AKTUÁLNĚ
Novinky Ted Vytiska 07.07. 11:00

TOP 5 wide-receiverů — NFL 2021

Kromě výměny Julia a neustálých spekulací ohledně Rodgerse se v NFL momentálně nic velkého neděje, a tak jsme se rozhodli půjčit si Šrámův nápad a udělat poziční rankings pro NFL. Tento ranking bude založený čistě na skills jednotlivých hráčů za předpokladu, že jsou zdraví. Na konec se vždy pokusím přidat jednoho “sleepera”, který podle mě bude mít velmi dobrou nadcházející sezónu, avšak moc se o něm nemluví. A začínáme s pozicí mně osobně nejbližší, a to jsou Wide Receivers! 

5. Stefon Diggs (Buffalo Bills)

Stefon Diggs je skvělým příkladem podařené výměny. Po pěti sezónách v týmu Vikings se přesunul do Buffala, kde se stal okamžitě wide-receiverem číslo jedna a zažil opravdu skvělý první rok. Očividně mu prospělo také to, že vedle sebe už nemá Thielena, a tak je jasnou týmovou jedničkou na pozici WR. Loni byl Diggs mezi čtyřmi WRs, kteří měli receiving grade nad 90.0. Passový útok Bills funguje výborně, a proto očekávám, že Diggs se udrží mezi absolutní receiverskou špičkou.

4. Tyreek Hill (Kansas City Chiefs)

Tento rychlík z Kansasu už pět sezón v NFL ukazuje, že je naprosto jedinečný především jako deep threat. Vévodí všem statistikám, které jsou s tímto tvrzením spojená a ve spojení s Mahomesem dokáže být pro soupeřovu obranu opravdu smrtelný. Defense si v jeho případě musí dávat také pozor na velmi časté motions, které kreativní Andy Reid umí velmi dobře využít. Jakmile dáte Hillovi balón do ruky a necháte ho rozeběhnout, už ho nejspíš uvidíte jen mávat z vaší endzone. Za mě jednoznačně TOP 5 WR.

3. Davante Adams (Green Bay Packers)

Adams je jeden z nejkomplexnějších a nejkonzistentnějších WRs v NFL. Samozřejmě velkou zásluhu na tom má jeho QB Aaron Rodgers, nicméně Adams má schopnosti, které bude schopen využít, ať už mu hází kdokoli. Loni byl Adams podle PFF dokonce nejlépe hodnoceným WR v lize (92.2). Uvidíme, jak se mu bude dařit, pokud nakonec opravdu bude v GB nový QB1.

2. Julio Jones (Tennessee Titans)

Opravdu se mi nepíše lehce vedle Juliova jména jiný tým, než Falcons… Každopádně Julio je už Titan a já mu přeji, aby zůstal zdravý. Protože zdravý Julio je naprostý freak a je prakticky nutné na něj hrát double coverage, pokud nechcete, aby vás zničil úplně sám. Velký, rychlý a fyzicky velmi zdatný WR bude vedle A.J. Browna obrovský problém pro každou defense. Přestože Julio už není nejmladší, myslím, že se v jeho podání můžeme těšit na další velkou sezónu.

1. DeAndre Hopkins (Arizona Cardinals)

Naprosto nejlepším WR v lize je dle mého názoru DeAndre Hopkins. Cokoli hodíte jeho směrem, tak Hopkins chytí. 50/50 balóny a jeho naprosto spolehlivé ruce jsou dlouhodobě tím, co ho zdobí a nevidím žádný důvod, proč by se to mělo v budoucnu jakkoli změnit. V Cardinals navíc začal sbírat více yards after catch a vypadá to, že Kliff Kingsbury našel další využití pro toho elitního WR.

WR Sleeper – Terry McLaurin (Washington Football Team)

McLaurin, nastupující do své třetí sezóny v NFL, je hráčem, o kterém se příliš nemluví. Když se ale podíváte na jeho hru, uvidíte v něm neskutečný potenciál. Ve své rookie season byl hodnocený jako 6. nejlepší WR. V loňském roce přišel určitý úpadek, ale také je třeba vzít na vědomí, že ani v jednom roce neměl McLaurin nadprůměrného QB a žádnou výraznou ofenzivní zbraň vedle sebe. Nyní s příchodem Fitzpatricka a Samuela bude mít oboje a já věřím, že od něj můžeme čekat výrazný výkonnostní skok vzhůru.

 

Sdílejte na sociálních sítích

Ted Vytiska

Zobrazit profil

Napsat komentář

Pro přidání komentáře se prosím přihlašte

Komentáře ke článku

  • tomask25
    12. července 2021 20:06

    Ahoj za mňa DK Metcalf elitný WR.

  • M0f0
    8. července 2021 11:52

    Akoze sry ale cheetah jasna 1,napriek poslednemu SB