AKTUÁLNĚ
Novinky Ondra Horák 19.08. 21:06

NFL novinky – 32. týden

C.J. Henderson k dispozici na trade

Podle informací NFL insiderů jsou Jaguars otevření k nabídkám výměny C.J.Hendersona. Tento cornerback přišel do NFL v minulém roce, kdy si ho na draftu 2020 vybral právě tým z Jacksonville. Henderson byl draftován v prvním kole jako devátý celkový výběr. V předraftových hodnoceních byl považován za druhého nejlepšího cornera roku 2020 za jasnou jedničkou Jeffem Okudahem, který byl vybrán Detroitem Lions jako třetí celkově. Henderson odehrál poměrně průměrný úvod sezóny a od jedenáctého hracího týdne byl umístěn na injury reserve. Server PFF ho za sezónu 2020 ohodnotil známkou 57,9. Dá se tedy říct, že Henderson určitě zůstal za očekáváními, které do něj Jaguars vkládali. Je samozřejmě otázkou, jestli najdou vhodného partnera na zmíněný trade.

henderson

Alex Smith členem redakce ESPN

Velký bojovník a sympaťák Alex Smith sice už pověsil fotbalové kopačky na hřebík, ale s fotbalem se rozhodně nerozloučil. V tomto týdnu se totiž tento vítěz ocenění „Comeback player of the year“ za rok 2020 dohodl s televizní společností ESPN, že se stane součástí jejich týmu pokrývající NFL. Smith se dokázal dostat z velmi vážného zranění pravé nohy, kvůli kterému vynechal celou sezónu 2019. Vrátil se tedy o rok později a dokázal dostat Washington Football Team dokonce do play-off. Už ve chvíli, kdy oznamoval konec sportovní kariéry projevil Smith zájem o práci v mediích. 

smith

Joe Schobert míří do Pittsburghu Steelers

Pittsburgh Steelers přivádějí do svých obraných řad poměrně slušnou posilu. Po odchodu Vince Williamse do sportovního důchodu bylo potřeba v Pittsburghu doplnit řady linebackerů. Joe Schobert známý především z dresu Clevelendu Browns, tedy divizních rivalů Steelers, odehrál jednu sezónu v Jacksonville a zřejmě se v tomto týmu nezabydlel tak, jak by si obě strany přály. Nejlepší sezony z jeho pohledu byly v letech 2017 a 2018 právě v dresu Browns. V roce 2017 byl dokonce vybrán do Pro Bowlu a server PFF mu přidělil známky 68,5 (2017) a 76,8 (2018). V dresu Jaguars už to bylo jen 54,2. Cena za Schoberta byla pro Steelers velmi nízka, Jaguars obdrželi pouze šesté kolo draftu 2022.

schobert

Dion Lewis ukončil kariéru

Running back Dion Lewis ohlásil konec sportovní kariéry. Tento hráč, jehož jméno je spojeno především s dresem New England Patriots, odehrál v NFL celkem deset sezón. Dohromady zaznamenal 2425 naběhaných a 1408 nachytaných yardů a 21 touchdownů. Celkem prošel šesti týmy (Eagles, Browns, Colts, Patriots, Titans a Giants) a v roce 2017 se stal vítězem Super Bowlu LI, kdy Patriots porazili Falcons. 

lewis

Hard Knocks na obrazovkách Premier Sport 2

Oblíbený televizní dokumentární seriál Hard Knocks se objevil na obrazovkách Premier Sport 2. Každé úterý od 19:00 se můžete těšit na nový díl tohohle skvělého pořadu i s českým dabingem, o který se postaral mimojiné i člen naší redakce Honza Štiegler. Na stanici Premier Sport 2 je navíc hned několik repríz tohoto pořadu, takže určitě neváhejte a podívejte se na to, jak se daří jednotlivým hráčům a trenérům z tábora Dallas Cowboys.

hard-knocks

Sdílejte na sociálních sítích

Ondra Horák

Zobrazit profil

Napsat komentář

Pro přidání komentáře se prosím přihlašte

Komentáře ke článku

  • OMAHA2
    20. srpna 2021 08:53

    Smitha je škoda, no aspoň takto bude denne v kontakte s NFL... Klobúk dolu pod týmto chlapíkom 👌