AKTUÁLNĚ
Novinky Ježour 01.12. 14:30

DOJMY a ROZMARY – Díl třicátýšestý: Run The Damn Ball!

Po čtrnáctidenní odmlce jsou tu zpět moje glosy zapsané tak, jak mi během Thanksgiving víkendu běžely hlavou. Dnes je výčet zápasů opět trochu kratší. Tlačí na mě mráz a ty štuky v kuchyni a obýváku se prostě samy neudělají, to dá rozum! Proto si ani dnes netroufnu na žádné hloubkové analýzy a rozbory. Snad se aspoň v některých názorech shodneme, jinde pak zasejeme trochu té naší fanouškovské kontroverze. Tak pojďme na to!

Tento článek obsahuje product placement.

Čas od času není špatné mít za kamarády (také) fanoušky Patriots. Alespoň do té doby, než jim Bill s dalším neatletickým pocketpasserem, kterého v 1. kole draftu nikdo nechtěl, vyhraje sedmou trofej. Třeba takový Jirka Blížil z Písku, ačkoliv jej všichni označují za nemehlo, umí na pivu upéct výborná vepřová kolena (která neumí vykostit) a neváhá se o ně o dni Díkůvzdání podělit. Palec nahoru, Jiří – kam se hrabe krocan, to se nedá srovnat! Nebo Michal Fridrich, který se zase honosí vynikajícím moravským vínem. Na exklusivním rosé Cabernet Moravia z vinařství Horák z Vrbice má však pramalou zásluhu a v podstatě je pouze rozdává po republice na potkání. I tak ale jeho štědrost musím ocenit. Snad to opět nedopadne tak, že se po druhé lahvince budu nucen omlouvat za impertinence a nepatřičnosti, které zplodí moje klávesnice.

Dvanáctý týden nám krásně orámovaly dvě utkání, která by se dala bez problémů použít pro natáčení reklamy na Ophtalmo-septonex. Od Detroitu jsem očekával, že se alespoň na tradiční sváteční zápas budou chtít maximálně vyhecovat a dokázat Americe, že sezona bez výhry se Ústavu Lions podaří skutečně maximálně jednou za 20 let. Nestalo se tak a tudíž se ani Bears nerozhoupali po utrpěné „výhře“ k vyhození trenéra Nagyho. Prý se v Chicagu nenosí, aby byl trenér odejit během sezony, údajně se tak nestalo ani jednou v historii. A tak se kalich hořkosti bude pít dál. Já jsem v tomto ohledu poněkud zdrženlivější: Nagy se 2x dostal do PO s Mitchem Trubiskym a byl zvolen trenérem roku. Přijde mi až poněkud fádní, udělat z něj nejjednoznačnější hromosvod vzteku fanoušků této franchise, která se s problémy se skladbou týmu i trenérského štábu potýká nekonečnou řadu let. Hlavně by bylo fajn vědět, kdo přijde za něj. Drb o angažování Lincolna Rileyho z Oklahomy vydržel při životě jen několik hodin. Dobrý trenér se podle mě hledá hůř, než průměrný quarterback.

Na tu druhou pohromu jsem naštěstí v noci nevstával a z MNF jsem si udělal TMF – Tuesday Morning Football. No, po poločase jsem se sebral a radostně odjel do práce, kde jsem raději s chutí uklízel, než abych trpěl druhou půlku toho nefotbalu. Nevím, možná jsem úplně mimo a možná mi teď řeknete, že jsem pochybil a přišel o drama do poslední vteřiny. Ty roky, kdy jsem se na každý zápas Seahawks těšil, jsou každopádně dávno pryč. Pro nezaujatého diváka bývaly utkání Seattlu většinou skvělým dramatickým zážitkem; nyní stojí tento klub na prahu obří přestavby. Vichr z hor by měl odnést jak generálního manažera (za některé trejdy a opravdu hrozné drafty), tak důchodového trenéra Pete Carrolla, který už týmu nemá vůbec co dát. S největší pravděpodobností se bude poroučet i Russell Wilson, který bude ve svých čerstvých Kristových letech hledat restart kariéry v týmu s dobrou obranou a solidní ofenslajnou, podobně jako to udělal Brady. V Seattlu nemusí po sezoně zůstat kamen na kameni a podle mě by to byl krok správným směrem. Jak dlouho chtějí žít z historie? Jak dlouho chtějí vzpomínat na Legion of Boom?

Čtvrteční fotbalový večer mi naprosto rozetnul mnohatýdenní představy o rozvržení sil v divizi NFC East. Dokonce jsem po konci zápasu Cowboys přišel s neotřelou myšlenkou, že by stále se zlepšující Eagles mohli ve vzájemném zápase (v 18. týdnu) na domácí půdě Dallas docvaknout, pokud se jim podaří dostat je do té doby pod enormní tlak, který, jak známo, ve státě Osamělé hvězdy vůbec neunášejí. Jenže to jsem samozřejmě nepočítal s tím, že Eagles s Giants zaváhají – ty zelený jelita udělali skoro více turnoverů než bodů. Můj optimismus na drama v této divizi tím naprosto poslali k ledu. Cowboys mají ve svém středu nejlépe placeného RB ligy, kterého budou štědře, a zároveň draze, platit až do roku, který hraničí s tvorbou současné sci-fi literatury (2026). Mám pocit, že Zeke běhá, jako kdyby tahal nohy z medu a že už jej dynamičností a energií Tony Pollard dávno strčí do své levné kapsy. Ještě na příští rok má Elliott cap hit (posaďte se, ať to s váma nesekne) 18 milionů a v dead money, které zcela vylučují jeho cutnutí, je to astronomických 30 míčů. To se zase dědek jednou trochu rozparádil. Z Elliotta se pro finální drajv pravdy stala ošklivá fousatá roztleskávačka, která pomáhala rozjet obecenstvo na pomoc Dallaské D#. Tyhle nekřesťanský peníze budou kvůli jeho devíti pokusům pro 25 yardů v týmu jednou určitě chybět.

Vše nejlepší a vše nejhorší, co se skrývá v letošních Colts, se zhmotnilo v 60 minutách zápasu s Tampou. Obrana dovede na soupeře neskutečně zatlačit a získat míč ve skvělé pozici. Útok dokázal předchozích sedm soupeřů rozebrat po zemi, ale proti slabší secondary Bucs přišel Reich s plánem útoku země-vzduch, který slavil úspěch celý první poločas. A to nejhorší? S žádným ze soupeřů jsme nepropadli. Některé – jako třeba Rams, Ravens či Bucs – jsme doslova drželi pod krkem a stačilo rozumnou racionální hrou zápas dokončit. „Finish the game“ slyším od našich koučů na každé tiskovce. Namísto toho jsme předvedli rozpad, za který by se nemuseli stydět ani na ostrově malomocných. Místo abychom míč svěřili právě odpočatému Taylorovi, pokračoval playcaller Reich v passové hře, která nutně musela vyústit ve stripsack fumble a interception. Nakonec přišla doslova dýka do srdce v podobě fumblu Nyheima Hinese, která vlastně zápas ukončila, protože na druhé straně stáli popravčí Brady a Fournette. Vzpomněl jsem si na kamaráda z vejšky, bodrého Morávka Michala Čapku, který měl přísloví: „Jestli tě něco v životě dokáže opravdu nasrat, tak to jsou 2 věci: sukatý dřevo a zrzavý lidi.“ Carson Wentz měl v kariéře asi 25 zápasů, ve kterých musel hodit více než 40 pokusů. Jen tři vyhrál a jen ve čtyřech nehodil inrterception. On je přesně ten typ quarterbacka, který je absolutně nejlepší v zápasech, kdy si ani nevšimnete, že hraje. Holt trenér svému vysněnému chráněnci věřil zase jednou víc, než Jonathanu Taylorovi. Asi nezná hitovku od Olympic.

„Kam přišel strejček Jonatán,

měl dvéře dokořán,

byl všemi milován

smích dával do všech stran.“

Sebevědomě si troufnu říct, že máme tým naprosto skvěle stavěný na úspěch a cestu v play off; ale Colts se do něj letos nepodívají. Věřil bych, že rekord 11-6 bude letos bezpečně na WC stačit, ale to by znamenalo vyhrát všechny zbývající duely. To se ale nejspíš nestane, protože máme těsně před Vánoci Patriots a venku Cardinals. Zajímavé je, že všechny týmy „in the hunt“ v konferenci NFC mají záporné skóre, naopak všichni adepti z AFC jsou v plusu. Mohl by nám hodně pomoct vzájemný match s Raiders a nebo kdyby Chargers zbytek zápasů totálně pohnojili tak, jako ten poslední v Denveru.

Když slyším někoho mluvit o tom, že by Micah Parsons měl být defensivním nováčkem roku, hned mu oponuju, že proč jen DRoY? Proč by nemohl být rovnou DPoY? Kdo je tam z veteránů o tolik a výrazně lepší než on? Možná Myles Garrett nebo TJ Watt, ale opravdu jen možná. A když bych dal tuto cenu Parsonsovi, komu tedy tu nováčkovskou? Klidně Patricku Surtainovi, který pod Vickem Fangiem začíná rozkvétat jak orchidej u nás na záchodě*. Ve mně tento hráč normálně oživuje vzpomínky na Denverskou Bezletovou zónu z roku 2015, kdy v dresu Broncos zářili corneři Chris Harris Jr. a Aqib Talib. To, co předváděl v druhém poločase zápasu s Chargers, si nic nezadalo s výkonem profíka, který bere 17 milionů za rok a za své příjmení si nechává dávat slovíčko „Island“. Vůbec letošní draft class je na pozici CB extrémně povedená a kromě Surtaina se i jména jako Horn, Newsome či Stokes ihned zařadila na přední místa týmových depth chartů. Po draftu 2022 si znovu budeme říkat, že Denver má kompletní tým, kterému chybí jen výkonný ředitel útoku. Leda, že by …

* na manželčiny orchideje v expozici u malého větracího okénka na severní studené straně domu a přibližně 80cm nad záchovou mísou se přišel podívat už nejeden botanik. Všichni kroutili nevěřícně hlavou, že se jim v téhle „atmosféře“ tak náramně daří. Nechápe to nikdo a já už několikrát musel odpřisáhnout, že s jakýmkoliv typem přihnojování v oné místnosti nijak nepomáhám.

… leda, že by Aaron Rodgers vyhrál letos SB s Packers a místo hipísačení a meditací se supermodelkami našel v sobě motivaci vyhrát titul ještě jedním týmem a zařadit se tak po bok Manninga a Bradyho. To by jeho nedoceněnému egu mohlo náležitě imponovat. Nedá se snad ani spočítat, kolik zraněných starterů na obou stranách míče museli už letos Packers oželet a jak těžké zápasy i bez nich museli zvládnout. A zvládli! Pokud se tenhle tým do ledna dá zdravotně aspoň trochu do pořádku, tak se opravdu může porazit jen sám. Však OBJ dobře věděl, kam by se vrtnul nejraději a kde to „smrdí“ prstýnkem. Jenže poslouchat Belichicka je vopruz a v Green Bay poptávku jeho agenta odmítli. I přes jeho první TD v dresu Beranů si myslím, že nenahradí Roberta Woodse ani z poloviny. Měl začít dělat Staffordovi nového Megatrona, ale místo toho to bude spíš takový nesoustředěný roztržitý Bumblebee.

Mike Vrabel byl po prohraném zápase se „svými“ Patriots zlomenej jak vzduchovka. Sezona Titánům doslova protéká mezi prsty a i když po dvou prohrách v řadě přijde bye week velmi vhod, nevím, kdo teď v Nashvillu zná recept, jak zastavit tento volný pád. Při absenci krále Henryho velice rychle narazili na limity Ryana Tanehilla. Ten při posledních dvou prohrách hodil 5 interceptions, tedy stejně jako v předešlých sedmi zápasech dohromady. Tlak na jeho osobu je vidět i ve 4 fumblech (i když žádný nebyl ztracený), když v oněch předchozích sedmi zápasech neměl ani jeden. Naopak o tři ztracené fumbly se rovným dílem bohužel podělili Henryho náhradníci, čímž doslova do záchodu spláchli společných 250 běhových yardů. Tannehill nemůže zacílit ani na Julia Jonese, ani AJ Browna a sestava receiverů Titans značí jednu velkou nezkušenou improvizaci. Obrana, která hraje oproti loňsku o parník lépe, tuto nefunkčnost nemůže překonat. Osobně mám z Titans pocit, že budou hrát roli podobného mamlase, jakým byli loňští Steelers. Nikdo neměl pochyb o tom, že postoupí do play off a zároveň nikdo nepochybuje, že tam skončí hned v prvním utkání. Povolejte lidové léčitele a šarlatány, jinak to nakonec bude v Nashvillu hodně smutná sezona. Když zůstaneme čistě v rovině „turnover battle“, která pro porovnání těchto soupeřů bohatě stačí, tak Patriots neměli SAMOZŘEJMĚ ani jeden ztracený míč. I mladíci v sestavě Pats vědí, že za podobné prohřešky je v lepším případě čeká týden samotky o chlebu a vodě.

Zcela opačný příběh se odehrál v Baltimore, kde další zápas z kategorie těžko koukatelných sehráli Ravens s Browns. Tady si naopak chtěl Lamar Jackson na slabším soupeřem vyzkoušet, jaké to bude, až se z něj za osm let stane kapsový QB typu Riverse, který neudělá krok stranou a bude spoléhat výhradně na svou bezchybnou pravačku. No, byly z toho 4 interceptions a zároveň první zápas po osmi letech, který vyhrál quarterback se čtyřma pickama; tím posledním byl Andy Dalton s Bengals. V tomto zápase mě ale, kromě Lamarových pokusů naučit se házet, zaujala strategie Kevina Stefanskiho, loňského kouče roku. Bylo to v podobném duchu, jako to bylo u našeho Franka Reicha zmíněno výše. Máte zápas, který je lowscoring a až do samotného konce 4. čtvrtiny je stav 13-10. K tomu máte totálně dobitého quarterbacka, který se na hřišti drží za rameno, na jednu nohu kulhá kvůli kolenu, na druhé má do naprosté bambule zatejpovaný kotník, že ani nemůže obout kopačku, a jako bonus ještě odražené ledviny. Prostě případ pro lékařskou fakultu, ne úplně adept pro zápas NFL. Když už ho teda neposadil na úkor náhradníka Case Keenuma, tak proč dá (za nejlepší ofenslajnou podle PFF) Kareemu Huntovi míč do ruky 7x a Nicku Chubbovi 8x (suma 36y). Naproti tomu má pacient Baker Mayfield 37!!! pasových pokusů. Můžete mi to prosím vysvětlit jako člověku, který sleduje NFL první sezonu? Víte dobře, že Bakera nemám v oblibě a často ho tu kritizuju, ale takový vočistec (sic!) si ani on nezaslouží.

Jak už jsem předeslal, je pro mě nepochopitelný, jakým způsobem pohřbili šanci na návrat na výslunní Eagles. Neudrželi jasně vzestupnou tendenci výkonů a na Meadowlands nepředvedli nic než utrpení a zmar. Jako kdybych slyšel Ivánka Horníka a jeho „Dyť von se ten fotbal sám neudělá!“ Právě že hoši z města mužské lásky čekali, až se Dan Jones opět po… a naháže jim dobrovolně interceptiony do rukou. Ale v případě rozehrávače NYG platí v posledních možná osmi týdnech až uboze jednoduché pravidlo: když nehodí íčko, Giants vyhrávají. Jasně, ono se to zase neděje tak často, ale přeci tu jistou korelaci máme. Pevně jsem věřil, že Eagles zamotají „divizí jednoho týmu“ a že se dokáží na stíhačku za Cowboys dobře naladit, zvlášť, když jim z Dallasu ve čtvrtek přilétla hozená kostička. Jestli má být Jalen Hurts typově podobným QB jako je Lamar Jackson, tak tento týden oba chlapci skutečně vzduchem ráčkovali jako vejce vejci. Nachlup stejné představení, akorát s veselejším koncem pro Jacksona. Hurts odehrál nejhorší zápas své krátké kariéry a passer rating 17,5 se rozhodně zařadí mezi nejhorší výkony celé sezony. Za posledních 25 let se v dresu Eagles dostal pod 20 pouze Kevin Kolb v roce 2008. Hurts by v neděli skutečně netrefil šiškou ani stodolu. Zevnitř.

Zmrtvýchvstání zažívají 49ers. Teď ještě, jestli bude následovat Nanebevzetí. Tři výhry v řadě a mezi nimi divizní duel s Rams a k tomu důležitý tiebreaker pro eventuelní WC bitvu s Vikings. Jako kdyby to nejhorší z letošní sezony měli už za sebou. A zbylý rozpis? Hele, dávačka: šrot ze Seattlu, hratelní Bengals, Matlanta Falcons, Titans viz výše, Houston :) a 9. ledna možná nejsledovanější zápas 18. kola na Sofi Stadium s Rams. Jedinou kaňkou může být tuplovaná prohra s Arizonou, která je nejspíš odstřihne od play off na domácí půdě, ale i tak se mohou dostat do situace, kdy s nimi nebude chtít hrát vůbec nikdo. Shanahanův systém, který v podstatě vytváří nové runningbacky, zrodil Elijaha Mitchella, kluka z konce 6. kola draftu. Tenhle prcek zapadl do útočného systému tak, jako by do něj nejspíš mohl zapadnout další tucet jiných kluků podobného somatotypu. A pak ještě návrat George Kittla, to není pro běhový i passový útok Frisca kropení svěcenou vodou, to je hotová masážní sprcha ve Vatikánu. Kittle chytá, blokuje, hecuje a slaví. Srovnejte třeba Titans 8-4 a Frisco 6-5 a přidejte si k tomu oblíbenou větu Billa Parcelse: „Je celkem jedno, jak hraješ v září. Důležitejší je, jak hraješ v prosinci.“

Ilustrační obrázky u mých článků obvykle nenesou velké poselství, ale ten dnešní je výjimkou. Quenton Nelson svou kšiltovkou posílá Franku Reichovi docela jasný vzkaz: „Jinýmu bych balón půjčil, ale Wentzovi naser!“

Díky za pozornost a příští týden bohužel nikoli nashle u Dojmů a Rozmarů. O hrací neděli budu nejspíš objíždět drzou a rozpustilou rodinnou droboť jako čert a zápasy pak budu (zejména díky strejčkům a tetičkám) dokoukávat po vystřízlivění, tedy někdy ve středu dopoledne.

Sdílejte na sociálních sítích

Ježour

Zobrazit profil

Napsat komentář

Pro přidání komentáře se prosím přihlašte

Komentáře ke článku

 • HuMpTy-
  3. prosince 2021 12:14

  „Jinýmu bych balón půjčil, ale Wentzovi naser!“

  Hodně pěknej rukopis!! :D :D

 • Blíža-Patriots
  2. prosince 2021 18:30

  Já ti dam nemehlo, to že to říkala moje manželka a kamarádi není směroplatný 😉

 • Morčák
  2. prosince 2021 23:20

  Ale je to směroplatný..😂🤣

 • kosto1
  2. prosince 2021 12:50

  Super článok,velká vďaka,už sa teším na ďalší.

 • walther
  2. prosince 2021 07:43

  Mala anketa: keby R. Wilson (a Aaron Rogers) menili tym, kto by im podla vas vyhovoval najviac?

 • Forestík
  2. prosince 2021 12:19

  Russel by mohl do Denveru, tam by ho určitě brali, páč kromě QB je to celkem hotovej tým. A Aaronovi bych klidně přál i San Francisco, to by byl zajímavej příběh, když ho tenkrát nevzali na draftu

 • walther
  2. prosince 2021 16:18

  @Forestík na SF som myslel aj ja. Pri Russelovi som uvazoval o Ravens, tam su zvyknuti na behaveho QB.

 • kisa
  7. prosince 2021 20:34

  @walther Na tuhle odpověď je už asi pozdě, ale i poslední úspěšný drive ve WSH ukázal jednu důležitou slabinu - Russ se natají, že miluje rychlou hru, která nehledí na čas (mj. proto chtěl na OC Waldrona). Tzn. útoky Seahawks (pokud tedy nějaké jsou) jdou rychle po hřišti, někdy rychle ven, někdy ale i rychle dopředu. Výsledkem je, že obrana tráví na hřišti extrémní porci času (btw. až tento víkend vs. SF byl útok na hřišti přes 33 minut, dosud v sezóně nikdy 29 minut a průměrně 24, což je historicky nejnižší průměr. Mj. poslední tři L byly právě o tom, že útok byl na hřišti sotva 20 minut, obrana průměrně 40! A tím je i položena otázka, který tým tohle Russovi splní.
  A teď, který tým nabídne "lepší obranu"? Obrana Seahawks není vůbec podprůměrná, jen to nelze sledovat počtem povolených yardů, protože to je silně ovlivněno "délkou" pobytu na hřišti. Osobně si myslím, že by RW3 sedlo Miami (skvěla obrana, v útoku jsou RB corps, ale chybí QB). A hlavně, Miami jsou schopni je zaplatit.

  Současně si ale myslím, že odchod QB Wilsona od Seahawks měl smysl před touto sezónou (nula prostoru v cap-hit a jen 3 drafty), ale nikoliv už tolik po této sezóně. SEA totiž po této sezóně čeká něco, co roky neměli. Roky ten tým jeden "na krev" pod cap-hit. Ale příští rok má až na S Diggse podepsáno skoro vše a s více jak 50M (bez restrukturalizací) potřebují vyřešit OL, TE a asi i RB. Navíc má tým (sice bez 1st round) 7 draftů.

 • walther
  8. prosince 2021 07:00

  @kisa na debatu o futbale nie je nikdy neskoro :) Ono to bola skor teoreticka otazka kam by sa hodili typovo, ktory tim by im mohol vyhovovat tak aby mohli pripadne uvazovat o SB. Keby sa prestahovali do xy, ci by dokazali zopakovat Tomov pribeh s Tampou. Miami nie je zly navrh, nenapadny tim ktory si ide svoje, teraz 5W v rade. A Aarona by si pripadne kam poslal?

 • kisa
  8. prosince 2021 08:35

  @walther Já myslím, že Aarod potřebuje tam, kde není teplo. On je sice původem ze Severní Kalifornie, ale zápasy "v teple" mu vysloveně nesvědčí. Proto se nabízí logicky právě ten Denver. Ale můj skutečný tip je, že spíš neodejde ani jeden. GB nemají náhradu (a současně vůbec nemají tým pro rebuild) a RW3 je ještě "mladý" a se SEA může hrát dalších 6-7 sezón.

 • walther
  8. prosince 2021 12:44

  @kisa Tiez si myslim ze zostanu tak kde su. Hlavne Aaron ma uz 38 a neviem ci to dokaze potiahnut tak dlho ako Brady. Takze asi zostane este 2-3 roky v GB a skonci karieru. Z tohto pohladu ma Wilson len 33, tam by mohla byt zmena realnejsia. Len som chcel poznat nazor "co by bolo, keby..."

 • kisa
  8. prosince 2021 13:09

  @walther Já, jako fanda Seahawks jsem byl i připravený na trade před touto sezónou. Prostě mi to připadlo logické (nic na draftu, nula místa v cap-hit, z klíčových cca 4 hráčů jsme zvládli re-sign jen dvou). Tahle sezóna je nakonec (kromě řady zranění) důsledkem tohoto stavu. A přál jsem mu MIA, protože tam si myslím, že by tu šanci na SB měl (navíc nízké daně, teplo, atp.). SEA by pak získaly picky plus asi i QB (Tua). Před sezónou 2022 bude situace odlišná.

  Otázkou je, ale co Jody Allen (která teď de facto "vlastní" Hawks). V Portlandu (NBA) udělala velkou čistku: v létě vyhozený trenér, asi před týdnem GM a několik lidí z vedení. Ale před touto sezónou Trail Blazers současně podepsali Damiena Lilliarda na další 4 roky. Podle toho se řada komentátorů kolem SEA domnívá, že (pokud dvojici Caroll - Schneider) nedá ještě rok navíc, spíš se zbaví jich a Russe si co nejdéle udrží.

  PS: jedna poznámka k Russovi - on vlastní podíl v Seattle Sounders (MLS) a je jedním z investorů, kteří stojí za projektem MLB do Portlandu (a Seattle-Portland se v USA bere jako jeden "market"). Proto přemýšlím, zda jeho vyjádření "budu hrát ještě 10 let a pak chci vlastnit klub v NFL" nebylo spíš směrek k Jody Allen ("dejte mi rovnou kontrakt do 40, pak odkoupím podíl v Hawks").
  (Upraveno: před 5 měsíci)

 • walther
  8. prosince 2021 14:01

  @kisa fuha, tak tieto zakulisne info som nevedel a samozrejme to meni celu situaciu. Ale to je realita, ktoru ma asi kazdy QB po rokoch na jednom mieste. ja som skor spekuloval v sportovej rovine kto kam. Zaujemcov o dobreho QB sa vzdy najde dost. Po sezone uvidime co vymyslia Saint, Steelers ....

 • kisa
  8. prosince 2021 15:22

  @walther Steelers jso zajímavá "option" pro QB na trhu. Tam je vynikající obrana a teoreticky prostor v cap-hit i na dražší posilu. Jak to ale "zase vymyslí" Saints. To netuším. Osobně si myslí, že ten tým se bude řítit do pr... Jediný způsob, jak doplnit vůbec tým bude masivní restrukturalizace kontraktů. Tzn. budou držet stejný tým, který bude jen dál stárnout. A to potřebuji QB, na kterého nemají ani cent.

 • mfr
  2. prosince 2021 07:04

  1!

 • Pompey
  1. prosince 2021 17:43

  Ježoure neboj se nic, až v PO vyběhne na hříště Král Derrick a po boku bude mít své kralevice Julia a Arthura Juana, tak to bude pořádná jízda. A když ne, aspoň se napakuju ve fortuně :)
  (Upraveno: před 5 měsíci)

 • Ježour
  1. prosince 2021 22:33

  Koukám, že jsi z těch tvých pohádek uplná princezna :-D

 • Cukor
  2. prosince 2021 00:57

  A že či vieš od koho dostal tú kšiltofku ten tvoj milovaný Nelson :)
  (Upraveno: před 5 měsíci)

 • odborník z gauče
  1. prosince 2021 16:47

  „Jinýmu bych balón půjčil, ale Wentzovi naser!“ 👍👍🤣🤣🤣

 • OMAHA2
  1. prosince 2021 21:40

  Zlomený jak vzduchofka má tiež nenapodobiteľné čaro. 😂

 • walther
  2. prosince 2021 07:18

  @OMAHA2 rozpad, za který by se nemuseli stydět ani na ostrově malomocných 😂😂
  Vdaka za dalsi skvely clanok