AKTUÁLNĚ
Novinky Jan Štiegler 28.10. 19:52

NFL Power Rankings – Week 7/2021

1.     Arizona Cardinals –

Spanilá jízda Cardinals pokračuje a tým je stále bez prohry. Nutno podotknout, že zcela zaslouženě! V tomto týdnu to byla reunion párty proti Houstonu a ukázala to, že personální změny neudělali Texans zcela správně.

2.     Tampa Bay Buccaneers –

Tom Brady hodil svůj TD číslo 600 a Mike Evans ho málem věnoval jednomu fanouškovi. To byla ale jediná chyba Bucs v zápase, jinak jejich dominance pokračuje dál. Mimochodem fanoušek dostal za vrácení míče mimo jíné 1 BTC, ale koho ty vaše bitcoiny zajímají….

3.     Green Bay Packers –

Packers se v posledních týdnech vyznačují skvělou hrou na obou stranách míče. Bohužel před čtvrtečním showdownem s Cardinals mají na Covid listu Adamse a Lazarda, což jim může hodně ztížit duel o první místo v NFC.

4.     Los Angeles Rams –

Svůj malý třídní sraz zažil i Matthew Stafford, který se postavil proti svým bývalým Lions. Utkání to bylo až překvapivě vyrovnané, ale Rams nakonec vyhráli. Stafford naházel 334y, 3 touchdowny a svět byl zase v pořádku.

5.     Buffalo Bills +1

Volný týden.

6.     Cincinnati Bengals +9

Bengals se rozjeli do spanilé jízdy. Proti Ravens se čekalo, že konečně narazí, ale chyba lávky, Joe Burrow jede dál. Chase chytil 8 přihrávek pro 201y a jasně si říká o cenu OROY. Cincinnati letos po delší době myslí na playoff.

7.     Tennessee Titans +5

Na začátku sezóny nesl na svých zádech celý tým král Henry. Ten ani v této fázi sezóny nepolevil, ale zabraly i ostatní složky. Po vítězství nad Bills, udržela obrana Partricka Mahomese na třech bodech a Titans jsou zpět mezi elitou.

8.     Dallas Cowboys -

Volný týden.

9.     Los Angeles Chargers -

Volný týden.

10.  Baltimore Ravens -5

Ravens mě hodně zklamali. Čekal jsem, že svým kolegům z NFC North zatopí pod kotlem, ale kdepak. Ofenzivní lajna dovolila na Jacksona pět sacků a Bengals byli jednoznačně lepším týmem.

11.  Cleveland Browns -

Browns i přes sérii zranění dokázali porazit Broncos, díky příspěvku D’Ernesta Johnsna, který mimo toho, že hrál v Allience League, kde obeslal IG každého týmu, jestli může zkusit tryout, pracoval i jako stavař. Cesta do NFL je nevyzpytatelná. Browns po čtvrtečním zápase mají více času dát se zdravotně do kupy. 

12.  Kansas City Chiefs -5

Chiefs se stále víc a víc dostávají do výsledkové krize. Proti Titans po několika letech neskórovali v jednom z poločasů ani bod, a navíc se na konci zranil Mahomes. Stále věřím, že tenhle tým má na víc a pokles formy na začátku sezóny je lepší než na jejím konci, kde se láme chleba.

13.  Minnesota Vikings -

Volný týden.

14.  New Orleans Saints -

Bilance 4-2 je pro Saints velmi příznivá, ale v útoku to je pouze Kamara show. Proti Seahawks získal Alvin 178y a jeho spoluhráči zbylých 126y. Saints jsou přesně jedno zranění od katastrofy.

15.  Las Vegas Raiders +8

Raiders bez Grudena jedou dál a odchod hlavního trenéra tým z Las Vegas zatím nepoznamenal. Pro mě trochu překvapení, že jsou Raiders stále takhle vysoko.

16.  New England Patriots -

Patriots si dali 50-burger proti Jets a bylo to představení na obou stranách míče. Bylo to ale proti Jets, takže zase klid. Utkání s Chargers nám hodně napoví o síle tohoto týmu.

17.  Indianapolis Colts +3

Colts se od smolného prohraného prodloužení s Ravens zvedli a jejich výkony mají vzestupnou tendenci. Teď je čeká zápas roku s Titans, aby se udrželi na dostřel svému diviznímu rivalovi.

18.  Pittsburgh Steelers -

Volný týden.

19.  San Francisco 49ers -8

49ers jdou výkonnostně hodně dolů na všech frontách a výsledkem jsou 4 prohry v řadě. Pokud v Cali pomýšlí na playoff příští utkání s Bears je „must win“.

20.  Carolina Panthers -3

Zápas blbec, i ty v NFL jsou. Panthers se proti Giants nedařilo vůbec nic a měli snad i horší počasí, než soupeř. I přes čtyři prohry v řadě věřím, že tenhle tým má svou sílu a toto utkání bylo jen výpadek, který se stane.

21.  Seattle Seahawks -2

Seahawks dost znatelně pociťují, jaké to je hrát bez Russella Wilsona. V optice současných výkonů Hawks se dost divím, že Wilson nezískal už dvě MVP sošky. Je to právě on, kdo táhne tento tým a bez něj je Seatlle třetinový.

22.  Chicago Bears -1

Bears jsou asi jediným týmem, u kterého bych před sezónou tipnul bilanci 3-4 po sedmi odehraných kolech. Ale při současném stavu, kdy porazili Bengals a Raiders se spíš ptám, jak to udělali?

23.  Philadelphia Eagles -1

Eagles a jejich ztráta identity pokračuje. Z týmu, kterému jsem věřil že dokáže porazit každého, je spíš tým, který má problémy vyhrát nad kýmkoliv…

24.  Atlanta Falcons +1

Dvě výhry v řadě by mohly budit naděje na lepší zítřky, ale „Not so fast my friend!“. Proti Jets a Dolphins to byla snad povinnost. Pozitivní zprávou je hra Pittse, který se profiluje ve skvělého hráče.

25.  Denver Broncos -1

Podobně jako u Panthers přišlo rychlé vystřízlivění, ale i u Broncos věřím, že mají sílu z této sezóny něco udělat. V tomto týdnu to je proti Washingtonu hodně důležitý moment pro vývoj sezóny.

26.  New York Giants +1

Giants asi překvapili úplně všechny, když smazali rozdílem třídy Panthers a připsali si druhou výhru v sezóně. Další série zápasů však tak lehká nebude a nevěřím, že Giants budou připisovat příliš mnoho dalších výher.

27.  Washington Football Team -1

Upřímně musím říct, že doufám že to ve Washingtonu DEA celé zavře a tento tradiční tým bude moci začít znova. Mimo strašidelnou front office i nemastné, neslané výkony bez koncepce na hřišti. Skvělé lákadlo pro fanoušky, jen tak dál…

28.  Houston Texans -

Vypít si kalich hořkosti do dna. Tak bych nazval souboj proti “svým“ Hopkinsovi s Wattem. Netřeba nic dodávat. Snad jen, že trade deadline se blíží… Tik Ťak Tik Ťak… Watson out…

29.  Miami Dolphins -

Čím dal víc přemýšlím, jak dokázali vyhrát Dolphins v prvním týdnu nad Patriots. Tým, který měl hrát o playoff, hraje spíš o setrvání v lize. Navíc věčně spekulace okolo příchodu Watsona údajně rozkládají tým i zevnitř.

30.  Jacksonville Jaguars -

Volný týden.

31.  Detroit Lions +1

Lions bych ohodnotil textem mé oblíbené kapely: Co na to říct? Zkrátka zatím nic. Už je to blízko, cítím to – věř mi!

32.  New York Jets -1

Jets přišli o Wilsona, který si poranil koleno, ale výkony to nijak neovlivní. Jets nejsou dobří, a to je ten největší kompliment, který mohou dostat.


banner-discord

Sdílejte na sociálních sítích

Jan Štiegler

Zobrazit profil

Napsat komentář

Pro přidání komentáře se prosím přihlašte

Komentáře ke článku