AKTUÁLNĚ
Novinky Ondra Horák 06.07. 21:35

NFL novinky – 26. týden

Demaryius Thomas ukončil kariéru

Jeden z nejlepších wide-receiverů své doby oficiálně ukončil sportovní kariéru. Demaryius Thomas se ve své kariéře objevil v dresu New York Jets, Houston Texans, ale především Denveru Broncos. Ti si ho draftovali v roce 2010 jako 22. celkový výběr. Za Broncos odehrál osm úžasných sezón, ve kterých byl pětkrát vybrán do Pro Bowlu (2012-2016) a vyhrál Super Bowl 50. Thomas symbolicky ukončil kariéru jako Bronco, čímž dal jasně najevo, kam patří jeho srdce.


thomas

Ryan Ramczyk nová smlouva

New Orleans Saint si pojistili na dalších 5 let jednoho z nejlépe hodnocených pravých tacklů v celé NFL. Ramczykova smlouva má hodnotu celkem 96 milionů $, z čehož nám jednoduchou rovnicí vychází, že si Ryan přijde na velmi příjemných 19,2 milionů $ za rok. Smlouva mu zároveň garantuje 63,12 milionů $. Ať už se stane quarterbackem v Saints kdokoli, tak o jeho ochranu bude postaráno na další roky.


ramczyk

Dallas Cowboys budou v Hard Knocks

Oblíbená televizní show se opět vrací. Hard Knocks je seriál, který v několika epizodách mapuje přípravný kemp jednoho týmu. Tentokrát volba padla na Dallas Cowboys, takže se určitě máme na co těšit. Bude zajímavé sledovat nejen největší hvězdy týmu, ale také třeba majitele a generálního manažera v jedné osobě Jerryho Jonese. Ten si zcela jistě záři televizních reflektorů nenechá ujít.


hard-knocks

Pokuta pro Washington Football Team

NFL udělila pokutu pro vedení Washington Football Team. Tým řízený Danem Snyderem musí zaplatit lize 10 milionů $, které budou následně věnovány na charitativní účely. Vedení ligy se rozhodlo k tomuto kroku na základě vyšetřování, které odhalilo šikanu zaměstnanců ve vedení klubu. 


pokuta-wft

Sdílejte na sociálních sítích

Ondra Horák

Zobrazit profil

Napsat komentář

Pro přidání komentáře se prosím přihlašte

Komentáře ke článku

 • OMAHA2
  7. července 2021 21:26

  Demaryius vďaka za všetko. Von je už asi jediný kto si pamätá Lombardiho. 😢

 • M0f0
  8. července 2021 20:54

  S Rodgersom to ako vyzera?

 • OMAHA2
  7. července 2021 21:22

  10 mega za sikanu, no tak to by som rád vedel o čo išlo. Ani jedna upratovačka nebola biela, alebo niečo podobné???