AKTUÁLNĚ
Novinky Ondra Horák 22.06. 21:30

NFL novinky – 24. týden

Sheldon Richardson podepsal smlouvu s Vikings

Defenzivní tackle Sheldon Richardson se po dvouleté štaci v Clevelendu vrací do Minneapolis. V následující sezóně tak bude opět oblékat dres Minnesoty Vikings, za které nastupoval už v roce 2018. Richardson byl draftován v roce 2013 jako třináctý výběr celkově. Do svého týmu si ho tehdy vybrali New York Jets, za které odehrál čtyři sezóny. V posledních dvou letech si u Browns připsal celkem 7,5 sacků a PFF ho v roce 2020 ohodnotil známkou 77,1.

richardson

Xavien Howard stávkuje

Podle informací Toma Pelissera se hvězdný cornerback Miami Dolphins nedostavil na první tréninkový den. Podle slov Pelissera se jedná o stávku za lepší podmínky smlouvy. Situace je to nicméně poměrně zvláštní, protože Howardovi zbývají v kontraktu ještě tři roky. Zdá se tedy, že se Howard se svými kvalitními výkony a PFF známkou 87,3 (mezi CB druhé místo hned za Jaire Alexanderem) cítí nedostatečně finančně ohodnocen.

howard

Madden 22 – trailer + cover

Jak už je každý správný fanoušek NFL zvyklý, tak i letos v létě se dočkáme dalšího pokračování videoherní série Madden. Datum vydání je tentokrát stanoveno na 20. sprna a můžeme se tedy těšit na další díl s celkem předpokládaným názvem Madden 22. Na přebalu této hry se podruhé v historii objevují dva hráči. Konkrétně je to Tom Brady a Patrick Mahomes. Poprvé se tak stalo v roce 2009, kdy na obálce Madden 10, byli Troy Polamalu a Larry Fitzgerald. Jako vždy hra vychází na Playstation, Xbox a PC. E4-Fw-FI7-Vk-Ak-QABj

Andy Dalton starting quarterbackem Chicaga Bears

Jak všichni dobře víme, tak Chicago Bears na konci dubna draftovalo Justina Fieldse. O tomto quarterbackovi z Ohio State University se často mluvilo jako o potencionálním starterovi. Hlavní trenér Matt Nagy nicméně v rámci podcastu Crise Collinswortha prozradil, že prozatím je pro ně jednička Andy Dalton. Justin Fields tak s největší pravděpodobností zahájí sezónu na lavičce náhradníků a bude čekat na svou příležitost.

dalton

Výzva k článkům o offseason jednotlivých týmů

Jste zarytými fanoušky konkrétního NFL týmu a vládnete psaným slovem? Tak je tu pro vás opět šance podělit se s ostatními fanoušky o svoje dojmy z offseason Vašeho týmu. Článek stačí napsat a poslat na e-mailovou adresu streeter25@gmail.com nebo do soukromé zprávy na našem Discord kanále

Sdílejte na sociálních sítích

Ondra Horák

Zobrazit profil

Napsat komentář

Pro přidání komentáře se prosím přihlašte

Komentáře ke článku