AKTUÁLNĚ
Novinky Ježour 20.10. 20:21

DOJMY A ROZMARY - Díl osmnáctý: Week of comebacks – týden návratů

S dalším hracím týdnem jsou tu opět mé amatérské glosy zapsané tak, jak mi během zápasů šestého kola letěly hlavou. Neopírám se o přesná čísla ani statistiky. Netroufám si ani na žádné hloubkové analýzy a rozbory. Snad se aspoň v některých dojmech z uplynulého víkendu shodneme, jinde pak zasejeme trochu té naší fanouškovské kontroverze. Dnes jí bude trochu víc. Tak pojďme na to!

V každém hracím víkendu dosavadního ročníku jsme mohli vidět alespoň jedno utkání, kde tým tzv. „na odpis“ překonává ztrátu minimálně 16 bodů a nakonec slavně vítězí. Ani 6. kolo nebylo v tomto ohledu výjimkou a dává tak opět řadě trenérům za úkol naučit své týmy dokončit téměř vyhraný zápas. „Finish the game!“

Když se za stavu 21-0 pro hostující Bengals postavil za centra Kellyho TE Trey Burton, svitla ve mně jiskřička naděje. Burton hrál totiž na high school quarterbacka a tak jsem si říkal, zda to s ním Frank Reich nechce zkusit namísto slaborukého geronta Riverse. Nakonec se jednalo „pouze“ o parodii na wildcat formaci a Burton se propadl do endzone pro první běhový TD v profi kariéře. Tato úspěšná trikovka vlila zkoprnělým Colts čerstvou krev do žil a od té doby už na hřišti existovalo jen jedno mužstvo. Za celý druhý poločas povolila naše obrana Tygrům jen 3 body a položila tak základ jednomu z největších franchise comeback vítězství. Každý zápas minimálně jeden interception. U Riverse naprostý standard, ale u naší mladé obrany velmi příjemný bonus navíc. Ale abych Philipa jen nehanil, nejen jeho TD hody na Pascala, Johnsona a Doyla snesly nejpřísnější měřítka. I delší třetí downy sázel receiverům do rukou zcela přesně a neomylně. Vůbec netuším, kde se to v něm najednou vzalo. A už vůbec netuším, jak dlouho mu to vydrží. . . . . Bengals rozhodně svítají lepší zítřky. Ve vynikajícím světle se v neděli předváděli navrátivší se RB Gio Bernard i stálice A.J. Green. Jeden odlehčil už trochu přetíženému Mixonovi a druhý jen svým pobytem na hřišti otevíral dveře pro krásné catche mladíkovi Tee Higginsovi. Právě z něj a Burrowa může být jednoho dne skutečně obávaná dvojice. Všechny 3 běhové TD Cinci vzešli z tvrdé práce OL v impactu. Po zásluze sklidili ovoce i při Burrowově sneaku. Jenže v protekci je to pořád stejná hrůza. Přitom Joe Burrow je talent, kterému by jediná vteřina navíc bohatě stačila.

Chudák ex-trenér Dan Quinn. Jako by se proti němu spikli všichni fotbaloví bohové. Jen co se odporoučí, vrátí se na hřiště Julio Jones a chytne si 2 touchdowny a 140y jakoby nic. Falcons mávnutím kouzelného proutku najednou vypadali jako Falcons zpřed 3 let. A přitom vůbec nevěřím, že se chtěli kouče zbavit tak, jako tomu bylo např. u Texans. Za oblíbence Quinna se už loni kabina svorně postavila a přemluvila vedení, ať to s ním ještě zkusí. Kromě fantastických statistik Matta Ryana (30/40, 381y + 4TD) se ale výraznou měrou na vyloupení vikingské lodi podílela dlouhodobě kritizovaná obrana. Hned zkraje zavelel k nápravě reputace AJ Terrell, celková šestnáctka letošního draftu, o které dosud nebylo vidu ani slechu. Vikings, kteří vypadali, že se zvedají, opět padli na držťku a v divizi obsadili poslední flek. Navíc bez Cooka je jejich útok jako tělo bez duše. Mezi ním a Mattisonem vidím propastný rozdíl. Nic neřešící TD´s Thielena a Jefersona tak potěšily už jen příznivce Fantasy.

Další tým, který oslavil výhrou několik návratů do sestavy, byl Denver Broncos. Ani Drew Lock, Jerry Jeudy a Phillip Lindsay mě a mnoho dalších nedokázali přesvědčit, abychom Hřebcům věřili. V předzápasových analýzách jsem neviděl snad ani jeden tip na jejich úspěch na Foxborough. Znalci patriotích poměrů samozřejmě řeknou, že Broncos hráli stejně úplnou tužku a že to byli spíš Pats, kteří jim vítězství svou neschopností umožnili. Škarohlídi se samozřejmě nechají slyšet, že na postbradyovské Patriots teď stačí 40 yardové drajvy + jeden kicker. Hlavní příčinu bych hledal jinde . . . . Bill Belichick má ve své kariéře naprosto zdrcující úspěšnost po bye weeku a možná ještě lepší proti quarterbackům do 25 let věku. Ani bych to nenazýval bilancí, spíše by se slušelo něco jako soustavné ponižování. Jenže tenhle týden volna byl nakonec mnohem volnější, než by si v New England přáli. Oni vlastně 14 dní takřka vůbec netrénovali (chřipka protokol) a např. jejich O-line plná náhradníků se ve starting složení viděla prvně až na začátku zápasu. Byla to jedním slovem hrůza. Před týdnem jsme se víceméně shodli, že s Newtonem na place by Kansas porazili. Jenže včera se možná nostalgicky vzpomínalo i na odvrženého Bradyho. Myslím si, že jsme viděli nejhorší výkon Patriots v sezoně, hůř to asi už těžko půjde. Pro mě osobně je naprosto zdrcující zjištění, že Patriots od roku 2002 nepoznali, jaké je to mít v měsíci říjnu negativní bilanci zápasů. Holky, já padám! 

Steelers důrazně navrátili Browns z obláčků na zem a poslali je rovněž na nepříjemnou divizní bilanci 0-2. Nasekali jim navlas stejně jako v 1. kole Baltimore (38-6 vs. 38-7). Jak se říká: Ben Roethlisberger má na kluky z Clevelandu číslo. Aby taky ne s karierní bilanci 23-2-2. Browns mají obrovský problém v Mayfieldovi. Začínám už naprosto reálně věřit povídačkám, že ten kluk absolutně nezvládá hody do zónové obrany. Ale když si prohlídnete jeho interceptiony z tohoto utkání, začnete tomu věřit. On skutečně nedokáže předvídat překryv zón a přebírání si receiverů, jinak si některé jeho passy (pozor, neplést s pussy) nejde vysvětlit. Jeho vystřídání Keenumem na konci zápasu nemusí být pouze z preventivních důvodů, aby se nezranil. Podle mě to byl i zdvižený prst. Stefanski Bakera nedraftoval a tak nemůžeme mluvit o klasickém „otcovském“ vztahu Trenér – QB. Nikdo nemá za posledních 20 let lepší praxi se zbavováním se quarterbacků z 1. kola draftu než Browns. Tak bacha na to!

Není to tak dávno, co se Colts a Jets dokázali dohodnout na obchodu. Bylo to při draftu 2018, kdy Jets posunem o 3 pozice výše získali vysněného QB Sama Darnolda a my jsme si polepšili o 2 výběry ve 2. kole. Podle mě nebude náhoda, že do Jets často odcházejí hráči, kteří se u nás nevejdou do sestavy. Z loňského rosteru to byli například Inman, Desir nebo Basham. A teď to přijde! Jestli Jets opravdu skončí s nejhorší bilancí a jestli se rozhodnout zazdít kariéru generační máničky Trevora Lawrence, mohl by teoreticky GM Joe Douglas (pokud bude tou dobou ještě u vesla) zavolat našemu Ballardovi a nabídnout mu k výměně Sama. A já bych se takovýmu pokusu o jeho vzkříšení vůbec nebránil. Záleží samozřejmě, jakou Jets poptají cenu. Letos draftovaný QB Jacob Eason by zafungoval jako taková pojistka a za Brissetta bychom taky mohli utržit nějaké třeba 5.kolo. Hezky jsem to teď vymyslel, až se sám sobě musím smát  . . . Že jsou Tryskáči tam, kde jsou, není zdaleka vina Adama Gase. Ta organizace funguje dlouhodobě strukturálně úplně špatně. Jinak by ani Gase nemohli angažovat, že? Oni třeba podepíšou v rámci „koncepční práce“ Le´Veona Bella za úplný nesmysl, ale nepodepíšou skvělého WR Robby Andersona. Ten by tam byl letos tak moc potřeba! Zatímco po cutnutém Bellovi zůstala pro letošek v dead capu díra přes 15 milionů, Anderson už stihl překonat franchise rekord Panthers v počtů zachycení během prvních 6 zápasů sezony. Dokud nevezme majitel přestavbu opravdu z gruntu, nic se nezmění. Ale schopní manažeři a trenéři, jak známo nerostou v Central Parku na stromech. Anebo může ještě do všeho hodit vidle sám Lawrence a zůstane raději další rok v Clemsonu než aby se šel trápit do New Yorku. 

Že uhráli Jets v Miami nulu není nakonec jejich největší ostuda. Ostatně v minulosti se shutout podařil i mnohem lepším týmům. Pokud se dostanete do situace, že dotahujete a odmítnete kopat za 3, v podstatě potom k nule není ani tak daleko. Mnohem horší je, že za celý první poločas  Jets (bez pomoci defenzivní penalty) uhráli jen JEDEN první down. Svůj první první down ve 2. poločase uhráli až 10 minut před koncem. Tohle není tým pro NFL.

Mám tušení, že kouč John Harbaugh své svěřence po utkání s Eagles příliš nechválil. Ten výkon, zejména ve 2. poločase, jednoduše nebyl vůbec dobrý a z nudného garbage time bylo nakonec docela solidní drámo. Kdyby Matt Judon skvěle nepřečetl Wentzovu option při 2-bodové konverzi, mohlo to být v Baltimoru nakonec pochmurné odpoledne. Nevermore! Přitom vedení „o parník“ a ovládání hodin bývalo vždy doménou Ravens. S dobitým Ingramem a zcela neproduktivními Dobbinsem a Edwardsem (dokupy 23 pokusů pro 54 yardů) se jim najednou úplně rozpadla běhová hra. Musí se tedy modlit, aby se jim nerozpadl aspoň Lamar. Ravens bez běhové hry, to je něco jako týden bez neděle. Eagles se po zápase asi docela drbali na hlavě a zejména u videa to bude úterý asi hodně výživné. Někdo by se měl podívat, jestli NULA prvních downů ze 6 drajvů a celkové získané yardy -20 (mínus dvacet) nesmrdí nějakým nelichotivým rekordem. Přesto zanechali ve 2. půli opravdu svěží dojem a od něj se budou chtít odrazit dál. Rádi by se správně naladili na možná rozhodující měsíc sezony Giants – Cowboys – byeweek – Giants a možnou cesta za playoffovým rekordem 6-10.

Viděli jste někdo, jak DeShaun Watson upřel smutně své oči k nebesům, když prohrál hod mincí o prodloužení? Jako by tušil, že se šance jeho týmu na výhru řítí v řiť. Musí být neskutečně frustrující, když víte, že váš soupeř poběží, on opravdu běží a vy s tím stejně vůbec nic nedokážete udělat. A pořád dokola. To prodloužení znamenalo celkem 6 her, v pořadí Henry, Henry, McNichols, Henry, McNichols, Henry –TD. Poslal bych někam stížnost, aby nebyl Ryanu Tanehillovi do osobních statistik připsán „OT Game Winning Drive“. Od počátku roku 2018 se celkem 6x povedlo někomu v NFL naběhat 200 yardů v zápase. 3x byl ten někdo Derrick Henry. Náhoda? Rozhodně NE!

Když zdvihl trenér Ron Rivera půl minuty před koncem nad hlavu 2 prsty na znamení, že Redskins budou hrát konverzi „za dva“, vzpomněl jsem si na našeho Franka Reicha, který podobnou ruletu coby nový kouč zkusil taky. Tenkrát tréňa odmítl připokakanou hru na plichtu, odhodlal se v prodloužení ke 4.downu na vlastní půlce a nevyšlo to. Nevyšlo to ani Riverovi, ale stejně jako on, tak i před 3 lety Reich, poslali svému týmu jasný vzkaz. Věřím vám a hraju na výhru. U nás to byla tenkrát pohádka, protože jsme i díky tomuto callu přetavili začátek 2-5 v zázračný postup do play off. Při vší úctě, Redskins se to letos nejspíš nepovede, ale i tak – mě se tohle gesto prostě líbí. No, ikdyž ona ta Národní-východní může být opravdu ještě solidní divočina.

Televize Fox si v neděli vydupala, aby se v hracím okně od 4 odpoledne hrály jen 2 utkání. Pouťák v Miami s komparzem z Jets a potom jejich šlágr v Tampě. Tímto si ze svého pořadu defakto udělali primetime utkání, protože kdo by koukal na Dolphins s Jets, že? Jenže tyhle prvoplánové akce dost často končí zklamáním. Green Bay Packers z posledních 19 zápasů prohráli jen 4, ale vždy to byla prohra minimálně o 15 bodů. Jednou taky o 29. A včera o 28. Pohybuje se mezi námi spoustu jejich fanoušků, mnoho zasvěcených, kteří mají svůj tým rozpitvaný a do detailu načtený. Ptám se vás: Jak je sakra možný, že se na to takhle kvalitní sestava dokáže takto elegantně vys… vykašlat, když začnou prohrávat? Jako kdyby rozezlený Rodgers z ničeho nic vysál ze zbytku týmu všechnu radost ze života, všechnu energii. Podobně jako Petr Forman ve filmu Akumulátor 1. Za celou svou kariéru hodil 2 pick six a včera další 2 v rozmezí několika desítek sekund (rejpalové, sorryjako, to druhý íčko vrácený na 1 yard počítám taky jako pick6). Takováhle „performace“ po týdnu volna jistě není dobrá příprava na play off. Packs budou mít opět nejvyšší ambice a narazí na ty nejlepší týmy. Třeba znova na Tampu. Ale pane Rodgersi, za ty vaše peňauze nejde do práce chodit, jen když vás to baví. . . . Dámy a někteří citliví pánové prominou, ale Brady asi svým spoluhráčům během týdne postavil pěkně ptáky do pozoru. Jak jsem psal minule, 12 nebo kolik penalt Tampy v prohraném zápase s Bears bylo opravdu ostudných. S Packers šli opačným extrémem a sudí jim nehodili za celé utkání ani jednu. Jako kdyby ve vzduchu visely stotisícové pokuty.

A teď trocha kontroverze, ať mi taky pořádně nandáte. Na něco podobného jsem se rychtoval už hodně dlouho a čas zjevně nazrál. Jindra s Laciim strávili valnou část 1. poločasu zápasu Rams - Niners glorifikací DT Aarona Donalda. Kdybych nebyl lenivej, tak si sednu, ten poločas si pustím znova a budu si dělat čárky u slov jako výjimečný, neuvěřitelný, úžasný, neskutečný, vynikající atd. „Klobouky dolů“ snad ani spočítat nejde. S takhle vychváleným hráčem jde prohrát opravdu jen pár vyloženě smolných zápasů, řekl by jeden. Chraň Pámbu, abych se zde byť jen pokusil zpochybňovat jeho kvality, no to by mě ani ve snu! All-Pro DPoY zcela po zásluze. Nicméně. Podobný pocit se mě už hodně dlouho a velmi často zmocňuje také při sledování zápasů JJ Watta nebo Khalila Macka. K čemu je mi v týmu velmi často zdvojený, ale někdy dokonce ztrojený Aaron Donald, když z této zjevné personální výhody dokáže zbytek obrany vytěžit akorát jedno velké NIC. Ve chvíli, kdy má vaše obrana jednoho takto dominantního playmakera a zbytek spoluhráčů se k němu nepřidá, nepodpoří ho ve snaze, mazaný kosík jako Kyle Shanahan ho úplně vyřadí ze hry. Jeden QB hit tak odpovídá pozornosti, kterou mu soupeř věnoval a přitom pro Rams jako celek z toho nekouká žádné pozitivum. Jako by se ostatní jen vezli a čekali, co Donald udělá. . . . . . Obrana 49ers přišla v krátké době o 2 naprosto zásadní stavební kameny z loňské veleúspěšné party. DeForresta Bucknera a Nicka Bosu, každého z jiných důvodů. Přesto všechno mi ale přišla mnohem kompaktnější, vybalancovanější a vyzrálejší, než obrana Beranů s Donaldem, Ramseym, Brockersem, Ebukamem, Floydem a dalšími zvučnými jmény. Celých 57 minut držela McVaye aspol. na 9 bodech. Každý zápas je samozřejmě jiný, ale v tomto srovnání je pro mě 43 bodů inkasovaných od Dolphins těžko pochopitelných. Možná tedy bude 68letý veterán Chan Gailey (OC Phins) ještě větší „génius“ než cucák McVay. Mimochodem, když už jsme u Seana, proč by měl být někdo mladý, progresivní a inovativní (takových lidí je v NFL opravdu mnoho) díky těmto vlastnostem ihned považován za génia? Nerozumím. 

Útoku Bills v očekávané dohrávce nejvíce chybělo to, co naopak zdobilo útok Chiefs – efektivní a stabilní běhová hra. A to ještě seděl natěšený Bell na tribuně. Naopak passový útok, který byl ozdobou útoku Bizonů v prvních 4 kolech, Náčelníci defakto nepotřebovali ukázat. Když jsem viděl v prvním poločase průběžnou statistiku Joshe Allena 2/11 pro 20 yardů, říkal jsem si, že tahle cesta k výhře nepovede ani omylem. Toto byl zmatený a nerozhodný Josh Allen ani ne z loňské, ale snad ze své rookie sezony. Místo úvah o MVP se bude potřeba navrátit k tvrdé práci. Ty nejdůležitější utkání s Patriots a Phins ještě Buffalo čeká, zatím se ještě průšvih nekoná. . . . A tak Bills předčili svého soka pouze v jediné disciplíně a to je puntování. Tím se samozřejmě zápasy většinou nevyhrávají. Corey Bojorquez nejen že umí punty na 80 yardů, ale on si s nimi v podstatě ani nepřekopává vlastní coverage team. Sláva Jindra velmi trefně poznamenal, že mu připomíná Ivánka z pohádky Mrazík, který nebohým chudákům loupežníkům zahazoval na půl roku klacky.


Sdílejte na sociálních sítích

Ježour

Zobrazit profil

Napsat komentář

Pro přidání komentáře se prosím přihlašte

Komentáře ke článku

 • Alvin Wilson
  21. října 2020 11:41

  Ja tedy tu konverzi za 2 pred koncem utkani vnimam presne naopak nez ty, Jezoure. Misto "Verim vam a hraju na vyhru" to na mne pusobi jako "Neverim vam, ze dokazete soupere prehrat v prodlouzeni a toto je nase nejvetsi sance, jak zapas vyhrat".

 • Ježour
  21. října 2020 18:10

  A já jsem moc rád, že jsou naše názory různé ;-) opravdu

 • Jonash
  21. října 2020 08:55

  "Nicméně. Podobný pocit se mě už hodně dlouho a velmi často zmocňuje také při sledování zápasů JJ Watta nebo Khalila Macka..." - Chicago je letos 5-1 právě díky obraně a Mack tomu pomáhá, ale není to jen o něm. Hicks nebo Smith hrají ve front 7 opět skvěle.

 • Pompey
  21. října 2020 07:34

  Za MCVaye máš pašáčka, jako by si mi mluvil z duše.
  Za Donalda taky.

  Ale teda Ježoure, zase si nesledoval svého divizního rivala, asi to dostaneš za domácí úkol pro příště. :( Druhá akce Titans v OT nebyl běh, ale pass do flatu na Henryho, který tam pak měl dálnici pro 53 yardů :)

  A chudáka Allena nechte na pokoji. On je kluk z malého města, malé univerzity v malém NFL městě. A tak ho záře primetime reflektorů zatím prostě moc znervózňuje.

 • Ježour
  21. října 2020 11:07

  Já to dobře vím, že těch 53 yardů byl pass a ne běh. Záměrně jsem ale psal ta jména, ne že se jednalo o 6 běhů ;-) s titans budou brzo 2 vzájemný souboje, takže se toho dočteš dost, neboj. Naopak bud rád, že se o vás nemluví. Allena pasovali na MVP a od tý doby hraje tužku jako z Kohinorky.
  (Upraveno: před 1 rokem)

 • Pompey
  21. října 2020 11:18

  @Ježour Tak proti vám je jasný, že Henry 2x fumble min, náš tok udělá ledva 200y a naše obrana bude excelovat a chytí 2 int :)
  (Upraveno: před 1 rokem)

 • Ježour
  21. října 2020 18:31

  @Pompey proti Riversovi nejsou 2int nic extra, co by stálo za řeč. Standard. Začni se vychloubat až od 4int nahoru.

 • ProxyNFL
  20. října 2020 22:28

  Mladý génius Sean McVay a starý mazák Chan Gailey - dilema vyriešena! :-D

 • formic81
  20. října 2020 21:05

  ja se vratim tady k tomu Allenovi

  Zmateny Josh Allen se vzdycky projevi ve dvou pripadech. Kdyz se Bills dostanou do neprilis pohodlny situace a utok musi dorovnavat a ten druhej pripad je kdyz DC soupere si trosku pohraje s obranou a Josh musi zacit vic premejslet.

  Vcera Spagnuolo mu zavaril hlavu dost, michal tam coverage a jakejkoliv 3 delsi down posilal minimalne 6 man rush a 7 man rush. A tohle proste Allenovi nechutna, protoze jakmile se mu zavre hot read, tak ma dost casto problem najit nekoho jinyho. Navic hraci Chiefs peclive zacpavali vsechny gapy takze Allen ani nemel kam bezet. Me by docela zajimalo jakou ma uspesnost hodu na jednotlivy coverage a kolik z toho delaj completions/TDs po tzv. broken plays (pro ty co nevi, tak je to kdyz QB vymejsli dlouho nejaky picovinky v backfieldu a vetsina DBs ma pak problem udrzet WRs a oteviraj se velky okna pro QB)
  To je pak videt ten Wyoming, tam ty coverage taky moc neresil a ten football byl hodne odlisnej. Za 3 roky v NFL se dokazal vypracovat na neskutecne efektivniho QB, kterej kazdej zapas predvede neco neskutecnyho, i vcera ten hod na Diggse byl skvelej a mel tam tusim jednu nevydarenou deep play, ktera mohla ten zapas dost zamotat.

  On bude dostavat Bills kazdej rok do play-off, pokud teda McDermott udrzi tu culture. Protoze svym fyzickym talentem a jedinecnosti je tam dostane. Problemy pak prijdou v play-off s lepsima QBs a hlavne lepsima obranama a podle me tyhle zapasy pro Joshe devizou nebudou.

 • formic81
  20. října 2020 21:13

  a jak si psal o tech prvnich 4 zapasech, tak ja jsem samozrejme chapal ze vidis ty neskutecny cisla ktery mel a jak to cely fungovalo.

  Ale to bylo za a) proti horsim teamum (obranam), Phins ve weeku 2 byli jeste v training campu, Raiders solidni team nic nereknu, navic tam hral fakt dobre. Ale treba vypichnu Rams, ktery jste naprosto prejeli po prvni pulce a pak to byl prave Josh, kterej je vratil do hry a v druhy pulce jste tusim udelali jenom 7 bodu a to byl jeste paradoxne game winning TD.

  b) Josh vetsinou nemusel dotahovat a nebyl na nej takovej tlak. Furt mate ale tu schedule dost hratelnou, zajimaj mej ty zapasy se Seahawks, Niners a Cards (btw Murray hraje posledni dobou dost podobne jak Allen, radsi nez neco vymejslet tak vezmu merunu a bezim) a tesim se matchup s obranou Steelers a secondary Pats.

  Jinak si ale myslim 1. misto v divizi a pak uvidime jak to bude vypadat v January a jak bude vypadat dalsi Joshuv kontrakt, kterej uz nejaky to misto spolkne.

 • DCC
  20. října 2020 21:27

  @formic81 Zavítáš někdy i na discord nflc.cz? Pokud ti to vyjde, určitě i tam uvítáme tvoje názory. ;)

 • Ježour
  20. října 2020 22:06

  @formic81 z těch 4 zápasů nevidím jen statistiky. Já je vlastně u něj ani neznám. Viděl jsem sebevědomýho kluka, který svou dělovou ruku zklidnil a hodně přidal na citu. Je bezesporu obklopen lepším materiálem než loni. Diggs je obrovský upgrade, ale v nouzi nejvyšší se obrací na Beaslyho. Házel na ně neskutečně krásný a zcela přesný hody a to ve chvíli, kdy nevedl, ale dotahoval ztrátu. Třeba s Rams.Ale po těch 6 zápasech se DC's přestali bát běhové hry Bills a mnohem víc dropují do coverage. Je zase na něm a na Dabollovi, aby vymysleli něco nového a dostali se zase do náskoku. Podle mě budou nutně muset doplnit nějakého RB z FA nebo jít trejdem pro posilu. Ambice nemají malé a bude třeba něco obětovat.

 • formic81
  20. října 2020 22:43

  @Ježour

  to byla reakce na Vontae z predeslyho clanku, kde jsem ho trosku popichnul.. :D

 • formic81
  20. října 2020 22:54

  @DCC asi ne.. letos pisu vzacne

 • Ježour
  21. října 2020 06:15

  @formic81 jo taaaaak! mě se zdálo divný, že bys mi reagoval slovy "ten váš Allen" :-D ..... v pohodě

 • odborník z gauče
  20. října 2020 20:32

  Philly má na TNF k dispozici jen 2 startery. Wentze a centra Kelceho. Jako jestli na tomhle udělaj playoff, tak ať tu divizi prostě zrušej 😀
  (Upraveno: před 1 rokem)

 • DCC
  20. října 2020 21:17

  Dobry je to meme, kde navrhují, aby se sezóna restartovala a všechny týmy té vaší zábavné divize by daly dohroamdy jeden super tým. Akorát by přišli o tu největš ívýhodu a to zápasy s vlastní divizí ;).