AKTUÁLNĚ
Novinky Mi.Tch 25.11. 09:46

NCAA Review - Week 12

Úvod: V tomto týdnu bylo odloženo nebo zrušeno rekordních 17 zápasů. Bylo to kolo plné sporných výroků rozhodčích a skvělých výkonů hráčů na hřišti. Zajímavosti a statistiky jsou přiloženy, stejně jako highlighty. Tak Uvolněte se, prosím a příjemnou zábavu při čtení. Žádné velké překvapení na úkor nasazených týmů se nekonalo, ale s tím jak se blíží konec sezóny roste i nervozita a zvyšuje se počet těsných výsledků a možných upsetů. 

Vítězové a poražení: 

Vítězové týdne: QB JT Daniels (GEO), Nortwestern Wildcats, 

Poražení týdne: Georgia Southern Eagles, Wisconsin Badgers, rozhodčí v zápase NW-WIS a rozhodčí v zápase MINN-PUR, 

Smolaři týdne: QB Michael Penix Jr., Purdue Boilermakers

Zazářili a zklamali:

Zazářili:   WR Ty Fryfogle (IND), RB Jarret Patterson (BUF), 

Zklamali:  QB Sean Clifford (PSU), QB Will Howard (KSU), 

Zajímavosti: 

Individuální výkony: 

- RB Jarett Patterson (BUF) naběhal 301 yardů a 4 TD v zápase proti Bowling Green

- RB Master Teague (OSU) naběhal kariérní maximum v zápase proti Indianě – 169 yardů 

- QB Desmond Ridder (CIN) zaznamenal celkem 5 TD a 395 celkových yardů v zápase proti UCF

- QB JT Daniels (GEO) ve svém prvním zápase v dresu Bulldogs zapsal 401 yardů a 4 TD 

- QB Michael Penix Jr. (IND) naházel kariérní maximum 491 yardů a 5 TD 

- WR Ty Fryfogle (IND) si znovu vylepšil kariérní maximum, když v zápase proti Ohio State zapsal 218 yardů na 7 zachycení a 3 TD

- QB Kenny Pickett (PITT) naházel 404 yardů a 2 TD a 1 behový TD ve svém posledním zápase na Heinz Field 

- QB Spencer Rattler (OU) naházel 301 yardů a 4 TD + 1 běhový TD při šesté výhře Sooners v řadě v Bedlam Game

- QB Tristan Gebbia (ORST) – se stal podle agentury AP prvním QB v konferenci PAC 12 od roku 1996, který v jednom zápase skóroval zachycením TD přihrávky, TD přihrávkou a TD během. Já si však vzpomínám minimálně na Marcuse Mariotu, který to dokázal v zápase proti ASU v roce 2012. Podle jiného zdroje se toto v PAC 12 povedlo od roku 1996 ještě 9 hráčům a minimálně 6 qauterbackům (Joey Harrington, Kyle Boller, Joseph Ayoob, Marcus Mariota, Brett Hundley, Kevin Hogan a Tyler Huntley) a 4 z těchto 6 se to povedlo v konferenčních bojích. Stejný kousek se povedl i Run CMC v roce 2015 a zápase proti USC. Popravdě nevím, kde k tomu tvrzení AP přišli…

https://thesundevils.com/sports/2018/10/15/jakes-special-day-pac-12-players-to-run-throw-and-catch-a-td-since-1996 

- QB Brady McBride (TXST) naházel 443 yardů a 5 TD 

- WR DeVonta Smith (ALA) nachytal 144 yardů na 9 přihrávek a stanovil tak nový rekord SEC v počtu zachycených TD (33)

- QB Kyle Trask (FLA naházel 383 yardů a 3 TD. 

- DB Smoke Monday (AUB) vrátil 100 yardový interception do TD 

- RB Sincere McCormick (UTSA) naběhal 173 yardů a 1 TD 

- RB Tyler Allgeier (BYU) naběhal kariréní maximum 141 yardů a 2 TD

- QB Brennan Armstrong (Virginia) naházel 383 yardů a 4 TD 

- QB Tyler Shough (ORE) naházel 334 yardů a 3 TD


Zajímavé série:

5 – porážek na úvod sezóny nezaznamenali v celé své 134. leté historii hráči Penn Stat Nittany Lions, až do tohoto týdne. 

24 – let trvalo, než se povedlo hráčům Northwestern Wildcats vyhrát prvních pět zápasů sezóny.

82 – touchdownových přihrávek naházel v kariéře QB Brady White (Memphis Tigers), čímž překonal školní rekord. 

96 - let trvalo než Illinois Fighting Illini vyhráli na hřišti Nebraska Cornhuskers. 


Zápasy týmů TOP 25:

No. 1 Alabama Crimson Tide (SEC) - Kentucky Wildcats (SEC) 63:06

DeVonta Smith nachytal 144 yardů a stanovil nový SEC rekord v počtu zachycených TD (33), čímž překonal jiného star WR Amariho Coopera (32). QB Mac Jones naházel 230 yardů a 2 TD, RB Najee Harris zaznamenal 2 běhové TD.  On a Jones hráli jen tři čtvrtiny. Na hřiště se tak dostali jejich náhradníci Bryce Young Jase McClellan k větší porci herního vytížení. RB McClellan šanci využil a naběhal 99 yardů. Zápas skončil jednoznačnou výhrou Crimson Tides, ale první poločas nebyl vůbec ofenzivní show z jejich stran, jak výsledek nasvědčoval. Harris naběhal na 6 pokusů 5 yardů, Bama měla míč jen 9 minut v prvním poločase, přesto vedla 28:3. V první půlce Wildcats hýbali míčem, ale nedostali se dál než na tři FG, ze kterých ale proměnili jen jeden. V druhé půlce však už hostům došel dech i kvůli velkým ztrátám způsobených zraněními a koronavirem a zapsali jen 60 yardů celkové ofenzívy. Terry Wilson musel i do vzduchu a naházel jen 120 yardů a jeden pick six, po kterém byl posazena lavičku. Jeho náhradnici nic víc nevymysleli a tak už skórovali jen domácí. Kentucky Wildcats jedou na návštěvu k Florida Gators. Alabama Crimson Tide hostí v dalším kole v Iron Bowlu Auburn Tigers.

https://www.youtube.com/watch?v=uE-_iuTQZSc 

No. 3 Ohio State Buckeyes (B10) - No. 9 Indiana Hoosiers (B10) 42:35

Po tom, co Hoosiers získali nejepší žebříčkové postavení po více než půl století, měli myšlenky i na vítězství proti jednomu z nejlepších týmů současnosti a chtěli porazit Buckeyes po více jak 32 letech. Přes turbulentní průběh zápasu k tomu neměli zas až tak daleko. V deštivém počasí však jejich šance zhatilo příliš mnoho ztrát v prvním poločase zápasu, kdy lehké dropy a turnovery zabili jejich šance dostat Buckeyes ještě pod větší tlak. Byl to druhý zápas za sebou, kdy Buckeyes povolili velké množství bodů v druhé půli (minulý týden 24 proti Rutgers, 28 tento týden) a strachovali se o výsledek do poslední chvíle. Jak již bylo zmíněno nepřesnosti Hoosiers způsobili, že na začátku druhé půle vedli Buckeyes 35:7 a zdálo se, že to bude úplná fraška. Jenže duo Michael Penix Jr a Ty Fryfogle začalo úřadovat a sázet jednu big play za druhou. Jenže když se dostali na stav 35:21, tak Penix hodil pick six, kterým domácí odskočili znovu na rozdíl tři skórů. Hoosiers ještě dvěma TD v poslední čtvrtině snížili na rozdíl jednoho TD, ale víc už nezvládli a prohráli s OSU po dvacáté šesté v řadě. Domácí hvězda Justin Fieleds zapsal divný zápas, který si za rámeček tedy nedá. Bilance 18 z 30 pro 300 yardů 2 TD a 3INT není něco, čím by se chtěl chlubit. Navíc byl ještě 5x sackován. Musel tak zabrat RB Master Teague III, který naběhal kariérní maximum 169 yardů  a 2TD. WR Garreth Wilson přidal 169 nachytaných yardů a zapsal čtvrtý zápas v řadě s alespoň 100 yardy. Běhová hra taky byla nástroj jak při velkém vedení během poslední čtvrtiny spolykat větší porci času. Jenže jaksi nepočítali s tím, že Indiana tam bude pak šoupat jednu big play za druhou. Ohio State si další TOP 10 výhrou, i když upocenou, zajistila určitě pozornost CFP výboru, až dojde na lámání chleba. QB Michael Penix zakončil svůj den s bilancí 27 z 51 pro kariérní maximum 491 yardů a 5 TD a 1 pick six. WR Ty Fryfogle začíná být nezastavitelný a znovu si vylepšil kariérní maximum na 218 yardů a 3 TD a stal se prvním WR v historii Big ten, který zaznamenal back to back zápasy s 200 a více nachytanými yardy. Indiana Hoosiers mají v plánu další kolo hrát na hřišti Maryland Terrapines, který se ale asi nemusí odehrát kvůli koroně v týmu Terps. Ohio State Buckeyes jedou do Illinois k Fighting Illini k bitvě o Illibuck Trophy. Buckeyes vyhráli posledních 9 utkání v řadě. 

https://www.youtube.com/watch?v=JahFw9xW9Qw 

Vanderbilt Commodores (SEC) - No. 6 Florida Gators (SEC) 17:38

QB Kyle Trask naházel 383 yardů a 3TD zkompletoval 26 z 35 přihrávek na devět různých recieverů. I když přerušil svou sérii zápasů se 4 a více TD v zápase, stal se aspoň rekordmanem v historii SEC, který naházel v prvních sedmi zápasech sezóny 30 a více TD. Aby se Gators nedostali do problémů s koronavirem, přijeli na stadion jen hodinu před zápasem a v uniformách. Během poločasové pauzy zůstali na hřišti a nešli do kabiny. Pepík Hnátek a spol. likes it. Už i v americe to vypadá jako u nás v okresním přeboru. Po vítězství, kterým prodloužili šňůru vítězství v sérii na 7, se zřejmě ani nesprchovali a odjeli na hotel. Ještě neprohráli, protože to by asi za tím autobusem utíkali 😊. Trenér Mullen konstatoval, že za jejich předchozí outbreak mohla malá kabina na stadionu TAMU 😊 a tak chtěli předejít podobným problémům u Vanderbilt …Domácí na rozdíl od předchozích zápasů nezačali ospale a drželi s Floridou překvapivě dlouho krok. V prvním drivu přešli 75 yardů na 11 her a zakončili ho 16 yardovým TD passem Sealse na Chrise Pierce  Jr. Gators rychle vyrovnali, Commodores šli do vedení 10:7 po FG. Pak Gators vyrovnali a těsně před poločasem hodil Trask svůj druhý poločasový TD pro konečné poločasové skóre 17:10. V druhé půlce přidali Gators jeden běhový TD a třetí Traskův passový na skóre 31:10. Vanderbilt pak snížil 58 yardovým spojením Sealse a Pierce juniora na 31:17. Gators pak ještě jedním passovým TD, který hodil už Traskův náhradník, završili zápasový účet. Na straně domácích zapsal asi nejlepší zápas v krátké kariéře QB Kenny Seals, který stanovil týmový rekord naházených yardů freshmanem (1,483 yardů), které před ním naházel John Gromos v roce 1985. V tomto zápase zkompletoval 22 z 34 přihrávek pro 319 yardů a zapsal čtvrtý zápas v řadě s více jak 200 naházenými yardy, třetí v řadě s aspoň 250 yardy a třetím zápas v sezóně s 300 yardy. Florida Gators hostí Kentucky Wildcats. Vanderbilt Commodores měli hostit státního rivala Tennessee Volunteers, ale z důvodu úpravy rozvrhu SEC byl tento zápas odložena a Vanderbilt tak místo toho jede na hřiště Missouri Tigers. 

https://www.youtube.com/watch?v=DwseA-46q8g 

UCF Knights (AAC) - No. 7 Cincinnati Bearcats (AAC) 33:36

Cincinnati se nachází uprostřed rumors a Šrámovýho hypu ☺, kteří říkají, že by mohli pomýšlet na účast v play off. Tenhle mýtus jsem se pokusil už stokrát vyvrátit v různých diskusích. Nicméně pro Bearcats byl tento zápas nejtěžší dosavadní zkouškou a v souboji s UCF, které už nemá co ztratit rsp. Získat a měli svou senior night bylo od začátku jasné, že vítězství nebude zadarmo. Obrana UCF od začátku tvrdě šla po Ridderovi a nedávala mu čas na jeho scrambly a odhody. Dlouho to vypadalo na upset, ale pak domácím došel dech a Cincy není neporažené náhodou. Na rekord 8-0 se dostali po čtvrté v klubové historii a poprvé pod roku 2009. UCF prohrálo v této sezóně po třetí a vždy to bylo o jeden TD a méně a ze tří zápasů celkově o 12 bodů. Do tohoto zápasu šli jako lídři v průměrném počtu yardů na zápas 619, ale v tomto záapse zapsali jen 359. Qb Dillon gabriel měl průměr 417.7 naházených yardů, ale obrana Bearcats ho udržela pod 300. Přesto dokázali vygenerovat víc jak třicet bodů a držet Bearcats v napětí až do poslední hry. UCF vedli 14:7 a 25:22 v průběhu třetí čtvrtiny, kdy gabriel hodil TD na svého hlavního WR Marlona Williamse. Zápas skončil s bilancí 243 yardů, 3 TD a jeden INT, který je však přišel draho. Obránce Forrest prý ten int hráčům předem hlásil a na Gabriela si počkal. Po tom jeho íčku pak Ridder skokem do EZ po snapu otočil skóre na 29:25. Bearcats pak odskočili do dvouskórového vedení, když proměnili 4 a 1 na UCF 26 yardové linii a zakončili 71 yardový drive TD passem Riddera ma Leonarda Taylora. UCF to ještě zdramatizovalo 4 a půl minuty před koncem, kdy po TD a dvoubodové konverzi snížil na rozdíl FG. Cincinatti pak, ale metodickým drivem, kdy už byla vidět jasná únava domácí obrany, přešli celé hřiště a RB Doaks ohl dojít do EZ, ale místo toho zaklekl na 1 yardové linii a následně ani nezahrávali FG a jen nechali uběhnout čas na 0:08 sekund. UCF mělo ještě čas na nějakou miracle play, ale ta se nezdařila. QB Desmond Ridder hodil 2 TD a pro další dva doběhl. V běhové hře mu hodně pomohlo Garret Doaks a Bearcats dál můžou snít…Cincinnati Bearcats jede k zápasu s Temple Owls. UCF Knights zakončí svou regulérní sezónu na hřiští floridského rivala USF Bulls v bitvě s názvem „War on I-4“. 

https://www.youtube.com/watch?v=_TbuKVRymBA 

No. 8 BYU Cougars (FBS IND) - North Alabama Lions (FCS) 66:14

BYU zdemolovalo dalšího soupeře. V jejich neprospěch však hraje, že to nebyl nikdo ze silných soupeřů, ale FCS soupeř z North Alabamy. V zápase zářili osvědčené hvězdy QB Zach Smith, RB Tyler Allgeier se čtvrtým 100 yardovým zápasem v této sezóně (v tomto zápase kariérní maximum 141 yardů), WRs Gunner Romney a Dax Milne, TE Isaac Rex apod. BYU skórovalo TD v prvních šesti drivech a poločas byl rozhodnutý za stavu 42:07. Wilson hrál jen první půlku a pak pustil náhradníka. North Alabama Lions zakončili svůj podzimní mimokonferenční rozvrh a budou hrát až na jaře. BYU Cougars mají dva týdny volno před posledním zápasem sezóny se San Diego State Aztecs 12.12. Spekuluje se však, že by využili těch bye weeků pro domluvení zápasů s někým z PAC 12, aby si vylepšili resumé a případné šance na play off. 

https://www.youtube.com/watch?v=v1xIZeNCypo 

No. 19 Northwestern Wildcats (B10) - No. 10 Wisconsin Badgers (B10) 17:07

Zápas, který někteří fanoušci Wisconsinu na Discordu nedokoukali, byl low scoring game se vším všudy s nepřesnostmi, spoustou turnoverů a jako třešnička na dortu katastrofálním výkonem rozhodčích, kteří určitě ovlivnili další vývoj hned v úvodu. Nicméně obrana Wildcats hrála výborně a nedala vůbec prostor vyniknout senzaci prvního týdne QB Mertzovi, který prožil nejhorší zápas své krítké kariéry. Vyprodukovali celkem ztrát, z toho čytři v prvním poločase a ještě Mertze třikrát sackovali. Mertz zapsal v této nelichotivé statistice 1 ztracený fumble a 3 interceptiony, poslední turnover přidal ještě RB Groshek v podobě ztraceného fumblu. Už začátek zápasu byl hodně divoký, když Wildcats šli do vedení 7:0 po dvou diskutabilních DPI hozené hostující obraně, pak Groshek ztratil fumble a Ramsey hodil TD přihrávku na Chiaokhiao Bowmana, jenže rozhodčí to otočili a z následující rozehry Wildcats fumblovaly do endzóny, kde míč přikryli Badgers. Z následujícího 80 yardového drivu srovnali na 7:7. Wisconsin měl své šance v průběhu zápasu, ale vždy je zhatili turnovery Mertze. Badgers i přes turnovery přehráli Wildcats 366:263. I tak špatný útok a téměř neexistující runnng game NW stačily na výhru, kterou se dostali na bilanci 5-0 poprvé od roku 2015 a poprvé ro mají 5-0 v konferenčních bojích od roku 1996.  Wisconsin Badgers měli hostit zklamání B10 tým Minnesota Golden Gophers v rivalry „Paula Bunyan Axe“, ale zápas byl v úterý zrušen. Northwestern Wildcasts jedou na návštěvu k Michigan State Spartans. 

https://www.youtube.com/watch?v=_eENG0mb2ls 

No. 11 Oregon Ducks (PAC 12) – UCLA Bruins (PAC 12) 38:35

V zápase, ve kterém se spousta našich bývalých trenérů včetně HC Chipa Kellyho a hráčů v pozici trenéra na straně UCLA vrátila domů, byla spousta vad na kráse. Z počátku to byla sloppy game se spoustou turnoverů. Do zápase nenastoupila hlavní hvězda QB Dorian Thompson Robinson a obrana Ducks tak trochu usnula na vavřínech. I přes katastrofální tacklování obrana zapsala statisticky nejlepší week, když vyprodukovala čtyři turnovery (1 fumble, 2 interceptiony a jeden turnover on downs) , když ve dvou předchozích zápasech nezískali žádný a sami jich pět vyrobili. V tomto zápase taky nezůstali bez zbytečné ztráty, když nejlepší z našich RB CJ Verdell ztratil už třetí fumble v této sezóně a většinu první půle seděl. Do zápasu nastoupil místo DTR náhradník redshirt freshman Chase Griffin, který zapsal z mého pohledu velice solidní start a byl tím lepším v týmu Chipa Kellyho. K němu se přidal kariérním výkonem RB Domenic Fulton, který se troufnu tvrdit dostane do NFL a Bruins byli domácím Ducks velice vyrovnaným soupeřem až do konce, víc než by si Ducks přáli. Ducks šli v první čtvrtině do rychlého vedení 14:0, když dokázali potrestat fumble Griffina a muffnutý kickoff, který hned další hrou ztrestal Shough passem na RB Dye. Pak si však i Ducks vybrali slabou chvilku a po snížení UCLA a pár puntech vrátili do EZ fumble Verdella a bylo vyrovnáno. Ducks pak proměnili FG, ale vzápětí povolili další TD hostů, když Griffin proměnil 3&18 a trefil 32 yardovou přihrávkou, dalšího hráče s potenciálem pro NFL, Grega Dulciche. Stav byl 21:17 pro Bruins a s Ducks to vypadalo zle nedobře. Do kabin se však šlo za stavu 24:21 pro domácí, protože z poslední rozehrávky místo zakleknutí hodil Griffin druhý interception v zápase a Jordan Happle vrátil tento int 56 yardů do EZ. V druhé půlce zvýšil vedení Verdell, který se vrátil do sestavy po posazení kvůli fumble issues. pak až skoro do konce udržovali Ducks 10 bodové vedení, které však vždycky Bruins agresivní hrou útoku a špatným tacklováním Ducks snižovali. Tři a půl minuty před koncem snížil Fulton svým druhým TD na rozdíl tří bodů. V zápase naběhal 167 yardů a byl to jeho druhý zápas v řadě se 100 a více yardy. Ducks pak tahali čas, ale museli puntovat a nechali bruins příliš mnoho času. Bruins pak rychle přešli víc dvě třetiny hřiště a došli až na ORE 39, dke však obrana v pravou chvíli zabrala a ubránili 4 & 12, čímž zápas skončil. Na straně domácích prožil dobrý zápas QB Tyler Shough, který naházel 334 yardů a 3 TD. Většinu svých yardů naházel na WR Devona Williamse , který zachytil kariérní maximum 123 yardů na 6 zachycení (transfer z USC) a TE Huntera Kampmoyera, který se vrátil do sestavy problémech s koronavirem. běhová hra tentokrát zklamala nejlepším z RBs byl Travis Dye se 40 yardy. CJ Verdell se neprosadil a naběhal jen 18 yardů na 12 pokusů. UCLA Bruins budou v dalším kole hostit Arizona Wildcats. Oregon Ducks jedou o pár mil dál od domova a v Rivalry Game s názvem Civil War pojedou do Corvalisu na Reeser stadium k místním Beavers. Domácí budou hodně namotivovaní a uvidíme jak moc budou schopni favorita zápasu potrápit. Ducks si už nemůžou dovolit další sloppy plays od running backů a příliš mnoho missnutých tacklů.

https://www.youtube.com/watch?v=RRl0cFtpTBs 

No. 13 Georgia Bulldogs (SEC) - Mississippi State Buldogs (SEC) 31:24

Téměř po 15 měsících čekání se znovu dostal na hřiště QB JT Daniels a vedl si  vskutku skvěle. V zápase, ve kterém s nimi odepsaní hosté drželi krok po většinu zápasu, i když přijeli jen s 59 hráči na soupisce, zapsal Daniels velice solidní čísla a jeho 401 yardů a 4 TD dávají trenéru Smartovi naději, že snad najde svou budoucí jedničku. Daniels byl třetím různým startérem v této sezóně, což pro tým jako Georgia bývá dost neobvyklé. Zároveň se stal prvním quaterbackem od dob Aarona Murrayho (2013), který hodil v zápase víc jak 400 yardů a vůbec první, který to dokázal ve svém hned prvním utkání. Jeho hlavním cílem byl freshmen WR Jermaine Burton, který v tomto utkání zachytil 197 yardů na osm zachycení včetně dvou TD passů od Danilese pro 18 a 48 yardů a ještě jednu big play pro 49 yardů. V předchozích duelech nachytal 130 dohromady. K němu se konečně pořádně přidla George Pickens. V rozhodující moment na začátku poslední čtvrtiny Pickens a Kearis Jackson dropnuli dva passy po sobě a způsobili rozehrávku 3&20, kterou však Daniels 40 yardovým spojením do TD s Kearisem Jacksonem vyřešil, rozhodl zápas a stanovil konečné skóre. Obrana pak už udělala své. Popravdě bylo trochu překvapení, že rozložení Mississippi State Bulldogs takto kousali, ale zdá se, že po tom co prohráli 4 z 5 posledních utkání a „vyčistili“ soupisku, znovu nachází nějakou tvář a to především ofenzivní. K.J. Costello je definitivní minulostí a druhý zápas v řadě startoval QB Will Rodgers, který si začíná zvykat na systém Air Raid offense. V tomto zápase zapsal už bilanci 41 z 52 přihrávek pro 336 yardů včetně 51 yardového TD, což je proti velice dobré obraně Georgie výborný počin. Své přihrávky distribuoval na 10 různých recieverů. Zřejmě se pro coache Leache blýská na lepší časy, ale uvidíme jak rychle a konstantně bude Rodgers opakovat tyto insane numbers, které určitě v tomto druhu offense ještě porostou. Mississippi State Bulldogs jedou k sousedům do Oxfordu, kde se utkají o Golden Egg Trophy v tzv. Egg Bowlu a prodloužit aktuální třízápasovou vítěznou šňůru. To se však jeví jako nadlidský úkolv současném rozpoložení, ale rivalry je rivalry. Georgia Bulldogs cestují do města Columbia, kde se utkají se South Carolina Gamecocks. Na den díkuvzdání obvykle Dawgs hrají rivalry game „Governors Cup“ s Georgia Tech Yellow Jackets, která se ale letos neuskuteční.

https://www.youtube.com/watch?v=i-KtgNj5xQc 

No. 18 Oklahoma Sooners (B12) - No. 14 Oklahoma State Cowboys (B12) 41:13

V rivalry game, která se jmenuje Bedlam Game jasně dominovali domácí Sooners. Jejich freshmen QB Spencer Rattler naházel 301 yardů a 4 TD + 1 TD po zemi. I když je to tedy extrémně nesympatický týpek, tak něco prostě umí. Je jen na něm, aby nezblbl a nepokazil si dobře našlápnutou kariéru, která určitě může končit až v NFL. I když to tak v úvodu sezóny nevypadalo tak Sooners jsou pořád ve hře o to získat šestý Big 12 titul v řadě. V závěsu za one loss Cyclones jsou tři týmy, které se utkají o druhé místo v championship game. Jsou to Cowboys, Longhors a právě Sooners. Sooners porazili oba soupeře ve vzájemném souboji. Za vzestupem Sooners určitě stojí i návrat RB Rhamondre Stevensona, který naběhal znovu přes 100 yardů a kariérním výkonem 141 yardů pomohl zdolat obecně dobrou obranu Cowboys. WR Theo Wease zachytil dva TD a Sooners zaznamenali pátou výhru v řadě, šestou v Bedlam series a 23. výhru v řadě během listopadových bojů. Naposledy projráli listopadový zápas v roce 2014. Po návratu Stevensona do sestavy zapsali Sooners průměrně 55 bodů na zápas a konečně mají balanced útok. Oklahoma State Cowboys naproti tomu zapsali jeden z nejhorších ofenzivních výkonů a může za to i zranění starting QB Specera Sanderse, který musel v průběhu první čtvrtiny odstoupit po sacku DE Ronnieho Perkinse, který s ním doslova praštil ozem. Jeho náhradník Shane illingworth nenavázal na úspěšné zaskočení z úvodu sezóny, kdy dlouho Cowboys držel ve hře, než se Sanders vrátil z marodky. V tomto zápase během jeho působení než se v průběhu posledí čtvrtiny Sanders vrátil, zapsal strašidelnou bilanci 5 z 21 přihrávek. Cowboys jako celek nasbírali zapomenutelných 246 yardů a Sooners udrželi RB Chubu Hubbarda na pouhých 44 yardech. Oklahoma State Cowboys v dalším kole hostí Texas Tech Red Raiders. Oklahoma Sooners zajíždí na návštěvu k West Virginia Mountaineers. 

https://www.youtube.com/watch?v=_XTfva4Chno 

No. 15 Coastal Carolina Chanticleers (Sun Belt) - Appalachian State Mountaineers (Sun Belt) 34:23

Jak moc se mohou mýlit odborníci, dokumentují hráči Coastal Carolina Chantilcleers. Před sezónou byli pasování do role nejhoršího týmu východní divize konference Sun Belt. Místo toho jsou 8-0, nasazení v žebříčku a na cestě do konferenčního finále s možností hrát i slušný bowl game. V tomto zápase se však vítězství nerodilo lehce a několika násobný šampion Sun Belt tým Appalachian State kousal celý zápas. O vítězství Chants nebylo rozhodnuto až do posledních tří minut zápasy, kdy 3 yardový TD RB Reese Whitea dostalo domácí do vedení. Z následující pozice pak ještě domácí obrana picknula hostujícího QB Zacha Thomase a D’Jordan Strong skóroval tento defenzivní TD, když vrátil 38 yardů do endzóny zoufalou snahu hostů proměnit 4 & 22. Coastal Carolina udržela App State na dvou FG v druhém poloase, po tom co se dostali do poločasové ztráty 17:09. Jejich freshman QB Grayson McCall naházel 200 yardů pro 2 TD a naběhal dalších 69 yardů po zemi s 1 TD. WR Isaiah Likely nachytal 118 yardů včetně 75 yardové TD přihrávky od McCalla.  Obrana předvedla výborný výkon a vyprodukovala tři turnovery, vše interceptiony, což je velice neobvyklé pro hostujícího QB Zacha Thomase, který většinou bývá spolehlivý. Pokud Chanticleers vyhrají i poslední tři zápasy sezóny a zůstanou neporařžení tak nějaký New Year Six Bowl by je neměl minout, ale s blížícím se koncem sezóny a zvyšující se únavou a opotřebením číhá více nebezpečí, že se jim ten sen rozplyne. Se zvyšujícím se počtem výher se zvyšuje i zájem o domácího HC Chadwella, o kterém se mluví ve spojitosti s uvolněním místem v South Carolině Gamecocks. Tak uvidíme jako moc tyto rumors ovlivní výkony domácích v dalších zápasech. Hostující RB Camerun Peoples naběhal 171 yardů v prvním poločase. V tom druhém přidal však už jen 7 dalších. Stal se tak prvním RB v sezóně, kterému domácí obrana povolila víc jak 100 yardů  v zápase. DT C.J. Brewer zapsal kariérní maximum 14 tacklů. Appalachian State Mountaineers hrají doma s Troy Trojans. Coastal Carolina Chanticleers jedou na hřiště Texas State Bobcats a vítězstvím si můžou zajistit vítězství v divizi East a tím účast v konferenčním finále. 

https://www.youtube.com/watch?v=vHcKOpEifc8 

No. 17 Iowa State Cyclones (B12) - Kansas State Wildcats (B12) 45:00

Ve 104. vydání zápasu zvaném Farmageddon utrpěli hráči Kansas State nejhorší porážku za posledních 77 let a byl to pro ně spíš Armagedon. Cyclones rozprášili kometu úvodu sezóny ve velkém stylu na yardy 539-149 a šestým konferenčním vítěztvím si zapsali nový školní rekord v počtu konferenčních výher. Rozhodnuto bylo o poločas, který skončil výsledkem 35:00 a Cyclones vyhnali ze hřiště QB Willa Howarda, který zkompletoval v první půlce jen 3 z 9 přihrávek a hodil jeden intercption. Předzvěts velkého špatného už naznačilo, že Wildcats nedokázali proměnit 1 & goal na 3 yardové linii domácích v prvním drivu zápasu a odešli bez bodu. Vůbec tak nepotvrdily, že vyhráli 11 z posledních 12 vzájemných soubojů v této bitvě farmářských států. Za domácí vynikli stálice QB Brock Purdy měl bilanci 16 z 20 pro 236 yardů, 3 TD. WR Xavier Hutchinson nachytal 111 yardů – většinu už v první půli, stejně jako RB Breece Hall, který zapsal další víc jak 100 yardový zápas a většinu z porce 135 yardů naběhal už v první půli. Kansas State Wildcats hrají další kolo na hřišti Baylor Bears. Iowa State Cyclones zajíždí na hřiště Texas Lonhorns. 

https://www.youtube.com/watch?v=iKwRoLmDG34 

Utah Utes (PAC 12) - No. 20 USC Trojans (PAC 12) 17:33

Utah Utes byl posledním týmem z major konferencí, který zasáhl do sezóny. USC Trojans jim však ukončili domácí jedenácti zápasovou vítěznou sérii. Obrana Utes ztratila před sezónou devět startérů, ale maldá obrana nebyla ten největší problém. Útok vyprodukoval 5 ztrát a dal tak šanci útoku Trojans bodově odskočit. Ten pořád nevypadá nijak skvěle. Nefunguje běhový útok a tak to záblesky geniality vyvažuje Slovis a jeho recieveři. Kedon Slovis měl bilanci 24 z 35 pro 264 yardů a 2 TD a 1 INT a jeden strip sack fumble, který zapsal Maxs Tupai a Nephi Sewell (další bratr Peneie a Noaha) donesl do EZ. Přihrávku zkompletoval na 6 různých WRs. Přesto v druhé půli skórovali už jen ze tří FG, kterými navýšili poločasové vedení 24:17. Za domácí po odchodu Tylera Huntelyho nastoupil transfer z Texasu QB Cameron Rising, který však zapsal v prví půlce interception a strip sack fumble, při kterém se navíc zranil. Místo něj šel na hřiště Jake Bentley, graduate transfer ze South Caroliny. Ten však příliš často nedokázal najít své cíle. Obrana Trojans zapsala 4 TO, Kana’i Mauga vyprodukoval 11 tacklů a obrana jako celek udržela Utes bez bodu v druhé půli. USC Trojans hostí v dalším kole nejtěžšího soupeře ve zbývajícím průběhu divizních utkání tým Colorado Buffaloes. Pokud budou chtít pomýšlet na úspěch tak musí buď udržet potentní útok Colorada nebo celý večer dotahovat dobře rozjeté útoky do TD, aby dokázali s Buffaloes držet krok. Utah Utes měli jet v dalším kole do Tempe a hrát s Arizona State Sun Devils, kteříívšak zrušili třetí zápas v řadě a místo toho Utes narychlo domluvili zápas s Washington Huskies, kterým byl zrušen Apple cup proti Washington State Cougars. Druhý týden v řadě tak neuvidíme nadějného Jaydena de Lauru v týmu WAZZU.

https://www.youtube.com/watch?v=yyfgMJkTboE 

North Carolina State Wolfpack (ACC) - No. 21 Liberty Flames (FBS IND) 15:14

Druhý zápas po sobě hráli hráči Liberty proti týmu z ACC a po druhé došla koncovka zápasu až do late FG. Na rozdíl od minulého zápasu, kdy tuto herní situaci zvládli, tento týden neuspěli. Při zahrávání pokusu o FG 1:18 minuty před koncem domácí hráč Vi Jones zablokoval 39 yardový pokus hostujícího kickera Alexe Barbira. Hrdina minulého kola tak zklamal a neporažená sezóna hráčů Liberty skončila. Touto prohrou vypadli z TOP 25 a pohádka skončila. Nicméně doposud byli spíše příjemným překvapením sezóny. V tomto zápase jejich QB Malik Willis naházel 172 yardů pro 2 TD, ale bohužel taky 3 INT z nichž dva byly v poslední čtvrtině. Flames vedli 14:7, ale vedení neudrželi a nedotáhli třetí výhru proti týmu z ACC v této sezóně. V tomto zápase měli jen 279 celkových yardů, což bylo nejméně v sezóně. Na druhé straně se však domácí také trápili v ofenzívě, ale ke konečnému výsledku je dovedla dobrá hra obrany a special týmů. V průběhu třetí čtvrtiny zapsala obrana safety a snížili na 14:09. V poslední čtvrtině po jednom z interceptionů Willise skóroval svůj druhý TD v zápase RB Zonovan Knight, který v zápase naběhal 96 yardů. QB Bailey Hockman nebyl schopný se prosadit vzduchem a domácí zraňovali i penalty, kterých v zápase nasbírali celkem 14 za 123 yardů. Liberty Flames se vrací na domácí hřiště a budou hostit FBS Indipendent soupeře Massachusetts Minuteman. N.C. State Wolfpack jedou na návštěvu k Syracuse Orange.

https://www.youtube.com/watch?v=tCYSB5YSuDs 

No. 23 Auburn Tigers (SEC) - Tennessee Volunteers (SEC) 30:17

Auburn hrál první zápas po 21 dnech. Po bye weeku přišel zrušený zápas s Mississippi State Bulldogs. Nerozehranost byla znát a rychle se dostali do ztráty 10:0. K tomu se přidali zranění dvou ofenzivních lajnmenů a starting RB Tanka Bigsbyho. QB Bo Nix hodil v první čtvrtině svůj první interception v kariéře na domácím stadionu. Nix měl špatný start a v první čtvrtině měl bilanci 2 ze 7 včetně toho ička uvnitř EZ. Pak ale svůj výkon rapidně zlepšil a zkompletoval 15 z jeho 19 posledních pasů a na třetí dwony měl bilanci 8 z 10. Měl tedy konečnou bilanci 17 z 26 pro 220 yardů, 1 TD a 1 INT. Momentem obratu byl 100 yardové interception return do TD od domácího DB Smoke Mondaye, kterým domácí odskočili do vedení 20:13 v průběhu třetí čtvrtiny. Přesnost Nixe v druhém poločase a naopak neschopnost Volunteers proměňovat třetí downy v druhém poločase znamenaly výhru domácích. Tennessee vstupovalo do zápasu na 119 místě v procentuální úspěšnosti v proměňování třetích downů a v tomto zápase byli 9 z 15. Ve střední pasáži, když se rozhodovalo o výsledku zápasu vyšli 5x po sobě na prázdno. Co na tom, že celkově přehráli Auburn poměrem yardů 464:385 a RB Erik Gray naběhal 173 yardů, když dokázali skŕovat jen dva TD a jeden FG, dva další FG minuli. Ve zbytku sezóny je čekají ještě dva TOP 10 oponenti (Florida a TAMU), kde rozhodně nebudou mít na růžích ustláno a začíná se šuškat o ohrožení pozice trenéra Jeremy Pruitta. Vols prohráli 5 zápasů v řadě a v druhých poločasech těchto proher prohráli na body 108:14. Tennessee Volunteers měli hrát v dalším kole na hřišti Vanderbilt Commodores, ale zápas je odložen. Auburn Tigers zajíždí k rivalry game o „Iron Bowl“ na hřiště Alabama Crimson Tide. 

https://www.youtube.com/watch?v=w7-E80nw8Q0 

No. 25 Tulsa Golden Hurricane (AAC) - Tulane Green Wave (AAC) 30:24 (2OT)

Tulsa po slavné vítězství nad SMU málem padla se slabším soupeřem. Opět šli do ztráty a opět dotahovali nepříznivý vývoj. V tomto zápase byly nasazeni jako číslo 25 žebříčku, což bylo poprvé od roku 2008, ale na hře to moc znát nebylo. V průběhu prvních třech čtvrtin nebyli schopni skórovat a dostali se do ztráty 14:0. Bylo to počtvrté v této sezóně, co museli překonávat ztrátu 14 a více bodů. V průběhu zápasu přišli o starting QB Zacha Smithe, který odstoupil v první čtvrtině. V průběhu třetí čtvrtiny odstoupil i jeho backup Seth Boomer, který byl odvezen ze hřiště s poraněním levé nohy. Na hřiště se tak dostal 3 string QB Davis Brin. V zápase přišli ještě o WR Keylona Stokese. Tulsa v průběhu zápasu vygenerovala tři turnovery. Interception a fumble zaznamenal na straně hostující obrany Larry Brooks. Tulane vstupovali do zápasu se šňůrou sedmi zápasů s minimálně 30 body, což se jim povedlo poprvé od roku 1998. V tomto zápase však zapsali sezónní minimum 24 bodů. V prvním poločase nezapsali ani bod. Jejich kicker Mark Glover minul dva FG v první a druhé čtvrtině, což je možná stálo vítězství. Úspěšnost domácí obrany byla dána i tím, že udrželi útok hostů na 277 yardech oproti jejich sezónnímu průměru 404,3 ypg. U domácích zase pokračovali problémy s pomalými starty do zápasu. V průběhu sezóny zapsali ve všech zápasech dohromady v první čtvrtině jen 12 bodů. Těsný zápas dospěl do koncovky, kdy za stavu 21:14 pro Tulane měli domácí šanci už jen na Hail Mary play, která jim vyšla a WR Juan Carlos Santana mohl být slavný jako jeho muzikantský jmenovec. Zápas došel do prodloužení a po první extra periodě byl stav 24:24, když oba týmy kopli FG. Pak už však došla trpělivost domácímu LB Zavenu Collinsovi, který picknul hostujícího QB a 96 yardovým interception returnem do TD zápas ukončil. Domácí trenér pak do médií říkal, že se diví, proč Collins není v konverzaci o Heisman trophy ☺. Collins totiž už v letošní sezóně svými interceptiony ukončil naděje UCF, SMU a teď naopak posílil naděje svého týmu na championship game, žebříčkové postavení a slušný Bowl Game. QB Davis Brin nakonec zaznamenal bilanci 18 z 28 pro 266 yardů, 2 TD a 1 TD po zemi. RB Corey Taylor naběhal 132 yardů a WR Juan Carlos Santana nachytal 138 yardů včetně poslední Hail Mary play. Tulsa přehrála Tulane 522:302 na yardy. Na straně hostů RB Stephen Huderson naběhla 106 yardů pro 1 TD. Tulane touto prohrou bohužel prodloužil svou nelichotivou sérii proher v řadě proti nasazeným týmům. Momentálně jsou čísle 56 což je společně s Vanderbilt Commodores nejdelší aktivní taková série v FBS. Tulane Green Wave uzavřou svou sezónu doma proti Memphis Tigers. Tulsa Golden Hurricane jedou v dalším kole k Houston Cougars a budou bojovat o šanci na konferenční finále. V posledním kole si zahrají se Cincinatti Bearcats což si možná pak zopakují ještě jednou v konferenčním finále. 

https://www.youtube.com/watch?v=E5TmDvXsbfA&ab_channel=VictorsValiant 

Ostatní zápasy:

Konference SEC (South Eastern Conference)

South Carolina Gamecocks (SEC) - Missouri Tigers (SEC) 10:17

https://www.youtube.com/watch?v=CQMOxeCwsAk 

Arkansas Razorbacks (SEC) - LSU Tigers (SEC) 24:27

https://www.youtube.com/watch?v=V1r8PjtjcOI 

Konference Big Ten

Minnesota Golden Gophers (B10) - Purdue Boilermakers (B10) 34:31

Zápas s kontroverzním koncem se odehrál v pátek večer  na stadionu v Golden Gophers v Minneapolisu. Do zápasu poprvé v sezóně nastoupil hvězdný WR hostů Rondale Moore, který byl pravděpodobně většinu sezóny zranění (harmstring). Jeho přítomnost byla znát a v zápase nachytal na 15 zachycení 116 yardů. K němu se přidal ještě David Bell, který na 8 zachycení nachytal 104 yardů a 2 TD. Oba dostávali míč od nového QB, kterým byl v tomto zápase Jake Plummer, který nahradil zraněnho Aidana O`Connella. Výkony jeho WRs mu pomohli k bilanci 35 z 42 pro 367 yardů a 3 TD, 1INT a Boilermakers v tomto zápase zapsali celkem 492 yardů. Domácí porazili v tomto minisouboji 492:394. Zápas, ale prohráli díky kontroverznímu rozhodnutí rozhodčích, které bych se nebál označit za krádež. Na začátku poslední čtvrtiny RB Mohamed Ibrahim (running back s nejlepším průměrem naběhaných yardů na zápas v celé FBS) přidal svůj třetí běhový TD (celkem 13 letošní) a domácí vedli 34:24. Purdue odpovědělo drivem, kdy proměnili 4&1 a touchdownem Paynea Durhama snížili 8:34 minut před koncem na rozdíl 3 bodů. Po rychlém odchodu Minnesoty ze hřiště v dalším dřív Boilermakers minuly FG. Pak znovu získali míč a měli ještě jednu šanci zvrátit zápas. 52 sekund před koncem hodil Plummer míč na TE Durhama, který ho zachytil v EZ. Radost trvala jen chvíli, protože zebry hodili podle mého úplně nesmyslný flag za OPI. Z následující rozehry, která posunula Purdue ještě o 10 yardů dál od EZ hodil Plummer interception. Ke spornému OPI nedostal uspokojivé vysvětlení trenér Purdue na hřišti od rozhodčích a vedení Big Ten mlčí. Minnesota hrála bez 22 hráčů sestavy, v průběhu poslední čtvrtiny přišla o svého nejlepšího hráče RB Mohameda Ibrahima, který v tomto zápase zapsal šestý 100 yardový zápas v sezóně.  Purdue Boilermakers budou chtít zapomenout na kontroverzní konec tohoto zápasu a v dalším kole přivítají na svém stadionu hráče Rutgers Scarlet Knights. Minnesota Golden Gophers měli jet na návštěvu k Wisconsin Badgers, kde by je rozhodčí rozhodně nezachránili. Rivalry game „Paul Bunyan's Axe“ je tak zrušena.

https://www.youtube.com/watch?v=339JjjMicZ4

Nebraska Cornhuskers (B10) - Illinois Fighting Illini (B10) 23:41

https://www.youtube.com/watch?v=doYMCYgIMlw 

Rutgers Scarlet Knights (B10) - Michigan Wolverines (B10) 42:48 (3OT)

https://www.youtube.com/watch?v=4ALEkjDCHnI 

Penn State Nittany Lions (B10) - Iowa Hawkeyes (B10) 21:41

https://www.youtube.com/watch?v=cL8ktREcF3k 

Konference ACC (Atlantic Coast Conference)

Virginia Cavaliers (ACC) - Abilene Christian Wildcats (FCS) 55:15

https://www.youtube.com/watch?v=_4m5Z7gzOZg 

Louisville Cardinals (ACC) - Syracuse Orange (ACC) 30:00

https://www.youtube.com/watch?v=pSnmkoKmJ-k 

Pittsburgh Panthers (ACC) - Virginia Tech Hokies (ACC) 47:14

https://www.youtube.com/watch?v=BoSZSMB7OOU 

Konference PAC 12 (Pacific 12)

Washington Huskies (PAC 12) - Arizona Wildcats (PAC 12) 44:27

https://www.youtube.com/watch?v=ppG0FejlpsQ 

Oregon State Beavers (PAC 12) - California Golden Bears (PAC 12) 31:27

https://www.youtube.com/watch?v=25lXVJDkRzQ 

Konference AAC (Amercian Athletic Conference)

Temple Owls (AAC) - East Carolina Pirates (AAC) 03:28

https://www.youtube.com/watch?v=t4XQOS4tb5o 

Memphis Tigers (AAC) - Stephen F. Austin Lumberjacks (FCS) 56:14

https://www.youtube.com/watch?v=tW_Th5gGeP0 

Konference Sun Belt

Texas State Bobcats (Sun Belt) - Arkansas State Red Wolves (Sun Belt) 47:45

https://www.youtube.com/watch?v=mX9YxUEUf8U 

South Alabama Jaguars (Sun Belt) - Georgia State Panthers (Sun Belt) 14:31

https://www.youtube.com/watch?v=yx7KEAPBkEc 

Konference USA (Conference USA)

Florida Atlantic Owls (C-USA) - UMass Minutemen (FBS IND) 24:02

https://www.youtube.com/watch?v=P3-5sQzDuF0 

Western Kentucky Hilltoppers (C-USA) - FIU Panthers (C-USA) 38:21

https://www.youtube.com/watch?v=VVSb3Jhxwl4 

Southern Mississippi Golden Eagles (C-USA) - UTSA Roadrunners (C-USA) 20:23

North Texas Mean Green (C-USA) - Rice Owls (C-USA) 27:17

Middle Tennessee Blue Raiders (C-USA) - Troy Trojans (Sun Belt) 20:17

Konference MWC (Mountain West Conference)

Air Force Falcons (MWC) - New Mexico Lobos (MWC) 28:00

https://www.youtube.com/watch?v=6Os1yFAAkxw 

Nevada Wolfpack (MWC) - San Diego State Aztecs (MWC) 26:21

https://www.youtube.com/watch?v=d6bYvg5RymM 

Hawaii Rainbow Warriors (MWC) - Boise State Broncos (MWC) 32:40

https://www.youtube.com/watch?v=dENtoMYZRTI 

Konference MAC (Mid American Conference)

Central Michigan Chippewas (MAC) - Western Michigan Broncos (MAC) 44:52

https://www.youtube.com/watch?v=PC3Vhlw_AW8&ab_channel=MatthewLovesBall 

Ball State Cardinals (MAC) - Northern Illinois Huskies (MAC) 31:25

https://www.youtube.com/watch?v=AE-YpnyjxJc&ab_channel=VictorsValiant 

Eastern Michigan Eagles (MAC) - Toledo Rockets (MAC) 28:45

https://www.youtube.com/watch?v=nNLiEpOxyi0&ab_channel=HighlightNation 

Bowling Green Falcons (MAC) - Buffalo Bulls (MAC) 17:42

https://www.youtube.com/watch?v=pO991-K-tVE 

Kent State  Golden Flashes (MAC) - Akron Zips (MAC) 69:35

QB Dustin Crum (taková light MAC verze Taysoma Hilla) zapsal v zápase celkem 5TD (tři passové a dva běhové) RB Marquez Cooper přidal po zemi další 3 a Kent State deklasoval Akron ve „Wagon Wheel Trophy“. Kent State zažívá nejlepší start do sezóny od orku 1958. Golden Flashes vyrovnali školní rekord v počtu bodů v zápase a od roku 1970 jsou teprve třetím týmem v MAC, kterému se podařilo skórovat alespoň 60 bodů ve dvou po sobě jdoucích zápasech. Akron prohrál dvacáté utkání v řadě. Kent State přehrálo Akron na yardy drtivě 750:366. Crum měl perfektní bilanci v první půli když zkompletoval všechny své přihrávky a byl 17 z 17 pro 300 yardů a 2 TD vzduchem a dva po zemi.  Nakonec nezkompletoval jen tři přihrávky a celkem měl 3 nekompletní přihrávky a 348 yardů vzduchem + 104 yardů po zemi. RB Cooper přidal 107 yardů a jeho kolega Xavier Williams dalších 97. za hosty stojí za zmínku výkon RB Teona Dollarda, který naběhal kariérní maximum 202 yardů a 4 TD. 

https://www.youtube.com/watch?v=ZJyWuUSzc2g 

FBS Indipendent

Army Black Knights (FBS IND) - Georgia Southern Eagles (Sun Belt) 28:27

https://www.youtube.com/watch?v=JnSGgkk35g0 

Odložené zápasy:

Florida State Seminoles (ACC) - No. 4 Clemson Tigers (ACC)

No. 5 Texas A&M Aggies(SEC) - Ole Miss Rebels (SEC)

No. 12 Miami Hurricanes (ACC) - Georgia Tech Yellow Jackets (ACC)

No. 16 Marshall Thundering Herd (C-USA) - Charotte 49ers (C-USA)

Kansas Jayhawks (B12) - No. 22 Texas Longhorns (B12) 

No. 24 ULL Ragin Cajuns (Sun Belt) - Central Arkansas Bears (FCS)

SMU Mustangs (AAC) - Houston Cougars (AAC)

South Florida Bulls (AAC) - Navy Midshipmen (AAC)

Duke Blue Devils (ACC) - Wake Forrest Demon Deacons (ACC)

Zrušené zápasy:

MarylaTerrapines (B10) - Michigan State Spartans (B10)

Colorado Buffaloes (PAC 12) - Arizona State Sun Devils (PAC 12)

Stanford Cardinals (PAC 12) - Washington State Cougars (PAC12)  

UTEP Miners (C-USA) - UAB Blazers (C-USA)

Miami Ohio RedHawks (MAC) - Ohio Bobcats (MAC)

Louisiana Tech Bulldogs (C-USA) - ULM Warhawks (Sun Belt)

Colorado State Rams (MWC) - UNLV Rebels (MWC)

Wyoming Cowboys (MWC) - Utah State Aggies (MWC)

Fresno State Bulldogs (MWC) - San Jose State Spartans (MWC)

Bye week:

No. 2 Notre Dame Fighting Irish (ACC)

Boston College Eagles (ACC)

North Carolina Tar Heels (ACC)

Texas Tech Red Raiders (B12)

Baylor Bears (B12)

West Virginia Mountaineers (B12)

TCU Horned Frogs (B12)
Sdílejte na sociálních sítích

Napsat komentář

Pro přidání komentáře se prosím přihlašte

Komentáře ke článku

 • korek
  26. listopadu 2020 18:25

  To je hodně poctivá práce.

 • DCC
  26. listopadu 2020 08:36

  Koukám, že mají na univerzitách docela přetygrováno. :-)

 • Mi.Tch
  25. listopadu 2020 17:11

  Doplněn popis zápasu Ducks - Bruins

 • DCC
  25. listopadu 2020 16:13

  Díky.
  úplně jsem nepobral " RB Tyler Allgeier se čtvrtým 100 yardovým záapsem v této sezóně (nyní kariérní maximum 14 yardů),"

 • Mi.Tch
  25. listopadu 2020 16:14

  mělo být samozřejmě 141 yardů :-) - upraveno. Dík za postřeh.
  (Upraveno: před 1 rokem)

 • OMAHA2
  25. listopadu 2020 12:08

  Iron Bowl , uz sa tesim na odplatu😈

 • Šráma
  25. listopadu 2020 12:30

  To bude demolice.

 • Zictory
  25. listopadu 2020 09:58

  Týý jo paráda! Hlavně díky za ty odkazy.