AKTUÁLNĚ
Podcast Ondra Horák 05.04. 17:00

NFL.cz Studio - Free Agency 2021 vol 2 - živě v úterý 17:15

Po delší době se opět sejdeme v našem virtuálním studiu a probereme všechny dopady free agency, hráče, kteří jsou ještě k dispozici, atd. Samozřejmě se v povídání dotkneme i prodloužení základní části NFL a už možná začneme plánovat naše společné působení kolem nadcházejícího draftu! Takže si nařiďte budíky a v úterý v 17:15 tu buďte s námi. Jako vždy se na Vás těší Jindra Rajch, Ondra Horák, Noro Kalinai a Laci Fabo.

K poslechu i na Spotify a Apple podcastech

----------------------------------------------

PATREON, PAYPAL a BANKOVNÍ SPOJENI najdete zde:

https://nfl.cz/novinky/203/nflcz-podporte-nas-web-a-redakci

Za veškerou podporu moc děkujeme

Sdílejte na sociálních sítích

Ondra Horák

Zobrazit profil

Napsat komentář

Pro přidání komentáře se prosím přihlašte

Komentáře ke článku

 • Rhade
  10. dubna 2021 15:59

  Padlo to niekoľko krát a neraz, ale čo je to to “do rotácie”?
  Inak opäť raz super podcast, ďakujem chalani.

 • Venkovan
  11. dubna 2021 12:19

  Na vystřídání, jako náhradník pro nějaké snapy, jako náhrada, když se hráč č. 1 na té pozici zraní. Opravte mě když tak někdo, prosím.

 • Martin Tvrz
  7. dubna 2021 08:01

  Musím se trochu škodolibě pousmát nad Jindrovým utrpením z mock draftů pro Lions, protože dost podobně to mám i u těch pro Falcons. Všude vidím, jak se musí díky našemu čtvrtému picku jít pro QB, neb MattyIce je asi jednou nohou v důchodu. Mno nemyslím, že by to mělo být až tak tragické i vzhledem k tomu, že došlo k restrukturalizaci jeho platu, nový HC z něho může lecos vymáčknout a hlavně je potřeba zalepit díry v obraně a přidat do OL (a když ne hráči, tak v couchingu). Ale chápu, že tak vysoký pick k tomu láká.
  Poslední týdny se rovněž začal objevovat K. Pitts, což je bezesporu skvělý hráč a tipuji, že budoucí hvězda, ale když máte dobrého TE (H. Hurst se mi opravdu velmi líbil), je to zase upgrade na úkor obrany.
  Nový GM řekl, že chce nejlepšího hráče co na čtvrtém může mít, což může být QB, Pitts či OL (Sewell, Slater)...nikoho jiného dle mého (na tak vysokou pozici) nemá letos cenu brát. Tudíž jsem buďto pro Linemana na čtyřce nebo jít dolů a brát pass rushera (ten mám citelně chybí) nebo doplnit CB (i loni se na 16. draftoval CB AJ Terrell). Veliká díra je na pozici S (Trevon Moehrig), ale ta se samozřejmě dá brát až v pozdějších kolech.
  Od časů D. Freemana v SB rovněž nemáme solidního RB, takže i po podpisu M. Davise bych se nebál pro nějakého šáhnout.
  Jinak musím zatleskat novému GM T. Fontenotovi, protože s hrozným salary capem dokázal udělat vcelku pěkné věci a alespoň máme trochu širší kádr na některých pozicích....
  Tak jsem zvědav na draft :-)
  (Upraveno: před 1 rokem)

 • formic81
  7. dubna 2021 09:43

  podle me na 90% berete QB..

 • Martin Tvrz
  7. dubna 2021 11:27

  @formic81 Ano je to dost možné. Nový GM s celým novým coaching staffem..... se může rovnat.... celá nová franchise.
  Problémem pak může být ve smlouvě Ryana, kde jestě dva roky poběží velké dead money. Tudíž si nováček nejspíš chvíli posedí. Tedy za předpokladu, že nedojde ke zranění nebo Ryan bude hrát nejhůře v životě.
  (Upraveno: před 1 rokem)

 • kisa
  11. dubna 2021 00:21

  @Martin Tvrz za ten plat, co pick 4 bude brát, je letos QB asi lepší řešení.

 • JuroMt
  6. dubna 2021 19:48

  Super chlapi je to paráda furt niečo nové sa dozvedieť.

 • formic81
  6. dubna 2021 09:36

  Vikings CB Jeff Gladney turned himself into the Dallas County Jail stemming from a third degree felony charge in April.

  Gladney was accused of hitting his girlfriend with closed fists, choking her and “pulling (her) by her hair trying to hold her still in order to get the Face ID to work” on her phone outside his vehicle on April 2. Minnesota's No. 31 overall pick last year, Gladney faces up to 2-10 years in prison if convicted. The 24-year-old's career is likely over if all accusations are proven true.

  ojoj