Přihlášky nových hráčů do Enefel.cz Fantasy lig

NFLRedakce
6. 6. 2024

Je tu další důležitý termín Enefel.cz fantasy lig a zároveň chvíle, na kterou velké množství z vás čekalo. Definitivně jsme uzavřeli možnost přihlášek hráčů, kteří už s námi v uplynulých sezónách hráli. Máme radost, že drtivá většina z nich se přihlásila znovu a nebude tak nutné dělat velké množství posunů v jednotlivých ligách. Zároveň však máme dobrou zprávu i pro ty, kteří našeho formátu fantasy lig ještě nejsou součástí a chtěli by se jí stát. Máme pro novou sezónu otevřených 8 volných míst.

NFLRedakce
6. 6. 2024
Tadeáš VytiskaTadeáš Vytiska

Míst není mnoho, přesto však mají šanci všichni, kdo se přihlásí. Postup bude následovný:

  1. Vytvořte si účet na platformě Sleeper a přezdívku (nick) ani název týmu už po jeho výběru neměňte.
  2. Na e-mailovou adresu nflczfantasy@gmail.com pošlete přihlášku, ve které bude vaše jméno, příjmení, přezdívka na Sleeperu a název týmu na Sleeperu

18.6. je poslední možný termín, kdy lze přihlášku ve výše zmíněné podobě zaslat. V tento datum posbíráme veškeré přihlášky, které budou správně uvedené v našem e-mailu a následně vybereme šťastlivce, kteří se k nám do Enefel.cz Fantasy lig připojí. Výběr bude probíhat formou náhodného losování ve stejném týdnu, kdy se přihlášky uzavírají. Šanci na vylosování budou mít všichni stejnou, tudíž nezáleží na tom, jestli přihlášku pošlete jako první nebo jako poslední. Jakmile budou vylosovaní hráči vybráni, každý z nich dostane e-mailem upozornění, aby nezapomněl zaplatit startovné. Na to bude mít čas přibližně do 10.7. (přesné datum ještě budete uvedeno v samotném e-mailu s výzvou k platbě i s podrobnými informacemi, jak platbu provést).

Jakmile budou uzavřené i platby nových hráčů, tak e-mailem zašleme odkaz pro připojení do konkrétní ligy na Sleeperu. Do sezóny máme ještě dostatek času, přesto vás prosím, abyste pečlivě kontrolovali vaše e-mailové adresy a dění okolo našeho fantasy projektu na webu NFL.cz. Věřím, že se na sezónu těšíte stejně jako my a fantasy ligy nám ji udělají ještě o něco pestřejší!