AKTUÁLNĚ
Novinky Doktor 04.11. 09:21

Co zaujalo Doktora - Week 8

1. V bitvě o trůn Severu, za jejíž scénář by se nemusel stydět ani George R. R. Martin (po pravdě to bylo určitě napínavější než poslední série GOT), nakonec přece jen uhájili Steelers svou dosavadní neporazitelnost. A to přesto, že Big Ben naházel za první poločas pouhých 24 yardů a hvězda minulého weeku Diontae Johnson si proti obraně Ravens ani neškrtla. Byla to ovšem zase defenzíva Steelers, jež dovedla svůj tým k výhře v tomto klíčovém duelu. T. J. Watt pokračuje v nejlepších sezóně své kariéry (5 QB hitů na Lamara, 1 sack, 5 tackles a tlak v podstatě při každém snapu) a je momentálně jednoznačným favoritem na titul DPOY. Avšak klíčovým mužem večera byl žolík Robert Spillane. Ten sice pouze „zaskakuje“ za Devina Bushe, nicméně otevřel zápas svým interception vráceným do touchdownu a připsal si též klíčovou hru těsně před koncem utkání, kdy zalehl Jacksonův fumble. Jinak můj tip z našeho prematch studia na Lamarovy turnovery vyšel tak napůl. Měl sice celkem 4 (což je docela dost), ale celkově musím říct, že nehrál vůbec špatně a byl se svým týmem jen krůček od vítězství. Velkou ztrátou je ovšem zranění Ronnieho Stanleyho – ztráta tohoto muže bude Ravens bolet. Hlavně v play-off. Jo a na závěr – může mi někdo vysvětlit, proč tohle nebyl SNF a já se musel ve studiu prolévat red bullem, abych neusnul u té totální bídy z NFC Least?


2. Tak jsem si zase jednou tipnul na Detroit, no. Že já starej vůl se nepoučím ani po 30 letech. Vždy, když se zdá, že by to k něčemu mohlo vypadat, hned další zápas to dopadne, jak to dopadne. Vyrovnaný zápas, který jsme klidně mohli vyhrát. A pak Staffordova klasika – naprosto tragický pocket movement, ze kterého vytěžil Darius Leonard fumble a hned v dalším drivu luxusní pick 6, že by i černošský quarterback zbledl závistí, a bylo po zápase. To je tak, když ho před týdnem pochválím, a pak si ještě na Lions vsadím. Jak říká klasik – dělat ty samé věci stejným způsobem a přitom očekávat jiný výsledek je naprostým vrcholem naivity. Asi toto krédo panu Quinnovi pošlu. Doporučeně do vlastních rukou.


3. Naopak jiná predikce z našeho studia mi vyšla daleko víc, než jsem si vůbec myslel. Zatímco ostatní diskutující byli přesvědčení o jasné výhře Packers (zejména s ohledem na jejich skvělé dlouhodobé statistiky proti Vikings), já jsem opět upozorňoval na slaboučkou běhovou obranu Green Bay, která může představovat poměrně závažný problém. Nicméně že to bude až taková bída, to předčilo i má nejčernější očekávání. 163 yardů + 3 touchdowny po zemi a především 50yardový screen-pass, při němž hráči Packers působili v roli zmrzlých statistů, obdivně sledujících Dalvinovo kličkování do end zóny, to musela být pro fanoušky sýrařů pořádně hořká pilulka. Ti dva Smith boys sice moc hezky nahánějí quarterbacka, ale v běhové obraně jsou jedním slovem mizerní. Při jednom dlouhém Cookově běhu jsem se vyloženě zaměřil na práci Prestona Smitha a vidět, jak jej tam tight end Vikings Irv Smith odvezl při pull blocku o 5 yardů dozadu, bylo skutečně až tragikomické. Jestli s tímhle neduhem Packers něco do play off neudělají, tak je k Lombardi Trophy nepřivede ani čaroděj Aaron. Když nezastavíš běh, nemůžeš vyhrát.


4. Poprvé od roku 2017 nastoupil v NFL na pozici quarterbacka levák. Naposledy jím byl Kellen Moore za Cowboys a až nyní na něj navázal hvězdný nováček Tua Tagovailoa. Že by to byla premiéra z říše snů, to teda ne. Žádný zázrak se v podání muže s číslem 1 na zádech nekonal. Nadto jeho první touchdown v kariéře jde především na vrub neuvěřitelné koncentrace DeVanteho Parkera, který dokázal zachytit míč i přes jasné DPI v poloze ležícího střelce. Po pravdě řečeno po zhlédnutí Tuova výkonu jsem přesvědčen, že Fitzpatrick je momentálně pro Dolphins výrazně lepší volbou. Nicméně s momentálně skvěle hrající obranou, která je z mého pohledu nejpodceňovanější defenzívou ligy, mohou Delfíni porazit téměř každého. Musím se přiznat, že tenhle tým si získává kolo od kola mé sympatie. A myslím, že nejen mé. Ale přesto bych tuhle sezónu nechal dohrát Fitzmagica. Vidět ho, jak kouzlí v play off, by bylo k nezaplacení.


5. Chiefs porazili Jets a nikdo se jim nezranil. Víc k té demolici nemá cenu dodávat. I když se říká, že i ten nejslabší tým v NFL může v jednom zápase z dvaceti porazit ten nejsilnější, tady to fakt neplatí. I kdyby tyhle dva mančafty hrály 100 zápasů, Jets nevyhrají ani jeden. Jejich největším úspěchem letos bude, pokud nějakým omylem nevyhrají nějaký zápas, aby jim neunikl Lawrence. To by pak byla úplná tragédie.


6. V duelu s Bills měli Pats poslední šanci zachránit letošní sezónu. Dle očekávání vyrukovali proti slabší run defense Buffala s gameplanem masivně orientovaným na běhovou hru. A nutno podotknout, že zejména po poločase Damien Harris opravdu řádil. Už už to vypadalo na velké překvapení a nesmírně důležitý comeback win. Pak se ale ve vzdálenosti, odkud by Nick Folk téměř s jistotou field goalem vyrovnal, Cam vřítil do obrany Bills s míčem ve zcela nepředpisovém držení, DT Justin Zimmer jej za tuto troufalost potrestal a bylo po zápase. Musím říct, že tak zničeného jako na tiskovce jsem Cama snad ještě nikdy neviděl. Zklamání z toho, že reálně pohřbil naděje svého týmu na postup do play off, mu přímo prýštilo z tváře. Inu je na čase si v AFC East zvykat na nové časy. Pats patrně tuto divizi nevyhrají poprvé od roku 2011. A čtyři zápasy v řadě neprohráli dokonce od roku 2002. No, nic netrvá věčně, ani láska k jedné slečně.


7. Z mého pohledu patrně největší bomba dne vybuchla v Cincinnati. Ne, že bych nebyl Burrow believer – ba právě naopak – nicméně bez dvou zraněných starterů už v tak mizerné O-line Bengals jsem spíše očekával, že bude bit jak žito. Ovšem Clowney, Beasley i Landry jako by si vzali dovolenou a jednička letošního draftu tak měla dostatek času na to, aby si připsala další zápas s více než 30 body. Souhra s Boydem i Higginsem funguje na jedničku a při absenci Mixona chytil svoji šanci za pačesy veterán Gio Bernard. Burrow v téhle sezóně patrně překoná všechny pasové nováčkovské rekordy NFL a už teď je víceméně jasné, kdo si v únoru dojde pro titul OROY. Musím říct, že na Bengals se fakt skvěle dívá a počítám, že to každým rokem bude jen lepší a lepší.


8. V Clevelandu hrálo v neděli odpoledne hlavní roli počasí. Mráz, déšť a vítr, který v nejsilnějších poryvech dosahoval rychlosti až 40 mil za hodinu, rozhodně nepřály útočnému fotbalu a zejména pak pasové hře. Chtělo by se říci, že to jsou ideální podmínky pro domácí Browns. Nicméně Raiders jim dali ochutnat jejich vlastní medicínu. Josh Jacobs si připsal 31 běhů pro 128 yardů a byl jednoznačně nejlepším hráčem zápasu. V tomhle duelu domácím Browns poprvé citelně chyběl Nick Chubb. S ním by to byla myslím úplně jiná písnička. Browns tak sice vstupují do bye weeku s pozitivní bilancí 5-3, ale že by z ní byli bůhvíjak nadšení, to se asi říct nedá. 


9. Vzpomínáte si na scénu z filmu Draft Day, kde se Kevin Costner dívá na zápas Bo Callahana, který projde přes celé hřiště a skóruje touchdown? Všichni obdivují ten drive a Kevin říká: „What is missing?“ A pak si uvědomí, že na hřišti nebyl Vontae Mack. Podobná scéna se odehrála v neděli v podvečer v Los Angeles. Drew Lock přešel v posledním drivu za dvě a půl minuty 81 yardů a po 14 hrách jej zakončil přesným pasem na K. J. Hamlera, kterým současně s uplynutím času rozhodl zápas. A co na hřišti chybělo? Joey Bosa. Nade vší pochybnost bylo vidět, jak absence tohoto hvězdného pass rushera dodala Lockovi sebevědomí a klid a on předvedl patrně nejhezčí drive své kariéry. A k tomu navrch krásný oslavný taneček. Každopádně to byl překrásný zápas dvou týmů, jež by nám mohly nabídnout v příštích letech ještě nemálo podobných thrillerů.


10. Víte, jak vypadá největší halloweenská příšera, na kterou jste mohli o víkendu narazit? Má zelenomodrý dres a na zádech číslo 14. S tím chlapem nejde udělat absolutně nic. A tempo zlepšování se zápas od zápasu musí nahánět strach každému defenzivnímu backovi, který se proti němu v příštích zápasech postaví. Jak s oblibou říkám – kdybych ho měl bránit, tak asi nasimuluju tříslo, aby ze mě neudělal kašpara před několika miliony lidí. Zapomeňte na Hopkinse, zapomeňte na Julia, zapomeňte na Mikea Thomase. Nejlepším receiverem současného světa je DK Metcalf. A jak říká Trump – the best is yet to come. A co se týče Niners, opět se ukázalo, že jakmile jim nefunguje běhová hra, jsou zcela ztracení. Ani proti podprůměrné pasové obraně Seahawks si Jimmy G vůbec neškrtnul. A aby té pohromy nebylo pro Niners málo, tak se v průběhu zápasu navíc zranil a bude svému týmu chybět odhadem 6 týdnů. Plus George Kittle 8 týdnů. Kletba poražených týmů ze Super Bowlu pokračuje i v San Franciscu.


11. Duel Saints s Bears byl nádherným dramatickým soubojem až do poslední vteřiny. Myslím, že všichni, kdo spílali O2, že v nabídce byl místo Niners – Hawks právě tento zápas, museli být nakonec rádi, že volba padla právě na tyto dva týmy. Hned úvodem ale musím říct, že se mi vůbec nelíbil výkon Drewa Breese. Z mého pohledu je až příliš zaměřen pouze na své největší hvězdy. Když jsou na hřišti Thomas s Kamarou, jsou to právě tito dva hráči. Když Thomas chybí, už hází jen na Kamaru. Prohlížel jsem si v záznamu hned několik pasových akcí – Tre´Quan Smith i Deonte Harris byli opakovaně zcela volní, ale Drew se na ně ani nepodíval. Jeho oči sledovaly pouze Kamaru a čekaly na to, kdy se jeho hvězdný running back uvolní. Jsem přesvědčen, že by ofenzíva Saints byla výrazně efektivnější, kdyby Drew odpoutal oči od svých hvězd a začal častěji využívat i další cíle, které má k dispozici. Pak by se Svatí nemuseli strachovat o výhru až do poslední sekundy. Ještě se zastavím u dvou momentů. Nejprve první minutý field goal v sezóně od Willa Lutze. Počítám, že všichni fanoušci u televizních obrazovek oněměli překvapením, že tento super spolehlivý kicker minul svůj vůbec první kop v sezóně. V opakovaném záběru ovšem bylo vidět, že chyba byla spíše na straně Thomase Moorsteada. Ten totiž nedokázal otočit míčem a Lutz kopal přímo do šňůrek. A jak kdysi řekl legendární Adam Vinatieri – když kopnete do šňůrek, je to stejné, jako když v tenisu trefíte míček hranou rakety. Absolutně neovlivníte, kam v tu chvíli odletí. Druhým momentem, který mne zaujal, byl „nefumble“ Demaria Davise. Slovy Andreje – sorry jako, ale rozhodování ohledně forward progresu, které letos rozhodčí používají, mi naprosto uniká. Pokud jsem si všiml, tak žádný z rozhodčích nezapískal a Cole Kmet se dál tlačil s míčem dopředu. Posoudit tuhle situaci jako zastavený forward progres je za mě naprostý úlet. Nadto se jednalo o důležité rozhodnutí, které klidně mohlo stát Saints zápas. Naštěstí pro ně se tak nakonec nestalo. Asi proto, že to byla ještě základní část. Omlouvám se fandům Saints za sypání soli do otevřené rány, ale je to většinou stojí výhru až v play off.


12. Nevím, co jsem komu v minulém týdnu udělal, ale muselo to být určitě něco strašně ošklivého. Komentovat ve 2:30 ráno zápas mezi Eagles a Cowboys je totiž fakt za trest. Když se utká Bída s Nouzí, fakt se jen těžko vymýšlí něco pozitivního, co by člověk mohl tři a půl hodiny v televizi vyprávět. Jako čekal jsem, že od Boys to s Dinuccim nebude nic moc, ale že budou Eagles ještě horší, to mě fakt zaskočilo. Nechápu, proč Wentz neustále cpal míč na Reagora, když Fulgham je momentálně o parník lepším receiverem. A Goedert a Ward jako by pro něj vůbec neexistovali. Kdybyste mi před zápasem řekli, že budou mít Cowboys na konci zápasu více ofenzivních yardů než Eagles, myslel bych si, že o americkém fotbalu nevíte ani to, že se hraje s šiškou. A přesto se tak stalo. Nakonec museli Eagles vysvobodit až rozhodčí, kteří v jedné hře předvedli hned dvě hrubé chyby. Nejdříve přehlédli offside Dukea Rileyho, poté i fakt, že Vinny Curry měl míč po fumblu Dinucciho už pevně ve svém držení. Tahle klíčová hra byla hřebíkem do rakve sympaticky bojujících Boys. Výsledek za mě ale ani není tak podstatný. Daleko horší je skutečnost, že jeden z týmů této divize nakonec bude muset postoupit do play off. Fakt nevím, jestli není na čase zamyslet se nad změnou pravidel. S tímhle postoupit do play off bych se fakt styděl.


13. No a pondělní zápas nám připravil větší nervák, než jsme čekali. Opět bylo jasně vidět, že jakmile v útoku Bucs chybí Chris Godwin, tak to prostě není ono. Velkou pochvalu si ovšem bezesporu zaslouží defenzivní koordinátor Giants Patrick Graham, který připravil opravdu velmi hutný game plan, jenž Bradymu ani trochu nechutnal. Z mého pohledu se jednalo jednoznačně o nejlepší defenzivní představení Obrů v této sezóně. A jen málo chybělo k tomu, abychom se v Tampě dočkali prodloužení. Daniel Jones totiž sestavil překrásný poslední drive, přičemž zejména touchdownový pas na Goldena Tatea byl z kategorie luxus extra. Bohužel však na něj nedokázal navázat při 2-pt conversion, kdy měl míč z jeho ruky putovat k Dionu Lewisovi mnohem dříve a více k pylonu. Jones se ale rozhodoval příliš dlouho a to stačilo Antoineovi Winfieldovi k tomu, aby k Lewisovi dosprintoval, míč se štěstím srazil na zem a definitivně tak pojistil výhru Bucs v tomto zápase. Byť až nečekaně upracovanou. Na závěr mě pak rozesmál komentátor na game passu, který oznámil, že zápas vyhrál New England. To víte, když jste 20 let zvyklí na to, že když vyhraje Brady, vyhrají i Pats, tak se vám to v hlavě prostě usadí a nejde to ven. No, aspoň se nemusím cítit tak blbě, když mi sem tam uletí, že Chargers jsou ze San Diega. Evidentně v tom nejsem sám.


Sdílejte na sociálních sítích

Napsat komentář

Pro přidání komentáře se prosím přihlašte

Komentáře ke článku

 • FunThomas DB9
  7. listopadu 2020 06:59

  "Nefumble" Saints zapas nestálo, ale mna to stalo 150€ 🥴

 • Gardner
  6. listopadu 2020 21:47

  Mrzi me, ze je tak malo ohlasu na Jags a na Minshewa. Ono delat dvojku za Folesem a porad mit chut vyvolat Minshewmanii a letos hrat za rozprodanym kadrem....ok, Jags vyhrali 1 zapas letos, ale porad v nich vidim neco, co v Miami loni...zacatek hruza, ale ke konci zlepseni a v dalsi sezone play off...tohle preju a v tohle verim u Jags

 • TomRaider
  7. listopadu 2020 13:01

  Na posledný zápas na Coliseum nezabudneme!

 • TomRaider
  6. listopadu 2020 15:19

  Za covid:
  Pokuta: 500 000 team + 150 Gruden
  Odobratie 6 kola draftu

  Plus 3 a 5 kolo do vzduchu za AB
  VIVA LAS VEGAS

 • formic81
  6. listopadu 2020 16:06

  to je jeste dobry.. ja cetl tenkrat o vetsim pruseru.. jsem cekal treba 2-3 kolo

 • formic81
  6. listopadu 2020 10:34

  a sezona 2018 se nam opet vraci... #tankforBosa

 • EBT
  6. listopadu 2020 10:45

  Pro koho to bude tentokrát? 😁

 • formic81
  6. listopadu 2020 12:00

  @EBT BPA si myslim.. hvezdny DB nam chybi, podle me i WR muze bejt opet dalsi varianta a nebo QB no.

  Ale ja tohle rozhodnuti naprosto cenim a Lynch proste moc dobre vi co dela. Nema smysl udelat sezonu 7-9 nebo 8-8, ktera je naprosto k nicemu a akorat te pripravi o top talent. O nejaky winning mentalite se asi nema moc smysl bavit, kdyz minulej rok malem padnul SB a letos se nam dlouhodobe zranilo asi pulka starteru at uz z defky ci offense. Nejsme v Jets nebo Giants situaci.

  vetsina hracu se uzdravi a budem ready na dalsi sezonu opet v pozici contendera. Pokud nekdo sleduje NBA tak tohle je krasna paralela s Warriors aneb jak vyuzit covid season a zraneni pro lepsi budoucnost.

  Jasne ze bych radsi hral o play-off, ale realne bysme tam letos nic neudelali.

 • TomRaider
  6. listopadu 2020 12:45

  @formic81
  Eagles s Folesom

 • formic81
  6. listopadu 2020 12:50

  @TomRaider nechapu..

  btw Shanny na tiskovce rekl, ze jeste chtej zabojovat o play-off. Takze to mozna moji iluzi o tankovani vyvraci :D ale treba to byl jenom bullshit pro media

 • kisa
  6. listopadu 2020 13:19

  @formic81
  1. Promiň, ale s tímhle týmem pořád nezvládneš prohrát ještě 7x a letos je tam skutečně dost šašků (NYJ, NYG, JAX) a dost dalších týmů s mizernozu sezónou, takže ani s bilancí 6-10 "vysoko" nebudeš.
  2. Uvědom si, že i ti "PS" hráči hrají o kontrakty. Budou hrát jako kokoti pro dobrý pick Niners, když si sami můžou říct o smlouvu (v SF či jinde)?
  3. Niners čekají WAS, @DAL, ale hlavně furt přímé souboje @NO, ale především @LA, @ARI a až v posledním weeku SEA, kteří mohou v tu dobu být "bye" a nebo naopak s "jen jistotou postupu bez šance na bye". Tzn. zápas ze zdravotních důvodů vypustí. Navíc v divizních zápasech máš soupeře přečtené (ostatně viz oslabení Hawks bez run a secondary, kteří na Vás vyrukovali s úplně jinou hrou - např. nikdy za posledních 10 let tolik neblitzovali). A tohle může být teď výhoda Vaše.
  4. V NFC je reálné PO i s 8-8.
  (Upraveno: před 1 rokem)

 • TomRaider
  6. listopadu 2020 13:19

  @formic81
  Je to odpoved na posledný odsek
  Keď sa zranil Wentz všetci predikovali koniec sezony, zápas čo zápas tvrdili že sú 100% out!
  Máte super team a trénera aj keď s množstvom zranených 💪

 • formic81
  6. listopadu 2020 16:05

  @kisa jasne souhlasim, ale podle me top 10 by mohlo padnout...

  ja to nemyslel tak, ze Shanahan jim v kabine rekne vetu "uz na to mrdame". Ale tak ze zapsali nekolik lidi na injury list, aby sli na operaci, dalsi vec byl trade Kwonna. Ze se proste budou delat managersky rozhodnuti v ramci tankingu.

 • Zictory
  6. listopadu 2020 03:13

  Packers - 49ers 7:3 po prvni ctvrtine. Skoda te akce super catch Cracrafta v endzone ale incomplete. Jinak Valdes Scantling pokazde kdyz jde do huddlu tak v duchu nadava jak spacek. Rodgers na nej vubec nehraje. 1 target Adams uz 5.

 • INZINIER
  6. listopadu 2020 03:40

  Sa mu divis? A ten ucebnicovy drop na tretom dowe si videl? Ten chlapec je ciste poleno.

 • INZINIER
  6. listopadu 2020 03:46

  Dockal si sa. Chytil to.. Som uprimne prekvapeny. Ale sak chvalabohu 😂🙈

 • Citrusfernet
  5. listopadu 2020 21:38

  Na 49ers celkom fajn kurz, sice vela zranenych, ale Packers to na juhozapade nejde. Ti nahradnici budu na urovni Chargers , ktori ich minuly rok zmietli. Dobry game plan a Packers budu nervozny, moc im nejde, 2 prehry z poslednych 3 matchov. Za par drobnych to snad stoji risknut ...

 • TomRaider
  5. listopadu 2020 17:18

  @Doktor
  Pats divíziu možno nevyhraju, ale playoff daju / stavím na to ! / nelámem palicu nad bilanciou 2 - 5 z prostého dôvodu: BILL BELICHICK, tak ako si myslím že Vikingovia nepovedali posledné slovo a o svoji šancu do playoff sa budú biť / pretože ZIMMER /

  @Formic81
  Stavil som 70 E na výhru SF ( kurz 4,0 nike ) Shannahan prekaucuje LaFleura / aj s lazaretom /

 • TomRaider
  5. listopadu 2020 20:11

  @kisa
  Mám iný názor
  Prvýkrát postupuje 7 tímov
  Prehrajú max 3 zapasy!

 • Toman
  6. listopadu 2020 01:45

  @TomRaider když Pats prohraji 3zápasy tak skončí na 8-8. Ano, postupuje letos 7 týmů, ale podle mě prostě 8-8 stačit nebude. To si vezmi- 4x vítězové divizí(zřejmě Steelers, Chiefs, Bills, Titans) do toho jistě Ravens.. Zbývají ti 2 volné místa! Kdo se o tohle dále pere? Dolphins, Colts, Browns, Raiders, možná Broncos.. My jsme 5-3 a to se bojím že by nám 10-6 nemuselo stačit na play-off.. A to ještě máme Jets, Giants, Eagles, Jaguars, Texans, takže z tohoto 4vyhry uklohnit musíme(pokud by jsme prohráli s Titans, Ravens a Steelers), a pokud urveme 4vyhry tak skončíme na 9-7,takže Pats za námi.. Zbývá ti jeden flek.. A na ten já tipuju Raiders, aby šli Pats přes Raiders na tiebreaker, tak by Raiders nesměli vyhrát více jak 4zapasy a to já si myslím že z 5domacich zápasů 4vyhrají+venku s jistotou vyhrají u Jets.. A Patriots máme mimo hru.. Aby se tam Pats dostali, tak dle mého mohou už jen jedinkrát prohrát..

 • Luc123
  6. listopadu 2020 07:52

  @Toman Ony by ta bilance 8:8 i mohla klidně stačit, ale já i myslím, že ani tu prostě mít nebudeme. Máme hromadu zraněných, dost hráčů kvůli Covidu nenastoupilo (nejvíce v lize) a žádná trady a nové podpisy jsme neudělali, takže i trenér to chce dohrát, Ušetřit nějaké prachy pod stropem a příští rok to zase nekopnout. Jasně nevzdáváme se budeme bojovat, ale realita je prostě jinde. Zápas na Bills byl prostě klíčový pro tuto sezonu. Respektive oba zápasy s Bills, potřebovali jsem vyhrát oba dva.

 • TomRaider
  6. listopadu 2020 11:48

  @Luc123
  Pats s Billom to nemajú v DNA, tak ako Steelers minuly rok

 • formic81
  5. listopadu 2020 12:17

  jestli dneska chcete vydelat tak poslete vsechno na Packers.. kurz 1.3 je fakt hezkej a nase offense bude definice practice squadu

 • Zictory
  5. listopadu 2020 14:08

  Co Raiders? Kurz 2,1 a myslím, že by mohli vyhrát.

 • kisa
  5. listopadu 2020 16:41

  Zas ale nebudete čitelní. Dobrej game plan na rodilého kaliforñana Arroda, co neumí hrát v teple, a zápas může mít jakýkoliv průběh. Pokud GB vyhraje, nečekám výhru o parník.

 • KABIREX10
  5. listopadu 2020 17:02

  @formic81.. poslal som to na nich minuly week proti Vikings.. nikdy viac 😂

 • TomRaider
  5. listopadu 2020 17:21

  @Zictory
  Nedávaj na Raiders! Daj Chargers - vyhrajú

 • formic81
  5. listopadu 2020 22:24

  @KABIREX10 tak ale Vikes meli normalni offense.. tohle je safe :D

 • kisa
  6. listopadu 2020 13:21

  @kisa tak jsem se netrefil:-))

 • Cukrak
  5. listopadu 2020 11:22

  Teď jsem někde viděl, že hvězda týmu Detroit Lions byl pozitivně testován na COVID. To bych si na ně mohl v příštím zápase vsadit 😁

 • kisa
  5. listopadu 2020 16:42

  Pokud jde o Stafforda, mělo by jít o kontakt. A bez tréninku do Minneapolis prý stihne.

 • lubosinho
  4. listopadu 2020 22:56

  Po minulej sezóne som fakt rád za to ako sa darí Steelers.. :)) rozdiel medzi tým či máme alebo nemáme Big Bena je docela veľký.. :(

 • Cukor
  4. listopadu 2020 21:41

  Tá bomba dňa čo vybuchla v nedelu, stála už troch hráčov hlavu plus príchod skvelej posily :)

 • 12palcu
  4. listopadu 2020 20:31

  Nechci to tady rozebírat do podrobna, ale na té jedné opakovačce to vypadalo, že Riely tu lajnu nepřekročil. Byl by to spíš neutral zone infraction, protože to bylo těsně před snapem, ale možná že rozhodčí neviděli žádnou reakci hráčů Giants a tak to pustili. K tomu fumblu a zalehnutí, já s tebou v podstatě i souhlasím, ale zase rozhodčí to zkoumali bůhví jak dlouho a nechali to, tak si říkám, že snad nejsou úplně blbý...nevím nóó. Jinak Wentz opět nezklamal...hokejovou terminologií 2+2. Čekal jsem, že někdo rozebere tu situaci okolo toho puntu na konci. Pro ty co to neviděli. Dallas prohrává o 12 cca 4 min před koncem, dostane se do situace 4&17 na svých 16ti...rozhodne se puntovat, ale tady začíná divadlo...záměrnej delay of game, záměrné safety(prohrávat o 12 nebo 14 je pořád rozdíl 2 TD drivů) po tom co long snaper vyhodí balón ze hřiště a následuje výkop z ruky(záměrně krátký) a pokus o zalehnutí...neúspěšné. Jestli to dobře chápu tak výkop z ruky se bere jako kick-off, jinak by se přeci nemohli první dotknout míče kovbojové. V podstatě další způsob onside kicku, ale ještě jsem nic takového neviděl.

 • MattySEA
  4. listopadu 2020 12:40

  Škoda, fakt ma s..e, že v tejto sezóne,keď útok je neskutočný a je radosť sa pozerať na tu variabilitu, sa nepadiro vyskladať kvalitnú obranu z nedávnych čias. To by bola bomba, ofenzíva RW3 s DK14 vkuse na hrisku, obrana by nedala šancu nikomu na dlhší drive...Bohužiaľ ako fanúšik defenzívnej hry si myslím, že toto nás bude stáť...nechcem povedať SB, ale tu šancu vidieť super tím keď je RW3 na výslní v kombinácií so super obranou...:/

 • kisa
  4. listopadu 2020 16:27

  Furt bych ještě počkal. Běhová obrana je velmi dobrá. SF to odrovnalo (a tři drivy Mulense od stavu 30-7 na začátku 4Q jsou fakt irrelevantní, protože bylo jasné, že jakmile se Niners nepodaří jeden 2pt conversion, je hotovo, i kdyby už útok jen hlídal čas). A běhová obrana je celkem zásadní v prosinci a v play-off. A passová obrana je tragická, jenže taky ve všech zápasech soupře SEA dotahuje. Jen třeba ATL 225y z celkem 450y je od stavu 28-12, posledních 20 minut. NE 217/397 (28-17, 17min). SF 238/299 (30-7, 15min). Navíc Ryan, Prescott jsou elitní "pasři", Newton se zrovna ten den taky rozhodl házet. Bych počkal, co udělá příchod Dunlapa, zda se uzdraví Adams, kdy příjde Griffin, apod. Nemyslím, že je ta obrana i v těch passech je horší, než loni. Proti běhům je to ale velký progres (loni nějaké 22. místo, letos v desítce).
  (Upraveno: před 1 rokem)

 • MattySEA
  4. listopadu 2020 17:20

  Urcite, ja sam obrane verim a uz som to pisal aj predtym, je vidiet progres a konecne sa boysi zomkli, tahali vsetci za jeden povraz.:) Snad to do finisujucej sezony bude od zapasu k zapasu lepsie. Myslel som, ze skoda ze teraz nie je obrana z cias Chancellora, Avrila, Bennetta, Thomasa, Shermanna atd. Ale uvidime, kam doletime tento rok:))

 • kisa
  4. listopadu 2020 22:44

  @MattySEA Tojo. ale zas ten současný útok je o level jinde, než byl tehdy. a to přitom nebyl vůbec špatný útok.

 • odborník z gauče
  4. listopadu 2020 11:44

  Wentz hraje naprosto šíleně. Vždycky si vybere nejnebezpečnější řešení, když nemá 1st read volnej, tak je ztracenej

 • Maradona464
  4. listopadu 2020 10:41

  Pěkný článek. Trošku si začínám myslet, že je Metcalf výtvorem Dr. Frankensteina.

 • dejf
  4. listopadu 2020 12:56

  Podle Ježoura je tím Dr. Frankensteinem právě Wilson.

 • Ježour
  4. listopadu 2020 16:12

  @dejf houby Frankenstein, pan Pávek :-D