AKTUÁLNĚ
Novinky Jan Štiegler 10.10. 15:29

NFL Power Rankings – Week 4/2021

1.     Arizona Cardinals +6

Nové číslo jedna Power Rankingu! Cardinals v přímém souboji s Rams ukázali, že jako tým vyspěli a jsou po první čtvrtině základní části posledním týmem bez prohry.

2.     Tampa Bay Buccaneers –

Návrat Toma Bradyho do Foxborough byl bez pochyby jednou z nejsledovanějších událostí základní části NFL v historii. Bucs i přes velkou marodku ukázali, že dokážou vyhrávat těsné utkání. Marodka se ale začíná rozšiřovat.

3.     Kansas City Chiefs –

Mnoho paniky bylo okolo Chiefs a jejich pomalejšího startu. Proti Eagles to byl ale zase ofenzivní válec.

4.     Buffalo Bills –

Proti Texans to byla rozcvička, teď to přijde. Zápas s Chiefs nám v tomto týdnu hodně napoví o konferenci AFC.

5.     Green Bay Packers – 

Aaron Rodgers se zase baví fotbalem, a to není dobrá zpráva pro obrany soupeře, proti kterým nastoupí. 

6.     Los Angeles Rams -5

Rams utrpěli první prohru v sezóně a ukázalo se, že není vše stoprocentní. Taková je ale realita NFL.

7.     Cleveland Browns -1

Mayfield naházel 155y, ale i přesto Browns vyhráli. Tým je silný a zápas dokáže rozhodnout útok i obrana. To je dobrá zpráva.

8.     Baltimore Ravens –

Ravens si celkem v klidu pohlídali utkání s do té doby neporaženým týmem Broncos. A tým se po sérii zranění z kraje sezóny dostává do rytmu.

9.     Los Angeles Chargers +1 

Chargers jsou zatím velmi příjemné překvapení. Silný útok pod taktovkou Herberta a obrana pod trenérem Staleym je také hodně nebezpečná.

10.  Dallas Cowboys +3

Boys are back! Fanoušci Cowboys mají po delší době důvod k radosti. Dak Prescott vede hodně nebezpečný útok a rukopis Quinna v obraně, přeměnil výkony jedné z nejhorších jednotek loňského roku k nepoznání.

11.  Seattle Seahawks +1

Seahawks si jedou na své nevyrovnané dráze, ale možná je důležité vítězství nad divizními rivaly ze San Franciska vystřelí na tu správnou trasu. 

12.  San Francisco 49ers -3

U 49ers je to každý rok stejné – spousta zranění. Ani Jimmy-G letos nevydrží celou základní část. Rozdíl je ale v tom, že teď mají Niners jako backupa Lance a ten tým udrží kompetitivní.

13.  Carolina Panthers +3

Panthers sice prohráli, ale podle mě ukázali, že patří mezi dobré týmy letošního ročníku. Práce, kterou předvádí Matt Rhule se mi moc líbí.

14.  Las Vegas Raiders –

Raiders i ve svém čtvrtém utkání zaspali první část zápasu a ač se snažili, tak další obrat si nepřipsali. V Las Vegas ale zatím může panovat spokojenost.

15.  Cincinnati Bengals +3

Joe Burrow je po zranění zpět a vítězný drive z čtvrteční předehrávky proti Jags mu může dodat další potřebné sebevědomí. Pomaloučku potichoučku se v Cincy tvoří zajímavý tým.

16.  New England Patriots +3 

Patriots nezvládli koncovku proti Buccaneers a jsou na bilanci 1-3, ale i tak si myslím, že po velké obměně chybí Pats vždy jen málo k úspěchu. Věřím, že to starý lišák Bill ještě otočí a Pats budou hrát o playoff.

17.  New Orleans Saints –

Horská dráha s Who Dat pokračuje. Saints si ještě asi sami nevybrali, jestli chtějí útočit na playoff nebo se radši zaměří na rebuild. Tak jezdí nahoru a dolů od obou stran barikády.

18.  Denver Broncos -3

První těžší soupeř a pro Broncos to nedopadlo moc dobře. Navíc se zranil Teddy B, takže to budou mít v Denveru velmi obtížné s napravením reputace do dalšího zápasu. I když Steelers jsou letos neocelový.

19.  Minnesota Vikings +1 

Vikings se po pomalejším rozjezdu dostávají do tempa a kapitán Kirk začal sezónu ve velké formě. Proti Browns to sice nevyšlo, ale vzestupný trend ve výkonosti tu určitě je.

20.  Tennessee Titans -9

Prohrát s Jets a nechat si od nich nasázet skoro 30 bodů, což je jednou tolik co Jets skórovali za tři týdny? To není ideální vizitka a Titans nehrají zrovna v oslnivé formě.

21.  Indianapolis Colts +1

Colts zvládli utkání buď anebo, a stále živí šanci na dobrou sezónu. Vyhnout se startu 0-4 byl jen začátek, teď už to chce začít hrát fotbal. A s věčně zraněným QB to bude dost složité.

22.  Miami Dolphins -1

S Dolphins to jde trochu od devíti k pěti, přesně tedy od 1-0 k 1-3. Tým hraje v obraně solidně a drží si famózní šňůru zisku turnoveru každý týden, ale v útoku je to mizérie.

23.  Washington Football Team +1

Washington je sice na bilanci 2-2, ale výkony mě tedy moc nepřesvědčily. Kde je ta dominantní DL v čele s Youngem? 

24.  Pittsburgh Steelers – 1

Zklamání a zmar. Pokud budou Steelers takto pokračovat, tak Mike Tomlin pozná, jak chutná sezóna se zápornou bilancí. Je mi líto Big Bena, asi to měl pověsit na hřebík už po loňské sezóně. 

25.  Atlanta Falcons –

Falcons proti Washingtonu ukázali ofenzivní sílu, ještě ale potřebují ukázat, že dokáží vyhrávat zápasy. Další týden mají šanci proti Jets.

26.  Philadelphia Eagles – 

Philadelphia Enigmas, tak bych letos pojmenoval tento tým. Prostě a jednoduše Eagles jsou schopni potrápit Chiefs, ale i prohrát s Jets.

27.  Chicago Bears –

Bears jsou sice a bilanci 2-2, která se očekávala, ale výkony to nejsou přesvědčivé. Zdá se, že jestli hraje pod centrem Dalton nebo Fields velkou změnu v útoku nepřinese.

28.  New York Giants –

Giants po delší době poznali chuť vítězství, ale s jejich výkony bych si na ni moc nezvykal.

29.  New York Jets +3

Jets vyhráli! Takže letos nebudou 0-17 a asi splnili týmový cíl.

30.  Detroit Lions –

Lions ukázali záblesky kvalitního fotbalu, které rychle schovali a hráli, tak jak to Lions umí. I v Detroitu se bude hrát spíše o individuální výhru, než cokoliv jiného.

31.  Houston Texans -1

Ano Bills jsou silným týmem, ale získat v zápase 109 celkových yardů, to snad ani není hodno týmu NFL. Texans mohou být rádi za W v prvním týdnu, další se budou přidávat těžko.

32.  Jacksonville Jaguars –

Jaguars měli nakročeno k první výhře, aby zbytečně agresivně rozehrávali 4&inches u goaline soupeře. Po neúspěšném pokusu šel celý zápas rychle do rukou soupeře a Jaguars ještě nezapsali W do kolonky. To se možná povedlo až Urbanu Mayerovi na pivu po zápase…

Sdílejte na sociálních sítích

Jan Štiegler

Zobrazit profil

Napsat komentář

Pro přidání komentáře se prosím přihlašte

Komentáře ke článku