Oficiální NFLcz merch je tady!

Redakce
25. 5. 2024

Čekali jste dlouho, ale dočkali jste se. Oficiálně spouštíme e-shop Nfl.cz, kde už nyní můžete objednávat náš první merch!!!

Redakce
25. 5. 2024
Ondra HorákOndra Horák

Už je to nějaký ten pátek, co poprvé přišla myšlenka ohledně vzniku oblečení a jiných předmětů spojených s platformou NFL.cz. Dlouho jsme si však říkali, že na to máme ještě čas…že to bude hodně práce…že po tom nebude poptávka. Vtipné hlášky ve studiích ale přibývaly a téměř za každou z nich se objevil váš komentář “to chci na triko!“ No, a tak jsme vás vzali za slovo a začali jsme pomalu ale jistě dávat celý projekt dohromady. Začala vznikat vizuální podoba e-shopu, grafické návrhy na trika, grafické návrhy na hrnky, propisky, technické funkcionality e-shopu atd. Ruku v ruce postupně veškeré dílčí úkony získávaly svou finální podobu a tramtada daaaa, e-shop i s merchem jsou na světe. No a co na našem e-shopu najdete?

Můžete se těšit na čtrnáct grafikých potisků na trikách. Chcete-li na sobě nosit náš ksicht, tak můžete. Chcete si na triko dát svou oblíbenou hlášku ze studií NFL.cz, ale náš obličej už vám není úplně po chuti? Není problém, máme trika i bez ksichtů. Jo a pokud jste žena anebo muž, který od sebe dokáže rozeznat více než 5 barev, tak i pro vás máme dobrou zprávu. Barevných možností u nás totiž najdete hned devatenáct. Trika ale nejsou to jediné, co na e-shopu najdete. Nechali jsme pro vás vytvořit také originální hrnky v několika různých provedeních. Takže pokud chcete od samého rána myslet na fotbal, tak není lepší volby, než si udělat ranní kávu (třeba z Pražírny kávy Kroměřiž…mrk, mrk) do našeho hrnku. A aby toho nebylo málo, tak aktuálně jsou k dispozici také propisky s naší tématikou, kterých je ale jen omezené množství, takže pokud na ně máte zálusk, tak s objednávkou příliš neotálejte.

Dbali jsme také na to, aby vše bylo vyrobeno z kvalitních materiálů, takže se nemusíte bát, že si koupíte levné triko od dovozce z dalekého východu a po jednom vyprání ho budete nuceni vyhodit. Všechna trika jsou vyrobena ze 100 % česané bavlny a můžete je normálně prát. Klidně i hodit do sušičky v případě, že jim v ní nezpůsobíte kremaci příliš vysokými teplotami. Na webu také najdete přesné rozměry velikostí, takže by neměl hrozit ani scénář, ve kterém své vysněné triko předáte mladšímu sourozenci, který nepapá tak vydatně jako vy. Hrnky jsou pak vyrobeny z keramiky a ani u nich se nemusíte bát jakéhokoliv poškození materiálu nebo potisku při mytí v myčce. Měly by být opravdu odolné, což ale neznamená, že až váš oblíbený tým prohraje, tak s ním mrsknete o zem a budete čekat, že to přežije. Byli bychom rádi, kdybyste naše obličeje na hrnku zbytečně nezohavili jizvami, když váš tým zrovna třeba prohraje s Green Bay.

Ceny na webu jsou stálé a prozatím nečekejte na žádnou akci plnou slev nebo velkou akční nabídku. Tímto tedy považujte náš e-shop za oficiálně otevřený! Objednávejte, diskutujte a pokud budete mít nějaké připomínky, tak sem s nimi.