ENEFELcz Fantasy shrnutí

NFLRedakce
29. 1. 2024

Slíbili jsme shrnutí uplynulého ročníku ENEFEL.cz Fantasy a tady je! Na úvod chceme především poděkovat všem účastníkům, protože naprostá většina z vás hrála od začátku až do konce a bojovala o do posledních zápasů. O tom Fantasy ligy jsou a pro náš dlouholetý formát to platí dvojnásob.

NFLRedakce
29. 1. 2024
Tadeáš VytiskaTadeáš Vytiska

Pojďme se ale podívat na ty, kteří letos svým ligám kralovali. Absolutním vítězem letošního ročníku se stává Jakub Kollár se svým týmem PKRams. Jakub dokázal zvítězit v první lize, právoplatně si odnáší odměnu 500 EUR a v příští sezoně bude své prvenství obhajovat! Musíme však také zmínit vítěze všech ostatních lig.

2. liga – Filip Houštecký
3. liga – Matej Brezan
4. liga – Marcel Kováč
5 liga – Jakub Nábělek
6. liga – Jaroslav Gabriel
7. liga – Daniel Bria
8. liga – Pavlína Gabrielová
9. liga – Igor Schlesinger
10. liga – Miroslav Byrtus
11. liga – Michal Maša
12. liga – Filip Šinko

Všem vítězům a spoluhráčům, kteří se umístili na příčkách zajišťujících postup a finanční odměnu, gratulujeme. Ještě jednou připomínám, abyste si všichni otevřeli svůj e-mail, a pokud jste tak ještě neučinili, zaslali nám svůj IBAN, abychom vám finanční odměnu mohli vyplatit. Zkontrolujte si také záložku SPAM. Je možné, že vám náš e-mail zapadl právě tam. Několik z vás již e-mail s IBANem zaslalo a peníze na účtu můžete očekávat do superbowlového zápasu.

Složení lig pro nadcházející sezónu už je také kompletní a níže přikládám odkaz, ve kterém naleznete finální tabulku uplynulého ročníku (tabulka vlevo) a v návaznosti na ní také barevně rozlišný postupový klíč, jež zobrazuje, ve které lize budete hrát příští rok (tabulka vpravo).

ODKAZ NA TABULKU

Ještě jednou také připomínám, abyste zavítali na Sleeper a v tabulce, kterou jsem poslal do chatu každé ligy zkontrolovali, zda jsou veškeré vaše údaje uvedeny správně. Pokud tomu tak není, uveďte daný problém do stejného chatu (na Sleeperu) pod samotnou tabulku.

Po vyplacení všech, kdo si letos zasloužili svou odměnu, letošní ročník uzavřeme a po draftu začneme řešit závazné přihlášky a vstupní poplatky pro zájemce o další ročník. Ti, kteří s námi hráli letos mají v případě zájmu své místo v ligách jisté. Pokud se někdo ze současných hráčů z ENEFEL.cz lig odhlásí, otevřeme výběr pro nové hráče v podobném formátu, jako tomu bylo před uplynulou sezónou. Závěrem tedy ještě jednou všem děkujeme a těšíme se na další vzájemné zápolení. V případě jakýchkoliv nejasností nás neváhejte kontaktovat na e-mailové adrese fantasy@nfl.cz