AKTUÁLNĚ
Novinky Pompey 23.10. 10:03

Co se nepovedlo – Week 6

V každém kole se něco nepovede, někdo je za hlupáka další zase za smolaře.

NFL.CZ

Na začátek trošku na odlehčení. V pondělí si jde člověk přečíst reakce místních uživatelů na nedělní zápasy a v tu na něj vyskočí tabulka v níž mají Titans bilanci 4-1. Inu člověk znejistí, nějaká kontumace za COVID aféru či co. Naštěstí se ukázalo, že Ondra jako velký fanda Rodney Harrisona od něj převzal i jeho nenávist vůči naší franchise. To L nám tak moc přál až ho tam jednoduše vložil. 

RB Zeke Elliott

Po zranění hlavního QB se měl jako druhý nejlépe placený RB NFL v letošní sezóně, stát hlavní oporou útoku Cowboys. Hned v prvním poločasu zápasu proti Cardinals však dvakrát ztratil fumble a tím velkou měrou přispěl k jednoznačnému průběhu zápasu ve prospěch soupeře. V sezóně se tak počet jeho ztrát vyšplhal už na neakceptovatelné číslo pět. Elliott je rozhodně nejtalentovanější RB na soupisce Dallasu. Otázkou je, zda po obdržené mega smlouvě z loňské offseason, dává footballu stále 100% jako před ní. Možná nadešel čas ho na čas sesadit z pozice týmové  jedničky a trochu ho tím motivovat na sobě opět pracovat.

QB Cousins a Minnesota Vikings

Po zápasech s Texans a Seahawks vypadalo, že jsou Vikingové na správné cestě za záchranou sezóny. Zápas proti Falcons tak pro ně byl zlým probuzením do reality. Bez RB Cooka neexistující běhová hra a QB Cousins stačil nasázet tři interceptions za první poločas. I když proti Falcons nejste dá se říct nikdy ze hry, tak Vikingům už se nepovedlo utkání zdramatizovat a pomalu tak můžou své zraky ubírat k nadcházející offseason. Začíná také šuškanda o možném vyhazovu HC Zimmera. To bych po jedné nepovedé sezóně viděl jako obrovskou chybu. Obzvláště, když vedení bude muset řešit velké skoky v cap hitu Cousinse v následujících dvou letech a tak se bude víc propuštět než nabírat.

WR Cooper Kupp

Cooper Kupp neměl v neděli večer proti San Francisku 49ers rozhodně svůj den. Chytil pouze tři z devíti přihrávek, které mířily jeho směrem pro zanedbatelných 11 yardů. Za zmínku stojí především dvě rozehrávky, kde WR vysloveně potopil svůj tým. První z nich byla za stavu 9-21 při 3rd a 4. Kupp se dostal za obránce, ale deep ball velice špatně odhadl a vydal se pohybem na špatnou stranu. Podruhé za stavu 3rd and 2 od EZ dropnul u sideline potenciální TD. Následující play pak jen smutně od postraní čáry sledoval interception 49ers. Uvidíme jak rychle se sympatický WR z tohoto nepodařeného utkání dokáže oklepat.

QB Baker Mayfielda

Neděle všem fanouškům a expertům dala jasnou odpověď na otázku, zda je Mayfield franchise QB. Neni. Cleveland má solidní a mladý tým. Letos si patrně vyzkouší po strašně moc letech jaké je to být zase v playoff. Víc se od nich vzhledem ke QB bohužel čekat nedá. V nadcházející offseason nutně potřebují sehnat QB, který nebude dělat hlouposti a dokáže využít potenciálu naplno. Jenže kde ho sehnat. Vsadit na nějakého mladíka v draftu je zase jen "házení korunou". Pokud se bude třeba v Atlantě konat povánoční výprodej, pak by Browns asi měli být první na místě.

QB Ryan Fitzpatrick

K velice odvážnému tahu se odhodlali v Miami. Po vítězném zápase mění QB. Patrně to byl plán již před sezónou, aby po bye weeku mohli "vypustit krakena". Na jednu stranu se není čemu divit. Mít za centrem QB, který je jak Jakkyl a Hyde, musí být pro HC neskutečně stresující, když netuší jaký hráč mu to vlastně nastoupí na hřiště. Na tu druhou stranu, bude Tua alespoň průměrným QB.  Vydrží být zdravý. Bude se mu dařit, když kolem něj nebude o tři třídy lepší tým než má soupeř. Nezníčí Maimi dobře rozjetou sezónu. Mnoho otázek a téměř žádná odpoveď. Miami však vysílá jasný signál. Doba šašků je za námi, nyní chceme být seriózním kandidátem na vítězství.

Sdílejte na sociálních sítích

Pompey

Fanoušek Titans od roku 2000 :)

Zobrazit profil

Napsat komentář

Pro přidání komentáře se prosím přihlašte

Komentáře ke článku

 • Zictory
  23. října 2020 13:37

  QB Jones běží a běží a padne únavou? Zasmál jsem se...

 • libstep73
  23. října 2020 10:35

  Tohle je evidentně šitý tak horkou jehlou, že výsledek puštěný do „éteru“ je absolutně šílený. Ty vole, to je fakt tak velkej problém si to po sobě jednou přečíst? 🙄

  Kolikrát mám opakovat letos upgradovanou nabídku na možnost opravy již vydaných článků do podoby, která je aspoň trochu snesitelná? Milá redakce, vytáhněte zadky z prdelí, spolkněte ega a začněte konečně jednat.

 • Ondra Horák
  23. října 2020 10:44

  napsal jsem Ti na FB