AKTUÁLNĚ
Novinky Doktor 08.01. 18:30

První předzápasové TV studio je tady!

Když jsem zhruba před 15 lety začal spolu se skupinkou několika podobně pomatených nadšenců šířit informace o tom divném sportu z Ameriky podobnému ragby, kde se každou chvíli nehraje, tak jsem si říkal, jak by bylo úplně úžasný, kdyby nějaká česká sportovní stanice vysílala alespoň jeden zápas za týden s českým komentářem. Byl to takový velký cíl, ke kterému jsem se chtěl jednou dopracovat.

Spolu s Markem Kindernayem, který tehdy vedl sportovní oddělení TV Nova, jsme se nakonec dohodli, že Nova Sport práva na NFL koupí, a protože neměl v týmu sportovních komentátorů nikoho, kdo by se NFL alespoň částečně věnoval, tak jsem spolu s Bogasem usedl i na křeslo komentátora.

Nicméně představa, že bychom jednou mohli mít vlastní předzápasové studio podobné tomu v USA, pro mne byla někde na úrovni toho, že v Praze na Václaváku přistáli marťani.

Přesto je ta chvíle tady! V sobotu 9.1.2021 bude v 18.30 na kanále Premier Sport odvysíláno úplně první předzápasové studio NFL speciálně připravené pro Českou republiku a Slovensko. Hned v neděli, znovu v 18.30, bude následovat další na kanále O2 TV Sport.

Na tomto místě je třeba obrovsky poděkovat Markovi Kindernayovi z O2 TV Sport. Je to především a na prvním místě on, kdo nám dal tu obrovskou důvěru a rozhodl o tom, že vyčlení prostředky ze svého rozpočtu na natočení těchto studií. Ač se to nezdá, tak tenhle krok vyžaduje nemalou odvahu a znovu jen dokazuje, že je Marek jedním z největších vizionářů českého sportovně-mediálního prostředí. Smekám klobouk, Marku. Stejně tak musím obrovsky poděkovat Honzovi Radějovi a Fandovi Hašplovi, bez jejichž obrovské podpory by se rovněž naše vysněné studio nikdy nemohlo stát skutečností.

Konec konců musím dodat, že celá parta lidí na O2 TV Sport dělá absolutní maximum pro to, aby NFL dostalo ještě větší podporu a jeho vysílání bylo stále více kvalitnější (už pro vás chystáme další novinky na novou sezónu, ale o tom až jindy). Věřte mi, že naprostá většina jakýchkoli problémů, které ve vysílání nastaly, není jejich vinou a každý z nich dělá 110% pro to, aby každá minuta přenosu byla pro vás co nejlepší a bez jakékoliv chybičky na kráse. Pokud něco přece jen nevyjde, tak oni jsou skutečně ti úplně poslední, kteří by za to mohli.

No a aby toho nebylo málo, tak se naši komunitu a náš milovaný sport rozhodla podpořit i Fortuna, která si pro vás připravila speciální tipovačku s cenami ve výši 2.000 Kč pro každé kolo play-off (více informací o tipovačce vám poskytneme ve speciálním příspěvku). Navíc, každý nově zaregistrovaný hráč přes web ifortuna.cz/nfl, respektive ifortuna.sk/nfl obdrží bonus ve výši 1.300 Kč/40 EUR. Pro zákazníky ze Slovenska pak je nutné použít promokód „40NFL“.

Naše vysněné studio, o kterém celá naše komunita snila několik let, je tedy přímo za dveřmi. Od O2 TV Sport i od Fortuny jsme dostali obrovskou porci důvěry a je nyní na nás, abychom dokázali to, co o nás všem tvrdím už několik let. Tedy, že jsme mnohem početnější, než se zdá a že jsme natolik loajální k našemu milovanému sportu, že se vyplatí do nás investovat.

Pokud nyní chceme, abychom tato studia měli v příští sezóně každou neděli a pokud chceme, aby partneři investovali více peněz do amerického fotbalu (včetně podpory amerického fotbalu v ČR a SR, o kterou společně s předsedou ČAAF Filipem Hobzou intenzivně jednáme), je teď řada na nás! Teď máme jedinečnou příležitost všem ukázat, jak velkým sportem už u nás americký fotbal je!!! Tak pojďme totálně smést všechna jejich očekávání a mnohonásobně překonat předpokládaná čísla.

Velmi vás tedy touto cestou prosím:

1)    Pusťte si v sobotu i v neděli naše předzápasové studio. Ať už v přímém přenosu nebo ze záznamu. Případně si jej nahrajte v systému EPG. Přesvědčte všechny vaše kamarády a přátele, aby se dívali také. Čím větší sledovanost budeme mít, tím lépe se nám bude argumentovat, až budeme žádat o studia na příští rok. Za velmi dobrý výsledek se považuje sledovanost kolem 80.000 diváků. 100.000 už je perfektní číslo. Ale já chci 200.000!!! Strašně moc bych si přál, abychom dorovnali čísla fotbalu. Ať už konečně všichni pochopí, že tohle je sport, kterému patří budoucnost. Ne těm baletkám na zeleném pažitu. Pokud jen trochu můžete, prosím pomozte nám ve zvýšení sledovanosti. Každý jeden člověk se počítá! My za celou naši redakci uděláme absolutní maximum pro to, aby se vám líbilo. A pevně doufáme, že nás v tom nenecháte.

2)    Udělejte si 5 minut času a zajděte na FB stránku O2 TV Sport a napište jim tam jakýkoliv pozitivní vzkaz. Ne všechno na téhle televizní stanici je dokonalé, ale lidi, kteří tam pracují, perfektní jsou. Ač vysílají NFL prvním rokem, tak jako první stanice v ČR nám dali tak obrovskou důvěru, že vyčlenili nemalou investici na natočení studia, přičemž akceptují i to riziko, že si 4 poblázněnci stoupnou před kamery a budou tam mudrovat o všem možném. A to si zaslouží obrovský respekt a poděkování k tomu. Proto prosím – zajděte na jejich FB stránku a napište jakýkoliv komentář k příspěvku o NFL. Dejte tam like, nebo příspěvek nasdílejte na svoji zeď. Pojďme jim zahltit FB obrovskou vlnou pozitivních vzkazů. Vytvořme tam absolutní tsunami! Znovu mi jde jen o to ukázat, že my nejsme rozmlsaní fotbaloví fanoušci, co umí jen kritizovat, ale soudržná pozitivní komunita, která umí poděkovat, když je za co. Přál bych si, aby tam bylo tolik komentářů, že to budou muset proklikávat 3 hodiny! Tolik komentářů, že to u fotbalové ligy ještě nikdy neviděli!

3)    Zaregistrujte se prosím na Fortuně přes linky ifortuna.cz/nfl, případně lp.ifortuna.sk/nfl. Nejen, že dostanete super bonus, ale především tím přispějete k tomu, abychom od Fortuny a dalších partnerů mohli příště chtít víc! Ne pro nás, ale pro náš sport. Pokud uvidí, že se jim díky našemu sportu zaregistrovali desítky či snad stovky nových hráčů, tak příště nebudou mít nejmenší problém zasponzorovat další studia a ideálně se třeba stát hlavním partnerem české a slovenské ligy amerického fotbalu. V marketingovém oddělení na Fortuně sedí lidé, kteří nám obrovsky fandí. Ale jako v každé firmě potřebují vidět čísla, aby mohli investovat víc. Tak prosím zkuste věnovat pár minut vašeho času registrací prostřednictvím těchto domén. Ty, kteří už zaregistrováni jsou, pak prosím o to, aby si jednak vsadili na play-off (i celková výše sázek je důležitá) a především o to, aby přemluvili svoji manželku, bratra, tátu, kamarády nebo kolegy z práce, aby si tu registraci udělali i oni. Opravdu mi věřte, že každá jedna registrace se počítá a má cenu zlata.

Na začátku téhle cesty jsem nikdy nevěřil, že bude jednou možné dělat živý rozhovor s hráčem NFL. To se povedlo díky Mirkovi Kysilkovi, který nám zprostředkoval interview s Joe Thuneym. A už vůbec jsem si ani nedokázal představit, že jednou budeme mít vlastní studio, kde vám budeme moci zanalyzovat všechna utkání, které se v ten den budou hrát. Přesto se tahle sci-fi teorie stala realitou.

Teď zase musíme ukázat my, že si to všechno zasloužíme. Že jsme větší, než si kdokoliv u nás myslí. Je to opravdu naprosto jedinečný moment v celém našem snažení o popularizaci tohoto sportu u nás. Pokud bychom selhali, bude jen naší vinou, že nám podobnou příležitost nikdo další nemusí několik let dát. Takové selhání si ale vůbec nepřipouštím. Protože vám neskutečně věřím!

Je to fakt jen a jen na každém z nás. Tak jim pojďme ukázat, co je NFL zač!

NFL rulezzzz baby!

Sdílejte na sociálních sítích

Napsat komentář

Pro přidání komentáře se prosím přihlašte

Komentáře ke článku

 • Mac
  10. ledna 2021 16:18

  Pánové, splněný sen! Díky moc!!!

 • DebiQue
  10. ledna 2021 13:27

  Musim pochvalit redakciu. Nebolo to sice dokonale (chvilu tam bol na pozadi zvuk, ktory tam byt nemal a podobne), ale polhodinove studio prinieslo velmi kvalitny obsah... Vcera som si to zapol len preto, aby som vas podporil a zvysil sledovanost, tak ako o to doktor ziadal v podcaste, dnes si to pozriem kvoli obsahu.
  Len jedna vycitka... Stol v studiu v tvare loga Indianapolis Colts? Ale no tak... To kolko vam Jezour zaplatil?

 • OMAHA2
  9. ledna 2021 19:35

  Wooow Allen 😱

 • ivli
  9. ledna 2021 17:43

  Splnene zatial v 2 bodoch, drzim vam palce a Go Hawks 💚💙💚💙

 • harykk
  9. ledna 2021 17:37

  HOTOVO, UŽ SE TĚŠÍM !

 • Cukor
  9. ledna 2021 16:45

  Chlapci ale v programe O2TV je na programe hokej a potom hokej ??? či zle pozerám ? nehodíte prosím nejaký link.
  OK našiel som facebook :)
  (Upraveno: před 1 rokem)

 • SKOL
  9. ledna 2021 17:13

  Přenos bude na premier sport, včetně studia a už se moc těším :-)

 • Cukor
  9. ledna 2021 17:42

  @SKOL vďaka bohu aj za premier sport, teda aspoň u nás na slovensku :)

 • FunThomas DB9
  9. ledna 2021 15:05

  Prihlásený do Fortuny

 • Nekos Zpozakulis
  9. ledna 2021 12:03

  Fakt 200 000? A není to málo..? :) Kolik mají zápasy v neděli 19:00?

 • JakubZ
  9. ledna 2021 10:12

  Doktore, ses vypracanej trumpovskej republikan. Ale tohle delas dobre! Diky, budu koukat jako kazdy vikend.

 • Forestík
  9. ledna 2021 09:28

  Na studio se těším, určitě budu koukat, teď jdu zkouknout prewiev na youtubu

 • FunThomas DB9
  9. ledna 2021 09:22

  To je ako prihovor trenera. Mam zimomriavky a chuť urobiť všetko, čo si písal.

 • mfr
  8. ledna 2021 22:29

  Držím palce ať Vám to vyjde. Jo a jen by me teda zajímalo, jakej bude dress code...

 • Lagasse
  8. ledna 2021 20:36

  Jsou vůbec otevřený pobočky u Fortuny aby šlo dokončit reistraci ?(když už tam nemaj moji banku)
  (Upraveno: před 1 rokem)

 • Lagasse
  9. ledna 2021 10:16

  Tak není otevřeno :)
  (Upraveno: před 1 rokem)

 • SKOL
  8. ledna 2021 20:27

  Dobrý den, na zápasy play-off se neskutečně těším.
  Každopádně jsem uživatel T-Mobile a fotbal sledují na premier sport.
  Bude vidí i tam? Ptám se.proto, že v článku je psáno na. O2 TV sport
  Děkuji a přeji úspěšnou premiéru o víkendu

 • Nekos Zpozakulis
  9. ledna 2021 12:10

  Já mám Telly, ale v programu Premiere vidím 18:30 NFL Magazín. Snad to bude ono.

 • Maestro92
  8. ledna 2021 19:47

  Chtěl bych před zítřejším studiem pochválit kluky komentátory za celou základní část, ohromně mě s nimi zápasy bavily, to jejich prožívání akcí, spousta zajímavostí a skvělých poznámek. Věřím, že v P-O to bude gradovat a velká škoda, že nemohou být plné stadiony. Neskutečně se na víkend skrz NFL těším tak ať vše klapne jak má!

 • DCC
  8. ledna 2021 19:31

  Vojín DCC hlásí úkol splněn v plném rozsahu! Pozitivní koment napsán, registrace na Fortuně provedena, nahrání studia i přímé sledování zajištěno.

 • Hoontersen
  8. ledna 2021 19:26

  🎉 gratulace a velký dík zároveň , naše malá fotbalová komunitka z Mikulova a okolí bude určitě u toho a podpoříme ve všech třech bodech.. 🎉🎉

 • Doktor
  8. ledna 2021 19:29

  díky moc a zdravíme Mikulov!

 • Brano
  8. ledna 2021 19:00

  Ta modra farba je nahoda? :D