AKTUÁLNĚ
Novinky Ježour 15.12. 14:30

DOJMY a ROZMARY – Díl třicátýsedmý: Jimmy je mrtev, ať žije Jimmy!

Po čtrnáctidenní odmlce jsou tu zpět moje glosy zapsané tak, jak mi během posledních dvou týdnů běžely hlavou. Dnešní článek se nebude tak zcela týkat posledního hracího víkendu, který proběhnu jen vcukuletu. Zkusím rozebrat některá témata, o která jste si sami psali a chtěli znát můj laicko-fanouškovský názor obohacený o urážky a peprné výrazivo. A taky je mi vyčítáno, že vždy jen hodnotím to, co bylo a nikdy jsem přitom ani náznakem nepokusil o nějaké tipy na nadcházející zápasy, tak jak to odvážně činí kluci každou středu v oblíbeném podcastu nfl.cz. Tak pojďme na to, témat je mnoho a do středečního rána času málo!

Co víkend dal a co víkend vzal? Všechno na co jsme zvyklí. Několik výprasků o 20 bodů, dvě kulervoucí prodloužení, catche mimo chápaní i fyzikální zákony a zejména obnovené i ztracené naděje na play off. Čtyři týmy už ztratily naději i matematickou! To není na světě dost slz a hoře?

Dříve vítězili jen Patritos s Bradym. Dnes vítězí Brady i Patriots a máme zde opět návrat dvacetileté nudy a šedě. To jsou přesně ty stavy, kdy se zápasy těchto dvou entit mohou vyvíjet, jak chtějí, i těmi nejdivočejšími scénáři, ale vy stejně v klidu sedíte a ucucáváte modrou Rulandu, protože je vám úplně jasné, že stejně nakonec vyhraje TýBý i BýBý. Asi by bylo příhodnější ucucávat u zápasů těchto mnohlatetých hegemonů Rulandu šedou.

S laskavým svolením dnes vynechám zápasy, které byly v neděli rozhodnuté ještě před poločasem. Zápas v Denveru, si troufnu tvrdit, byl dokonce rozhodnut ještě před jeho startem. Hráči Lions se k němu sice dostavili fyzicky, ale duševně byli ještě kdesi v Detroitských hampejzech, kde se celý týden slavil Michiganský „Den Pobědy“. Jednak Wolverines postoupili po dlouhých letech do Final Four NCAA a druhak Lions vyhráli svůj minisuperbowl s Vikings. Nebojím se říct, že jsou vlastně na další 4 a půl měsíce „On the clock“.

Švýcarský nožík je mnohdy velmi užitečná věc. Ten, kdo jej pravidelně nosí při sobě, s ním dokáže několikrát do roka oslnit publikum. Například když je na čundru potřeba nařezat klacky na opékání buřtů; když je na zahradní party nutno mezi stehny odkorkovat víno; nebo na dovolené dotáhnout křížovým šroubovákem vrzající hotelovou postel. Potud je to fantastický pomocník. Ale abyste s ním každý den v kuchyni připravovali oběd pro celou rodinu, tak to ani omylem – to by vás muselo zákonitě jebnout! A přesně takový je „švýcarský nožík“ Saints, Taysom Hill.

Neznám přesnou diagnostiku zranění ani dobu léčby kotníku Lamara Jacksona, ale svým medicínsky neznalým pohledem bych řekl, že se utrhlo ucho. Tak dlouho chodil Lamar se svým nekonečným scramblem pro yardy, až… A že je jeho náhradník Tyler Huntley podobný typ quarterbacka? Zatímco Jackson lety v NFL docela vyzrál a naučil se obstojně házet, Huntleyho způsob hry mi chvílemi připadal doslova k smíchu. Žasnu, že to nakonec skončilo „pouze“ dvěma zracenými fumbly. Když se pak souhrou mnoha náhod dostali Ravens k úspěšnému onside kicku, docela jsem si přál, aby to Justin Tucker zkusil na výhru přímo z místa zalehnutí balonu. Šance trefit 78y FG by byla mnohem větší, než svěřit míč Huntleymu. Ten na tři pokusy pouze odcouval a poslední 4. down zakončil famózním dvouyardovým checkdownem, než aby linii 1. downu aspoň vyzkoušel. Ravens jsou momentálně na 4. seedu AFC a Browns s Bengals mimo pozice zaručující boje o SB. Podle mého soudu mají ale oba týmy z Ohia do play off blíž než Baltimore.

Kašpaři z Vegas si před zápasem udělali rádoby vtipné poradní dostaveníčko uprostřed hřiště, aby tam v hloučku nejspíš bojovou močí znectili logo divizních rivalů. Výsledek zápasu 48-9 nám říká, že jejich snahy o úspěch na Arrowhead nejspíš odnesl nějaký vichr z hor. Hoši, tudy cesta nepovede! Osobně bych zkusil jiný způsob přípravy, třeba dvoufázové tréninky nebo tak něco podobně vágního a omšelého. Doufám, že si nechali opět tradičně nastartované autobusy, do kterých naskákali ve výstrojích hned po vypršení regulerní hrací doby a zmizeli tím nejrychlejším možným způsobem někam směrem k Jičínu. Trapas roku!!!

Vždycky se musím smát, když se někdo na konci září vytasí se statistikou, podle které týmy s bilanci 1-3 nepostoupí do play off s pravděpodobností 87%. On ten start samozřejmě je důležitý, ale v jednoduchosti můžeme říct, že prohrát 3 zápasy ze čtyř během jakéhokoliv období sezony se podaří obvykle tak 30 týmům. Akorát samozřejmě na startu ročníku je to vždycky hrozně vidět a taky je blbý, když vás kvůli tomu hned samozvaní znalci pošlou na 26. místo ve svých superkvalitních Síložebříčcích. Zrovna zmíněný 26. flek měli letos obsazený jak Patriots (1-3), tak Colts (1-4). Mezi 2. a 5. týdnem byli i Chiefs 1-3, to samé Cowboys mezi 9. a 12. týdnem. Za 12 let, co sleduju NFL, jsem nezažil tým, který by byl dominantní jak herně, tak výsledkově, od září do konce ledna. To jednoduše nelze! Kvalitně strukturované franchise s pevným kořínkem a – jak se v Americe často s oblibou říká – s „vítěznou kulturou“ většinou dokážou tato krátká období útlumu překonat a naopak je ještě často posilují a mentálně zocelují. Nejhorší však je, když vás taková „série blbec“ potká v prosinci a vy už nemáte jak svá zaváhání napravit.

Colts se tento týden podařil vskutku husarský kousek. S colou a popcornem v ruce rozvaleni u televize sledovali hráči Indy, jak se díky prohrám Bengals, Steelers a Bills úspěšně propracovali z 8. místa konference na playoffový 6. flek. Tomu říkám skvělý výkon! A nikdo se nezranil – aspoň doufám. :-/

Bears odehráli proti Green Bay bez větších pochybností nejlepší poločas letošní sezony a v šatně se o sváče muselo halekat v takřka vítězném duchu, který otáčí koloběh dějin této franchise již pouze k těm lepším zítřkům. Chyba lávky. Druhá polovina zápasu se skóre 24-3 pro Packers a vyceněné bílé zuby váguse Rodgerse skutečně nevěstí pro konferenci NFC nic dobrého.

Bengals udělali letos obrovský skok kupředu, ale budou ještě hodně potřebovat zapracovat na konzistentnosti výkonů a zejména se vrátit k tolik omílaným fotbalovým fundamentům. V obou posledních prohraných zápasech s Chargers a Niners se pod „L“ podepsalo tučným písmem hlavně 6 turnoverů. A z mého pohledu 6 naprosto zbytečných turnoverů, které jednoduše být vůbec nemusely. S deficitem šesti drajvů se takto zdatní soupeři poráží jen velmi těžko a zejména prohra s L.A. může být v konečném hodnocení extrémně bolestivá, pokud dojde na tiebreaker. . . . . . George Kittle po svém návratu na hřiště naprosto obrátil cestu Frisca touto sezonou. Tento hráč stojí za každý cent svého 75milionového kontraktu – a Shanahan moc dobře ví, jak svou největší zbraň efektivně používat. Škoda jen, že za poslední tři sezony promarodil Kittle třináct utkání. Je mu 28 let a se svým chatrným zdravím se může stát, že tenhle skvělý hráč už toho mnoho neodehraje. Ono je to s tím opotřebením zad, žeber a ledvin těžký, když vás skoro pokaždé tacklují tři obránci najednou.

Takže vaše časté dotazy a moje reakce:

Kam až to mohou Colts s Carsonem Wentzem dotáhnout?

První otázka a hned naprosto špatně položená. Oprava: kam až mohou Colts dotáhnout Carsona Wentze, pokud jim to nebude, kluk jeden zrzavej ušatej, moc kazit. Poslední dvě výhry Colts měl Wentz jen 20 a 22 passových pokusů. Při posledních dvou prohrách měl 44 a 51 pokusů. To je oč tu běží. Nechci nějak zběsile střílet do vlastních řad a dopředu hledat viníka proher. Carsona máme rádi a fandíme mu. Ale co si budeme vykládat, jsme raději, když se veze na hře O-line a Jonathana Taylora a sem tam hodí nějaký krásný citlivý padáček na Pittmana nebo Doyla. V kombinaci s tím, že odstranil tolik vyčítané fumbly a íčka to pak vidím v pohodě na Oscara za výkon ve vedlejší roli. Nemohu si pomoci, ale letos jsme se bohužel dostali s pozicí QB do stejné situace, jako vloni, když jsme po Philipu Riversovi taky nechtěli žádné ohňostroje, hlavně ať neztrácí míče. V dlouhodobém pohledu si myslím, že tudy cesta prostě nepovede. Ale pořád chci být ještě shovívavý. Je první rok v novém týmu, novém městě s novými spoluhráči a vlastně celou offseason promarodil. Stále ještě má nějaké drobné alibi.

Tipy na SuperBowl?

Každý týden jinak. Je několik dvojic, které by nám určitě silně zvedly adrenalin anebo hnuly žlučí. Dopředu avizuji, že na Super Bowl Bucs vs. Patriots bych se na 100% nedíval, to vím s naprostou jistotou. Vzhledem k tomu, že se letos hraje na SoFi stadium, asi by se kdejaký LA promotér udělal blahem při pomyšlení na finále Rams-Chargers. Jako nic není nemožné a v play off už vám musí sednout jen 3 zápasy. Rams i Chargers jsou při dobré konstelaci schopni porazit úplně každého. Amerika by měla zase svůj příběh o tom, jak se Město Andělů před pěti lety vrátilo na mapu NFL a teď se oba jeho týmy potkaly ve finále. Dvojice pro poslední zápas se hrozně těžko vybírá. Tři nejlepší týmy celé ligy jsou z NFC, takže nevím, kdo bude ten nejlepší; naopak v AFC nevidím žádnou dominantní sílu, o které bych byl přesvědčený, že se tam jistě dostane. Takže GB, ARI, TB vs. nějaké nečekané překvapení z AFC, které bude za outsidera. Taky se může stát, že na svět vyleze 15. ledna uzdravená a víc tak odpočatá Derrickzilla, která – jak známo – je obranám příjemná jak prášky na blití.

Kam přestoupí po sezoně Aaron Rodgers a Russell Wilson?

Rodgers do Pittsburghu a Wilson podle toho, kde bude chtít nakupovat fiflena Ciara. Vidím ho do Giants. Ještě štěstí, že obou dělám agenta a vím to tedy naprosto přesně a spolehlivě.

Komu v NFL závidíš a co; a komu vůbec nezávidíš resp. nikdy bys s ním neměnil. (Otázka od Lukáše Turka z Ostravy stará 2 roky, doufám, že odpovídám tak, jak jsi chtěl tenkrát slyšet :-D )

Víte dobře, jací dokážou být chlapi po sedmdesátce zapšklí, protivní, sebestřední a egoističtí prudiči. Každý máme doma nějakého takového tátu, dědu nebo strejdu. Sežrali doslova všechnu moudrost světa a „co vy mladý mi budete vyprávět, vy nic nevíte“ je u nich na denním pořádku. Dostala se ke mně zajímavá novina z novinářské díly Petera Kinga, kterého názory a informace nikdy nebyly z kategorie JPP. Před letošní sezonou Bill Belichick prý předal veškeré draftové kompetence do rukou scoutů Patriots, se kterými pouze několikrát konzultoval priority potřeb svého kádru. Po odchodu Bradyho si prostě starý pán řekl něco ve smyslu: „Teď už nebudeme moci spoléhat na dobrovolníky, kteří k nám přijdou hrát za ubytování a stravu, jen aby s Bradym vyhráli prsten. Teď už bude free agency pouze drahá (a byla!) a proto bude nutné bezpodmínečně nacházet kvalitu v draftu. A já jsem jako vedoucí náboru stál poslední roky za zlámanou grešli a nepodařilo se nám zásobovat tým levnou kvalitou.“ V tomto kroku já osobně vidím obří pokoru, kterou Bill Belichick v sobě má a kterou takto veřejně odhalil. Projevuje moudrost namísto toho, aby nechal vztekle cloumat svým nedotknutelným majestátem, tak jako se to často říkalo např. o Donu Shulovi. Přiznal si, že ne všechno mu jde a požádal o pomoc své bližní. Závidím Patriots, že jednoho dne Bill předá svému synovi a nejspíš i Joshu McDanielsovi zkušenosti nejen fotbalové povahy, ale zejména té obyčejné lidské. Přiznal si, že má své limity – a tím ty limity posouvá opět o kus dál. Masteršéf!

Nezávidím fanouškům San Francisca naprosto schizofrenní situaci, kterou kolem pozice quarterbacka v jejich týmu vytvořili GM John Lynch a HC Mike Shanahan. Tým Niners je až po strop napěchovaný talentem, energií, silou, rychlostí a já nevím čím ještě. Bezesporu je chytře a kvalitně poskládán na obou stranách míče. Bylo by hodně laciné tvrdit, že v draftech měl Lynch od svého nástupu jen velmi šťastnou ruku; blbost, prostě má na hráče čuch. Ale obětování tří prvních kol za posun nahoru pro Trey Lance byl dost možná neuvážený krok do propasti. Vezmu to teď úplně odzadu. Z druhodivizní univerzity North Dakota State bylo od roku 1936 až do letoška, tedy za 85 let, draftováno pouhých 42 hráčů. To je přibližně tolik, co z Alabamy za tři roky. Např. za celá 90. léta dodala tato malá škola do NFL jediného hráče. Až do roku 2016 nebyl od Bizonů draftován ani jeden quarterback. Prvním průkopníkem byl Carson Wentz. Neoslnil, nezklamal, rozhodně ale ukázal, že je schopný se do kolotoče NFL zařadit a zůstat v něm. Jenže nezůstal výjimkou potvrzující pravidlo. Jako by se draftem Wentze najednou začali scouti NFL více ohlížet po QBs z této školy a hned za další tři roky byl v 5. kole vybrán do Chargers Wentzův školní nástupce Easton Stick, který je nyní zapsán jako trojka Chargers za Herbertem a Danielem. Díru do světa nejspíš neudělá. A protože se nám po sto letech z ničeho nic stala z ND State super líheň na quarterbacky, byl za další dva roky, tedy letos v dubnu, draftován třetí QB této univerzity v řadě. A co víc, ta cena, jakou zaplatili Niners do Miami, aby se pro Lance vyšplhali vzhůru? Uuuuu! To je managerský vstup do Mordoru. Zeptejte se schválně Martina Šrámka, našeho experta na college fotbal, co si myslí o hráčích z FCS. Rychlá a jednoduchá odpověď bude, že jednoduše do NFL nepatří – tečka! Procházel jsem si seznam týmů, proti kterým v NDS Lance nastoupil a otevřeně přiznávám, že jsem z doslechu neznal ani jeden jediný. Prostě žádný program, žádní soupeři, žádné obrany, nic. Ale Lance je atlet, Lance má talent, Lance je rychlý, Lance je flexibilní, … Lance je naše budoucnost?! No bezesporu musí být, když jste se rozhodli vyměnit Krávu za kouzelné fazole. Sotva Trey Lance do NFL nakoukl, bylo v Zálivu rychle zjištěno, že na to zatím samozřejmě vůbec nemá. Jimmy Garoppolo, do kterého k hození přes palubu stačilo jen píchnout prstem, je najednou neskutečně potřeba: Jimmy G musí být leader, Jimmy by měl v kabině hecovat spoluhráče, Jimmy to má brát na sebe, Jimmy nás povede do play off. Bez Jimmyho bychom totiž nakonec byli v prdeli jak Baťa s dřevákama! A já osobně si neumím představit, že Niners letos postoupí do PO, tam klidně vyhrají jeden nebo dokonce dva zápasy a příští sezonu J. G. odejde, aby se za kormidlo postavil Lance. Nebo si vážně někdo myslí, že kluk, který tým stál tři první rundy, bude několik let sedět na lávce, aby se cosi pokoušel naučit?! Tohle je pro mě scénář ke katastrofickému filmu se špatným koncem. Tady bych rozhodně neměnil!

Kdybys měl tu moc, co bys na NFL nebo jejich pravidlech změnil?

Udělal bych v 8. týdnu společný bye week všech týmů z AFC a v 9. týdnu všech týmů z NFC. Tohle by bylo nejspravedlivější. Dále bych si přál, aby měli trenéři možnost challengovat flagy. Co je vlastně červený kapesník? Možnost opravit chybný verdikt rozhodčího. A co je flag? To není názor sudího na situaci na hřišti? Některá pochybení jsou evidentní a naprosto devastující pro hru, např. včerejší nehozený facemask na Stafforda. Určitě bych ale počet challengí nepřidával a ponechal bych dvě na utkání. A nakonec bych zrušil remízy; je to přežitek z fotbalového pravěku. Nechal bych týmy hrát do rozhodnutí. Neumím si představit, že by se v NHL nebo NBA hrálo na plichty.

Nevím proč, když pořád dokola ve svých článcích píšu, že jsem špatný tipér, že nemám odhad v NFL skoro na nic a že moje prognózy spíše dotyčným týmům a hráčům přinášejí prokletí, mi tolik lidí píše: „Jak myslíš, že v neděli dopadne tenhle a tamten zápas?“ Podotýkám, že jsem v celosezonní rodinné tipovačce o 4 tipy za manželkou a jen 7 tipů před svým ani ne tříletým synem. Bída veliká! A to považte, že kluk nikdy nevybral logo Vikings, protože „se mu ten pán s fousama nelíbí“ a naopak skoro vždy vybíral kočičku z Jacksonville, protože má chudinka zelený jazyk. Takže sledujte, jak budu s odhadem mimo – a už po mně podobné věci nikdy víc nechtějte.

„Pět statečných“ aneb Kdo vsází se mnou, okrádá svojí rodinu.

Pats @ Indy - Pats do rozhodnutí za 2,14

Nikdy jsme na ně neuměli a Bill to na nás uměl vždycky. Když jsem viděl, co ve větrné loterii provedl s Bills, bojím se, co přichystá na občas zpovykaného a nervózního Franka Reicha. Belichick za posledních 20 let prohrál po bye weeku snad jen jeden zápas nebo kolik. Vidím velký špatný a zároveň překvapivě pěkný kurz na Patriots. Nepodezírejte mě z alibistické sázky, já Colts opravdu moc nevěřím.

Jets @ Dolphins – Dolphins -6,5 za 1,64

Miami chytlo slinu v doslova odepsané 1-7 sezoně. Playoff se zdá pořád ještě utopií, ale držet si šance do posledního týdne nemusí být k zahození. Nevěřím, že vyhodí z okna šanci na 5 výher v řadě zaváháním zrovna s Jets. Obrana Phins nesleze Wilsonovi ze zad. Je třeba je vyzkoušet za trošku lepší kurz i s handicapem.

Bengals @ Broncos – Broncos do rozhodnutí za 1,79

Kdo by to byl před pár týdny řekl, že se sejdou ke vzájemnému duelu se shodnou bilancí 7-6. Na Bengals může po dvou prohrách ležet deka a naprostá urgence v tomto zápase může mladému týmu svázat ruce ještě víc. Někdo říká, že mají příliš dobrý tým na to, aby prohráli třikrát po sobě, ale já si myslím, že se přesně to stane. Na Sněžce se nikomu nehraje dobře a mladí QB to tam mají obzvláště těžké. Souboj Surtain-Chase může těsný duel rozhodnout. Pokud Broncos zahrají jako proti Cowboys nebo Chargers, věřím, že v domácím prostředí jedno z příjemných překvapení letošního roku porazí.

Vikings @ Bears – Vikings do rozhodnutí za 1,50

Už jen pomyšlení na Minnesotu a náladového Cousinse v primetime zápasech si říká o malér, ale Vikes prostě MUSÍ, jinak je se sezonou amen. Pak je totiž čekají Packers a Rams. Když dám Vikes a Bears na jednu hromadu a budu muset vybrat 10 nejlepších hráčů, tak jich minimálně 8 bude z Minnesoty. Zimmer a Kirk překročí svůj stín a zůstanou ve hře ještě o týden navíc; v opačném případě může hlavního trenéra tenhle zápas klidně stát místo na příští rok.

Titans @ Steelers – Steelers do rozhodnutí za 2,05

Tento zápas je náhrada za původní Browns proti Raiders. Cleveland nemohu dát, protože se tam masivně začalo šťourat hráčům v nose a je dost dobře možné, že v neděli nastoupí celý practice squad. Brutální ovlivnění sezony, kor když nikdo vlastně není nemocný. Asi zapomněli v USA udělat za Covidem tečku.

Vybírám tedy jedno z překvapení. Nenechte se zmást vynulováním Jaguars: Titans jsou bez Henryho stále poloviční a obrana Jags je rozhodně neprověřila. Steelers mají na přípravu o 3 dny více, protože hráli už ve čtvrtek a Tomlin dá asi obraně v čele s DC pěkný kapky a krušný treninky, protože to, co předváděli proti běhům Vikings, byla doslova parodie. Pittsburgh má jako mnoho dalších týmů sezonu na talíři a zmáčknou se na uplné maximum. Ve druhém poločase s Vikes bylo i na Benovi vidět, že ještě nemá prázdnou nádrž a není mu osud jeho franchise lhostejný. Bojoval jako lev.

Celý tenhle domnělými pseudoargumenty podložený plán si vsadím po padesátikoruně v kombíku na jednu chybu, abych si nemusel mlátit hlavou o zeď kvůli jednomu netrefenýmu fieldgoalu. Takže za celkových 250,- maximální výhra 2700,-, při jedné chybě zhruba pětikilo.

Díky za pozornost a příští týden možná nashle u vánočního víkendu, kde Dojmy a Rozmary nebudou snad jen o bolení břicha od vaječného likéru a říhání po bramborovém salátu. A kdybych přeci jen literárně vyhořel, tak všem přeji především klidné a pohodové Vánoce v okruhu těch, které máte nejraději.

                                                                                                    Honza „Ježour“ Ježek


Sdílejte na sociálních sítích

Ježour

Zobrazit profil

Napsat komentář

Pro přidání komentáře se prosím přihlašte

Komentáře ke článku

 • CK7
  19. prosince 2021 11:41

  Ježoure, opět některé glosy pořádně pobavily👍🤣

 • harykk
  17. prosince 2021 09:48

  pěkný článek Honzo !

 • Padres
  16. prosince 2021 13:35

  Výborné čítanie :) a ten trade Niners pre Lance doteraz nechápem, vysoké riziko, čas ukáže ale veľa tomu nedávam.
  Mňa by zaujímal Váš názor na včerajší vyhadzov Meyera u nás v Jags a další vývoj v frančíze...áno, v jags... aj oni majú pár fanúšikov :D

 • Ježour
  16. prosince 2021 19:26

  Určitě bude o tom v dalším článku odstavec ;-)

 • DCC
  16. prosince 2021 09:16

  Díky moc za článek. Kéž bys měl v zápase na Sněžce pravdu.

 • Raťafák
  16. prosince 2021 01:53

  Díky za článok :D

 • mfr
  15. prosince 2021 20:49

  Vidíš a já ti chtěl přivést na SB další bednu 😀 no nic, vypijeme tady na Moravě sami… jo a díky za super čtení!!!

 • Ježour
  15. prosince 2021 21:35

  :-D k takovýmu hnusnýmu superbowlu by se hodil krabičák z Penny

 • Lagasse
  16. prosince 2021 12:02

  @Ježour beztak po tom v koutku duše sníš že bude TB vs BB v posledním zápase sezony😉
  (Upraveno: před 5 měsíci)

 • Ježour
  16. prosince 2021 12:10

  @Lagasse fandil bych Billovi

 • Spyna
  15. prosince 2021 20:40

  John Lynch je skvělý GM, ale QBs jsou zatím jeho kryptonit. Jimmy nám svou "skleněností" odepsal dvě sezóny, ale alespoň jsme se s ním dostali do SB. Zázrak to není, ale když je zdraví, kvalitu franchise QB má. Bohužel je zdraví sotva každou druhou sezónu. Ovšem Trey zatím vypadá jako ústřel, který má díky své draft ceně potenciál nám odepsat těch sezón ještě víc. A jak píšeš, jeho draft pozice bude asi velkou překážkou i pro případné další pokračování spolupráce Nines&Jimmy, protože tlak na to, aby šel příští rok na hřiště, tam logicky být musí.
  Jinak díky za jako vždy skvělé počtení...

 • CK7
  19. prosince 2021 11:49

  Shanahan v Lancovi musí vidět, nám, skrytý potenciál, jinak pořád nechápu vyhozený takový balík za něj. To už mohli přidat ještě jedno první kolo a poslat jej na Floridu…

 • TomRaider
  15. prosince 2021 19:54

  👌
  D

  Hanba na 3 zimy ! ! !
  Po sezóne musí prísť reset: vyhodiť Mayocka / TV komediant /, Bissaciu a vianočné prianie Marka Davisa / povolanie syn / + Carr odchod
  Russel Wilson za kormidlo !
  Dosť bolo za tie roky tejto kolotocarskej stratégie ! Výsledky hovoria za všetko

 • 12palcu
  16. prosince 2021 02:00

  povolanie syn 😂😂😂 si zabil

 • potkan
  15. prosince 2021 19:47

  mozno vyleze henryzilla, ale ja dufam ze do januara daju felciari za pomoci tych tajnych zazracnych lektvarov dokopy JJwatta, teda ak vobec jeho tim este bude mat program. bez chlapa je front7 sykoriek ani nie polovicna.

 • SHADOW
  15. prosince 2021 16:24

  Skvelé ako vždy. :)

 • Morčák
  15. prosince 2021 15:47

  Derrickzilla - příjemná obranám jak prášky na blití!!👍👍👍👍😂😂😂
  (Upraveno: před 5 měsíci)