AKTUÁLNĚ
Novinky Ondra Horák 14.07. 10:55

NFL novinky – 27. týden

NKeal Harry chce výměnu z Patriots

Podle informací Mika Garrofola si NKeal Harry vyžádal výměnu z Patriots. Tento hráč byl týmem z New England vybrán na draftu 2019, jako třicátý druhý výběr celkově. Rozhodně ale nenaplnil svoje očekávání, protože za dvě sezóny v Patriots si připsal pouze 414 zachycených yardů a čtyři touchdowny. Přičemž jeho čísla z Arizona State University byla velmi dobrá. NKeal tak zřejmě bude hledat štěstí v jiném týmu NFL. Podle slov jeho agenta Jamala Toosona by Harry chtěl čerstvý start ještě před začátkem tréninkových kempů. Budeme tedy bedlivě sledovat, jestli se najde tým s adekvátní nabídkou, která by uspokojila Billa Bellichicka a celou front office Patriots.

harry

Barkevious Mingo propuštěn z Falcons

Atlanta Falcons se rozhodla propustit ze svých služeb linebackera Barkeviouse Minga. Tato akce je pochopitelně reakcí na zatčení Minga, který byl obviněn z obtěžování nezletilého dítěte. Obvinění zatím nebyla potvrzena, ale Falcons zřejmě nemají o Minga takový zájem, aby riskovali skandál. O budoucnosti tohoto obránce tedy zřejmě rozhodne až soud.

mingo

Anthony Chickillo ukončil profesionální kariéru

Linebacker a passrusher Anthony Chickillo oznámil konec své fotbalové kariéry. Provedl to na svém instagramovém profilu. Chickillo odehrál v NFL šest sezón, z nichž prvních pět bylo za Pittsburgh Steelers a poslední za Denver Broncos. Jeho nejlepší sezóa byla v roce 2017, kdy odehrál 16 utkání, přispal si tři sacky a 19 tacklů. Steelers si ho vybrali na draftu 2015 v šestém kole jako 212. celkově.

chickillo

Sdílejte na sociálních sítích

Ondra Horák

Zobrazit profil

Napsat komentář

Pro přidání komentáře se prosím přihlašte

Komentáře ke článku

  • ProxyNFL
    16. července 2021 14:34

    Ahoj, ja som tvoja dobrá Víla Preklepka :-D a tady jsou ty tvoje: NKeal Harry: príliš veľa čiarok. Chickillo: ...nejlepší sezóa byla v roce... ...přispal si tři sacky... Howgh!