AKTUÁLNĚ
Novinky Ondra Horák 16.01. 10:00

Divisional round - Velké sobotní preview

Green Bay Packers (13-3) - Los Angeles Rams (10-6), Sobota 22:35 (Ondra Horák)

Na téměř posvátnou půdu, tedy na Lambeau Field, dorazí chlapci ze slunné Kalifornie. Rams už především díky své obraně vybojovali jeden zápas na vymrzlém stadionu, ale teď je čeká ještě lepší soupeř na ještě vymrzlejším stadionu. Slavná „Frozen tundra“, jak se někdy Lambeau Fieldu přezdívá, je určitě nepřivítá s otevřenou náručí. Na stadion bude vpuštěno zhruba 6000 diváků, kteří poženou své Packers za postupem do konferenčního finále. Skoro  všechny faktory tedy hrají pro domácí, ale dokáží opravdu potvrdit pozici favorita?


Kompletní preview ZDE !


Buffalo Bills (13-3) – Baltimore Ravens (11-5), Neděle, 2:15 (Laci Fabo)

Spanilá cesta hráčov Buffala Bills pokračuje! V noci zo soboty na nedeľu (SEČ) privítajú v rámci 2. kola play off (Divisional Round) zverenci Seana McDermotta na domácom Buffalo Stadium hráčov Ravens. Oba tímy disponujú naozaj skvelými jednotkami na oboch stranách lopty a opäť všetko nasvedčuje tomu, že súboj rozhodne jedno, či dve individuálne zlyhania v priebehu zápasu. Skutočne sa dá očakávať vyrovnaný súboj dvoch gigantov až do záverečných minút, dokonca až sekúnd stretnutia. Tak poďme sa pozrieť, ako by to stretnutie mohlo vyzerať z pohľadu oboch tímov. Máme sa na čo tešiť!


Kompletní preview ZDE !

Sdílejte na sociálních sítích

Ondra Horák

Zobrazit profil

Napsat komentář

Pro přidání komentáře se prosím přihlašte

Komentáře ke článku

  • Padres
    16. ledna 2021 21:23

    Tipy na individuálne výkony hráčov niekde uverejňujete? Díky

  • votier
    16. ledna 2021 17:45

    Opět perfektní. Díky moc za skvělé informace i názory. Také to vidím na vítězství Packers a Ravens, ale je to šišatý a stát se může vše :-))