pondělí,
16.05. 2022
Pátý týden klepe na dveře a my se zase sejdeme u svých kompjůterů, abychom se ponořili do hlubokých a velmi chytrých analýz :) Těšíme se na vás v klasické sestavě a moc děkujeme za dosavadní velký zájem o naše povídání.
K poslechu i na Spotify a Apple podcastech
0:00 - Skromný úvod svaté trojice v duchu nových událostí NFL
22:01 - Rams @ Seahawks
27:23 - Jets @ Falcons
35:22 - Lions @ Vikings
40:04 - Saints @ Washington
49:49 - Patriots @ Texans
57:15 - Dolphins @ Buccaneers
1:01:39 - Packers @ Bengals
1:08:08 - Broncos @ Steelers
1:13:50 - Eagles @ Panthers
1:20:06 - Titans @ Jaguars
1:25:51 - žhavá novinka v přímém přenosu
1:27:28 - Browns @ Chargers
1:36:10 - Bears @ Raiders
1:45:22 - 49ers @ Cardinals
1:51:42 - Giants @ Cowboys
1:57:20 - Bills @ Chiefs
2:03:00 - Colts @ Ravens
2:06:02 - Sázkářské okénko s iFortuna.cz
2:09:59 - I ve třech lidech jsme překonali dvě hodiny, je tohle možný??
PATREON, PAYPAL a BANKOVNÍ SPOJENI najdete zde:
https://nfl.cz/novinky/203/nflcz-podporte-nas-web-a-redakci
Za veškerou podporu moc děkujeme
Practice squad - Robert Kubecka, Libor Komínek, Roman D., JacobCZ, Filip Pražák, malach, Roman Lutisan, Standa Sopr, Martin D., Jan Křivinka
Zkladní sestava - Petr Zatloukal, Pavel Paulus, Kamba, Michael, Martin Magdolen, Kamil Babula, Jindřich Pařík, Lucie Cerovská, Roman Němeček
Starter - Rekoj007, Ondra Pery, Pavel Karla, Lukáš Fišárek
Pro Bowl -
MVP - MILAN KŘÍŽ!!!!!!!
Practice Squad - Miky Pál, Miloš Kvasil, Lukáš Holeček, mlhosak mlhos, Lukáš Píša, Lukáš Soukup
Základní sestava - Petr Touš
Zdeněk Krejčí, Jan Sládek, Luc123, ozzy, Milan Ranko, Marian Bernát, Dpe, Volevouš, potkan
Dneska nebude studio?
Celá táto generácia je prij.baná
Gruden rezignuje kvôli ironickemu mailu, ktorý blbec označí za rasisticky
Tak sem si přečetl co měl napsat já už prostě nevim je to ujete co se ted děje .
(Upraveno: před 7 měsíci)
Ono je to trochu inak. Nejde o jeden mail a vobec nie o to, ze by obsah bol rasisticky. V jednom z mailov napriklad oznacil komisara Rogera Goodella ako "fagota" a "anti football pussy clueless", čo znamená "b.zerant" a "anti futbalová bezradná p.ča". Dosť nechutný slovník.
Ano bol tam aj mail, kde sa urazlivo vyjadruje o DeMauricovi Smithovi, konkretne "Dumboriss Smith has lips the size of michellin tires", to je ten o ktorom sa hovori ako o rasistickom. V minulosti sa vyraz rubber lips casto pouzival ako urazlive oznacenie cernochov pre ich velke pery, no takuto prezyvku mal aj Mick Jagger, kvoli svojim vlastnym peram. Zaroven je to aj zosmiesnujuce oznacenie niekoho, kto komoli vyslovovat niektorych slov. Dumboris je zas nieco ako hlupak.
A je tam este aj iny mail, v ktorom kritizoval vedenie NFL, ze prinutilo Rams draftovat Michaela Sama, ktory sa verejne priznal k homosexualite. Ten ako taky by nebol v nicom zly, keby nepozouzil slovo "queers", co je hanlivy vyraz na oznacenie LGBT.
Hovori sa o tom, ze Gruden si vo vedeni NFL narobil kopec nepriatelov, a vraj NFL sama tieto emaily pustala von. A vraj je tych emailov este ovela viac a ovela horsich, a planovlai ich postupne pustat von az kym Gruden neodstupi alebo ho Raiders nevyhodia... Ale tu treba objektivne povedat, ze su to neoverene spekulacie a nemusia byt pravdive...
Je to kazdopadne hanba celej ameriky a odtial sa to siri do celeho sveta tato ich skazena rovnopravnost. Ked uz si nemozes obtriet hubu o negrov a o buzerantov tak to sme smutne dopadli. Na takej Ukrajine sa stale este buzeranti boja ukazat na ulici, lebo by dostali gulku. A na opacnom konci sveta sa za par slov v maili rezignuje.. chore..
@DebiQue mno, z toho, co doteraz presiaklo na povrch, ten slovnik skutocne nehovori o nejakom slusnom charaktere JG. co vsak mna osobne na celej afere najviac desi, je skutocnost, ze tie doteraz zverejnene nechutnosti su z emailov z roku 2011. to proste smrdi naprosto jednoznacne snahou o cielenu likvidaciu. vzhladom na to, co JG napisal, lutovat ho ako jedinca asi nema velky zmysel (ony tie vyjadrenia boli cez ciaru uz pred tymi 10 rokmi), horsie to je ale ked to vztiahneme na sucasny spolocensky kontext -> a ten zial nevyznieva pre celu nasu zapadnu civilizaciu/kulturu dobre -> extremne rychlo sa tu zakorenila myslienkova totalita kedy je pripustny iba jediiny spravny nazor, pricom falangy nikym nevolenych ideologicky vymletych aktivistov (reprezentujucich pritom iba naprosto marginalny zlomok spolocnosti, ale v mediach prezentovanych presne opacne ako hlavny nazorovy prud), kludne na spolocensko-profesnu likvidaciu nepohodlneho previnilca vytiahnu a patricne zvelicia X-rokov staru zalezitost, ktora podla dnesnych meritok vyznieva nasobne horsie, nez tomu bolo v skutocnosti pred tymi X. avsak ako v pripade kazdej doteraz znamej totality, tak aj v pripade tejto to s danou spolocnostou nedopadne dobre (aj ked nepochybne si ti "geniovia", co tuto totalitu nastolili a udrzuju, myslia, ze tentokrat sa prave im podari opak)..
@ygdrassil ano to su tie "neoverene" spekulacie, ktore sa siria. Suhlasim s tym, ze do sukromneho emailu si pis co chces. Je pravda, ze toto neboli sukromne emaily ale "firemne" emaily, na ktore uz platia trochu ine kriteria co sa tyka sukromia. No i tak, je jasne, ze tie maily do medii niekto pusta zamerne s cielom mu poskodit. A vobec by ma neprekvapovalo, keby za tym bol priamo Goodell.
Ja si o Grudenovi nemyslim, ze je rasista, ale hovado je to poriadne. Medzicasom sa vyrojili aj vyjadrenia jeho byvalych hracov a dobre to teda nevyzera. Na druhej strane, niekedy prave to, ze je trener hovado prisne na hracov, je to posledne co treba k uspechu. Byvaly hrac Buccaneers Keyshawn Johnson sa vyjadril, ze Gruden prisiel k vybudovanemu timu a dodal mu tu energiu, ktora chybala aby ziskali SB. Mozno aj vdaka tomu.
Bohuzial je len velmi tenka hranica medzi dobrym vtipom s rasovym podtonom, na ktorej sa rad zasmeje aj prislusnik minority, a hnusnou urazkou, na ktorej sa autor smeje, ale prislusnik dotknutej minority sa citi neprijemne. Preto sa radsej takymto veciam vyhybat.
Rasizmus je problem. Bol pred 50 rokmi, bol pred 20 rokmi, stale je, a este aj dlho bude. Napriek tomu, ze ja som v podstate "slnieckar", ako by ma ohodnotili niektori jedinci nizsieho intelektu, sam bojujem s vlastnymi predsudkami voci istej minorite alebo cudzincom, ked aktualne hladam najomnikov do bytu, a v tom boji zatial prehravam. Je mi to luto, no povazujem to za dokaz, ze rasizmus tu je, aj ked mozno nie az v takej miere ako pred par rokmi, kedy holohlavi nackovia dokazali prislusnikov minority naozaj zavrazdit. Problemom je politikarcenie a zachadzanie do extremov a to aj v podani bojovnikov proti rasizmu ale aj odporcov zmien (respektive oboch stran v akomkolvek konfikte). Namiesto hladania riesenia sa noznice porozumenia roztvaraju a riesenie sa vzdaluje...
@sochor88 a preco by si si mal otierat hubu o kohokolvek a este k tomu pouzivat taketo hanlive oznacenia? Ak mas potrebu obtierat si hubu o negrov alebo buzerantov, ktorym civilizovany slusni ludia hovoria cernosi alebo afroamericania a gejovia alebo homosexuali, potom si smutne dopadol ty a chora je tvoja hlava...
Rodgers aktívny k0k.t 🖕
Ku všetkému má potrebu sa vyjadrovať
Nasad tomu korunu, chyt sa so všetkými hráčmi za ruku a spoločne vyhlás že odsudzujeme takéto správanie
(Upraveno: před 7 měsíci)
@DebiQue a preco by som si akoze hubu otierat nemohol? Ja tiez neriesim ci si niekto o mna hubu otiera. Takze tebe moze byt tak fuk co som napisal ako by aj celej nfl malo byt jedno co napisal Gruden. Storocia si o negrov a buzerantov hubu otieral kazdy a zrazu poslednych 5 rokov prisla nejaka zmena? A zrazu su to afroamericania a homosexuali? A kto povedal ze je to takto spravne?
Vdaka bohu takychto "civilizovanych" ludi ako ty je stale mensina.
A este aj pre tu mensinu to budu afroamericania len niekde v spolocnosti dalsich "civilizovanych" ludi, kde sa boja ich nazvat tak ako ich nazyvaju ked su v inej spolocnosti- negri.
Koniec koncov ti negri sa tak volaju medzi sebou aj sami..
@sochor88 wow... si fakt totalny debil.
Ravens měli být 1:4 a jsou 4:1. Je to šišate na to se nedá nic jiného říct. Myslím, že v Play-off jim štěstí dojde. To není nevyčerpatelný zdroj.
Z čeho tak usuzuješ? Že Ravens ve 3. čtvrtine na konci stále prohrávali o 19? Každej sport se hraje do poslední vteřiny a kdo je ochotnej hrát až do konce, často zvítězí.
Myslím, že skóre Ravens je v souladu s jejich hrou a jakou měrou do něj přispívá štěstí se ukáže. Dá se s tebou souhlasit v tom, že je to šišaté... Ono je taky možný, že Ravens v playoff nebudou a bude tam někdo, kdo má více štěstí.
@HuMpTy- No tak Lions porazili rekordním FG, který se odrazil od spodní tyče, to jsem viděl už několikrát a skoro vždy se odrazilo zpět. Včera kicker Colts 2x nedal FG který by zpečetil výhru a proti Chiefs podle mě také byli horším týmem. Jasně bojovali jak Lvi do poslední chvíle to je pravda, ale tady se ukazuje, že je opravdu tenká hranice mezi vítězstvím a prohrou. Klidně mohli být 1:4 a nikdo by neřekl ani popel. Nyní se na ně hází superlativy s čímž já nesouhlasím. Ukázali hodně slabin a já jím dle toho co vidím moc nevěřím dál v sezoně. Výsledek sezony nás rozsoudí.
@Luc123 Strašně důležitá volba slov... ANO, mohli být 1:4, nesouhlasím s tím, že měli. Zvlášť když vezmeme v potaz tebou zmíněnou bojovnost, protože i MS v hokeji jsme kolikrát vyhráli bojovností a nebyli jsme kvalitnější mužstvo. :o))
Já na ně superlativy neházím, nicméně včerejší představení Lamara bylo fantastické.
Lamar Jackson 37/43 442y 4TD ; STONE COLD
Nerozsypal se, hrál s chladnou hlavou a skvěle. Vím, že ho moc nemusíš a je diskutabilní, jak dobře bránili na konci Colts, ale zahrát takto Brady, budeš psát, jak výborný výkon předvedl. K tomu tedy ještě 62y po zemi. Za mě fakt dobrý.
(Upraveno: před 7 měsíci)
@HuMpTy- toho Bradyho si dobre spomenul. Nevedeli sme vyše 10 rokov odpustiť Patriotom, že majú Bradyho a Belichicka. Teraz ho nemajú a sú v dosť zlej situácii, a je jasné, že sa teraz pozerajú na Lamara ale aj Mahomesa ako my predtým na Bradyho... Mohli sme byť 0:5, ak by sme hrali úplne na prd... A mohli sme byť aj 5:0 ak by sme mali trošku viac šťastia. Na keby sa nehrá, pretože keby sme na goal line neurobili fumble, vôbec by sme sa nemuseli baviť o netrafených field goaloch... Ale nech mi niekto povie, že ho nočný zápas aj s priebehom aký mal, nebavil... Radšej 4:1 po 4 suprových športových zážitkoch (vrátane jednej prehry), ako 4:1 po zdrvujúcich víťazstvách rozdielom triedy...
@DebiQue O tom žádná! Fotbal to byl úžasnej. ;)
Ale to chci říct, já nemám moc rád kdyby, ani ve sportu, ani nikde jinde...
@DebiQue Mě jde o reálnou sílu týmu, já jsem viděl 4 z 5 zápas Ravens a zdáli se mi na prvvní pohled slabší než v minulých letech, ano urvali vítězství, ale nemělo by to lidi klamat. Panthers byli 3.0 už se vynášeli do nebes i Darnold a najednou jsou 3.2 a darnold vypadá zase jako v Jets. Najednou všichni vidí, že první 3 zápasy byly docela lehčí. Já jsem u Ravens opatrný po tom co jsem viděl. K Bradymu se asi vyjadřovat nemusím, on si hraje svoje a Lamar taky. Fanoušek Lamara nejsem to je fakt a naházené yardy jsem nikdy nebral jako zásadní kritérium. Je to dost závisle na průběhu zápasu. když vedeš v půli o 20 tak už prostě běháš a yardy moc nenaskakuji a když tečeč tak yardy naskakuji jak bláznice zvláště pak když soupeř hraje soft. To ale platí pro všechny, jak pro Bradyho tak pro Lamara.
@Luc123 Pekne ste to rozobrali, len by ma zaujímalo či ste to pozerali live, alebo len dodatočne. To je podľa mňa rozdiel, pretože v live mi to prišlo, že nielen Lamar, no hlavne Colts to dosrali maximálne. Na rekord musia byť dvaja, spomeňte si na SB Pats vs Falcons. V každom prípade som rád, že som sa zobudil na túto historickú poslednú štvrtinu. 😊
@OMAHA2 Já to viděl samozřejmě LIVE! :-)) To jen pro pořádek!
Vážne prirovnavas Lamara k Bradymu? Jeden drive z neho neurobí hrdinu. Rýchlo by ste si spomenuli na Fumble na 1y, keby kopač Colts nenastúpil chorý.
@dalid ????
Neznášam Ravens, ale klobucik…
Správa dňa: Jon Gruden resign ad Reiders Head Coach 😱
Game is over a Colts nechápu ako toto mohli presr.ť, Ravens 👍 že bpjovali aj keď sa zápas zdal stratený. This is NFL 🙌
Tvl Bankenship missnul, no tak toto chlapec nerozdycha 2 nepremenené FG za poslednych 5 minút 😂
Young to je čistý kreten, ten im celú snahu odfajci 😱
Neuveriteľné, Jackson sa zobudil 2x8 a je to vyrovnané. Noooo tak to by mohlo byť predĺženie, ale na druhej strane Wenco má dnes dobrý deň ....
Blankenship ma drží v nádeji 😉
Žeby sa ešte Ravens pozberali a zachranili mi už tak potentovanu tipovacku v tomto týždni? Lebo 3 štvrtiny útok driemal. 😵
Doktorovo "neuveritelne" ma donuti zaplatit si gamepass. Doslova a do pismena
No je pravda že je toho moc a ještě těch superlativů a každého miluje :)
@Lagasse presne ako píšeš, je to des. esteze na druhý zápas bol včera už Laci ako spolukomentator, toho mám celkom rád
JuJu out for the season
Z 3:0 na 3:3
V Denveri dostaneme na búdku!
Herbert je Real Deal 💪
Browns…532y…0 turnovers…42b…aj tak prehra
Tímy boli 463-0, ak skórovali 40b+ a 0 turnovers…teraz to je 463-1
No ale.musim říct že baterky tam na konci při tom 4 podrželi rozhodči tím vymyšlený dpi.
Hopkins na hrad
Keď som tu písal, že s takou obranou nemôžu Chiefs konkurovať najlepším, tak mi niekto odpísal, že vraj oni vedia zabrať. Pýtam sa, kedy konečne, znova vyše 30 bodov a Mahomie sa môže aj pretrhnúť aby ich stratu dorovnal. Toto nemôže vydržať, takto bude cesta do PO zarúbaná.
No on ani ten utok dneska nic moc PM 2 ičkq fumble...
Pravda, no historický rekord v obdrzanych bodoch priemer cez 30, tak to zničí každého. 😵
tak nakoniec to cardinals urvala obrana, ktora 4x zastavila 4th down friska a kyler sa napriek dochramanej ruke nakoniec dokazal pozviechat a krasnym drivomten zapas zlomil
snad sa aspon vacsina dochramanych da do dalsieho tyzdna dokopy, najma kyler a hudson. a mohol by sa vratit niekto z CB, je blbe ked nehra CB1, CB2 a CB4. dnes to lance trestal iba obcas, ale baker bude iny pripad
no este aj stratene fumble, naozaj je to zrejme uz uplne v prdeli
tie zebry su na tom so zrakom z roka na rok horsie a horsie.. kukam NYG @ DAL a tlacenka pre Jerryho Kraviarov je priserna: zebra stoji 5m od naprosto evidetneho DPI, ked Kraviar 2 sekundy pred prihravkou doslova zalahne Obra v endzone, a ona to "nevidi"..
(Upraveno: před 7 měsíci)
kyler ma dochramane hadzacie rameno, tak asi kvoli tomu je dnes taky mantavy
no a zacina sa to cele sypat sakra
kyler ma dnes nejake gramblave paprce, uz mu dvakrat vypadol snap a aj potencialny TD na nuka mu vyletel z ruky krivo
naviac sa zranil rodney hudson, sakra
Stary “dobrý” Kar
jak najdu cardinals po x rokoch normalneho TE tak si chalan zlame kolena
Ty cowgirls z dallasu taky zacinaji kouzlit.giants hrajou prd ale divizni derby je divizni derby
Bears nás dnes porazia !
no cardinals zasa nevedia zastavit behy
Packers si to za tu priposratost v red zone snad ani nezasluzili. Vsetko na Adamsa alebo beh na stred ... Obrana je ta co dnes taha Packers a to secondary este docela hori... Jedine co ich ospravedlnuje je mnozstvo zraneni ....
Takéto zápasy vyhrávajú tituly
@TomRaider bodaj by si mal pravdu 😎 ale tento rok vidim oveľa viac lepsich timov ako Packers, ako som videl minuly rok....
Special Team Player of the Week…punter Saints
Parada
Half tíme show
Dre snoop💪
Tak to vypadá ze v nfl North budou za otloukanky ocelari.myslím ze tomlin za celou dobu co je o ocelaru neměl negativní rekord
Ano, nikdy neměl negativní bilanci ale já bych je rozhodně neodepsal. Podle mě na negativní bilanci nepůjdou. Spíš musí další rok vyřešit QB.
Crosby je buuuuuh :-) hrdina s 4 misnutými fg :-)
Teda predsa len sa trafil 😂
Crosby to dá !
Kouzlo darnolda v caroline skončilo.hodit 3 icka s marnými orli
Tie meme na Lions si super😂😂
Cobb to vyhral
Asi ne telka dala blbě lajnu na 1 down
Teď po aaron zabil
Americká kopaná :D
McPherson asi dneska pozve Crosbyho na pivo :D
Pokud nedáme td tak to bude remíza protože crosby nedá dnes ani iču
Crosby bude ešte hrdina…5 missnutych FG
da sa tipovat aj pocet missnutych FG? :)
Kocker Cin😅😅
Toto je zápas
NFL 💪
crosby zrejme u zelenej zatoky skoncil
Crosby osivel načisto 😂
Crosby🤦♂️🤦♂️
Crosby je snad pod vlivem misnul dnes 3fg nedal extrapoint bože
Pitts, Eagles, green bay, Lions, pats…napínavé koncovky
Z prdele klika dnešní zápas! Nebýt a to se vší úctou, otřesné hry Detroitu tak výhra ani náhodou. Dneska jsem si připomněl, že chybí Kyle Rudolph. Naštěstí Jefferson si udělá separaci i v klubu plném holek, ten kluk je neskutečný.
Veliké štěstí dnešní match, veliké.
Ten vás konec jsem totálně nepochopil.behova hra veškerá žádná ta OL žádná protekce a ten fumble na 20yardech silenost
@platon Kubiak mladší se prostě potatil. Už jeho otec byl otevřený jak kniha a často soupeř lehce přečetl, co bude hrát. První tři týdny vypadali ještě dobře ale poslední dva hrůza. No a koncovka tohoto zápasu? Jediné štěstí bylo, že ikdyž Detoit otočil, tak pak velmi soft bránil a povolil FG. Chybí kvalitní TE. Rudolph odešel a Smith na sezonu out
Crosby dnes slabý článek
Minnesota našla svojho Kickera konecne
Tak vikings vy nejste luzri vy jste mega luzri.vést 3.29 před koncem 16-6 mít první Down na 30 yardech lions a prohrát.banda ocasů
Tak zase joseph dal z 54 yardů nicméně i tak neskutečné ten konec posrali
Det ukazal jak na to a dokazal se opět porazit sám
@platon 1 je mi líto doktora s Baltimore takový konec a s Minnesotou nehmlich to samé.měli vyhrát za ten závěr
Omg Benga a Det. taky slušný jelita :)
(Upraveno: před 7 měsíci)
No TB asi dneska dohrál Tampa slušně namlela Delfínky
(Upraveno: před 7 měsíci)
Jako chápu, že se mají QB chránit, ale co to bylo za faul na Lawrence, když ho borec nabere rameno na rameno, když jde Lawrence dopředu, nohy má ve hřišti, nikam neslajduje.
Wtf Saints?😂😅
Ale Tom nestarne kua takhle rychle sem ho neviděl běžet snad nikdy a ještě 13y :)
(Upraveno: před 7 měsíci)
Broncos bieda, som myslel, že Big Bena zničia a útok niečo už dá. No je to slabota 😬
Nojo, 2 FG. Hele, trénoval vůbec medvídek Teddy přes týden?
@Hooper Neviem čo trénovali, ale 1 TD za 9 štvrtín, tak to je na zaplakanie a už aj obrana ide dolu, keď vidia ten zmar v útoku. Ďalšia sezóna bez PO na obzore, do prdele už je to otravne 😢
Tak zatím si na výkon Steelers nestěžuji.
Burrow si chce ukončiť kariéru asi…
Tonda 62 y td mazec
(Upraveno: před 7 měsíci)
Stále mu to beha
Winston je stále Winston
Rodgers si povedal ze musi hrat big plays, stoj co stoj 🤦 na 10yardov asi nevidi, neuveritelne.
Ben ide dnes na 400y a 5 TD
A 3 ička ne ? :)
@Lagasse je možné😅
@Lagasse je možné😅
je tu niekto?
ano. skoda ze je tu tak pusto, kedy tu byvalo veselsie.
neni, umrelo to tu uplne
@potkan skapal pes….ani diskusia ani články…skoda
4 zápasy po sebe 👍
Tak to má byt ! 💪
Povinná jazda do 6 ráno pre NFL fans
Pokud by se někdo chtěl podívat na ten fumble Detroitu, o kterém mluvili pánové ve studiu tak zde : https://www.youtube.com/watch?v=F6fM5qLwAs4
A že to je prdel :D
bude nejaky clanok? alebo len DOJMY a ROZMARY...
Když se dívám na Stafforda jak s klidem háže míče tak jen závidím. Matty dokáže s kroku hodit pořádné pumelice a to přesně,fakt je dobrej.
S porovnáním u Kirka, který mě přijde že se snaží co to jde ale nemá ten přirozený talent v sobě. Každopádně je fajn že Stafford je v týmu s vysokýma ambicemi dle mě.
Stigi from hero, to prepad v tipovacke 😉
Chlapi, toto bol jeden z naj podcastov a že som ich už od Vás čo to počul. Na začiatku som mal strach, že aké to bude v takej oklieštenej zostave bez Doktora, Štigiho a Teda, ale klobúk dole. Laci to fakt dobre moderoval a nejak to celé odsýpalo a malo taký trochu iný spád aj s tými jeho konkrétnymi otázkami na Ondru, či Nora. A ten typ na Steelers je aj podľa mňa úplná tutofka!
a co to je s tzmy cislami tento rok? LB ma napr 9
Cowboys prepustili Jaylon Smith
1 polčas to zabil
Gus Bradley je frajer, tá obrana na parádu 👍
Naopak to čo bolo naj tímu / OL / je na kašu
Na SoFi budeme hrávať domáce zápasy 😄
Aj keď prehra, som spokojný ako sme sa vrátili do zápasu 💪
Jou Raiders!
Chlapi, mohli by ste sa vyjadriť trocha podrobnejšie Broncos, či sú pre vás konkurencieschopny vo svojej divízii čo sa týka boja o PO. Pre mňa bol ich výkon v útoku ťažkým sklamaním. Dík, športu zdar a footbalu zvlášť 🍻
Napsat komentář
Pro přidání komentáře se prosím přihlašte