Podcasty

NFL.cz Studio – Week 12/2023

V NFL platí, že ty nejdůležitější zápasy základní části se hrají po Dni díkůvzdání. Od této chvíle se definitivně rozhoduje o účastnících play-off. Jeden z největších amerických svátků je právě před námi. Čeká nás pořádná nálož televizních přenosů a samozřejmě hrací týden, ve kterém se představí všech 32 týmů. I pro nás je to signál se sejít v našem virtuálním studiu a probrat vše potřebné. Jako obvykle buďte připraveni v plné polní ve středu 22. 11. od 17:45 na našem kanále!

NFL.cz Studio – Week 11/2023

Čeká nás jedenáctý hrací týden NFL. Spousta bitev už byla vybojována, ale ty nejtěžší pro jednotlivé týmy teprve přijdou. Celé hrací kolo je orámováno dvěma šlágry, na které se musí těšit každý správný fanoušek fotbalu. Na co se těšíme my a co nás zaujalo z minulého týdne? To se jako obvykle dozvíte ve středu 15. 11. v 17:45 na našem Youtube kanálu. A nezapomeňte dorazit včas, protože bude znovu soutěž o originální merch NFL a také vyhlášení soutěže o pobyt ve Škandinávských domčekoch!

Overtime #16 – Zakážeme Tush Push? a ďalšie predikcie s Ježourom

Nový Overtime s Ježourom! Zakázali by sme Tush Push? Vyhodia Patriots Bellichicka? Čo sa deje s Purdym a Bills? To boli hlavné témy hodinového rozprávania sa o NFL, ktorá je tento rok nepredvídateľná a prináša zaujímavé zvraty.

NFL.cz Studio – Week 10/2023

Máme za sebou už celou jednu polovinu sezóny. Před námi je desátý hrací týden a s ním poslední mezinárodní zápas, který se opět odehraje ve Frankfurtu. Sezona je zatím velice napínavá a zamotaná. V konferenci AFC by v tuto chvíli postoupila celá AFC North. Napoví nám desáté kolo nebo nám ještě víc zamotá hlavu? Jako vždy se sejdeme ve středu 8. 11. od 17:45 na našem Youtube kanálu, abychom všechno důkladně probrali. Zároveň opět nezapomeneme na oblíbené divácké soutěže, takže určitě doražte včas!

Overtime #15 – Filip Ondrášek

Ďalší diel Overtime stojí rozhodne za vypočutie! Hosťom bol defenzívny back Prague Black Panthers Filip Ondrášek, najsledovanejšia osoba amerického futbalu v Česku a na Slovensku. Veľký fanúšik Seahawks hovoril aj NFL, no hlavnou témou bola jeho kariéra a aj posledná sezóna. Hneď v prvom zápase si pretrhol ACL a poškodil meniskus a aktuálne pracuje na tom, aby bol ready na ďalšiu jar!

NFL.cz Studio – Week 9/2023

Uzavírka přestupů přinesla spoustu zajímavých změn. Jak se to projeví na formě jednotlivých týmů? Dokáží se 49ers odrazit od mizérie, která teď panuje v jejich týmu? Jak si poradí Vikings s absencí Kirka Cousinse? Nejen tohle, ale i další zajímavá témata probereme jako již tradičně ve středu 1. 11. od 17:45 na našem Youtube kanálu. Určitě se stavte na živé vysílání. Bude vyhodnocení měsíční tipovačky, soutěže o pobyt v Lietadle v lese a jako vždy budeme soutěžit o NFL merch!

NFL.cz Studio – Week 8/2023

Další týden nám přinesl nejvíce výher outsiderů v dosavadním průběhu sezony. NFL se zdá ještě méně zřejmá než kdykoli předtím. Podruhé v řadě zaváhali velcí favorité ze San Francisca. Naopak Kansas a Philadelphia si připsaly velmi důležité výhry. Ani když se nám v predikcích moc nedaří a jsme spíš v pozici Panthers než Chiefs, rozhodně se nevzdáváme a jako každý týden se přihlásíme s naším tradičním rozborem nadcházejících utkání. Doražte ve středu 25. 10. na Youtube kanál přesně v 17:45, protože se opět vrhneme do live soutěže o NFL merch!

NFL.cz Studio – Week 7/2023

Říkáme to každý týden. NFL je soutěž plná překvapení a neuvěřitelných výsledků. Ovšem co nastalo v šestém hracím týdnu, neočekával téměř nikdo. Velcí favorité padli a naopak outsideři dokázali významně překvapit. Největší radost z toho pochopitelně má Laci, protože nám všem bude moct vytmavit, jak Jupiter překryl Saturn. Tohle si nemůžete nechat ujít, možná přijde i Jolanda! Vše důležité probereme v našem živém vysílání ve středu 18. 10. od 17:45. Určitě doražte live. Bude soutěž o oficiální merch NFL a vyhlásíme vítěze soutěže o pobyt ve Skandinávských domčekoch!

NFL.cz Studio – Week 6/2023

Ani jsme se nenadáli a už tento víkend se dostaneme do třetiny celé základní části. Sezona NFL utíká jako zajíc. Máme dva poslední týmy bez prohry a jeden tým bez výhry. Změní se na této bilanci něco? Kdo se dokáže odrazit ode dna a ještě získat pozici v play-off? Jaký dojem na nás udělaly londýnské zápasy? To vše jako obvykle probereme v našem živém vysílání ve středu 11. 10. od 17:45. Určitě doražte live. Bude soutěž o oficiální merch NFL a vyhlásíme vítěze soutěže o pobyt v Lietadle v lese!

NFL.cz Studio – Week 5/2023

Zámořská soutěž se nám přehoupla do pátého hracího týdne. Po čtyřech zápasech už máme pouze dva týmy, které zůstávají neporažené. Jak dlouho jim to vydrží? Kdo zatím předvádí lepší výkony, než se očekávalo? Vše důležité probereme jako vždy v našem středečním studiu 4. 10. od 17:45. Určitě doražte live. Znovu bude soutěž o oficiální merch NFL a vyhlásíme vítěze soutěže o pobyt v Lietadle v lese!

NFL.cz Studio – Week 4/2023

Další skvělý hrací týden plný zápasů NFL máme za sebou a možná ještě lepší před sebou! Byli jsme málem svědky historického výsledku a pochopitelně i přišla velká spousta překvapení a dokonce i nečekaných obratů. Ve čtvrtém hracím týdnu je opět na co se těšit. Přichází jeden z největších taháků dosavadního průběhu sezóny a také asi největší "mrzák bowl". O tom všem si budeme pochopitelně povídat na našem Youtube kanále. Ve středu 27.9. od 17:45. Přijďte se na nás podívat, zasoutěžit o věcné ceny a v ideálním případě také přihlásit odběr na našem kanále.

Overtime #14 – Marketing a síla značky NFL

Najnovšia časť Overtime sa netýkala akcie na ihrisku, ale všetkého, čo robí z NFL gigantický športový brand. Rolo si pozval Martina Kovaříka, marketingového manažéra FK Teplice, veľkého fanúšika NFL. Prečo je Super Bowl jedinečná a nedotknuteľná športová udalosť? Aký je prínos draftu pre mestá? Ako sa odlišuje Game Day v NFL od súťaží ako Premier League? O tom sa bavili Rolo a Kovi v Overtime #14.

NFL.cz Studio – Week 3/2023

Původní Youtube kanál našeho webu je sice nenávratně ztracen, ale my se rozhodně nevzdáváme a znovu se připojíme do Vašich obýváků a pokojů, abychom přinesli naše nejčerstvější názory a postřehy na aktuální dění v NFL. Monday Night nám bohužel přinesl další velmi ošklivé zranění, ale jinak byl druhý hrací týden ozdoben výbornými zápasy. Bude tak vypadat i třetí týden v NFL? Pokusíme se na to odpovědět ve středu 20.9. tentokrát v 18:00. Přijďte za námi na nový kanál! Znovu tady budeme mít zajímavé soutěže pro diváky!

NFL.cz Studio – Week 2/2023

Máme za sebou první hrací týden té nejlepší soutěže na světě. Jako vždy nám přinesl spoustu příjemných, ale bohužel i nepříjemných překvapení. Teď už je tu ale druhý hrací týden! Jako již tradičně se s vámi spojíme ve středu v 17:45 a budeme předkládat svoje zaručené tipy a analýzy, které určitě vyjdou (akorát že vůbec). Určitě se k nám připojte živě, protože v rámci vysílání budou k dispozici hned dvě soutěže o velmi zajímavé ceny od našich partnerů (KMD Plus, Škandinávské domčeky).

NFL.cz Studio – Week 1/2023

Je to tady! Dlouho jsme čekali a konečně přišla ta vytoužená chvíle. Už za několik hodin vypukne první zápas základní části sezóny 2023. To jsme samozřejmě nemohli nechat jen tak a připravili jsme pro vás zcela tradiční NFL.cz Studio. Pojďme se tedy společně vrhnout do zatím neprobádaných vod úplně nové sezóny té nejlepší ligy na světě!

NFL.cz Studio – Preseason Konference NFC

Sezóna NFL už je opravdu za dveřmi. To je pro nás pochopitelně jasný signál, že se po kratší letní pauze vrátíme ke svým strojům a přineseme vám ty nejčerstvější a nejožehavější názory ze světa Národní Fotbalové Ligy. Pojďte si s námi užít rozbor jednotlivých týmů v Konferenci NFC!