AKTUÁLNĚ
Novinky Doktor 25.04. 18:55

První kolo draftu živě na Premiere Sport

Konečně to máme potvrzené černé na bílém! První kolo NFL draftu 2021 odvysílá televizní stanice Premier Sport. Přenos začne v noci z 29.4 na 30.4. (ze čtvrtka na pátek) od 2.00 našeho času. Český komentář obstará dvojice veteránů Doktor a Štigi.

Ovšem to není zdaleka vše! S ohledem na stále trvající covidová opatření vás tentokrát nemůžeme pozvat na naši tradiční Draft party (což nás velmi mrzí, protože je to tradičně naše nejoblíbenější akce se skvělou účastí), nicméně o to bohatší program jsme si pro vás, fanoušky NFL, připravili online!

Začneme už ve čtvrtek ve 23.00 naším klasickým NFL studiem, kde probereme poslední žhavé novinky, které se objeví těsně před draftem. Následovat bude samotné 1. kolo draftu na Premier Sport. No a následně pojedeme opět v módu našich live studií na youtube, kde vás provedeme 2.-7. kolem společně s mnoha zajímavými hosty. Budeme tak s vámi celý draft!

Co se týče sestavy, která se bude snažit obohatit naše youtube vysílání, tak se můžete kromě tradiční sestavy těšit na Mirka Kysilku, Šrámu a snad i Mi.tche a Ježoura. A možná přijde i Duško Tužka!:

Tady je ještě jednou celý program pro příští týden:

Čtvrtek 29.4. ve 23.00 – pre-draft studio (youtube) – hosté: Doktor, Ondra, Štigi, Nori, Laci, Ted

Pátek 30.4. ve 2.00: NFL Draft 1. kolo (TV Premier Sport) – komentátoři: Doktor + Štigi

Sobota 1.5. v 1.00: NFL Draft 2. a 3.kolo (youtube)

Sobota 1.5. v 18.00: NFL Draft 4. – 7.kolo

Bude to zase nářez, ale my to dáme! Jsme si jisti, že vám opět dokážeme nabídnout velkou porci zajímavých informací a samozřejmě nějakou tu zábavu. Celé složení naší redakce se na tuhle událost neskutečně těší a pevně doufá, že vás za námi přijde co nejvíc!

NFL Draft s redakcí portálu nfl.cz pomalu otvírá své brány. Tak si ho nenechte ujít!

Rok se sešel s rokem a my tu máme už 4. vydání naší výroční NFL.cz Draft Party!

Jak je vidět, vytváří se nám z našeho pravidelného sekání vás, fanoušků NFL v Česku a na Slovensku, s námi, tedy tvůrci a redaktory webu nfl.cz, už poměrně silná tradice. I letos si tak společně užijeme den, který mám alespoň já osobně zakroužkován v kalendáři jako druhý nejdůležitější v roce – hned po Super Bowlu. 

(Zrovna mi při psaní tohoto článku kouká přes rameno manželka a hloupě se ptá, na kterém místě jsou její narozeniny, narozeniny našich dětí a datum naší svatby – což mi připomíná, že bych měl ten kalendář zkontrolovat, jestli tam tahle data vůbec mám)

Sdílejte na sociálních sítích

Napsat komentář

Pro přidání komentáře se prosím přihlašte

Komentáře ke článku

 • 12palcu
  27. dubna 2021 12:07

  Tleskám👏👏👏chlapci, že jste to dotáhli do zdárného konce s tím draftem na PS a neskutečně se těším i na další kola na YT. KLOBOUK DOLŮ 😂😂😂

 • Zictory
  27. dubna 2021 11:21

  Fanoušci Pats jsou tady nějak moc v klidu...nikdo se nehádá jestli je lepší tradovat dolů nebo počkat až se to vyvine. Já pořád věřím ve verzi, že se k nám dostane Jimmy G ale pak na 15 Bill udělá to co vždycky a bude tradovat dolů a vezme nějaké WR jelito. Včera mi facebook "připomněl" jak jsem chválil draft N´Keal Harryho a teď bych mu za to nafackoval. Pokud se má ta organizace vrátit na své pozice, tak správný postup na draftu a agresivní tah na nového QB a WR musí být priorita. Nechápu některé mock drafty, které nám připisují hráče do obrany, když nás nejvíc tlačí bota v útoku a Cam není řešení a to ani krátkodobé! Bille nech to hafanovi a třeba to vyjde ;-)

 • MrkvaSK
  27. dubna 2021 15:32

  Z Nkeal Harryho mám doteraz nočnu moru, vtedy ako ho k nam prisudil aj Doktor v mock drafte tak som mu oponoval že Bill ešte nikdy WR v prvom kole nebral a neveril som že to spraví a Doktore napisal že všetko je raz poprve. Škoda že som nemal pravdu.

 • bostonfan
  27. dubna 2021 23:29

  Tak už sa objavujú články že Pats vyvíjajú aktivitu ohľadom tradu nahor , tak uvidime čo z toho bude a kto by nám ostal z QB

 • CK7
  26. dubna 2021 14:42

  Díky moc za draft👍
  Už se nemůžu dočkat draftu (hlavně po tom co máme pick#3) 🤔co má Lynch & Shanahan v plánu😇😇😇😇
  Budou letos komentovat i Bart a Rollo? Loni měli hodně dobrých poznatků👌

 • bostonfan
  26. dubna 2021 08:35

  Paráda , diiiiiik
  A ďalší fanda Patriots do tímu
  😀😀😀😀😀😀

 • ProxyNFL
  26. dubna 2021 06:25

  Ďakujeme.

 • Hooper
  25. dubna 2021 19:42

  Ježour postupuje a začíná novou kariéru..

 • SpaceNeedle
  25. dubna 2021 19:40

  Ta závorka je jak z naší domácnosti.

 • StevenJohn11
  25. dubna 2021 19:25

  Díky :D

 • one of the birdgang
  25. dubna 2021 19:12

  Paradaaaaaa DAKUJEME