AKTUÁLNĚ
Novinky Doktor 18.09. 07:29

Co zaujalo Doktora

1.     Musím svůj článek začít vyjádřením k tématu, které se všude po FB vášnivě diskutovalo – přechodu vysílání zápasů NFL na O2. Za prvé musím říct, že se celé O2 neskutečně snaží o to, aby kolem NFL vše šlapalo nejlépe, jak to jen jde. Samozřejmě se ovšem potvrdilo otřepané klišé „člověk míní, život mění“. Při prvním nedělním zápase vypadnul v celé O2 aréně proud. Můžete se připravit na ledacos, ale s tímhle prostě neuděláte nic. Před druhým zápasem jsme se Štigim seděli nadržení ve studiu, ale signál stále nikde – bohužel se stalo to, že signál vysílaný z USA byl opatřen chybným kódem a přijímač v O2 jej nebyl schopen dekódovat a zachytit. Věřte mi, že my z toho byli nešťastní nejvíc ze všech a samozřejmě jsme už v tu chvíli věděli, jak ostrá kritika se na O2 snese. I přesto, že tentokrát v tom O2 bylo fakt nevinně. Ale ex post už těžko něco vysvětlíte. Každopádně garantuju, že celý ansámbl lidí dělá, co může, aby vše běželo tak, jak má. Samozřejmě víme i o chybách v programu – tudíž se je snažíme vám poskytnout informace předem, aby vás to nijak neovlivnilo v možnosti sledování zápasů NFL a ještě usilovněji pracujeme na kontrole a nápravě programového schématu. Akorát s tím EPG to není tak jednoduchý, jak se zdá. Jsem ale přesvědčen, že to každým kolem bude lepší a lepší a že brzy už nebude vysílání zápasů na Premier Sport co vytknout. Tyhle porodní bolesti prostě musíme překonat – ostatně, co jsem koukal, tak Gamepass měl problémy také a na nfl.com se neaktualizovaly některé výsledky. Holt week 1. Ale my jsme jako Andrej – my nekecáme a makáme. Teda vlastně i kecáme – ve studiu. Ale za to nás platěj.


2.     To v Detroitu mají technickou poruchu už asi 40 let. A nedělají s ní vůbec nic. Projevuje se stále stejným způsobem – vždy, když si myslíte, že máte zápas pod kontrolou a nemůžete ho prohrát, tak ho prohrajete. Je mi jasné, že zase schytám flame za to, že zkritizuju Stafforda, ale za mě je prostě hlavním viníkem našeho dalšího kolapsu jednoznačně on. Ano, Swift dropnul pas, který by znamenal vítězství, ale to se prostě stává. Zejména u nováčků. Co se ale nesmí stát je naprosto školácká chyba, kdy vedete o 3 body, hrajete proti podprůměrné ofenzívě a namísto jistého pasu, případně hození míče někam do 20. řady na tribunu a následného puntu, nesmyslně riskujete a hodíte pas na obsazeného hráče. Jsem absolutně přesvědčený, že pokud by Lions za stavu 23-20 puntovali, tak by Trubisky celé hřiště nepřešel. Za mě to byla naivní školácká chyba. Prostě klasický Stafford.


3.     Tenhle týden nám ovšem zdatně sekundovali Eagles. Když se na ukazateli skóre objevilo 17-0, tak jsem si říkal, že všechno jede podle předem připravených notiček. Ale ouha, přišlo 27 bodů v řadě ze strany Washingtonu a Redskins (sorry, ale je ten paskvil „Football Team“ fakt používat nebudu) předvedli jeden z nejparádnějších obratů za poslední roky! Jo a a ta jejich D-line je fakt peklo. Chase Young je pro mě hlavním adeptem na titul DROY.


4.     No a další vzpoura chudých se odehrála v Jacksonville. Gardner Minshew předvedl naprosto úžasný výkon a jak se zdá, tak své místo za volantem nebude chtít Trevoru Lawrencovi jen tak lehce pustit. Holt jak říkají v USA – „Beware the man with the mustache!“.  Každopádně tahle výhra byla pro mě naprosto jasně největším překvapením týdne.


5.     A nechybělo moc a z výhry se radovali i Panthers. Dokázali otočit skóre ze stavu  27-14, na 27-30, ale nakonec jejich ambice na první výhru v sezóně pohřbila třetím touchdownem v zápase největší hvězda utkání Josh Jacobs. Holt tam chyběl Kuechly.


6.     Před začátkem sezóny jsem na Discordu říkal, že Browns jsou neprávem podceňovaní. Mýlil jsem se. Jsou podceňovaní právem. Tuhle franchise asi taky někdo proklel. Stačí se podívat na OBJ. Kdybych řekl, že je jen stínem receivera, kterým býval v Giants, tak bych tím urážel jeho newyorský stín. Jediné, v co můžou fanoušci Browns doufat, je to, že Cleveland nebyl tak špatný, ale tým Ravens tak dobrý. Což se velmi brzy dozvíme.


7.     Pats udolali Dolphins, ale žádná velká sláva to nebyla. Paradoxně asi nejlepší dojem můžou mít jejich fanoušci z výkonu hráče, u nějž panovaly před zápasem ty největší otazníky. Cam hrál jedním slovem výborně. A zlé jazyky už tvrdí, že počet běhových touchdownů, které v dresu Pats zaznamenal Brady za 20 let, překoná za jedinou sezónu.


8.     Skóre zápasu mezi Vikings a Packers bylo z mého pohledu mnohem těsnější, než jaká byla situace na hřišti. Packers měli hru zcela pod kontrolou a působili nesmírně jistým dojmem. A dokonce to vypadalo, že má Aaron zase z fotbalu radost. Dokud bude Davante Adams na nohou, tak se tenhle ofenzivní válec jen tak nikdo nezastaví.


9.     Bills si připsali „povinnou výhru, když zdolali na svém domácím trávníku Jets. Myslím, že Slávek Jindra i Dali, jakožto skalní fandové Buffala, museli mít radost z výkonu jejich hlavní posily Stefona Diggse (8 catchů pro 86 yardů). Zatím to vypadá, že za to první kolo fakt bude stát. Co jim ale asi radost nedělá, byly dva ztracené fumbly Joshe Allena. Oba mi říkali, že se tohohot nedostatku Allenovy hry dost obávají a hned v prvním zápase se ukázalo, že k tomu mají pádný důvod. Být na druhé straně míče silnější soupeř, než jakým je Gang Green v momentální formě, tak by se tyhle chyby mohly krutě vymstít.


10.  Naprosto úžasným výkonem se prezentovali v Atlantě Seahawks. Russell Wilson hrál na levelu Bůh a Jamal Adams řádil v obraně jako černá ruka. Až přestane Metcalf dropovat  míče letící mu přímo do ruky (ty začátky sezón mu fakt nejdou), tak bude tenhle tým virtuálně neporazitelný. V naší anketě před začátkem sezóny jsem Hawks tipoval na výhru Lombardi Trophy. Jejich nedělní galapředstavení mě utvrdilo v tom, že jsem k tomu měl velmi dobrý důvod.


11.  Joe Burrow se ve svém profesionálním debutu uvedl překrásným běhovým touchdownem, ale pak už toho po hříchu příliš nepředvedl. Říkal jsem si, že slabší O-line Bengals by pro něj při obrovské síle jeho ofenzívy nemusela představovat nějaký velký problém. Bohužel tomu tak nebylo. Jednička draftu si musela připadat jak vojáci u Verdunu. Joey Bosa a spol. jej přivítali v NFL jak se sluší a patří. Ale Joe bude jen lepší. Nemám o něj strach.


12.  No a další bomba dne vybuchla v San Franciscu. Já Arizoně před sezónou věřil, ale zase ne tak, že by vyhráli na hřišti účastníka Super Bowlu, který před sezónou ještě výrazně posílil. Ale Kyler Murray předvedl, že v běhové hře je naprostý démon. A pokud někdo nechápal, jak mohl Bill O´Brien pustit do Arizony Hopkinse, tak po prostém pohledu na jeho statistiky v prvním zápase, už si patrně tu hlavu ukroutí úplně. 14 pasů pro 151 yardů. Nashledanou. Počítám, že Bill asi letos cenu pro manažera roku asi nevyhraje.


13.  Šlágr týdne  mezi Bucs a Siants pro sebe nakonec urvali domácí. Ale jak už jsem říkal ve studiu – fanoušci Bucs vůbec nemusí smutnit. Jejich obrana hrála excelentně a útok byl až na pár chyb také excelentní. Až se Brady sehraje s Evansem, tak to bude pořádnej kolotoč. Jsem přesvědčený, že Tampa letos do play-off postoupí. A tam už se může stát cokoliv. Zkušenosti Bradyho a Gronka by se v lednu mohly docela hodit, ne?


14.  Chápu, že když hrajete proti silné ofenzívě Seana McVaye, tak musíte být agresivní. Ale za stavu 17-20 v poslední čtvrtině prostě musíte kopat FG.  Nechápu, co to tam McCarthy vymýšlel.  Na druhou stranu mě nesmírně příjemně překvapil Prescott. Tak vyzrálý výkon jsem od něj za celou kariéru neviděl. Myslím, že od něj letos uvidíme ještě velké věci.


15.  Dariuse Slaytona jsem si vybral hned v několika fantasy ligách. Do jeho zranění v minulé sezóně bylo evidentní, že bude v modrém dresu Giants receiverem číslo 1. Proto jsem jej tak ve všech ligách postavil do základu. A samozřejmě jsem nelitoval. Na výhru to ale nestačilo. Oskara za objev weeku 1 mu vyfouknul muž, jehož jméno znali před touto sezónou jen opravdoví fanoušci NFL – running back Benny Snell. Po zranění Jamese Connera se chopil taktovky utkání a pevně ji třímal až do konce zápasu. Zkusil jsem ho hned nabrat ve všech fantasy ligách. Ale ve dvou už byl obsazený a ze čtyřech dalších mi to vyšlo jen v jedné – v té které jsem jediné v prvním weeku prohrál. Jak je vidět každá prohra může mít svá pozitiva.


16.  Když jsem tipoval výhru Titans v Denveru, tak jsem si říkal, že by to mohla být takové to klasické upracované vítězství se skórem 17-14. Seknul jsem se o bod. Jinak to byli klasičtí Titans. Tenhle tým asi nikomu nenasází 40 bodů. Ale taky ho nikdo jen tak snadno neporazí. Sice si nemyslím, že by to Tians dotáhli až do konferenčního finále jako vloni. Ale jsem si docela jistý, že třeba Ravens by je znovu v play-off potkat nechtěli.


Sdílejte na sociálních sítích

Napsat komentář

Pro přidání komentáře se prosím přihlašte

Komentáře ke článku

 • Platon
  20. září 2020 12:41

  vypnutý proud špatný kód.ja jsem kvůli přenosům uzavřel s touto společnosti minuly týden smlouvu na internetovou televizi a dodnes nemám přístupové kódy přestože jsem to již dvakrát urgoval.holt profesionalita 02 je vysoká a díky za ni.

 • Jonash
  19. září 2020 12:54

  OT, feedback: šlo by týmy řadit v tabulkách podle jejich bilance? Teď se tam řadí nějak random. Díky.

  Uvědomil jsem si to, jakmile jsem uviděl Lions v čele 😬
  (Upraveno: před 1 rokem)

 • Silvio
  18. září 2020 21:46

  z bodom číslo 10 plne súhlasím a taktiež tipujem SEA na win v SuperBowl .. Wilson bude MVP a bude mať najlepšie štatistiky svojej kariéry .. 4480y, 45 TD, 8 INT

 • HuMpTy-
  18. září 2020 21:15

  Doktore bod 10: "The first week is a liar!" :o)))

 • breezy
  18. září 2020 16:52

  Bucs - Saints “nakonec urvali domácí” cože ?? Asi jsem koukal na jinej zápas. Nebýt 4x DPI tak jede Brady zpátky do Tampy s nulou. Lattimore OPĚT vymazal overrated Evanse. A to ani neberu v potaz že Drew hrál asi tak na 20% svého normálního výkonu. Tampa nejde do play off ani náhodou. Mark my words!! Btw ty pohledy Bradyho a Gronka k nezaplacení.
  (Upraveno: před 1 rokem)

 • Doktor
  19. září 2020 01:51

  Nezlob se, ale to je úplně mimózní názor. Napsat "kdyby nebylo 4 DPI", je fakt k smíchu. DPI se většinou udopustí hráč, jenž není schopen receivera ubránit. Stejně tak bych mohl napsat, že kdyby nebyly na straně Tampy turnovery, tak ten zápas vyhrála. Na kdyby se prostě nehraje. Psát o Evansovi, že je přecoňovaný, už je totální blábol. Nota bene, když hrál svůj první zápas s novým quarterbackem a ještě se zraněním. Sleduju NFL už deístky let a vím, ajk vypadá play-off tým. V lednu si to povíme. :)

 • Doktor
  19. září 2020 01:53

  K výroku, že Brees hrál na 20% svého výkonu už ani nemá cenu se vyjadřovat. Větší nesmysl jsem za posledních 5 let nečetl. Směle jím konkuruješ legendě našeho webu s nickem Joe Flacco SuperBowl MVP. :)

 • breezy
  19. září 2020 09:45

  @Doktor v pořádku, každý má svůj názor. S tím DPI máš pravdu “většinou to tak je”, ale když hraje Brady tak to pískaj trošičku jinak. I komentátoři minimálně u 2 ze 4 hodně pochybovali o tom jestli to bylo nebo nebylo DPI. Když to sleduješ desítky let tak nechápu jak si mohl napsat “nakonec urvali” bylo to jasný už v poločase. Tampa do play off nejde. S Winstonem, který naházel 5k yardů téměř každou sezónu by měl každej wr v lize přes 1000yds. Uvidíme kolik dá Evans letos. Tak ok, těšim se na leden 😉

 • breezy
  19. září 2020 09:50

  @Doktor blábol to neni, ale napsal jsem to špatně. Sean si sypal popel na hlavu za špatný play calling a proto měl Drew podprůměrný čísla. V dalším zápase s Tamtou bude výsledek jednoznačnější a Evans bude mít OPĚT proti Lattimorovi nulu. Kolem Tampy je stejnej hype jako loni u Browns.

 • Doktor
  19. září 2020 13:44

  @breezy v poločase to zcela jistě jasný nebylo. To ses asi fakt díval na jiný zápas. Po 3. čtvrtině byl stav 17-24. Jestli to je skóre jasného zápasu, tak já jsem Barack Obama. Utkání se zlomilo až po tom kick-offu, který získali Saints.

 • breezy
  19. září 2020 14:27

  @Doktor stejně jako si to psal u Packers x Vikes...skóre bylo těsnější než jaká byla situace na hřišti. Jsem die hard fan Saints víc jak 10let a pokaždý když hrajem tak mám nervy, studený ruce nohy...ale v neděli už před poločasem jsem byl v klidu jak nikdy. Ale jak si řikal, uvidíme v lednu. Brady má na sehrání jen 16 zápasů a NFC je víc našlapaná než AFC.

 • MeckoIII
  19. září 2020 21:13

  Suhlasim s tvrdenim ze Bucs ked sa rozbehnu tak budu tazko zastavitelny, ta obrana je excelentna, utok si potrebuje sadnut, s rozsirenou ucastou tymov v PO by tam nemali chybat...taktiez suhlasim ze S.Payton tie hry neskutocne prekombinuje, samozrejme raz to krasne vyjde ale vela krat su to zbytocne akcie..

 • Luc123
  18. září 2020 15:40

  Souhlasím s názorem, že pro Lions byl tah s Patriciou špatný. On je to super chlap, sympaťák, ale ani u nás podle mě nebyl žádný zázrak. Obrana nás několikrát potopila a on moc nedokázal něco změnit. Jakmile odešla a ujal se toho Flores tak obrana šla neskutečně nahoru, a pak i po odchodu Florese hraje dobře loni a předloni byla skvělá na úrovní TOP 5 obran v lize. Když už jsem se dostal k nám, tak já zase tak nadčený z výkonu Cama nebyl. Nemám toho hráče prostě rád, ale uznávám, že do naší hry přináší nové varianty a je to pro naše soupeře překvapení a náš playbook to obohacuje. Věřím, že toho ještě dost využijeme, ale bylo tam i dost špatných rozhodnutí které by jiné soupeři trestali. Líbila se mi obrana a věřím, že útok bude schopen těch 20 bodu nějak dávat ...

 • RhimeNE
  19. září 2020 09:52

  Konkrétne ktorých "dosť" rozhodnutí bolo špatných pri 15-19 pass attempts? Alebo pri behoch, kde bol all in all nezastaviteľný? Prípadne zle volil RPO's?

  Chápem, nemáš ho rád, nech je tak..ale kritika Cama fakt nie je ani zďaleka na mieste.

 • RhimeNE
  19. září 2020 09:54

  @RhimeNE Neviem, čo tu máte za bug, ale aspoň mailovku by nemusel zverejňovať ;-)

 • DCC
  19. září 2020 11:44

  @RhimeNE Kluci to už reportovali. Tuším se tomu nelíbí ten jedočárkovej apostrof. U tebe v tom RPO s.
  (Upraveno: před 1 rokem)

 • Vontae_Mack
  19. září 2020 11:46

  @RhimeNE Bug je ten apostrof - ty ho máš za RPO. Každý post s apostrofom spraví túto somarinu. Už som to hlásil, snáď to odstránia.

  Zedituj si príspevok a zmizne to.

 • TnT87
  18. září 2020 15:03

  toz pekne napsane..

 • 12palcu
  18. září 2020 14:51

  To nadšení okolo útoku Bucs úplně nesdílím, ale té obraně dost věřím, žal mi ve fantasy uhrála plných nula bodů😂.
  U toho McCartyho jsem si taky klepal na čelo, berany, berany....proti Beranům🤔👎.
  Toho Snella jsem ti jednou vyfouk já😎.

 • formic81
  18. září 2020 14:31

  Burrow vypada skvele, o-line Bengals opet tragicka ovsem. Nicmene jakmile mu sezenou 2-3 novy linemany, tak Bengals budou kousat neskutecne

 • Šráma
  19. září 2020 06:03

  Takže na draftu vezmou hezky C Humphrey, LT Liam Eichenberg a RT Robert Hainsey a maj vystaráno 🤷‍♂️

 • Baloo
  18. září 2020 14:02

  Ve směs souhlas, ale zas ten Bod 2. Nepřekvapil :D

  A flame přijít samozřejmě musí. Házet tohle na Stafforda je už fakt paradox v lepším případě, či neobjektivní hate :)

  Jen bych rád připomněl, že Detroit Lions koučuje jistý Matt Patricia, který v tomto zápase dokonale (pokolikáté už???) dokázal jak on a Adam Gase nejsou ani v nejmenším kalibr na HC kouče v NFL. Po všech stránkách příšerný "výkon" z jeho strany. FG pokus místo puntu v závěru a hlavně absolutně nepochopitelný switch z zone coverage na man coverage ve čtvrté třetině. (Se zone coverage si Trubisky absoltuně neví rady a vypadá jak QB ze střední školy, s man coverage si každoročně proti Lions dělá trhací kalendář) a ten borec se stejně nepoučí a tu příležitost mu zas nabídne :D Z Chicaga do Detroitu ihned po zápase letělo tísíce děkovných vzkazů pro foustaného "defenzivního specialistu" :) Thx Matty P, Bears could not win without you :)

  Ne opravdu tahle prohra nejde za Swiftem, nejde Staffordem ani za žádným hráčem Lions. Tohle byla absolutně učebnicový blow out ze strany head coache. Podotýkám, že mě to nikterak netrápí a místy až komický Mitchell si aspoň trochu zvedl už tak nízké sebevědomí, protože 17bodový comeback za čtvrtinu se nepovede každý víkend :)
  (Upraveno: před 1 rokem)

 • 12palcu
  18. září 2020 14:37

  Tak u Patricii bylo vidět, jak se obrana Patriots zhoršovala každý rok, ten jeho poslední byl tragickej. A kam se posunula, když si to vzal do spárů BB. Za celou dobu co je v Lions tu obranu nesrovnal, přívlastek defenzivní guru je fakt mimo.

 • tthom
  18. září 2020 18:56

  @12palcu Leda tak "defenzivní chuju" :) Ja sa čudujem majiteľke, že mu dala ešte tento rok.

 • Doktor
  19. září 2020 01:55

  Zkušený quarterback prostě za stavu 23-20 při 3rd down and 6 do coverage nehází. Coaching byl tragický, ale reálně to prostě podělal Stafford. Tečka.

 • Vontae_Mack
  19. září 2020 12:04

  @Doktor Doktor tvoja tečka z toho fakt nespraví :) Bolo tam veľa okolností, koučing určite väčší podiel ako Stafford a hlavne Stafford to ešte dokázal odčiniť. Toto hádzať naňho je tvoja zaujatosť.

 • Doktor
  19. září 2020 13:39

  @Vontae_Mack není to tak. Je to zkušený hráč. Musí být tahounem týmu, který nedělá školácká rozhodnutí. A to prostě udělal.Pokud by hodil míč na tribunu, tak jsme vyhráli. Coaching - necoaching.

 • prop
  18. září 2020 13:11

  Já bych si dovolil malou připomínku k bodu 1). Nešlo by v případě podobných obtíží dát upozornění o tom, že jsou obtíže? Třeba titulkem "porucha není na Vašem přístroji" nebo nějak podobně? Ono když člověk v den D a hodinu H zasedne k přístroji a místo očekávaného programu vidí něco jiného např. dokola opakující se upoutávky, tak mu mohou vytanout na mysli otázky zda má zaplacený správný balíček, zda má správně nastavené zařízení nebo zda to vůbec poběží. Alespoň mně tyhle myšlenky napadaly.

 • EBT
  18. září 2020 14:14

  To by ale museli přiznat svojí chybu. Myslíš, že by to udělali? 😁

 • prop
  18. září 2020 14:39

  Tak to nevím, ale určitě by to pomohlo mé duševní pohodě. Já nejdřív vidím chybu u sebe, ale když zjistím, že mám vše ok, pak se začnu vztekat a nadávat, což není dobré pro zdraví :-)

 • Doktor
  19. září 2020 01:56

  když vypadne proud, tak to jaksi skutečně nejde

 • potkan
  19. září 2020 09:32

  @Doktor ale ide, vola sa to zalozny zdroj s dieselgeneratorom. pre podobne prevadzky sa to navrhuje uplne bezne.

 • Doktor
  19. září 2020 13:37

  @potkan to v O2 aréně není.

 • Šráma
  18. září 2020 10:56

  Parádně sepsané.

 • Ježour
  18. září 2020 10:55

  Zápas v Denveru jsem dosledoval až včera a výsledek rozhodně neodpovídal poměru sil na hřišti. Gostkowski umazal 10 bodů a 3x daroval Lockovi kratší hřiště. Naproti tomu výborně hrála obrana Titans, Vrabel už je ladí třetím rokem s je znát Billova škola. Clowney tam výborně zapadne a DT Simmons je v runstopu naprosto skvělý. Pro mě jsou Titans zatím největší favorit na výhru v divizi.

 • DCC
  18. září 2020 20:43

  Možná divize, ale v PO jim moc věřit nebudu. Sehraný útok a zdravotně téměř kompletní tým AFC chamionship finalisty měl problémy porazit tým, který má nezkušený útok s nováčkem na QB, WR1, C, CB2, CB3. Přišel o OLB1, CB1, WR1. A ještě jsme jim dali plno drobných chyb od fumblu před nováčkovské dropy po time management. Ano, Titáni si jako lepší tým výhru v úterý ráno zasloužili. Ale pro mě to bylo hodně málo. Budou mít obrovský problém porazit týmy, které umí skórovat více bodů. Můžou Ravens porazit, ale nemyslím že je můžou porážet. Až se příště setkají, bude to jednostranný zápas. A to nemluvím o Chiefs.

 • Cukor
  19. září 2020 21:23

  @DCC máš pravdu mali sme problém Vás poraziť, ale tie body do Kickera chýbali, hralo by sa úplne inak ak by tie body na boarde boli. Bol to prvý zápas a mali ste velmi dobre nachystanú obranu na Henryho behy. Ja osobne nie som fanúšik štýlu Run Run Pass Punt. V decembri budeme hodnotiť sezonu a výkony.
  (Upraveno: před 1 rokem)

 • EBT
  18. září 2020 10:47

  Problém O2 TV je v tom, že je to pořád O2. Nikdy za nic nemůžou a vždycky je problém někde jinde. Buď na straně uživatele nebo na straně jejich dodavatele. To, že tady Jindra napíše vysvětlení je pěkný, ale to je furt dokola. Proto vždy lidi budou hledat alternativu a O2 nikdy nebude top dodavatel, jestli budou stále hledat výmluvy. Jejich jediná výhoda je, že si tu dělají pomalu monopol a za chvilku budou mít všechny stanice pod sebou. Připomíná mi to tady některé politické strany, jak se prsí, jaké zařídili důchody.O2 má sice nejvíce zákazníků v ČR (ale né kvůli kvalitě služeb, ale kvůli kvantitě kanálů a monopolů na některé z nich). Když jako podnikatel vyhraju zakázku a kvůli třeba tiskárně ji nestihnu dodat včas, taky to mého zákazníka nezajímá, měl jsem si to pojistit buď dřív nebo si to vyzkoušet.
  (Upraveno: před 1 rokem)

 • Jonash
  18. září 2020 11:32

  Přesně, kdyby tohle byl problém jen u nově koupené NFL, ale za ty roky, co mají mj. naši fotbalovou ligu a Ligu Mistrů, jsem už slyšel tolik kritiky, že nechápu, proč se jim to stále, přes všechny jakože sliby, opakuje. Viz letošní LM a Bayern-Barca, to bylo fiasko. K tomu nějaký ty chyby v aplikaci, občas se sekající Chromecast, problémy s EPG, kam nejsou schopni dopsat aktuální zápasy... Zaplatil jsem si je na 3 měsíce, koukat budu, ale snad právem mohou a musí být zákazníci nespokojení, když je k tomu důvod.

 • SKOL
  18. září 2020 10:33

  S tím vysíláním se to vychytá , tam jsem věřící a bude.to jen posun dopředu.
  Překvapilo mě ale že NCAA zůstalo na Sport TV...
  Jako fanda Víks nejsem nadšený po prvním týdnu. Aaronove si dělali co chtěli.
  Uvidí se zda se obrana sebere a nebo se jeden rok "protrápí". Hned v neděli můžou chytit nějaké to íčko :D

  Dneska jsem mezi přestávkami NHL sledoval derby Ohio a Burrow je dobrý, jen O-line byla často okamžitě proražena . Jednička draftu neudělá ani takto zázraky. Bude to mít těžké

 • 12th_hawk
  18. září 2020 09:24

  Hawks na SB nedosahnou-i pres prichod Adamse je ta obrana porad derava a zase nas bude srazet playcalling, i kdyz i v tom byl posun. Obecne si myslim, ze ani jeden tym z NFC west na SB mit nebude. Ceka je v divizi, oproti ostatnim tymum, 6 extremne tezkych zapasu a to dost vycerpa. Ke vsemu tymy nebudou mit nic jiste v divizi a budou muset slapat az do konce+jak se budou vzajemne obirat o vyhry, tak i vitez divize bude muset hrat wildcard

 • EBT
  18. září 2020 08:54

  Taky Titans jsou 14-0 v případě, že Henry naběhá 100+ yardů :D