 3.čtvrtiny zakončili TD a zápas by dostal úplně jiný kurz. Marone a spol. by ale nesměli při 4.downu (poděkujte Hauschkovi) na 8yardech od endzony vymyslet naprosto prvotřídní nesmysl, který sackovaný „wildcat“ Robinson korunoval fumblem. Namísto cesty za stavem 14-13 pro Jags to bylo za další 4 minuty 7-20 pro Texans. Vymalováno!

            Randy Bullock kopal FG na konci utkání s Ravens pouze za jedním účelem – aby Bengals neskončili s ostudnou nulou. „Burrow Believerem“ mohu být při očekávní celé jeho kariéry. Rozhodně jím ale nemohu být pro tuto sezonu. Nejde věřit ani celým Bengals, protože ten tým je skutečně děravý jak cedník. AJ Greena by měli použít ideálně na výměnu a získání nějakého picku pro výstavbu v roce 2021. K čemu je vpředu Green, když má Burrow pro hod jen několik pikosekund. Když si představím, proti jakým obranám musí jen ve své divizi hrát, velmi se bojím, aby neskončil jako Andrew Luck. Letos už byl sackován 22x, takže to je zatím vypočítaná cesta k 70 sackům za sezonu. Samozřejmě a předpokladu, že ji odehraje celou. A celý! Chudák malej!

Slzavé údolí poprvé: Když se nechala nová jednička Redskins Kyle Allen naprosto hloupě a zbytečně poslat na concusion protokol, zalesklo se nejen Washingtonu nejedno oko. Na hřiště totiž vyběhl po dvou letech Alex Smith, a kdyby byl v ten moment stadion plný diváků, tleskali by vestoje všichni do jednoho. Alexova rodina, hlavně tedy manželka, neskryla své dojetí ani pod rouškami. Úplně naměkko z toho byli i Aaron Donald a Michael Brockers a vůbec nedokázali uvěřit zázrakům moderní medicíny. Ihned začali testovat pevnost všech Smithových končetin, zejména pak jeho 17x operované noze. Za sebe mohu říct, že jsem měl obličej v dlaních víckrát než filmová Popelka. Jestlipak si myslíte, jestli to přežil? No přežil! Buď měl Alex jen hrozné štěstí, nebo mu to politicky myslelo.

Slzavé údolí podruhé: Radši bych použil tabascové oční kapky, než znovu viděl tu Dakovu nohu alá vývrtka. Tohle opravdu nemusím. Bylo mi ho hrozně líto, opravdu. Zase ten podělanej turf, který jsem už proklel v souvislosti se stadionem v New Yorku. Kdyby hrál na trávě, možná by při tom přilehnutí vytrhl z pažitu drn na celou lopatu, ale kotník by vydržel. Věřím a přeju mu, aby si dal nohu dopřádku a Jerry mu pak smlouvu dá. Ne tak štědrou, na tak na dlouho, ale dá. Nicméně - a to je hlavní: problém Dallasu zůstává definován stále stejně a jmenuje se obrana. Je to pár let, tedy přesně 2 roky, co byla tahle unit pod legendárním Rodem Marinellim 6. nejlepší v lize. Teď jí 34 bodů nadělil i jindy zcela impotentní útok Obrů, a to už je skutečně na zamyšlenou. I přes absenci Prescotta a Tyrona Smithe bude stále ofensiva schopna něco uhrát. Síla tam pořád je. Ale teď by se opravdu měla deffka pochlapit. Myslím, že by jim obrovsky pomohl návrat Seana Lee a Leightona Vander Esche, ale těmhle dvěma se bohužel namísto „injury listu“ budou asi zřizovat „health list“. Tam budou zapisování zcela výjimečně, pokud budou někdy zdraví. Jinak s nimi nemusíme vůbec počítat.

Slzavé údolí potřetí: A teď se vybulím já. Andy Dalton vbíhal na hřiště v podstatě ve stejný moment, kdy bývalý elitní quarterback Phil Rivers umisťoval do rukou Sheldricka Redwinea svou druhou interception. Já vám opravdu řeknu, že bych v tu chvíli měl raději podepsaného Daltona za 40 na rok (a že by tam ty prachy pořád ještě byly), než tohohle rozeřvanýho uprskanýho skorodůchodce za 25. Léta jsme byli v Indy zvyklí, že průměrný, spíše až podprůměrný tým, táhl nahoru osamocený solitér quarterback. Rok se s rokem sejde a najednou je tomu přesně naopak. Phil má po 5 zápasech za sebou 4 TD, 5 INT oficiálně uznaných, 2 INT odvolané kvůli flagům a 2 INT čistě dropnuté. Ano, i tyhle statistiky si pro dokreslení situace vedu. Za poslední 2 roky jsme toho o stařecké demenci slyšeli hodně v souvislostech s Tomem Bradym, s Breesem, samozřejmě i s Eli Manningem atd. Nikdy ale ne s Riversem. Až když si ale představím, co předváděl v sezoně 2018 (12-4) a že i v play-off pomohl vyřadit Baltimore, vidím, jak šíleně šel výkonnostně dolů. Nikdy nebyl atlet, ale proboha, v tý kapse by kolikrát stačil JEDEN krok dopředu a bylo by po problému. Bohužel Frank Reich si ho před Ballardem prosadil a obhájil. Mají spolu na 3 roky v Chargers hezké vzpomínky a rozumí si. Podržel ho hned po utkání na tiskovce a tak budeme tu bídu nuceni sledovat dál. Jacoby Brissett není žádný lumen, to víme. V sezoně, kdy musel z ničeho nic zaskočit za Lucka a musel okamžitě přijmout roli jedničky, hodil za celý rok jen 6 INT a byl na něj absolutní spoleh. Nekazil, neztrácel míče, hrál, co měl a co se po něm chtělo. Tak jak tady sedím, vám odpřisáhnu, že by letos rozhodně nebyl horší než Rivers.

Ještě bych zde měl závěrem některé doporučené pojmy pro začínající TV komentátory, kteří se zdráhají používat výlučně anglické termíny nebo jim je přílišné používání amerikanismů vytýkáno: (konzultováno a schváleno lektorkou angličtiny univ. Cambridge)

„line of scrimmage“ – čára rvačky

„intentional grounding“ – úmyslné uzemnění

„field goal“ – polní branka

„blown coverage“ – vyhulené pokrytí

„fair catch“ – čestné zachycení

„muffed punt“ – zmrvený výkop z ruky

„touchback“ – dotyk vzadu

„pump fake“ – naznačený podvrh

Pokud máte i vy v terminologii nějaké nejasnosti, stačí pouze napsat a já vám do příštího dílu zajistím potřebný odborný překlad.

Sdílejte na sociálních sítích

Ježour

Zobrazit profil

Napsat komentář

Pro přidání komentáře se prosím přihlašte

Komentáře ke článku

 • OMAHA2
  15. října 2020 12:15

  Ha ha ha, Ježoure dokonalá prča, tak toto nemôžeš prekonať ani ty. Tabascové oční kapky.

 • formic81
  14. října 2020 21:36

  Ja budu dost peclive a snad i Kyle s Lynchem sledovat Jimmyho ve zbytku sezony. Chapu ze asi ten kotnik nebyl optimalni, bylo to i videt ale proste nehral dobre. Po sezone ho muzou cutnout/tradovat jenom se 4 megama v dead money. Chapu ze minulej rok ta aura kolem toho teamu byla uplne jina, ale letos je to dosti odlisnej QB nebo resp. zatim tak vypada.

  Shannymu se posrala running game a najednou mame problem. Absence Richburga je opet znat a Williams na LT mel posledni dva zapasy fakt az podprumerny. Ty offense chybi stava a confidence a podle toho to vypada. Dalsi vec jsou zraneny vsichni RBs, Mostert se vracel po zraneni, Coleman out.Mozna bych zkusil Bella.

  Saleh a jeho obrana je totalni nemocnice. Secondary na marodce, Ford a Bosou out. To se to pak hraje tezko i proti Fitzovi. Nicmene nektery ty cally co tam vymyslel byli na facku. Oba starting CBs de facto s practice squadu a dostaval je do situaci, kde bylo jasny ze s nema Parker nebo ten Williams vyjebou.

  Uprimne nevim jestli ma cenu s touhle sezonou jeste neco delat. Zraneni jsou naprosto neuprosny a vzhledem k expiring FA's pro dalsi sezony by mozna nebylo spatny draftovat QB a tim padem bejt trosku vys na draftu. Nelamu na Jimmym hul jeste, ale ten regress co predvedl letos je teda dost hustej a to naopak vsichni hajpovali ze bude jeste lepsi. Mno chyba

 • korek
  14. října 2020 22:11

  1) Příchod Bella by dával smysl, byl by i logický. Ale je schopný ještě něco předvést? 2) Mockrát se tu propíral Wentz a jeho neschopnost zůstat zdravý. No a jak je na to Jimmy v tomto ohledu?

 • Dadino8
  15. října 2020 08:26

  Mne sa Jimmy páčil v podstate asi len v tých prvých tuším 5 zápasoch po príchode, kedy ale hral bez tlaku v stratenej sezóne. Potom prišlo zranenie, tlak a išlo to trochu do hája. V minulej sezóne si to ešte nejako sadlo, ale treba úprimne priznať, že do SB sa Frisco dostalo len vďaka obrane a running game. Jimmy sa len tak nejako zviezol.

  Teraz po zraneniach to pekne vidno. Plus zranil sa znovu aj on. Mám obavy či nebude tak nejak sklenený. S týmto rozpisom čo 49ers majú, si myslím že sa to vyrieši už čoskoro a sezóna sa asi odpíska. Tobôž v takej divízií. Ale čo s tým ďalej, to si netrúfam ani len odhadovať. Dúfam, že sa nevydáme cestou slepej dôvery ako to robia už pár rokov Lions.

 • sipcb
  14. října 2020 17:34

  Ahoj Honzo, moc pěkně napsáno. K Riversovi - pamatuješ jsi, jak jsem ti v únoru při SB přesně tohle říkal? Ty jeho chyby(kdy se nechá v klíčové chvíli složit a neodhodí, nebo naopak zahodí míč pod nohy RB místo aby přijal sack a nechal uplynout 40s a jeho tým vyhrál) by neudělal snad ani Manziel po dvoudenní pařbě. _No a interceptions to je kapitola sama pro sebe. Jak jsem předpovídal, tohle už ani sebelepší OL nezachrání. Při vší úctě a vděčnosti za ty léta odehraná za Bolts jsem ted moc rád, že máme za centrem "10" a ne "17". Sice je to v kolonce výher houby platný, ale alespoň se na to líp kouká.

 • Odell13
  14. října 2020 17:45

  Rivers nikdy nebyl nic víc než průměrný QB, a rozhodně ne clutch QB pro největší zápasy roku.

 • Ježour
  14. října 2020 19:18

  Ahoj Jirko. Je vidět, žes ho měl za ta léta nakoukanýho a přečtenýho. Dělá chyby, za který dostávají puberťáci na high school lepáky.

 • TomRaider
  14. října 2020 17:18

  Pozitívne recenzie na Raiders sa čítajú veľmi dobre / hlavne po tých rokoch to teší o to viac /
  Ja by som ten optimizmus/ hype okolo nás tlmil / 2 W zápasy proti silným tímom sú 💪 /
  Čierny kôň je silné prirovnanie!!
  V každom zápase / okrem saints 24 / sme inkasovali 30 a viac bodov
  + ostáva pretrvávajúci problém s množstvom flagov!
  Ideme od zápasu k zápasu: bilancovať budeme po weeku 17
  Najdôležitejšie je akým spôsobom budeme hrať, či to budú vyrovnane a rovnocenne zápasy so silnými súpermi!
  Najbližšie nás čaká Fucking Johny Foxborough a Browns👊

 • tthom
  14. října 2020 17:17

  Super čítanie. Až budeš mať teraz viac času, páni to budú len články :)

 • Odell13
  14. října 2020 15:53

  No Titáni nebyli daleko od pořádného průseru a Tannehill se mohl zařadit po bok toho týpka, co slavil sack tak vehementně, až si přetrhal v kolenu všechno co šlo. Mířím tím na ten jeho poskok do EZ a špatné došlápnutí.
  Jinak to Buffalo hrozně přejeli.

 • tthom
  14. října 2020 17:16

  Ten týpek oslavujúci sack bol ex Lion Stephen Tulloch
  (Upraveno: před 1 rokem)

 • tthom
  14. října 2020 17:21

  https://www.youtube.com/watch?v=ZgypBvzNkG4

 • Nekos Zpozakulis
  14. října 2020 13:47

  Touchdown - šáhnout dolů

 • Sajmon
  15. října 2020 11:27

  Taky máme i "kickoff=kop vypnutí" nebo málo vídaný "chop block=seknutý kvádr"

 • mfr
  14. října 2020 12:55

  Honzo bacha na používaní slova "bukvice", to přece není "politicky korektní"... :-)

 • harykk
  14. října 2020 11:27

  s poradnou pro komentátory jsi mně dostal :(

 • Vontae_Mack
  14. října 2020 10:30

  Peknú nakladačku sme dostali. Skoro celý tím zle, od Robertsa (int+fumble), cez absolútne deravú obranu, dropy receiverov až po Allenovu INT. Allen podľa mňa nehral celkovo zle, ale tá interception bola strašná, také dačo spravil naposledy proti Pats pred rokom, plus miestami hral trošku heroball a tlačil to na Diggsa. Hráči na oboch stranách chýbali podobne, na to sa nechcem vyhovárať, ale evidentne absencie Milana, Whita, Wallaca a Browna boli oveľa podstatnejšie ako absencie na strane Titans.

  Titans skvele. Fakt sú dobrí, podcenil som ich. Majú vymakanú tú offense, Henry+Brown+Tanehill furt PA, Tanehill sa toho rýchlo zbavoval, receiveri pochytali všetko.

  Čomu nerozumiem je, že sme sa až na pár silených hodov na Diggsa nepokúsili o deep ball. Titans chýbal Jacskon aj Fulton, pas protection pomerne fungovala, tak mi nie je celkom jasné, prečo sa nič neurodilo. Asi ten Brown naozaj chýba na toto, hoci Davis hrá veľmi dobre.

  Každopádne pekná facka. Užitočná takto skoro, Allen môže prestať byť nervózny z MVP talku :) a obrana sa fakt musí prebudiť.

  Hurá na Chiefs. Oba tímy prehrali, bolo by super keby sme sa dokázali chytiť na nich. Ale ak nie, sezóna je dlhá.

 • Ježour
  14. října 2020 10:51

  Ještě bych se pozastavil nad množstvím penalt, zvláště těch předsnspových. To byla hrůza. Po každé takové aby se měnil personel na hřišti i call akce. Dobrý tým dokáže vytěžit i z takové prohry.

 • korek
  14. října 2020 14:46

  Jako Buffalo mělo problémů asi milión, ale napsat, že Allen nehrál zle. Jedna šílená INT, druhá INT, která jde za receiverem, ale přihrávka šla za něho, i když byl úplně volný. Spoustu hodů za spoluhráče. Další dvě přihrávky mohly skončit INT, jedna vyloženě měla. Jasně, že další zápasy bude lepší, jasně, že daleko větší problém jsou ty šílené díry v obraně, kdy Tannehill prakticky bez receiverů skončí s kompletací 75%, i když běhová hra Titans nefunguje (byť teda Henryho stiff arm na Normana, no fuj...). Ale zase netřeba zavírat oči.

 • Vontae_Mack
  14. října 2020 16:20

  @korek Tak oči som zatváral celý zápas, bol som smrteľne unavený už o 9 keď som sa pokúsil ísť spať, ale adrenalín mi to nedovolil, tak si vieš predstaviť ako som vyzeral o 3 v noci :)

  Nehral zle, za mňa B+ alebo C-. Absolútne odmietam tvoj argument k prvej INT, resp. je podľa mňa úplne nesprávne toto akokoľvek pripisovať QB. Ak je toto prihrávka "za neho", tak je nepresných väčšina prihrávok v NFL. Máloktorá prihrávka je úplne presná, toto je 100% na WR. Keby to nebol Roberts, ale normálny NFL receiver, tak je to catch a vôbec to neriešime.

  Musím dať rewatch ale neviem kde si videl "spoustu" hodov za spoluhráčov. Boli tam nepresnosti, ale nič neštadardné. Ale ok pozriem to ešte v kľude raz. Čo uznávam, že tam mal nejaké ďalšie dva pasy zrelé na INT, to som hneď zabudol, ale boli tam. Ok tak asi C-. Určite najhorší zápas v sezóne, ale ak toto mínus tá INT je jeho floor, tak nemôžem byť nespokojný.

  Allen bol najmenší problém dnes. Obrana bola šialená, a k tomu neskutočné penalty ako píše Ježour. Jednak tie ofenzívne predsnapové, ale tiež ten RTP Jeffersona, čo im dal TD miesto FG, offside Epenesu, čo im dal zase TD takmer zadarmo, Hughes tam niečo mal.

  Ale najhoršie zo všetkého bolo ako sme pustili ten 3&20 v treťom drive Titans. Dovtedy obrana nehrala zle, pustila ten TD pass na Browna po INT, potom vynútila punt, teraz to vyzeralo na ďalší punt alebo max. FG, 3&20 na Buff 40, Tanehill prihráva stredom, Taron Johnson totálne zaspal, ale najmä čo do kelu robili Hyde a Poyer obaja ďaleko za hranicou prvého downu, a potom dobehli aby toho WR zložili akurát v prvom downe. To bol rovnaký fail playcallingu ako v PO proti Texans na konci. Odvtedy bola tá obrana totálne deravá vo všetkom. Tam sme pritom mohli ísť úplne v pohode do vedenia.

 • korek
  14. října 2020 22:59

  @Vontae_Mack V podstatě souhlasím.

 • Razor 32
  14. října 2020 10:13

  Diky za clanek, Jezoure, opet super cteni. Ostatne jako vzdy!

 • tomas21192
  14. října 2020 09:06

  taka poznamka od mojho otca ku komentovaniu Laciho...viac komentovat dianie na ihrisku a menej hovorit poucky, definicie

 • Pompey
  14. října 2020 08:45

  A další slzu Ježoure ukápneš až uvidíš Tannehilla. Nevim co ten kluk bere, ale od prvního snapu se tam smál a šla z něj naprosto pohodová a uvolněná energie. Pravý opak Riverse :)

 • Ježour
  14. října 2020 10:15

  Právě jsem dokoukal TNF a pořadí QB's v naší divizi je 1.Tanehill 2.Watson 3.Minshew 4.Rivers. Akorát Riverse začíná na té 4.pozici ohrožovat AJ McCarron.

 • Pompey
  14. října 2020 11:11

  @Ježour 1.Tanehill 2.Watson 3.Minshew 4. Brissett 5. AJ McCarron 6. Luton 7. Woodside 8. Reich 9. Rivers :)
  (Upraveno: před 1 rokem)

 • Cleveland Browns CZ/SK [dave]
  14. října 2020 08:27

  Skoro jsem se při čtení začínal bát, že se k hodnocení Colts ani nedostaneš :-) Souhlasím, že ten nedělní zápas rozhodl Rivers, ty jeho balóny fakt létaly jak ve zpomaleném filmu.

  Jinak, když ses tak rozepsal o Steelers, tak doplním jeden rekord o který Big Ben tento týden přišel...konečně není QB s nejvíce vítězstvími na First Energy Stadium!! :-) Další Browns ostuda smazána, snad jich bude víc a víc :-)

  A vyhulené pokrytí prosím zavést do povinného slovníku komentátorů, to je top! :-D
  (Upraveno: před 1 rokem)

 • Ježour
  14. října 2020 10:17

  Nechtěl bych vám ubírat kredit,hráli jste výborně. Hlavně mám pocit, že Stefanski pomalu dává Mayfielda do latě. 5 zápasů a ten progres od dob experimentů s Kitchensem je velmi znatelný. Mnohem lepší rozhodnutí a přesnost ruky podobná té z Oklahomy.

 • Cleveland Browns CZ/SK [dave]
  14. října 2020 11:42

  @Ježour Hráli, ale jen v prvním poločase. Ve druhém to byl bohužel "na sílu" Baker a některá jednotlivá selhání ostatních mu taky nepomohla. Nutno uznat, že v pozápasovém rozhovoru Baker řekl, že je rád za výhru, ale sám se sebou je dost nespokojený. Snad nám dospívá do rozumného QB, Stefanski na něho má očividně dobrý vliv, to s tebou souhlasím, a ty dvě INT budou výjimka, ne standart...

 • Cukor
  14. října 2020 03:44

  TTT - Tennessee Titans Touchdown :)

 • Vizionár
  14. října 2020 02:15

  Skvelý článok Honzíku! Kurva ale to čo spravil teraz Henry? on ho odhodil jak malého chlapca? ten človek musi zdvíhať doma autá ked sa nudí

 • tma
  14. října 2020 10:16

  Nad tym Henrym len krutim hlavou :) https://youtu.be/HBrTsnwQamE

 • ProxyNFL
  13. října 2020 22:53

  Vďaka za tvoje "impressions and whims". Tak z terminológie penált by ma zaujímalo najmä "horse-collar tackle", "targeting" a "illegal hands to the face" ;-)

 • Odell13
  14. října 2020 00:21

  až na to, že illegal hands to the face neexistuje. Existuje možná tak illegal use of hands - hands to the face.

 • Dikobraz
  13. října 2020 22:23

  K hodnoteniu Tampy treba jednoznacne spomenut aj opravnenost penalizacii... to, co predviedli rozhodcovia v tom zapase, to sa len tak nevidi.