AKTUÁLNĚ
Novinky Ondra Horák 07.04. 18:35

Draft party NFL.cz

Sice o den později, než jsem původně slíbil, ale přesto přicházím s kompletními informacemi o akci, na kterou se podle prvotních reakcí všichni moc těšíte. Podařilo se nám definitivně domluvit s restaurací Bejzment a společnými silami uspořádáme výbornou Draft party pro všechny fanoušky a nadšence NFL! 

Místo: Bejzment, Na Bělidle 31, Praha 5, 150 00

Čas začátku: 28.4. 20:00

Začátek programu: 22:00

Vstupné: Dobrovolné - u vstupu bude umístěna kasička

Program:

Positional rankings

Mock Drafty

Panelová diskuze všech členů studia - co očekáváme od draftu, bold picky

Začátek draftu: 2:00 - přímý přenos na Premier Sport s českým komentářem. Na draft party doplněn o komentář fanoušků jednotlivých týmů.

Závazná přihláška: Pokud chcete mít zajištěno místo k sezení, tak prosím vyplňte pravdivě následující formulář. Kdo ho nevyplní a přesto přijde, tak ho určitě domů nepošleme, ale není zaručeno, že si sedne. Nejlepší místa jsou rezervovány pro naše Patrony a YouTube členy!

S restaurací Bejzment jsme plně domluveni a prostory, které nám nabízí jsou naprosto úžasné a plně vybavené na takovou akci, kterou bychom chtěli uspořádat! Můžete se těšit na NFL.cz studio LIVE a další bohatý program... Zároveň se snažíme vymyslet zvýhodněnou nabídku přímo pro vás. Jediné co potřebujeme je 40 registrovaných účastníků, jinak akci nebudeme schopni uspořádat. Pokud tedy víte, že se zúčastníte vyplňte nám prosím registrační formulář. Pokud nebude dostatek lidí, tak se draft party bohužel neuskuteční.

Pokud jste vyplnili předběžný zájem o akci, tak je potřeba se přihlásit ještě jednou přes tuto závaznou přihlášku!


Sdílejte na sociálních sítích

Ondra Horák

Zobrazit profil

Napsat komentář

Pro přidání komentáře se prosím přihlašte

Komentáře ke článku

 • OMAHA2
  8. dubna 2022 20:22

  Rád bych, ale Praha je 600 km 😬 tak si to chlapi užite. 🙌
  (Upraveno: před 1 měsícem)

 • Toman
  9. dubna 2022 11:28

  A to by si jel odkud? Z nejvýchodnějšího kouta republiky to je lehce přes 400.. vidím to tak, že sednu na vlak a udělám si výlet.. mám mít sice ve čtvrtek noční,ale dovča to jistí..a to i přes to, že nemáme pick v prvním kole

 • OMAHA2
  9. dubna 2022 15:08

  @Toman Existuje aj Východné Slovensko 😉
  8 a 1/2, to nie je Felliniho film, ale najrýchlejší čas vlakom. 😊
  (Upraveno: před 1 měsícem)

 • Toman
  11. dubna 2022 23:05

  @OMAHA2 z toho prvního komentu,jsem nějak nepostřehnul že si ze Slovenska.. jako říkal sem si, že 600 je už Slovensko,ale připadalo mi to jako čeština,tak sem byl zmatený. Tak se Ti omlouvám