Rozpis zápasů 2024

NFL
16. 5. 2024

V noci ze středy na čtvrtek nám NFL zveřejnila kompletní rozpis zápasů na nadcházející sezonu. Jako obvykle je i tato záležitost poměrně zásadní událostí pro každého správného fanouška. Je potřeba se připravit na konkrétní soupeře a třeba i pokukovat po cestách do zámoří. Zároveň už je jasné, kdo a kdy odehraje mezinárodní utkání, což je pochopitelně pro české a slovenské fanoušky obrovské téma. V neposlední řadě máme také kompletní přehled o prime time zápasech, které se tedy budou vysílat ve Spojených státech ve večerních hodinách.

NFL
16. 5. 2024
Ondra HorákOndra Horák

Přehledná tabulka kompletního rozpisu

Rozpis mezinárodních zápasů

I v letošní sezoně se NFL rozhodla zařadit do svého kalendáře mezinárodní duely, jejichž popularita roste každým rokem. Je jich v plánu pět, přičemž v Brazílii a Německu se uskuteční po jednom a zbylé tři se odehrají tradičně v Londýně.

Prime time utkání

I letos se můžeme těšit na minimálně tři tzv. prime time zápasy (tedy utkání, které se hrají od 20:15 nebo 20:20 amerického času) týdně. Jediným týmem, který si letos vytáhl pomyslného Černého Petra a nepředstaví se v žádném z těchto speciálních soubojů, je Carolina Panthers.