Podcasty

NFL.cz Studio – Zhodnocení Super Bowlu LVIII

Je po všem. Poslední fanfáry dozněly a poslední konfety byly vymeteny z Allegiant Stadia. Měli jsme možnost sledovat jeden z nejdramatičtějších Super Bowlů všech dob. Z vítězství se nakonec mohl radovat Kansas City Chiefs, ale byla to především obrovská oslava celého sportu. My se pokusíme v rychlosti ohlédnout za tím, co nám tento nervy drásající zápas přinesl, co nás zaujalo, a pochopitelně využijeme prostor pro poděkování všem fanouškům webu NFL.cz. Tentokrát začínáme o hodinu dříve, tedy už v 16:45.

NFL.cz Studio – Super Bowl LVIII

Je to tady! Máme před sebou absolutní vrchol sezóny. Z neděle na pondělí v noci se odehraje Super Bowl LVII, ve kterém se představí 49ers a Chiefs. Tato slova určitě nejsou pro správného fanouška žádným překvapením. A překvapení nebude ani to, že se sejdeme ve středu 7. 2. 2024 na našem Youtube kanále, abychom v obvyklém čase probrali vše důležité! Přijďte si to s námi užít, protože pak nás čeká dlouhá doba temna.

NFL.cz Studio – NFL Honors/2023

Konferenční finále už jsou minulostí a nás v letošní sezoně čeká poslední zápas. Bude to pochopitelně zápas zápasů, Super Bowl LVIII. Ovšem jak je dobrý zvykem, proběhne až dva týdny po finále jednotlivých konferencí. My se ve volném týdnu pověnujeme shrnutí nových trenérských akvizic, ohlédneme se za uplynulými zápasy a v neposlední řadě se pokusíme predikovat, jak dopadne souboj o individuální ocenění NFL, která bude liga vyhlašovat ve čtvrtek 8. 2. Jako vždy se sejdeme na našem Youtube kanálu ve středu 31. 1. v 17:45.

NFL.cz Studio – Conference Championships/2023

V letošní sezoně už nám zbývá odehrát pouhé tři zápasy. Ještě ale není na čase smutnit, protože to budou ty tři nejlepší zápasy, jaké můžeme vidět. Tento víkend se odehrají finále obou konferencí a budou to zcela jistě úžasné bitvy! Lions pokračují ve své pohádce pod vedením loutkáře Dana Campbella. Patrick Mahomes se pošesté ve své kariéře dostal do finále konference AFC. Zápasy NFL nám zkrátka přináší spoustu velice zajímavých příběhů! My se pokusíme zdůraznit ty nejdůležitější. Přijďte za námi ve středu 24. 1. od 17:45 na náš Youtube kanál.

NFL.cz Studio – Divisional round/2023

NFL se pomalu ale jistě blíží k vrcholu letošní sezony. Do Super Bowlu LVIII už zbývá odehrát jen šest utkání. Již tento víkend budeme moci v rámci Divisional round sledovat první čtyři. Přijdou podobná překvapení jako ve Wild card? Udrží favorité, kteří si užívali volna, svoji pozici? O všem důležitém, co se stalo, a také co se teprve stane, si promluvíme v našem virtuálním studiu ve středu 17. 1. od 17:45. Přijďte si to s námi užít, moc fotbalu už nám nezbývá!

NFL.cz Studio – Wild Card/2023

Máme před sebou jeden z nejlepších víkendů v roce, který bude pochopitelně úplně prošpikovaný fotbalem. Dvanáct týmů se probojovalo do Super Wild Card Weekendu. Už v úterý budeme znát pouze šest postupujících a ostatní si budou pomalu balit kufry na Havaj nebo na Floridu. My se pochopitelně pokusíme zabřednout do nejhlubších detailů a zajisté vymyslíme ty nejpřesnější projekce. Pojďte si s námi užít přípravu na tento nabitý víkend, protože pochopitelně všechny zápasy budou k vidění na Premier Sport 2 i s předzápasovým studiem. Naše redakční studio bude jako vždy ve středu 10. 1. od 17:45 na Youtube kanálu Enefelcz.

NFL.cz Studio – Week 18/2023

Ani jsme se nestačili pořádně uvelebit ve svých televizních křeslech a gaučích a už tu máme konec základní části. Spousta bitev je dobojována a některé týmy už pokukují po nadcházejícím draftu a možnosti přivést volné hráče. Několik hádanek ale bude ještě třeba rozlousknout v rámci osmnáctého hracího týdne. My se pokusíme některé zásadní otázky zodpovědět už tuto středu 3. 1. od 17:45 na tradičním místě, tedy Youtube kanálu Enefelcz.

NFL.cz Studio – Week 17/2023

Na chvíli odložíme bramborové saláty, řízky a cukroví a jako každý týden se sejdeme v našem virtuálním studiu, abychom si popovídali ne o tom, co nám přinesl ježíšek, ale o tom, co se aktuálně děje v NFL. Boje jdou už opravdu do tuhého. Všem týmům zbývá odehrát poslední dva zápasy základní části a není tedy moc prostoru pro zaváhání. Jednotlivý zástupci v playoff už se pomalu formují a bude velice zvědavé sledovat, kdo nakonec ještě proklouzne na divokou kartu. O všem si budeme tradičně povídat ve středu 27. 12. od 17:45 na našem youtube kanálu.

NFL.cz Studio – Week 16/2023

Po týdenní zdravotní přestávce se vracíme s naší pravidelnou relací plnou informací predikcí a názorů! Nejsme sice ještě ve zcela optimální kondici, ale nemůžeme si dovolit okrást věrné fanoušky o dvě vysílání za sebou. No a vracíme se pochopitelně ve velmi důležitém čase. Celý svět zaplavilo vánoční šílenství, ale NFL se tak úplně netýká. Jednotlivá klání pokračují a týmy už mají jen poslední tři týdny na to, aby ještě něco udělaly se svými vyhlídkami na playoff. Kdo si prorazí cestu až do závěrečných bojů a komu naopak zůstanou oči pro pláč? I o tom si pochopitelně budeme povídat ve středu 20.12. od 17:45 na našem Youtube kanále! Doražte všichni, protože nikdy nevíte, kde se objeví Ježíšek s dárky!

NFL.cz Studio – Week 15/2023

V těžkých časech přichází hrdinové Rolo a Ted, kteří zachránili celou situaci a v improvizovaném živém vysílání na našem instagramu se pověnovali patnáctému hracímu týdnu NFL!

NFL.cz Studio – Week 14/2023

Nad střední Evropou se nám zjevilo kruté zimní počasí. Cesty zasypané sněhem, auta nestartují a ven se nikomu nechce. Proto vám i tento týden přinášíme živé vysílání našeho téměř nekonečného povídání o slastech a strastech NFL. I na spoustu týmů padlo velmi kruté období, protože se musí potýkat se zraněním starting quarterbacků. Kdo se s tím dokáže vypořádat nejlépe? A kdo nakonec vybojuje první místo v konferenci NFC? Na tyhle i spoustu dalších otázek se pokusíme odpovědět v tradičním vysílání ve středu 6. 12. od 17:45. Soutěže zaručeny, tak určitě přijďte!

Overtime #17 – Kšoví vole tour 2023

Kšoví vole tour 2023 začalo písať novú kapitolu nielen NFL.cz, ale aj amerického futbalu v našich končinách. 29 ľudí sa vybrali na jedinečný trip do Ameriky, kde videli niekoľko zápasov NFL, NCAA, NBA, NHL a niektorí MLB. Vypočujte si špeciálne vydanie Overtime venované tomuto Kšoví vole tour. Zážitky troch účastníkov a pohľad hlavného vedúceho, teda Inžiniera, hovoria za všetko. Zároveň je to perfektná pozvánka na ďalší ročník, ktorý bude už ďalšiu jeseň!

NFL.cz Studio – Week 13/2023

Týden spojený s Dnem díkuvzdání je za námi a NFL se pomalu a jistě dostává do rozhodující fáze základní části. Třináctým hracím týdnem otevíráme poslední třetinu a čeká nás celá řada velmi zajímavých a napínavých duelů, včetně souboje nejlepších týmů konference NFC. Vše pochopitelně probereme ve středu 29. 11. od 17:45 na našem Youtube kanále. Vyhodnotíme si společně celkovou tipovačku za měsíc listopad a zveřejníme také vítěze dalších proběhnuvších soutěží. Je rozhodně na co se těšit, takže doražte a třeba zlomíme další rekord. Jo a mimochodem vyšel nám další tiket! Není to krása?

NFL.cz Studio – Week 12/2023

V NFL platí, že ty nejdůležitější zápasy základní části se hrají po Dni díkůvzdání. Od této chvíle se definitivně rozhoduje o účastnících play-off. Jeden z největších amerických svátků je právě před námi. Čeká nás pořádná nálož televizních přenosů a samozřejmě hrací týden, ve kterém se představí všech 32 týmů. I pro nás je to signál se sejít v našem virtuálním studiu a probrat vše potřebné. Jako obvykle buďte připraveni v plné polní ve středu 22. 11. od 17:45 na našem kanále!

NFL.cz Studio – Week 11/2023

Čeká nás jedenáctý hrací týden NFL. Spousta bitev už byla vybojována, ale ty nejtěžší pro jednotlivé týmy teprve přijdou. Celé hrací kolo je orámováno dvěma šlágry, na které se musí těšit každý správný fanoušek fotbalu. Na co se těšíme my a co nás zaujalo z minulého týdne? To se jako obvykle dozvíte ve středu 15. 11. v 17:45 na našem Youtube kanálu. A nezapomeňte dorazit včas, protože bude znovu soutěž o originální merch NFL a také vyhlášení soutěže o pobyt ve Škandinávských domčekoch!

Overtime #16 – Zakážeme Tush Push? a ďalšie predikcie s Ježourom

Nový Overtime s Ježourom! Zakázali by sme Tush Push? Vyhodia Patriots Bellichicka? Čo sa deje s Purdym a Bills? To boli hlavné témy hodinového rozprávania sa o NFL, ktorá je tento rok nepredvídateľná a prináša zaujímavé zvraty.

NFL.cz Studio – Week 10/2023

Máme za sebou už celou jednu polovinu sezóny. Před námi je desátý hrací týden a s ním poslední mezinárodní zápas, který se opět odehraje ve Frankfurtu. Sezona je zatím velice napínavá a zamotaná. V konferenci AFC by v tuto chvíli postoupila celá AFC North. Napoví nám desáté kolo nebo nám ještě víc zamotá hlavu? Jako vždy se sejdeme ve středu 8. 11. od 17:45 na našem Youtube kanálu, abychom všechno důkladně probrali. Zároveň opět nezapomeneme na oblíbené divácké soutěže, takže určitě doražte včas!

Overtime #15 – Filip Ondrášek

Ďalší diel Overtime stojí rozhodne za vypočutie! Hosťom bol defenzívny back Prague Black Panthers Filip Ondrášek, najsledovanejšia osoba amerického futbalu v Česku a na Slovensku. Veľký fanúšik Seahawks hovoril aj NFL, no hlavnou témou bola jeho kariéra a aj posledná sezóna. Hneď v prvom zápase si pretrhol ACL a poškodil meniskus a aktuálne pracuje na tom, aby bol ready na ďalšiu jar!

NFL.cz Studio – Week 9/2023

Uzavírka přestupů přinesla spoustu zajímavých změn. Jak se to projeví na formě jednotlivých týmů? Dokáží se 49ers odrazit od mizérie, která teď panuje v jejich týmu? Jak si poradí Vikings s absencí Kirka Cousinse? Nejen tohle, ale i další zajímavá témata probereme jako již tradičně ve středu 1. 11. od 17:45 na našem Youtube kanálu. Určitě se stavte na živé vysílání. Bude vyhodnocení měsíční tipovačky, soutěže o pobyt v Lietadle v lese a jako vždy budeme soutěžit o NFL merch!

NFL.cz Studio – Week 8/2023

Další týden nám přinesl nejvíce výher outsiderů v dosavadním průběhu sezony. NFL se zdá ještě méně zřejmá než kdykoli předtím. Podruhé v řadě zaváhali velcí favorité ze San Francisca. Naopak Kansas a Philadelphia si připsaly velmi důležité výhry. Ani když se nám v predikcích moc nedaří a jsme spíš v pozici Panthers než Chiefs, rozhodně se nevzdáváme a jako každý týden se přihlásíme s naším tradičním rozborem nadcházejících utkání. Doražte ve středu 25. 10. na Youtube kanál přesně v 17:45, protože se opět vrhneme do live soutěže o NFL merch!

NFL.cz Studio – Week 7/2023

Říkáme to každý týden. NFL je soutěž plná překvapení a neuvěřitelných výsledků. Ovšem co nastalo v šestém hracím týdnu, neočekával téměř nikdo. Velcí favorité padli a naopak outsideři dokázali významně překvapit. Největší radost z toho pochopitelně má Laci, protože nám všem bude moct vytmavit, jak Jupiter překryl Saturn. Tohle si nemůžete nechat ujít, možná přijde i Jolanda! Vše důležité probereme v našem živém vysílání ve středu 18. 10. od 17:45. Určitě doražte live. Bude soutěž o oficiální merch NFL a vyhlásíme vítěze soutěže o pobyt ve Skandinávských domčekoch!

NFL.cz Studio – Week 6/2023

Ani jsme se nenadáli a už tento víkend se dostaneme do třetiny celé základní části. Sezona NFL utíká jako zajíc. Máme dva poslední týmy bez prohry a jeden tým bez výhry. Změní se na této bilanci něco? Kdo se dokáže odrazit ode dna a ještě získat pozici v play-off? Jaký dojem na nás udělaly londýnské zápasy? To vše jako obvykle probereme v našem živém vysílání ve středu 11. 10. od 17:45. Určitě doražte live. Bude soutěž o oficiální merch NFL a vyhlásíme vítěze soutěže o pobyt v Lietadle v lese!

NFL.cz Studio – Week 5/2023

Zámořská soutěž se nám přehoupla do pátého hracího týdne. Po čtyřech zápasech už máme pouze dva týmy, které zůstávají neporažené. Jak dlouho jim to vydrží? Kdo zatím předvádí lepší výkony, než se očekávalo? Vše důležité probereme jako vždy v našem středečním studiu 4. 10. od 17:45. Určitě doražte live. Znovu bude soutěž o oficiální merch NFL a vyhlásíme vítěze soutěže o pobyt v Lietadle v lese!

NFL.cz Studio – Week 4/2023

Další skvělý hrací týden plný zápasů NFL máme za sebou a možná ještě lepší před sebou! Byli jsme málem svědky historického výsledku a pochopitelně i přišla velká spousta překvapení a dokonce i nečekaných obratů. Ve čtvrtém hracím týdnu je opět na co se těšit. Přichází jeden z největších taháků dosavadního průběhu sezóny a také asi největší "mrzák bowl". O tom všem si budeme pochopitelně povídat na našem Youtube kanále. Ve středu 27.9. od 17:45. Přijďte se na nás podívat, zasoutěžit o věcné ceny a v ideálním případě také přihlásit odběr na našem kanále.

Overtime #14 – Marketing a síla značky NFL

Najnovšia časť Overtime sa netýkala akcie na ihrisku, ale všetkého, čo robí z NFL gigantický športový brand. Rolo si pozval Martina Kovaříka, marketingového manažéra FK Teplice, veľkého fanúšika NFL. Prečo je Super Bowl jedinečná a nedotknuteľná športová udalosť? Aký je prínos draftu pre mestá? Ako sa odlišuje Game Day v NFL od súťaží ako Premier League? O tom sa bavili Rolo a Kovi v Overtime #14.

NFL.cz Studio – Week 3/2023

Původní Youtube kanál našeho webu je sice nenávratně ztracen, ale my se rozhodně nevzdáváme a znovu se připojíme do Vašich obýváků a pokojů, abychom přinesli naše nejčerstvější názory a postřehy na aktuální dění v NFL. Monday Night nám bohužel přinesl další velmi ošklivé zranění, ale jinak byl druhý hrací týden ozdoben výbornými zápasy. Bude tak vypadat i třetí týden v NFL? Pokusíme se na to odpovědět ve středu 20.9. tentokrát v 18:00. Přijďte za námi na nový kanál! Znovu tady budeme mít zajímavé soutěže pro diváky!

NFL.cz Studio – Week 2/2023

Máme za sebou první hrací týden té nejlepší soutěže na světě. Jako vždy nám přinesl spoustu příjemných, ale bohužel i nepříjemných překvapení. Teď už je tu ale druhý hrací týden! Jako již tradičně se s vámi spojíme ve středu v 17:45 a budeme předkládat svoje zaručené tipy a analýzy, které určitě vyjdou (akorát že vůbec). Určitě se k nám připojte živě, protože v rámci vysílání budou k dispozici hned dvě soutěže o velmi zajímavé ceny od našich partnerů (KMD Plus, Škandinávské domčeky).

NFL.cz Studio – Week 1/2023

Je to tady! Dlouho jsme čekali a konečně přišla ta vytoužená chvíle. Už za několik hodin vypukne první zápas základní části sezóny 2023. To jsme samozřejmě nemohli nechat jen tak a připravili jsme pro vás zcela tradiční NFL.cz Studio. Pojďme se tedy společně vrhnout do zatím neprobádaných vod úplně nové sezóny té nejlepší ligy na světě!

NFL.cz Studio – Preseason Konference NFC

Sezóna NFL už je opravdu za dveřmi. To je pro nás pochopitelně jasný signál, že se po kratší letní pauze vrátíme ke svým strojům a přineseme vám ty nejčerstvější a nejožehavější názory ze světa Národní Fotbalové Ligy. Pojďte si s námi užít rozbor jednotlivých týmů v Konferenci NFC!