AKTUÁLNĚ
Novinky Doktor 22.01. 07:00

Co zaujalo Doktora - Divisional Round

1. Hned v prvním zápase Divisional Round jsme se mohli těšit na souboj nejlepšího útoku (31,8 bodu na zápas) s nejlepší obranou (18,5 bodu na zápas) v celé lize. Žádné drama se ale nekonalo. Aaron Donald hrál kvůli zranění evidentně sotva na 50 % svých možností, což v kombinaci s famózní prací celé O-line Packers, kde excelovali zejména Elgton Jenkins a Corey Linsley, rezultovalo v nulový tlak na Aarona Rodgerse. A v takovém případě vás nadcházející MVP velmi rychle odsoudí do role statistů. Což se také v sobotu v podvečer stalo. A-Rod velmi rychle odhalil (respektive už to měl naskautované dávno před zápasem), kde je největší slabina v secondary Rams a z Troye Hilla si udělal fackovacího panáka. Jindy velmi solidní nickel corner hořel jak papír a Packers přes něj postupovali hřištěm s opičí lehkostí. Závěrečný touchdown Allena Lazarda toho byl nejlepší ukázkou. Výkon Packers se mi neskutečně líbil – byl celý zápas naprosto konzistentní. Fungovaly jim naprosto všechny složky hry, včetně často kritizované běhové obrany, kde si skvěle počínali zejména Kenny Clark a objev letošní sezóny Krys Barnes. Pokud bych měl ale opravdu vypíchnout jen jednu složku, tak by to byla již výše zmiňovaná ofenzivní lajna. To byl prostě galakoncert. Člověk by si ani nevšiml, že tam ten Bakhtiari chybí. Před Rams ovšem taky smekám klobouk. S ohledem na zdravotní stav klíčových hráčů (Donald, Goff, Kupp) myslím uhráli maximum možného. Docela se mi zamlouvá onen zákulisní drb, že by chtěli z Texans přivést Deshauna Watsona. Pod McVayem by to byl neskutečný hučák. Když jsem viděl ten geniální lateral pass při 2-pt conversion, ani si netroufám snít o tom, co by byl schopen nadesignovat s jedním z nejlepších dual-threat quarterbacků v celé lize.

2. Když jsem před zápasem viděl tu vichřici v Buffalu, říkal jsem si, že je s Bills ámen. Počasí dokonale nahrávalo běhové hře a když už by bylo potřeba kopat, ve sto případech ze sta bych si vsadil na velezkušeného Tuckera než na nováčka Basse. A ejhle, všechno bylo jinak. Sean McDermott opět dokázal, že (s největší pravděpodobností) bude zcela po právu oceněn titulem Coach of the Year. Týden poté, co běhovou obranu Bills ničili Taylor s Hinesem, si Ravens po zemi v podstatě neškrtli. Nadto dokázala defenziva vyvíjet na Lamara naprosto drtivý tlak, což mu dělalo obrovské problémy a v konečném důsledku též způsobilo jeho zranění. Na druhé straně míče opět úřadoval Stephon Diggs. Jeho výkony v posledních týdnech asi nejlépe vystihuje anglický výraz „invincible“. Ravens sice dokázali minulý týden porazit Titans, ale v Buffalu jsem z nich opět měl ten starý špatný pocit – v klíčových zápasech proti nejlepším týmům prostě nejsou schopni zahrát svůj nejlepší fotbal. V čele s Lamarem Jacksonem. Počítám, že se těch posměšných narážek, že se lidově řečeno při zápase pokaká (oficiálně se to nazývá křeče), v dohledné době nezbaví. Ravens budou zcela jistě i v příští sezóně ničit slabší soupeře rozdílem třídy, ovšem abychom o nich mohli seriózně začít uvažovat coby aspirantech na titul, budou se muset této mantry co nejrychleji zbavit. Naproti tomu Bills si vysloužili místo v konferenčním finále a pokud v Kansasu v neděli vyhrají, tak si jsem jist, že v Buffalu už nezbude ani jeden stůl. Pokud někdo z vás umí pracovat se dřevem, vřele mu doporučuju koupit si letenku do Buffala a tam si otevřít živnost na výrobu stolů – v této oblasti to bude patrně v příštích týdnech a měsících velmi nedostatkové zboží. Určitě se už dnes všichni těšíme na konfrontaci Mahomese (aspoň doufám) s Allenem, Hilla s Diggsem i velmi dobře hrajících obran. Já se ovšem úplně nejvíc těším na duel Reida s McDermottem. Učitel vs. žák. Guru vs. vycházející hvězda. To bude veliká paráda. Duel Bills s Chiefs v play off jsem si přál už někde od poloviny sezóny. A teď je to tady!

3. Když už jsme u Kansasu, na Arrowhead jsme měli možnost po většinu zápasu sledovat profesorský výkon Chiefs a standardně excelentního Mahomese tradičně distribuujícího pasy na Hilla, Kelceho a další spoluhráče. Baker Mayfield na druhé straně dělal, co mohl (a musím říct, že hrál jeden z nejlepších zápasů v této sezóně), ovšem vlastní chyby a penalizace srážely Browns do kolen. Zejména fumble a následný touchback Rasharda Higginse neskutečně bolel. Chiefs přišli do zápasu s výborným defenzivním game planem – jak je Reidovým zvykem, sebrali Clevelandu jejich hlavní zbraně. Skvěle zastavovali běhovou hru Chubba a Hunta a především dostali ze hry Jarvise Landryho. Na něj si totiž od začátku počíhal Tyrann Mathieu a svoji agresivní hrou Landrymu už během první čtvrtiny zápas zcela znechutil. Jak však bylo výše řečeno, Baker se dokázal obejít i bez Landryho a házel opravdu excelentní pasy, ale kvůli oněm individuálním chybám vše směřovalo k vcelku kontrolovanému vítězství Chiefs. Pak ovšem přišel jeden Mahomesův scramble, tackle Macka Wilsona, nešťastný dopad na zem a následná snaha odejít ze hřiště jako vystřižená z cyklu youtube videí „most funny pub exits ever“. A všem fanouškům Kansasu ztuhla krev v žilách, jak kdyby seděli na Lambeau Field v tričku a kraťasech. Sázející bleskově skočili k počítačům a telefonům a snažili se chytit kurs na výhru Browns, jenž v té době přesahoval hranici 7,0. Dle očekávaného scénáře měl přijít drtivý atak Clevelandu a ukončení poutě největšího favorita play off už v prvním zápase, v Divisional Round. Chyba lávky! Obrana Kansasu vletěla na hřiště s naprosto neuvěřitelnou energií a ze všech hráčů úplně stříkal přístup „don´t worry offense, you led us here, but now we got your back“. Browns měli obrovský problém se prosazovat a žádné bodové hody nepřišly. Přesto se nakonec tým Clevelandu dostal na dostřel a trochu spornou penaltou zatlačil náhradníka Chada Henneho do situace 3rd and 14. Henne pak ovšem předvedl patrně nejlepší hru svého života, kdy si prohlédl hřiště a když neviděl žádného svého receivera volného, zabalil to po svých a své pětatřicetileté tělo vrhl pro zisk prvního downu. Sice byl o pár centimetrů krátký, ovšem hned nato hodil krátký pas do flatu na Hilla a bylo vymalováno. Velké týmy poznáte podle toho, že dokáží vyhrát i zápasy, kdy jim osud připraví do cesty nečekané překážky. A Kansas je velký tým. Jsem přesvědčen, že tahle výhra ještě více posílí jeho sebevědomí. A že to Bills budou mít v neděli na Arrowhead hodně těžké. Pokud tedy Mahomes bude moci nastoupit. Buffalo by asi Henne porazit nedokázal.

4. No a na závěr Battle of Legends. To, co jsme omílali v podstatě celý týden, se v neděli ukázalo v plné nahotě. Porazit jeden tým třikrát za sezónu je neskutečně složité. Obrana Tampy byla tentokrát na Saints dokonale připravená a hrála na úplně jiném levelu než v předcházejících dvou soubojích. Zápas byl dlouhou dobu naprosto vyrovnaný, ale jak už to u duelů dvou vyrovnaných týmů bývá, rozhodují jej malé detaily a individuální počiny často méně hvězdných hráčů. Zlomovou hrou z mého pohledu byl fumble Jareda Cooka. Cook to udělal mizerně, Winfield úžasně. Škoda, že hlasy pro individuální ocenění jednotlivých hráčů jsou už odevzdány – tahle hra by jej o mílový krok přiblížila k trofeji pro nejlepšího defenzivního nováčka roku. V dresu Tampy si pak připsali dva nesmírně důležité catche Scotty Miller a především Tyler Johnson. Výběr z 5. kola z University of Minnesota zaznamenal za celou sezónu pouhých 11 catchů. Ten dvanáctý byl ale naprostým highlightem a patřil mezi zlomové okamžiky celého utkání. Tak úžasnou koordinaci těla jsem už dlouho neviděl. Hráčem zápasu však za mě byl jednoznačně Devin White. Jeho fumble recovery a nádherný interception samozřejmě čněly nad všemi jeho dalšími akcemi, ale bylo by chybou, pokud bychom vypíchli pouze tyto dva momenty. White řádil po celém hřišti od side line k side line – zastavoval běhy, tackloval receivery, vytvářel tlak na Breese. Ten chlap byl prostě úplně všude. Kamkoliv se kamera otočila, vždycky tam byl White. Breese tak má Brady za sebou, teď jej čeká Rodgers. A to bude asi trochu jiná káva. Packers hrají opravdu v úžasné formě a nadto jim bude hrát do karet specifické domácí prostředí. Takový Evans nebo Ronald Jones toho na sněhu a v zimě fakt moc nenahráli. Uvidíme, jak se Tampa s tímhle faktorem a s velmi silným soupeřem v neděli popasuje. Pro Saints je to další hořký konec. Tenhle tým už tak 5 let patří k absolutní špičce NFL, ale z nějakého důvodu se mu nedaří dotáhnout to až k té vysněné Lombardi Trophy. Uvidíme, jestli to Drew Brees zkusí ještě příští rok. Otázkou je, jestli by to vůbec bylo pro Saints dobře. Ale to ponechám na rozsouzení jiným. Každopádně pohled kamery do Breesových očí na konci zápasu naznačoval mnohé. Větší smutek už jsem v nich dlouho neviděl. Musím se bez okolků přiznat, že mi jej v tu chvíli bylo neskutečně líto. A tak doufám, že to ještě na jednu sezónu dá. Tohle nebyl ten správný konec úžasné kariéry tohoto jedinečného hráče! A abych nezapomněl – musím hluboko smeknout před Tomem Bradym, který po zápase už v civilu přišel na hřiště, tam s Breesem a jeho rodinou prohodil pár slov a ještě hodil pas na Breesova syna do end zóny – mimochodem naprosto přesný. Tyhle momenty, kdy legenda projeví respekt jiné legendě, považuji za zcela jedinečné. A myslím, že dokonale definují náš milovaný sport.

5. Na závěr odbočím od play off. Dostal jsem mnoho otázek, co říkám na nového GM a nového head coache Detroitu Lions. Je evidentní, že hlavní slovo při výběru obou mužů měl Chris Spielman. Brad Holmes coby nový GM strávil celou svou kariéru v Rams. Vypracoval se až do pozice hlavního scouta a říká se o něm, že umí skvěle nacházet mladé talentované hráče. Připisuje se mu podíl na draftech Donalda, Ebukama, Higbeeho, Everetta nebo Johna Johnsona. To zní pozitivně. Na druhou stranu musím říct, že Rams těch picků v posledních letech kvůli tradu pro Goffa moc neměli, a tudíž bych byl v oslavě Holmesova talentu trefit slam dunk hráče v draftu poněkud opatrný. Osobně si navíc myslím, že GM by měl být spíše velkou osobností, jež umí tým skvěle řídit a zároveň zcelit, pokud je to potřeba. Tudíž nejsem fandou povyšování scoutů do těchto top manažerských pozic. Na druhou stranu Loomis nebo Lynch na každém stromě nerostou. Poněkud větší rozpaky mám u Dana Campbella. Za prvé je vždycky takové ošemetné brát coache, který nebyl vaší první volbou (počítám, že Saleh i Smith byli na žebříčku Lions před Campbellem). Za druhé jak jsem vždy skeptický k povyšování koordinátorů do role hlavního trenéra, tak ještě víc mi nechutná povyšování pozičních trenérů do nejvyšší trenérské pozice. Ano, Campbell zastával oficiálně i pozici assistant of head coach, ale přesto si nejsem jist, že on je tím pravým mužem k vytažení týmu, který je až po bradu v bahně, na zářivé pódium zvané play off. Campbella samozřejmě detailně nijak neznám. Vypadá, že je to sympaťák a rozený leader. Otázka je, jestli to bude stačit. Startovní pozici má navíc asi tu nejhorší možnou. Tým téměř bez talentu, bez větší porce draft picků, zralý na totální rekonstrukci. Skočit do téhle žumpy chce fakt odvahu. Tak mu samozřejmě budu držet palce, aby měl co nejvíc štěstí. Bude ho chlapec potřebovat.

Sdílejte na sociálních sítích

Napsat komentář

Pro přidání komentáře se prosím přihlašte

Komentáře ke článku

 • limocars
  24. ledna 2021 19:35

  Dobrý večer všem...
  Chlapi,
  moc Vás prosím o polopatické vysvětlení pojmu tzv. "zachycení hráče" co se týká QB.
  DĚKUJI.

 • EBT
  22. ledna 2021 23:12

  Formič, Jeremiah vám v mocku poslal Pittse. Co na to říkáš? Varianta určitě zajímá, jsem zvedav, jak by to Shany vymyslel.

 • EBT
  22. ledna 2021 21:04

  Mahomes to play Sunday !

 • HuMpTy-
  22. ledna 2021 22:14

  Jojo, taky jsem to četl. Teď se teprve můžeme plnohodnotně těšit a to na obě konferenční finále! :o)

  Nevíš, jak je na tom ten jeho kotník?

 • EBT
  23. ledna 2021 17:48

  @HuMpTy- Nikde o tom nepisou, ale nebyl to kotnik, ale palec jestli jste to správně postrehnul

 • bostonfan
  22. ledna 2021 20:35

  Stafford k nám, a BB z neho vyžmýka max

 • Platon
  22. ledna 2021 17:20

  Na youtube jsem si pustil to video Bradyho s Breesem a bylo to něco naprosto úžasného.Hlavně ten odchod Bradyho s baglem přes rameno ukazuje ze jsou to naprosto normalni chlapi a zadne namyslene primadony.Pro me emotivne asi nejsilnější moment z play off

 • TomRaider
  22. ledna 2021 16:26

  Držíš skvelý štandard článkov 👍

  Detroit nech to klapne, chce to čas aby to sadlo a zapadlo do seba
  Ako to už býva s veľkými očakávaniami prichádzajú sklamania, dúfam za Vás že toto bude opačný prípad, nenápadný GM a Coach dosiahnu úspech

  Amici už pred víkendom riešia či má Rodgers Suha v hlave

 • Lagasse
  22. ledna 2021 16:41

  Oni toho řešej hlavně všude jak kdo potřebuje vyhrát aby někomu něco dokázal ja nevim ,ale podle mě tyto hrači nikomu nic dokazovat nemusí ...

 • Hooper
  22. ledna 2021 16:54

  @Lagasse Nicméně všichni víme, že má Rodgers pouze jeden prsten. Tak snad letos přidá druhý.

 • TomRaider
  22. ledna 2021 18:27

  Tých možných scenárov je viac
  Za mna som zvedavý, ak nastane situácia že Packers nebudú mat zápas pod kontrolou respektíve nebudú vo vedení ako sa k tomu Rodgers postaví / tak ako vs 49ers alebo vs Bears 2018 /

 • Trstak
  22. ledna 2021 12:30

  Watson do Rams asi neklapne, nemají salary cap ani draft picky na to, aby ho získali

 • 12palcu
  22. ledna 2021 11:31

  Zatím se o tom nikdo nezmínil, tak jen doplním, že on už má zkušenosti s HC jobem...v říjnu 2015 převzal Miami jako interim HC a došel k bilanci 5-7. Mě to pořád nedalo, protože jsem si pamatoval, že už jsem ho jako HC viděl, jen mě překvapilo jak je to už dlouho a že odtáhl tak velkou část sezóny(12 zápasů) a tenkrát to bylo taky dost překvapující, že jako TE coach dostal to místo interim head coache a pokud si to dobře pamatuju tak se zmiňovalo to, že dokáže bejt leader. Zajímavé, že dostal další šanci až po 5 letech.

 • Brano
  22. ledna 2021 10:29

  Doktor vidis tam nejake riesenie? Napriklad zbieranie draft pickov... Mate co ponuknut?

 • EBT
  22. ledna 2021 10:59

  Staffyho :D

 • formic81
  22. ledna 2021 11:03

  Nejsem doktor, ale zkusim taky prihodit nazor

  trade Stafforda, protoze Staffy sam o sobe ti da kazdej rok sanci na 5-6 vyher ikdyz ma kolem sebe naprosto trash team jakej mel posledni dve sezony. A Lions budou potrebovat mit jeden dva drafty idealne v top 3 a idealne nedraftovat Dbcka nebo TEs tak vysoko :D Jinak v tom teamu muzes tradovat Golladaye, Flowerse pokud by byl zdravejsi a tim pomalu koncis. Pokud vim tak centr Ragnow hraje taky velmi dobre, ale nevim jestli bych se zbavoval elitniho mladyho centra, kterej je jeste 2 roky na rookie dealu.
  Ja bych predchozi vedeni normalne postavil pred soud co tam predvadeli.. sileny drafty, sileny rozhodovani o hracskejch smlouvach..

  Ten team si ted dalsi dva 2-3 roky opet protrpi a pak by se snad melo zacit blyskat na lepsi casy. Chrise Spielmana mam neskutecne rad, skvelej hrac a komentator, miluje ten sport a pusobi jako skvelej leader a rovnej chlap.
  Holmes asi muze byt OK, ikdyz ten roster Rams taky dokazal odpalit zajimavejma tradema a smlouvama, nicmene letos se jim to povedlo docela procistit. Snad na nej Spielman dohlidne.

  Dan Campbell je jmeno, ktery se posledni dva roky dost zklonovalo s HC jobem. Uprimne pusobi jako prvotridni redneck, vcerejsi tiskovka to jenom potvrdila. Nicmene hraci tenhle styl prej milujou a posledni 4 roky stravil vedle Paytona a Allena. Vidim tam jistou paralelu s Judgem. Bude zalezet jaky koordinatory si vezme, jak dopadne draftovani novyho qb.. Ono se muze rict, ze uz vic hur byt nemuze, ale urcite muze :D

 • Lešky4
  22. ledna 2021 12:28

  @formic81 Dan Cambell tam je brany ako Big boss . Nie je to žiaden OC alebo DC , on tam má proste nastoliť poriadok a správnu mentalitu vid tá tlačovka bola legendárna :D hráči určite za ním pôjdu a budú potiť krv , dôležité bude najať alw správnych koordinátorov. Mal aj dosť veľkú rolu v Saints kde to včera aj spomínal Demario Davis.

 • Lešky4
  22. ledna 2021 12:31

  @Lešky4 Stafforda chcem vidieť v nejakom schopnom mužstve a ukáže že
  je to nadpriemer QB a Lions boli trash organizácia :D vraj ich sprevádza kliatba pre nevyplatenie kontraktu Berry Sanders a Megatrona 😂😂
  (Upraveno: před 1 rokem)

 • formic81
  22. ledna 2021 12:46

  @Lešky4 vsak proto pisu tu paralelu s Joe Judgem 😀 jsme se asi nepochopili..

  jinak se Staffordem naprostej souhlas. Do Frisca bych ho bral hned. Je to QB co ti da shot na SB kdyz mu das hrace a coaching

 • Lešky4
  22. ledna 2021 13:03

  @formic81 inak co myslis offensive, deffensive "guru" ako HC je lepsia volba alebo HC typu Judge Camplell ? V baltimore to funguje Harbaugh je podobny typ . Ja som skor za tu prvu volbu hoci v Lions treba spravit poriadok :D

  Jop presne , vacsina ludi by hned brali Stafforda do svojho muzstva . U vas to vidis ze Jimmy pojde prec ?

 • Doktor
  22. ledna 2021 13:07

  Můj názor na situaci v Lions je dlouhodobě konzistentní. Před 5 lety jsme udělali obrovskou chybu, kde jsme pustili Suha, přeplatili Stafforda a obecně si rozbili velmi dobře poskládaný tým. V tu chvíli bylo zřejmé, kam ten tým směřuje a že Stafford není typ QB, který by na svých ramenou dokázal dovést podprůměrný tým do play-off. Už tehdy jsem říkal, že nás akorát čeká 4-5 sezón kolem bilance 5-11, že s tím nepůjde nic dělat a že navíc už pak nebudeme mít žádné atraktivní assety na rebuilding. To se bohužel naprosto přesně naplnilo. Promrhali jsme 5 let a v ruce nemáme nic. Ano, trade Stafforda je základ. Problém je, že už za něj nedostaneme tak moc, jako jsme mohli dostat dřív. Problém je, že tím naše možnosti dost končí. Ze zajímavých hráčů už tam pak máme jen Golladaye, Ragnowa, Hockensona, Swifta a Okudaha (ten je navíc ještě s otazníkem). Zbytek má téměř nulovou trade value. Každopádně nás čeká běh na dlouhou trať. Bude trvat tak 4-5 let než budeme moci být konkurenceschopní. A to pouze za předpokladu, že se nám budou dařit drafty. Krátkodobá budoucnost tak rozhodně růžově nevypadá.

 • Lagasse
  22. ledna 2021 13:18

  @formic81Hodím do placu Staffy do Patriots za 2 kolo možná přidaj nějakeho jelimana co se bude chtit Bill zbavit...
  (Upraveno: před 1 rokem)

 • formic81
  22. ledna 2021 14:22

  @Lešky4

  Hele na to asi neni zadna odpoved. Podle me zalezi co mas za team, v jaky si situaci a o koho presne jde. Ja osobne bych vzdycky sel po offensive minded HC, kterej ma fungujici schema. Ale zalezi proste na konkretnim trenerovi. Ty “managing“ HCs muzou bejt taky vyhra, protoze se zas dokazou obklopit spravnejma lidma, ale to i klidne muze bejt pripad OFF HC a i DEF HC :D.. Proste se to blbe urcuje

  Jimmy G na 99% zustava starting QB, vraci se QB coach Scharangello, kterej chvili delal OC u Broncos a pod nim Jimmy vypadal asi nejlepe. Docela by me zajimalo jak to realne vypada, protoze Kyle podle me Jimmyho ma rad a veri mu, ale Lynch zas mozna vidi neco jinyho. Slovo v tomhle ma i owner, ikdyz York se drzi v opodal.

  Jako ja osobne bych proste vytradoval vsechno za Watsona a nebo udelal masivni trade up pro Zacha Wilsona. Oboji moves by stali dost draf capitalu a asi i nejaky dobry startery. Nicmene ja verim, ze Shanny s QB jako je Watson by byl naprosto smrtici. Hlavne ten jeho bootleg a PA system, kdy scrambling QB je vyhoda a v pripade Watsona je to vlastne 2 in 1 (pocket passer + scrambler). Ten Wilson je extremne talentovanej QB co dokaze hodit cokoliv a je tam mensi porovnani s Mahomesem, kterej 2017 sel mimo oci trosku

  Me by ani nevadil ten Staffy, Matty Ice, teoreticky i treba Prescott. Ale zalezelo by za jakou cenu, Cousinse urcite nechci. Na druhou stranu Jimmy proste neni takovej kokot, jak si vetsina lidi mysli. On kdyz ma tu flow a hraje v pohode tak je easy top 15 QB v lize. Postavis k tomu silnou defku a Shannyho fungujici schema a mas SB team, kterej byl fakt chloupek od titulu. Strasne tezky rozhodovani pro vedeni.

 • EBT
  22. ledna 2021 15:16

  @formic81 Ale jak často Jimmy to flow má mezi zraněním a matným výkonem? :(

 • formic81
  22. ledna 2021 15:39

  @EBT no v SB sezone to mel nekolikrat, v tu sezonu jak prisel z Pats tak vyhral 5 zapasu z 6.. zas z nej nedelejme pls uplnyho dementa..

 • Brano
  22. ledna 2021 17:15

  @Doktor presne to napadlo aj mna... Ze minimalne 4-5 rokov.Za predpokladu zrle vsetko pojde dobre. Ale preco by malo? Vedenie robi dlhodobo zle rozhodnutia, tak preco by sa to malo prace teraz zmenit? Vymenili tam vo vedeni este niekoho okrem HC? Ono to velmi nevyzera ze by sa tam schylovalo na nejaky velky rebuild ako povedzme v Miami alebo Jets...

 • OMAHA2
  23. ledna 2021 09:02

  @Brano A ako je to v Denveri? 6 rokov bez solídneho QB a nádej na PO stále nikde. Som zvedavý ako sa k tomu postaví Von Miller, ten už veľa trpezlivosti mať nebude. Žeby to netrvalo ďalších 5 rokov. Za mňa to Elwey nezvláda, dávam mu posledný rok, no musel by sa stať nejaký zázrak, aby sa mu podarilo zachrániť si prdel.

 • DCC
  23. ledna 2021 19:28

  @OMAHA2 Nevím kde žiješ :-) Elway před pár týdny složil funkci GM týmu a už jsme stačili najmout náhradu. Nový GM George Paton byl dlouhodobým zástupcem GM Vikingů Spielmana. Zajímavá osobnost, ale neco co jsem se docetl mi taky moc nesedí - napriklad zpusob jakym si VIkes vybrali v poslednich dvou draftech 27 hráčů, když je základní soupiska O+D hráčů 22. Přijde mi to jako snaha o loterii, než výběr hráče, který mi sedí do systému. A jak se k tomu postaví Von Miller? Uvidíme. V současné době jeho kredit šíleně spadl po zveřejnění jeho komunikace s milenkou a jakým způsobem ji nutil k potratu v dost veřících USA. Do toho je teď vyšetřován z nějaké zatím blíže neurčené kriminální činnosti. Opce na VM je drahá a nikdo normální by ji nevyužil. Můžeme mít zájem o jeho služby s nějakou upravenou smlouvou, ale ono není vůbec jasné, jestli nedostane nejakej flastr od ligy.. Byl bych s ejho smlouvou hodne opatrnej, protože ji muze prosedet v suspendaci, tkaze kdyz, tak podminit jeho palt ucasti v zapasech...

 • DCC
  23. ledna 2021 19:31

  *Rich Scangarello