AKTUÁLNĚ
Novinky Ondra Horák 17.01. 16:50

Divisional round - Velké nedělní preview

Kansas City Chiefs (14-2) – Cleveland Browns (11-5), Neděle, 21:05 (Ondra Horák)

Jeden z největších favoritů na zisk další Lombardy trophy se po poněkud delší pauze, než je obvyklé, utká na svém stadionu proti asi největšímu překvapení dosavadního průběhu play off. Chiefs vedeni Patrickem Mahomesem, jedním z největších aspirantů na trofej pro nejužitečnějšího hráče základní části, se tedy utkají s Clevelandem Browns. Ti pod vedením nového hlavního trenéra zažívají opravdu historickou sezónou, kterou by velmi rádi korunovali obrovským úspěchem. Tedy vyřazením obrovských favoritů v diviziním kole. Bez šance rozhodně nejsou.


Kompletní preview ZDE!


Tampa Bay Buccaneers (11-5) – New Orleans Saints (12-4), Pondělí, 0:40 (Honza Štiegler)

Souboj legend! Jinak se ani divizní kolo Saints proti Bucs nazvat nedá. Dlouhá léta jsme čekali, kdy se utká Tom Brady s Drewem Breesem v Super Bowlu, avšak bez úspěchu. Útěchou nám byly alespoň mezikonferenční střetnutí jednou za čtyři roky. Jak byl rok 2020 špatný snad na všech frontách, aspoň jedno nám dal – souboj Brady vs. Brees dvakrát za rok! A jde se na třetí kolo.


Kompletní preview ZDE!


Tampa Bay Buccaneers (11-5) – New Orleans Saints (12-4), Pondělí, 0:40 (Laci Fabo)

Posledný stret dvoch legiend a budúcich členov Siene slávy. Aj takto môžeme definovať súboj Saints a Bucs, ktorým vyvrholia víkendové súboje o postup do konferenčných finále. Drew Brees a Tom Brady. Tretíkrát v priebehu aktuálnej sezóny uvidíme proti sebe hrať túto dvojicu naozaj skvelých QB´s, no a z predošlých duelov vieme jednu vec určite. Brady má čo Breesovi vracať. 


Kompletní preview ZDE!

Sdílejte na sociálních sítích

Ondra Horák

Zobrazit profil

Napsat komentář

Pro přidání komentáře se prosím přihlašte

Komentáře ke článku

  • TomPetri19
    19. ledna 2021 13:26

    Super preview! Jinak se chci zeptat, jaký máte názor na komentátory na Premier Sportu? Hlavně na toho mladšího co spolukomentoval zápas Bucs - Saints. Můj názor na něj je trochu negativní, moc se mi nelíbí jeho styl mluvení a komentování.

  • Hooper
    22. ledna 2021 16:59

    Jsou tam horší. Ale jinak tu občas napíše power ranking, tak pozor.,