ENEFEL.cz Fantasy ligy – kompletní složení

NFL
14. 8. 2023

Další krok k začátku ENEFEL.cz Fantasy lig máme za sebou, a tak vám přinášíme kompletní složení všech 12 lig podle toho, jak rozhodl los a loňské umístění. Šťastlivcům gratulujeme a budeme se těšit na to, jak proženete naše „veterány“.

NFL
14. 8. 2023
Ondra HorákOndra Horák
Houston Texans archiv

KOMPLETNÍ TABULKA ÚČASTNÍKŮ

Místo už máte sice jisté, ale tím nutnost vaší spolupráce nekončí! Pokud jste našli své jméno v níže přiloženém seznamu lig, potřebujeme od vás zaslat vstupní poplatek. Návod na jeho uhrazení si pečlivě přečtěte.

  • Poplatek činí 16,- € (pro SK hráče), 390,- CZK (pro ČR hráče)
  • Číslo účtu pro slovenské platby SK6583300000002602622607
  • Číslo účtu pro české platby 2702622612/2010
  • Do poznámky pro příjemce je nutné napsat přesně následující:

„Příspěvek pro o.z. VÁŠ NICK NA SLEEPERU“ (příklad: Příspěvek pro o.z. INZINIER).

  • Platbu je nutné uhradit do pátku 18.8. 23:59

Zároveň vás ještě jednou prosíme, abyste své nicky na platformě Sleeper neměnili. Nezapomeňte také kontrolovat vaše e-mailové schránky. Jakmile bude platba uhrazena, přijde vám do ní zvací odkaz pro připojení do příslušné ligy. Veteránům začnou chodit odkazy do e-mailu již během nejbližších dní.

V momentě, kdy bude vaše liga kompletně zaplněna, náhodně rozlosujeme pořadí draftu, stejně jako tomu bylo v loňském ročníku. Datum draftu bude stanoveno v nadcházejících týdnech a budete o něm i jeho formě včas informováni.  Závěrem bych vás chtěl poprosit, abyste si všímali také chatu na platformě Sleeper, kde se občas objeví důležité informace. Díky za spolupráci!